Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Black Rossso dzięki za info :) My x-car nie braliśmy pod uwagę, jedynie besafe, a wcześniej maxi cosi pebble. Citi i fix są takie mało "przytulne". Besafe jest wg mnie ładniejszy i tańszy od pebble, ale za to jest mniejszy także co z tego, że dziecko będzie jeszcze ważyło poniżej 13 kg skoro nie będzie się w tym foteliku mieścić...Muszę poszukać informacji czy właśnie nie jest zbyt mały, bo na razie to tylko moja ocena "na oko" ;-) A u mnie kolejny etap wyrzynania się jednej z ósemek. Próbuje już wyjść ok 10 lat i słabo to wygląda, a ból jak cholera:/ Mam nadzieję, że szybko przejdzie, albo się jej pozbędę...Nie wiem czy można w ciąży..i co wtedy bez znieczulenia? Kto te zbędne ósemki w ogóle wymyślił..Mam wszystkie 4, a zmądrzeć to... nie zmądrzałam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - raczej w ciąży się nie usuwa zębów (chyba że jest to absolutnie konieczne), ze względu na ryzyko rozwinięcia się stanu zapalnego. Wiem co przeżywasz. Ja rozpoczęłam walkę z 8 przed ciążą. Na razie 1:0 dla ósemki. Po ciąży z satysfakcją ją usunę :) Jeszcze a propos tych fotelików, to właśnie ten BeSafe wygląda mi na taką małą "kuleczkę" i mam wrażenie, że dzidzia w nim będzie wygięta w Łódeczkę. Chyba będziemy celować w MaxiCosi. Choć jak znam siebie i męża, to jeszcze 10 razy zmienimy zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Powodzenia na dzisiejszych badaniach :) Mi sie podobaja takie rozki: http://allegro.pl/baby-raj-rozek-z-falbanka-i-szarfa-i2324528859.html Ale dostane jeden od siostry i chyba nie bede kupowac. Wczoraj wypisalam sobie wyprawke dla Jasia z podzialem na poszczegolne sklepy :) I w nocy mi sie snilo jak rozmawiam z innymi mamami o butelkach itp :) I pierwsza mysl po obudzeniu, czy mam kupowac rozek, czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - śliczny rożek :) Ja wczoraj oglądałam foteliki, więc śniły mi się foteliki i wózki :) Ulci - zapomniałabym o najważniejszym... :D Trzymam kciuki za wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gratuluje udanych badań i trzymam kciuki za resztę :) Ja chyba tez zacznę już coś kupować bo lipiec nie daleko :) rożki świetne :) A ja dziś mam ostatnie spotkane w szkole rodzenia eh ale to zleciało ale polecam wszystkim :) Mój J dziś wyjeżdża na montaż do Niemiec i 3 dni sama będę więc będę miała czas na jakieś zakupy dla maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwy mnie juz dzisiaj biora :P Czuje taka ogromna potrzebe, zeby cos zrobic. Syndrom wicia gniazda sie nasila hehe :) Mam wrazenie, ze jak teraz nie zamowie lozeczka albo nie kupie wszystkich potrzebnych rzeczy, to juz nigdy nie zdarze :P Ogromnie mnie drazni fakt, ze musze czekac na remont. I nawet nie wiem kiedy dokladnie go zaczniemy... Jak ja mam cokolwiek zaplanowac? To nie na moje ciazowe nerwy :P Tanio sprzedam zastrzyk Ovitrelle! http://www.suwaczki.com/tickers/hkshvfxmt1l5x8ug.png http://www.suwaczki.com/tickers/j36ru6bdnhe480fe.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rozumiem Cię ja mimo mojego spuchniętego kolana ciągle kaze mojemu J coś przestawiać, dorabiać itp haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia a jak w ogole Twoje kolanko? Polepsza sie cos? Ja nawet nie mam gdzie przestawiac :P Musimy wyburzyc sciany i urzadzic wszystko od nowa. Na pewno bedzie fajnie urzadzac pokoj i wybierac to wszystko, ale nie moge sie odczekac jakos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - doczekasz się... :D Pomyśl sobie ile będzie sprzątania po remoncie ;) Ale chyba też by mnie skręcało :) Alciu - współczuję bólu kolana. Paskudna sprawa. Zwłaszcza, że są teraz bardziej obciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! odebrałam wyniki i niestety wszystko wskazuje na cukrzyce ciążową, dobrze ze mam dzis wizytę u lekarza to pokieruje mną dalej, ale mnie zestresował ten wynik.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniżej średnia waga dziecka dla 9-39 tygodnia ciąży. 9-10 tydzień - 5 g 11-12 tydzień - 12 g 13-14 tydzień - 25 g 15-16 tydzień - 80 g 17-18 tydzień - 150 g 19-20 tydzień - 260 g 21-22 tydzień - 350 g 23-24 tydzień - 540 g 25-26 tydzień - 900 g 27-28 tydzień - 1100 g 29-30 tydzień - 1360 g 31-32 tydzień - 1800 g 33-34 tydzień - 2250 g 35-36 tydzień - 2750 g 37-38 tydzień - 3100 g 39-40 tydzień - 3600 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa wlasnie tego sprzatania najbardziej sie obawiam... Schylic sie ciezko, szybko sie mecze, rak do gory nie wolno trzymac... Nie wiem jak ja to zrobie :P Jeszcze maz i tesciowa nic mi sie pozwalaja robic, a ja nie lubiee jak ktos mnie wyrecza we wszystkim :P Unia wspoczucia :( Bedziesz sie musiala teraz meczyc bez slodkosci :( Tez sie boje tej cukrzycy, bo jak to wytrzymac? Dzialo sie cos, co wskazywalo na ta cukrzyce, czy to bezobjawowo przechodzi? Marti przydatne informacje :) Wyglada na to, ze moj Maluch ma juz kolo 800g! A dzisiaj mnie jakos dziwnie szturcha, ze az mi sie zoladek trzesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kolano aż tak nie boli tylko jest jak balon i ciężko je nawet zgiąć ale okładam lodem wieczorami. Unia a jakie miałaś wyniki? Brałaś cytrynę do glukozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) unia kurcze wspolczuje Ci....ale nic sie nie martw lekarz zaleci Ci tak jakby diete na ta cukrzyce i bedzie wszystkow porzadku....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka myślę że w krótkiej wyglądałaś lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia to miejmy nadzieje, że wytrzymasz jakoś z tym kolanem, oby gorzej nie było.. Unia współczuję, na dzisiejszej wizycie może się czegoś dowiesz i trochę uspokoisz Malentka w tej krótkiej zdecydowanie bardziej uroczo:L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka jaki Ty masz fajny brzusio! :) Faktycznie w krotkiej bylo Ci ladniej. Wygladala bardziej odswietnie :) Ta przyda sie na letni spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wynik 180 a norma jest do 140, żadnych objawów nie miałam przed badaniem ale cos mnie tknęło że jak wypiłam tą glukozę to spac mi sie tak zachciało no i po powrocie z badań padłam na 3 godziny i całą noc przespałam dzisiaj co mi się od pół roku nie zdarzyło, a niestety przy wysokim cukrze można spać jak byk bez cytryny piłam tą glukozę Pal licho słodycze ale martwię sie żeby mała była zdrowa bo sie naczytałam o komplikacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiijanka
do amefa czy sprzedaż zastrzyku ovitrelle jeszcze aktualna? jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropna jest ta dzisiejsza pogoda zasypiam przed komputerem. Dobrze że chociaż upałów nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unia nie martw się wszystko będzie dobrze. Ja miałam 144 i kazał i powtarzać badania przy drugim miałam 139 ale piłam z cytryną więc też na granicy a dodatkowo przed drugim badaniem ograniczyłam słodycze do minimum nawet cukru nie używałam. Teraz też staram się jeść ich jak najmniej ale jest ciężko :( Lekarz zaleci ci dietę i tyle, nic sie nie martw będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladni na letni spacer sie tylko nadaje :P Unia bedzie dobrze moja kolezanka tez ma cukrzyce ciazowa i po prostu odstawila calkiem slodycze....dziecku nic nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia lepiej nie czytac o komplikacjach ;) U mnie tak samo bylo z nadcisnieniem. Jak sie naczytalam to mialam coraz wyzsze. A jak zaczelam podchodzic do tego na spokojnie to i cisnienie spadlo ;) Bedzie dobrze ;) Kijanka Ovitrelle aktualne. Cena 50zl. Wiecej info na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny ten rożek, taki elegancki :) Unia na pewno wszystko będzie dobrze jeśli będziesz stosowała się do diety itd. Bardzo dużo kobiet w ciąży ma cukrzycę i obywa się bez komplikacji, trzeba myśleć pozytywnie, trzymam za Ciebie kciuki toruńska "ziomalko" :)))))) Rzeczywiście ta krótsza sukienka dużo lepiej się prezentowała, może i tak miało być że ta długaśna nie przyszła na czas:) Alcia współczuję balona zamiast kolana...oby jeszcze gorzej nie puchło jak zaczną się upały... Już o niczym innymi nie myślę tylko o tej dzisiejszej wizycie...chociaż pewnie znów po krótkiej przyjemności ponad miesiąc czekania na kolejną:/ Na dziś jeszcze mam umówionego fryzjera także 2 przyjemności jednego dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukci to dzisiaj bedziesz maksymalnie dopieszczona hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwartek już też tuż tuż, także i Tobie niewiele czekania zostało :) Najlepiej to się podpiąć pod usg na stałe, miewam takie sny, ostatnio np. dostałam w prezencie urodzinowym usg, haha :) Jeszcze a propos pościeli, rożków itd. to wydaje mi się, że znalazłam sprzedawcę, który sprzedaję to samo co ARUŚ tylko, że taniej. To tak dla zainteresowanych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiijanka
do amefa ok.jestem zainteresowana w tej cenie :) możesz podać maila? mój to k.m77@intera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×