Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Marti dobrze, ze dzidzia zdrowo rosnie :) Mam nadzieje, ze odpoczynek Ci pomoze na ta szyjke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja prałam część ciuszków w naszym proszku bo dostałam od znajomych i miały plamki niektore, natomiast "ostateczne" pranie wszystkich ciuszków w dziecięcym proszku planuję koło 1,5 miesiąca przed porodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem, co mam :( Chyba przywioze sobie te ubranka mimo remontu, bo musze sprawdzic co jeszcze dokupic :) A pranko zostawie sobie na sierpien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti - oby odpoczynek pomógł. Nie żałuj go sobie. Ja część ubranek poprałam w naszym proszku. Te z lumpka i te nowe. A prać w proszku dzieciowym i prasować będę w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że po woli zbieracie sobie sprzęt dla maluszków. Ja w sumie to zbierać nie muszę bo mam po małym większość rzeczy typu wanienka, łóżeczko, pościel, kołyska. No ale układnie zostawię sobie na "po" remoncie pokoju w którym planuję dać małej. Jak na razie zakupiłam wyprawkę do szpitala bo to powinno być moim zdaniem nowe. Skorzystałam z okazji że likwidował się u nas sklep dziecięcy. A tak to zakupiłam jeszcze w selgrosie 2 opakowania Pampersów po 72szt razem wyniosły mnie 40zł.Więc za mniej niż połowę w normalnej cenie. Rozmiar 3 - następny po newborn, więc na pewno się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola a po Newborn nie jest "2"? Fajnie sie masz, ze trafilas na wyprzedaz :P Cokupilas na ta wyprawke do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Marti jak ta Twoja kruszyna juz ciezka prawie kg:) fajnie :) odpoczywaj zeby nic Ci nie zakladali bylam dzis sama ogladac wozki i spodobaly mi sie dwa modele ale jutro zaciagne meza do sklepu i zdecydujemy ktory:) tzn jeszcze nie kupimy ale sobie upatrzymy:) upatrzylam sobie wozek TAKO CAPTIVIA i TAKO LARET:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam na wyjście ze szpitala kaftanik, pajacyk na ramiączkach , bluzeczkę, rękawiczki na rączki, i czapeczkę. I wiele więcej kupować nie będę: kocyk, jakiś sweterek czy kombinezonik zależy jaka będzie pogoda. Zastanawiam się tylko czy nie zapakować małej do szpitala dodatkowych kaftaników lub bluzeczek bo z doświadczenia mały mi się urodził 52cm i wszystkie te szpitalne koszulki dla niego były o wiele za duże wyglądał jak w worku. No ale na decyzję mam jeszcze dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ubranek dla maluszów to faktycznie za dużo takich małych nie ma co kupować, ja mam takie co w ogóle nie użyłam przy Szymonku. Dzieci bardzo szybko rosną i przybierają na wadze. A co do rożków dla maluszków to doradzałabym takie z wiązaniami. Mój mały był i jest bardzo żywiołowy i co chwilę mi się ten rzep odpinał. Rozwiązałam to związując tasiemką. Ale szczerze mówiąc chyba nie kupię dla małej bo jakoś bardzo to rożek mi się nie przydał. Jak wyciągnęłam wkładkę kokosową to służył mi jako kołderka. Ale moje znajome korzystały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sie nie myle, to ktoras z was miala chyba problem z twardniejacym brzuchem???? Czym to jest spowodowane? Jest niebezpieczne? Troszke sie niepokoje, bo od czasu do czasu moj tez twardnieje. Raz moze dwa razy w tyg ale jednak. I to jest baaaaardzo dziwne uczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka takie rzadkie twardnienie brzuszka nie jest grozne, chyba ze czujesz przy tym bol. Mi twardnieje nawet kilka razy dziennie czasem. Macica sie trenuje przed porodem :) Lekarz powiedzial mi, ze to nic groznego jesli zdarza sie sporadycznie np. jak sie zmeczysz albo gwaltownie poruszysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ja mam te twardnienia, ale tak jak pisze Amefa takie sporadyczne są jak najbardziej normalne:) U mnie to niestety dochodzi do kilkunastu na dobę a do tego zaczęła się skracać szyjka macicy. Także nie masz się co martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki :) Zadzwonilam w tej sprawie do swojej mamy i ona tez powiedziala, ze takie sporadyczne sa normalne :) Filip chyba ich nie lubi, bo krotko po tym "skamieleniu" zaczal kopac :D Moze poprostu chcial zakomunikowac ze z nim wszystko spoko haha! Alez ja go juz kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka, nie dziękuję... Choc i tak tracę wiarę w to że to wszystko ma jeszcze sens, bo on mnie bardzo "kochał" dopoki nie dowiedział się o ciąży... No może nie do konca wtedy bo na pocz się cieszył z dziecka troszczył o nas interesował ale jak mu raz napisałam co tak naprawdę o nim myslę a co chyba nie nadaje się do cytowania tutaj hehe to kaplica. Tylko że ja przed nim nikogo nie kochałam a tutaj jest inaczej grubo ponad rok mnie trzyma a najgorsze że on nawet o tym nie wie bo nigdy mu tego nie powiedziałam.. Nie chcę sama wychowywać dziecka, boję się.. Ale z tego chyba nic nie będzie :( wolałabym żeby mi od razu na początku ciąży powiedział że nas nie chce i zostawił a nie że najpierw spoko a potem nagle z dnia na dzien dziękuję. Już dawno nie smutałam przez to ale poprzednią noc całą przepłakałam i nawet teraz mam łzy w oczach jak to piszę bo ja tak naprawdę nie wyobrażam sobie siebie z kimś innymi nawet nie chcę nikogo innego.. :( :( :( cieszę się że u gina okazało się że wszystko ok. Moje małe też w 22 było główką w dol. A teraz to nie wiem na nast usg umowię się gdzies w czerwcu ale chyba obrocone bo czasami jak kopnie to tuż pod piersiami czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj z gabinetu wyszłam dopiero po 22 także trochę się naczekaliśmy w kolejce..ale było warto:) Synek nadal jest synkiem:) Zdrowym synkiem, przynajmniej wszystkie parametry na to wskazują. "Nie ma powodu do niepokoju". Waży 430 g, a mi od 10.04 przybyło 1,5 kg także w końcu waga ruszyła:) Ilość wód w porządku, szyjka ok. Pytałam o tę ciut obniżoną hemoglobinę i dowiedziałam się, że "tak musi być" :) Także połówkowe już za mną, ale niestety nie mam wyniku żadnego pomiaru;/ Tym razem nawet nie dostałam skierowania na żadne badania "nie ma takiej potrzeby" :) Kolejna wizyta 21 czerwca więc odliczam 36 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........29..........17.07.2012......SYN EK Antek p.KwiatPolny...20.........30.........17.07.2012.......có rcia ? przyszlamama.25.........28..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........28........ .03.08.2012......córeczka Amelia Igieleczka......21.........26....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........26..........03.08.2012 Talusia...........20.........26.........10.08.2012 Izka.............26..........28.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........26.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........26.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........27.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........25.........17.08.2012 Maniusia89......23.........26.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........24....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........26........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........24........24.08.2012 Marti884.........28.........26........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........25........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........24........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........24........30.08.2012 MEGAN86.........25.........25.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........25.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........24.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........25.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........23.........05.09.2012 Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........22.........09.09.2012.......s nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Malentka...........24.........23....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........23........14.09.2012...... .SYNEK FILIP Kaliwia.............24..........23....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........22....... 16.09.2012........córcia/ Invictia............24.........22...... .11.09.2012........córeczka Kasiulek91.........21.........21.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......27.........22..... ...19.09.2012......córcia/Monisia PolaL...............32.........21.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26.........22........25.09.2012..... ..córeczka/synuś Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznański Kwiatku - mam nadzieję, że powoli się poukłada. Czas czasem jest najlepszym lekarstwem. dziecko się urodzi i wtedy, albo on się zakocha w nim i wrócicie do siebie, albo stchórzy. W każdym razie sytuacja się rozwiąże. Kochana... czasem lepiej samemu sobie ułożyć życie, niż szarpać się z kimś niezdecydowanym. Niemniej jednak liczę, że będzie happy end. :) Ulci - gratuluję synalka :D Już się zastanawiałam, czemu nie piszesz, ale pomyślałam o poślizgu :) Mój też miał ponad godzinę. Dobrze, że wszystko z Tobą również w porządku. :D No to czekamy do następnej wizyty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja już dzielnie pracuję ale za godzinkę mam zamiar wybrać się na jakieś zakupy :) Poznański kwiatku nie martw się niczym w twoim stanie to nie wskazane, trzeba myśleć pozytywnie :) ulci gratuluje synka :) Kochane ja juz jestem po szkole rodzenia wczoraj dostałam certyfikat :) i myślę że było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,u nas od wczoraj pada nic się nie chcę przy takiej pogodzie.Ja wczoraj byłam na tej glukozie i szczerze mówiąc nie zrobiło to na mnie wrażenia wypiłam bez problemu tylko te kłucia dwa pobrania krwi i 3jeszcze zastrzyk mój codzienny hihi to było najgorsze,nic mi nie było po tej glukozie ale jak wróciłam to też z 2godzinki spałam wyników jeszcze nie mam mam jutro zadzwonić dopiero to mi powiedzą coś czuję że też będę mieć cukrzycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciesze sie z waszych pozytywnych wizyt :) Marti kochana odpoczywaj duzo! Poznanski kwiatku...jezeli tak Ci jest zle bez niego to odewij sie znowu tak jak wtedy...ulzy Ci po tym....nie patrz juz na to ze to on sie powinien pierwszy odezwac facet to facet swoj honor ma i zawsze bedzie miec..niestety. Po prostu badz madrzejsza i wyciagnij pierwsza reke kolejny raz:) Kurcze dziewczyny mam dzis szal na zakupy dla malenstwa! no musze cos kupic bo mi sie snilo w nocy ze kupuje wyprawke hehe a tyle czasyu jeszcze do wrzesnia:P ale tak mnie korci zeby chociaz jakis ciuszek zakupic:D zaraz sie ubieram i ide spelniac zachcianki haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj walcze z moimi jelitami ;/ Od niedzieli nie moge sie wyproznic :( Juz mnie tak wszystkie "flaki" bola... Zajadam sliwki suszone i popijam maslanka-mam nadzieje ze to pomoze. Bo jesli nie to jutro na wizycie bede wazyc ze sto kilo hehe :) Malentka czekam na fotoreportaz z zakupow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U mnie pogoda też paskudna, od wczoraj cały czas pada :( Byłam wczoraj w szpitalu bo od kilkunastu dni miałam uczucie jakby coś parło w dół więc pojechałam skontrolować na ktg czy z małym wszystko ok. No i okazało się że szyjka się skraca, mam odpoczywać a w piątek zrobić kolejne usg bo jak się skróci jeszcze o 2 mm to coś mi założą, więc humor do d... Marti tobie czytałam że też się skraca, coś ci dali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlamama przykro mi, ze masz problem z szyjka :( Tez sie tego boje :( Troche o tym czytalam i wszedzie pisza, ze trzeba duzo odpoczywac, nic nie dzwigac i zakaz wspolzycia. Zero wysilku i nerwow ;) racujesz, czy jestes na zwolnieinu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na zwolnieniu, ale boję się bo maluszek jest jeszcze za mały w razie W na poród... Do piątku to ja chyba oszaleje. Myślisz Amefa że to się może zatrzymać przez samą luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanka, dzis robilam obciazenie cukrzyca 75g, zjadłam przed tym gumę do żucia. Czy to może zafałszować wynik badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo - współczuję. Odpoczywaj jak najwięcej. Postaraj się nie stresować do piątku, choć wiem, że to prawie niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteina jest ogolnie na podtrzymanie ciazy, wiec mysle ze pomoze :) A magnez bierzesz? Niektorzy lekarze twierdza, ze pomaga zapobiegac przedwczesnym skurczom. Lez i sie nie denerwuj-dzidzius poczeka :) A jesli to nie pomoze, to zaloza Ci szew albo ten pessar i bedzie dobrze. Kobiety rodza zwykle po zdjeciu tych szwow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×