Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Rhovanionn "tak to zabrzmiało, jakbym była na tyle brzydka, że bezpieczna." Ja bym to określił, jako nie na tyle brzydka, ale nie tak piękna i rzeczywiście dzieki temu czuł bym się bezpieczniej bo przynajmniej nie miałbym tak wielkiej konkurencji. Ogólnie mężczyźnie raczej nie chcą się np. żenić z jakimiś pięknościami szczególnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy Ładniejsze od ciebie? Niewiele jest takich, chyba że ta moja sąsiadka. I nie nie miałabyś szans u mnie bo jesteś za ładna. Wiem, że to puste, ale tak uważam, z resztą ja nie spełniłbym conajmniej kilku twoich wymogów. Zarówno dla ciebie jak i Rhovanion jestem za młody i za głupi z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ytytyt moim zdaniem już jest albo będzie niebezpieczny dla otoczenia. Często po postach na kafeterii, można nieźle ocenić człowieka, a o nim trudno miec pod jakimkolwiek względem dobre zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spearminit
Czy ja dobrze pamiętam, że coś wspominałaś, że jesteś gruba...? Jeżeli miałabym oceniać po wyglądzie to nie rozumiem dlaczego jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spearminit
sama bym sie wziela za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, że się komuś na zdjęciu podobam, ale to tylko zdjęcie. No i jestem trochę za gruba, wolałabym ważyć z 5 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhv jesteś fajną dziewczyną :) nie wierzę, że mężczyźni Cię nie zauważają. Może Ty ich nie zauważasz? Jesteś naturalna sporo facetów lubi takie właśnie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Rhovanionn jest bardzo ładna i n ie wiem jak to możliwe że nie ma faceta,a do tego się nie całowała, to jakiś ewenement, no kurde, nawet ja się całowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion Miło, że się komuś na zdjęciu podobam, ale to tylko zdjęcie. No i jestem trochę za gruba, wolałabym ważyć z 5 kilo mniej. NO własnie to tylko zdjęcie, na żywo jestes pewnie jeszcze ładniejsza i nie jesteś za gruba na pewno, jesteś po prostu szczupła, jakbyś schudła to byś była za chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy - zauważają mnie jako kumpelę, nie jako kobietę. Taki mój urok. I nie, nie jestem naturalna, na tym zdjęciu mam tyle makijażu, że zaraz odpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko jedyna:)!!!
Rovanion ty jesteś naprawdę ładna!! Taka babka z pieprzem! Ślicznie usta, oczy... Boze ja nie wiem jakich ty facetów spotykasz:/ naprawdę jesteś duuuuzo powyżej średniej! Ja po twoim opisie samej siebie myślałam ze jesteś totalny otyly pasztet a tu laska:D Jak człowiek potrafi sobie powmawiac głupoty a potem w nie uwierzyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępak, jakbym zrzuciła parę kilo, to byłabym szczupła, teraz jestem raczej okrągła, twarz zawsze miałam szczupłą, ale reszta...pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna:)!!! - jakich? Wymagających, najwidoczniej. Póki co, nie znalazłam nikogo, kto byłby mną zainteresowany i chciał się umówić. Ale co z tego, mam swoje studia, życie, znajomych i nie muszę koniecznie wyjść za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion Dobrze że się tak nie spinasz, z tymi facetami, tak jak niektórzy. W końcu musisz kogoś znaleść, tylko mężczyźni w twoim wieku musza do ciebie dorosnąć, bo wydaje mi się, że jesteś niezwykle dojrzała(co jest komplementem). Ale to tylko jedna z teorii, jestes po prostu ładna, nie wiem jak inni faceci ,ale ja lubię krągłości moja "prawie dziewczyna" z przeszłości, też miała krągłości i mi się to zajebiście podobało, na pewno jesteś super, a facetów przerażasz bo jesteś za bystra :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko jedyna:)!!!
W żaden sposób nie jestem w stanie tego zrozumieć... Jedyna rzecz w tobie co mi się nie podoba to za bardzo zaokraglone brwi- taka głupota. Reszta super. Także nie pisz nigdy ze jesteś brzydka i ze przez to jesteś sama:/ piszesz tez fajnie. W jakimś dziwnym towarzystwie się musisz obracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna:)!!! - cóż, tak rosną, na żywo nie są całkiem okrągłe, tutaj tak wyszły. Też mi się nie podobają okrągłe :) No cóż, moim znajomym podobają się wysokie, bardzo szczupłe dziewczyny, raczej bez dużych tyłków i biustu, a ja mam i jedno i drugie. W ogóle w mojej subkulturze wysoka, bardzo szczupła dziewczyna to ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwidoczniej wszyscy, ich dziewczyny zawsze wyglądają jak modelki. Ale nie ma nad czym płakać, może kiedyś znajdę kogoś, komu będzie się podobał mój trochę za wielki tyłek. ms. jones II - 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie młoda jeszcze jesteś...więc jest na to wielka szansa, ale że się nie całowałaś?!? To już niesamowite, może obracasz się tylko w stałym towarzystwie, w towarzystwie które lubi zachudzone dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
akurat kwestia czy sie ma partnera czy nie, nie jest zwiazana z wygladem tylko z rodzina z jakiej sie pochodzi i relacjami z matka i ojcem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko jedyna:)!!!
To zmien subkulture:P to jakaś gotycka? Rovanion, to super ze podchodzisz to tego jako tako na luzie i na pewno kogoś znajdziesz- choć teraz w to nie wierzysz. Niczego ci nie brakuje. Mieszkasz w jskiejsc dziurze czy większym mieście? Skoro twoja " subkultura" ma taki jednolity gust to wyjdz poza nią... A jaki macie ideał faceta:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
choc zdarzaja sie cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×