Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

jeśli ktoś chce z szesnastolatką tworzyć związek, to wiadomo, o co mu chodzi ;) i raczej tej ładnej szesnastolatki życzę, niż 25latki, niech wszyscy będą zadowoleni i niech łączą się w takie pary, w jakie chcę ;) a co do kogoś tam, co pisze, że przed seksem też można się wykąpać - ja nie chcę, idąc na spontan, zastanawiać się, czy akurat dziś wypadł dzień kąpieli, czy on może się PRZYGOTOWAŁ na seks :D hahaha, proszę Cię, brzuch już mnie boli ze śmiechu, jak czytam ten topic :D lubię seks i chcę mieć zawsze pewność, że mój partner, to pachnący, zadbany, czyściutki i świeży facet, a szybki prysznic 2 razy dziennie nie jest przesadą, RAZ to minimum, ale też nie wyobrażam sobie iść do łóżka z człowiekiem, który wziął prysznic o 6, a wylądował w moim łóżku o 20... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawaafsaf
Takich wieśniar jak na kafe nigdzie nie ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
bzdura jakaś - spłacasz kredyt za chatę i na wynajmie siedzisz???? kit wciskasz i tyle, pisałes ze za najem płacisz 1500 bo rata 1700 to za dużo, a rata i wynajem to przypadkiem nie więcej??????? matematyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Pawaafsaf - to co tu robisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
Pawaafsaf no, i wsiunów też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
trochę głupio mi to napisać ale nie wymagam wierności, ta cecha u kobiet wymarła wraz z komuną. Ponieważ mieszkam sam to sam gotuję i sprzątam,nie trzeba mi gosposi.Gdyby było trzeba to wrócę do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawaafsaf
Jesteście obleśne paszczaki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
nie napisałem że spłacam kredyt tylko że jestem właścicielem połowy mieszkania a to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
"nie podobają się wam polscy mężczyźni to dlaczego z nimi jesteście"?? WTF? Nie podoba się nam to , co widzimy na ulicach, w otoczeniu swoim. Współczujemy fajnym kobietom, które dziwnym trafem są związane z facetami, którzy nadają się prędzej do chlewika niż do środka komunikacji miejskiej. Nie mamy same takich oblechów, ale widzimy takich na ulicach, w pracy itp. Co powiecie o facecie, który przychodził po swoją dziewczynę do pracy- wyciągał- przy jej współpracownikach patyczek bawełniany i rył w uchu wydłubując woskowinę? Oczywiście na stopach miał "mokasyny" za 500 zł. postów "obcego pana" to ja komentować nie będę, bo takich jak pan w moim otoczeniu nie ma. Stronię od ludzi płytkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Miły obcy panie - a co Ty oferujesz? Bo jeśli chodzi o wierność to nigdy nie mów nigdy. Co jeszcze? Jak się ma wymagania to trzeba mieć też coś do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
och łał połowa mieszkania... ha ha ha Mówiłam, "obcy pan" może imponować jedynie "gorącym szesnastkom"... Kuń by się uśmiał prosze pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A PO CO KOMU 300 BRZUSZKÓW
DZIENNIE????? BUAHAHAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
to nie jest sklep żebym coś oferował,napisałem że nie mam parcia na związek. A co pani potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A PO CO KOMU 300 BRZUSZKÓW
brzuch MUSI mieć odpoczynek, jak każde inne mięśnie... ktoś tu się katuje z niedowartościowania chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie śmieszy motyw z połową mieszkania :D zamiast obniżyć wymagania, facet wolał zrezygnować z wierności, bo wie, że nie utrzyma przy sobie, na wyłączność, wspaniałej kobiety... trudno, jego wybór, skoro jest przekonany, że da mu to szczęście, to co można dodać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
300 brzuszków to rzecz wykonalna jak się ktoś przyzwyczai. Kwestia osobnicza to zdolność regeneracji tkanki + odpowiednia dieta. Nie widzę, zeby dbanie o zdrowie było "niedowartościowaniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zalezy kto ile ma lat np jak ktos ma 20 lat to raczej rzadko sie zdaza ze ma wlasne mieszkanie ale jak ktos ma juz 30 pare to wypadaloby sie juz czegos w zyciu dorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
miły obcy panie, spełniam te wymagania,co więcej nie uważam ich za jakieś wybujałe. Trochę mi smutno się zrobiło gdy napisałeś o naszej niewierności,nie wszystkie takie jesteśmy. pozdrwki dla Pana :> ja robię 200 brzuszków ale co drugi dzień,dziewczyny to działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 czy 300 brzuszków to co to jest tyle co nic ja trenuje na siłce :) szkoda ze teraz bede musiala miec niestety tygodniową przerwe ze wzgledu na przeprowadzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
o kolejna dziewczyna robi brzuszki i o siebie dba. A panowie tylko piszą "mam piwny brzuszek" - faktycznie łał, powód do dumy. DO -RO-BO-TY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
ej dziewczyny a dlaczego wy patrzycie, czy spełniacie wymagania tego pana? Szokujące. Szanujcie się dziewczęta. Ja mam wątpliwości czy bym podała rękę a wy patrzycie- czy wpasowałyście się w target? Śmiech na sali. Szacunku do siebie więcej kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły obcy pan - Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nadal jesteś sam? Nie masz wygórowanych wymagań. Czyżby z Tobą było coś nie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
"no to ja coś powiem" strasznie najezdzasz na naszego obcego pana.Po tym co napisał widać ze jest ponad większością polskich facetów.Samo to że nie ma kłopotów z higieną daje mu duży plus.Jeśli dodał do tego samodzielność i pracowitość to nawet jego brzuszek nie przeszkadza.Nie oszukujmy się,to kobieta powinna błyszczeć,facet powinien raczej nie straszyć,a za to wykazywać inne cechy typowo męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tzn. jakie cechy typowo męskie? " Mieć penisa - niektórym to wystarcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
julko- jeśli uważasz, fakt, że ktoś sobie umyć dupę nie za podstawę ale za "DUŻY PLUS" to wybacz, ale nie mamy ze sobą wspólnej płaszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antrejkowa
np. nie myc sie, smierdziec, zdradzac, bekac, pierdziec i placic za kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×