Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

nożyce czy nie nożyce ale trzeba przyznać że kto zakłada takie tematu musi być jednak nieźle sfrustrowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiedziała, najpierw sie popłakała,potem wyjechała z tekstem ze jakis dziwny jestem ze pytam o to." no bo jesteś. ja tam na randkach się nie znam ale intuicyjnie czuję że trzeba mieć coś z garem żeby takie pytania zadawać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
no bo jesteś dziwny :O nie widzisz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty się umawiasz z szesnastoletnimi w wdowami, jarającymi skręty, to nie dziw się, że nie wiedzą ile jest 5X6. A swoją drogą, jakim trzeba być idiotą, zeby takie pytania zadawać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
może wg skali w przedziale od 1 do 10 ocenisz siebie - nie tylko pod względem jakze istotnego dla ciebie wyglądu ( bo ciągle się to u ciebie przewija to widać jest istotne.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
Autorka chyba ma oczy szeroko otwarte. Za mną się kiedyś goguś oglądał w bezczelny chamski sposób- w Empiku, masa ludzi, wstyd. Jak dla mnie- starawy, suchutki taki i malutki. Za nim żona z dzieciakiem w wózku- całkiem fajna kobitka. Oblech gały wytrzeszcza, kobieta wzrokiem zabija MNIE a ja tylko powiedziałam, ze współczuję fajnej kobiecie takiego męża. Mina - bezcenna. Po prostu stopień zapuszczenia faceta jest wprost proporcjonalny do wybujałego EGO. Każdemu grubasowi, oblechowi z niepełnym uzębieniem, wąsatemu itp wydaje się, że WOLNO MU OCENIAĆ obce kobiety, nawet te, młodsze o 50 lat. Dwóch pijaczków stoi pod sklepem. Wiek- ok. 50 lat. Cuchnie od nich na kilometr. Idzie dziewczyna, nastolatka, może 17 lat. Pada tekst- no, nogi ma fajne, ale mordę niewyjściową. No jak to tolerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Sfrustrowana to ja jestem większością mężczyzn :) I nie mówię, że wszystkie kobiety są piękne i pachnące. ALe proporcje są naprawdę nierówne. Wystarczy wejść do pierwszego lepszego centrum handlowego. Większość pań gustownie ubrana, pachnąca. A panowie? Wszyscy wyglądają podobnie. Rozciągnięte dżinsy, w których chodzą codziennie od miesiąca, ewentualnie mają 2 pary takich samych na zmianę, jakiś rozciągnięty szary sweterek i koniecznie jakaś bez gustu kurciała (piszę o tej porze roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek pisał, że jestem przystojny." no bo tym wszystkim podstarzałym "cosmo girls" to się wydaje że jedynym uzasadnieniem wklejania swojego zdjęcia powinna być uroda modela. jakoś nie zauważyły albo nie zrozumiały przesłania wynikającego z dopisku przy tym zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
byłam przed miesiącem na pewnym przyjęciu firmowym.Obok mnie usiadł facet,lat 35. Ciągle pociągał nosem,aż nagle z nosa wylecial mu glut bllleeee,mial z 15cm. Kolega obok szybko podal mu chusteczke bo biedak nawet nie mial. Od kolezanek dowiedzialam sie ze koles nadal mieszka z mamą,jest prawiczkiem,pomimo wyksztalcenia na politechnice pracuje w tesko za 1300. to jest dopiero porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
Wystarczy wejść do autobusu... Pomijam fakt, ze od ludzi zwyczajnie smierdzi, od chłopów chyba bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mężczyzna na pierwszej randce -zresztą którejkolwiek- robił mi test z tabliczki mnożenia, raz, że uznałabym go za dziwaka -co najmniej- dwa, nie odpowiedziałabym a wyszla! Byłoby too upokarzające, uznałabym, ze wg. niego, wyglądam na idiotkę -skoro wyskakuje z takimi "testami", więc byłby to koniec znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomu na mnie nie działa
nie kręci mnie :D:D:D:D po ch u mu ta fota to ch u wie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
oj "Obcy" uważasz się za inteligenta bo znasz sąsiadów Polski i tabliczkę mnożenia. Oj Ty chyba masz 8 lat a nie 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darker dlatego ja nie chodze na zajecia bo w weekend nie mam juz sily wole isc na silownie zadbac o zdrowie niestety praca silownia i szkola to juz za duzo dlatego przewaznie w szkole zjawiam sie na zaliczeniach no chyba ze jakis przedmiot jest obowiązkowy a w tym semestrze byly takie dwa wiec bylam na tych dwoch nawet na seminaria nie chodze heh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś dziewczynę zapytałem o ulubiony kolor, a ona do mnie: "A co to, kurwa, przedszkole, że o takie rzeczy pytasz?" i poszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
pewna atrakcyjna dziewczyna dała kiedyś fory strasznemu brzydalowi i wiecie o co ją zapytał???? czy może patrzeć na jej piersi - wyhaczył liscia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wszyscy wyglądają podobnie. Rozciągnięte dżinsy, w których chodzą codziennie od miesiąca, ewentualnie mają 2 pary takich samych na zmianę, jakiś rozciągnięty szary sweterek i koniecznie jakaś bez gustu kurciała (piszę o tej porze roku)." takich pierdół to już mi się naprawdę nie chce komentować. to jest chyba miara degrengolady cywilizacyjnej oczekiwać że faceci zmienią się w coś takiego: http://koneser.interia.pl/galerie/moda/moda-meska-na-lato/zdjecie/duze,1060276,1,523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
hahahaha dobre z tym przedszkolem, hahaha ale znerwicowana baba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"byłam przed miesiącem na pewnym przyjęciu firmowym.Obok mnie usiadł facet,lat 35. Ciągle pociągał nosem,aż nagle z nosa wylecial mu glut bllleeee,mial z 15cm. Kolega obok szybko podal mu chusteczke bo biedak nawet nie mial. Od kolezanek dowiedzialam sie ze koles nadal mieszka z mamą,jest prawiczkiem,pomimo wyksztalcenia na politechnice pracuje w tesko za 1300. to jest dopiero porażka" wnioski z tego tekstu: 1. piszesz "tesco" przez K. 2. byłaś na "przyjęciu firmowym" z facetem który "pracuje w tesco" to gdzie ty pracujesz? ja widać sama nie masz się czym pysznić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu masz fajne zwierzaki :D co do dbania o siebie... niektórym wystarczy mydło i woda i dobrze wyglądają a inni no cóż męczą sie, tony kosmetyków i efekt nie zadowalający ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dziesiątki mężczyzn równie zadbanych, co kobiety -byle nie metroseksualnych, to odpychające- codziennie widuję takich na ulicy, uczelnie w centrum... ja sie pytam ponownie, w jakim towarzystwie obraca sie autorka??? o troche to przerażające co pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe wnioski Oferma :) A dziewuchy narzekają, że faceci nie potrafią czytać ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znam dziesiątki mężczyzn równie zadbanych, co kobiety" boże drogi, nie wstyd ci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
kocoszanel - a gdzie Ty mieszkasz, że widzisz tylu przystojnych, zadbanych i czystych mężczyzn? :) Może się przeniosę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
nie myślcie ze takie pytania zadaje kazdej pannie. To wyszlo akurat z rozmowy, bo opowiadałem jak byłem w Szwecji,a ona to blisko,za zachodnią granicą, więc zapytałem czy aby napewno wie z kim graniczymy. Pytanie o 5x6 uznałem że w takim przypadku może też być kłopotliwe.To o czym mam rozmawiać? Jakiś minimalny poziom jest wymagany nawet gdy gadamy z murarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
troche sie pomylilem, wlasciwie nie bylo to 5x6 tylko 7x8, ale to chyba niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez mialam zapytac o tą impreze firmową hehe no musi tez pracowac w tesco , ale akurat malowalam paznokcie i nie mialam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że facet powinien wyglądać trochę "surowo". Jeśli będzie dbał o swój wygląd tak samo, albo i bardziej, niż kobieta, to przecież strach z takim po zmroku wyjść, bo to jego dziewczyna w razie czego będzie musiała bronić. Oczywiście takie rzeczy, jak zdrowe zęby, czyste paznokcie, czy włosy i ogólne podstawy higieny, to rzecz oczywista. Jeśli chodzi o ubranie, to najważniejsze, żeby potrafił ubrać się stosownie do okoliczności i wyglądał czysto i schludnie. Ale ja jestem facetem i może zaniżam standardy z lenistwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×