Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

mily obcy pan - moze byla zestresowana sama randka, a do tego Twoja protekcjonalność ją "dobiła" :P ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
Lomu, obejrzalam twoje fotki, nawet niebrzydki jestes.mmm :> Gdyby nie te fajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo opowiadałem jak byłem w Szwecji,a ona to blisko,za zachodnią granicą" trochę żałosny ten dowcip. przypomniała mi się scena z "głupiego i glupszego" jak carey zaczepił na przystanku laskę. ona mówi że jest z austrii a on na to:"oooo, kraina kangurów" :D żart żenujący ale do tego filmu pasował. tutaj staje się wyłącznie żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
George Clooney jest wystarczająco męski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiście takie rzeczy, jak zdrowe zęby, czyste paznokcie, czy włosy i ogólne podstawy higieny, to rzecz oczywista." no właśnie. ale "zadbany jak kobieta" to trochę rozpacz, wg mnie. no ale niech każdy ma to co lubi, tolerancja ma być, cholera jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja myślę, że facet powinien wyglądać trochę "surowo"." Podpisuje sie pod tym, nie znoszę zniewieścialych mężczyzn- tuziez facetów, którzy zbyt wiele czasu poświęcają na pielegncje. Przerost formy nad treścią. Wiecej kosmetyków ode mnie, kosmetyczka itp rozumiem wiele, i dobrze jesli ma krem do twarzy, musi tez miec zadbane paznokcie i zęby - to konieznosc- ale nie musi mięc 5 kremow i peelingów! Dobrze tez, kiedy ma zarost- to chyba najbardziej meskie pod słoncem, ale najważniejsze jednak, by mial włosy na nogach - resztę sie jakoś "przeskoczy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
brawo za spostrzegawczosc.Też pracuję w tesko,jestem hostessą,ale ja mam dopiero 19 lat,uczę się, nie mam zamiaru tu robić całe życie,tylko pracuje na swoje drobne potrzeby. tesco=tesko=literowka,co wy tak dzisiaj z tą polszczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale najważniejsze jednak, by mial włosy na nogach - resztę sie jakoś "przeskoczy" " Niedawno moja znajoma powiedziała to samo. Patrzę na swoje nogi i zastanawiam się, jak włochate nogi mogę się podobać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma już pisał na forum
ze dbanie o siebie jest pedalskie i ze on się tylko raz na jakiś czas umyje i to wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
widzę ze to kogos moze zadziwic wiec napisze: gole wlosy na nogach ,jajach,klacie,karku,pod pachami,a na glowie mam wlosy 3mm. Uważam to za element higieny. zarost mam 2 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do !offerma
a ty golisz włosy na jajach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbudowałaś mnie Kocoszanel, bo już mnie przerażać zaczyna ta moda na stuprocentową depilację u facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dziewczyny. Już wiemy, że najważniejsze, żeby facet o siebie dbał - tyle o wyglądzie. Napiszcie teraz, jakie zachowania Was irytują u facetów, żebym wiedział, czego unikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
pożal się boże.. na pewno każdy z was znajdzie jakąś zwolenniczkę - i po wielu latach oczekiwań że ryba sama wpadnie do sieci stwierdzi że jest już za stary a tu pojawią się wszelki dolegliwości w tym i zdrowotne.. no powodzenia panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mily obcy pan- jedyna "obowiązkowa" depilacja u faceta to pod pachami - ale to dla higieny, reszta wg uznania -acz im więcej depiluje, tym mniej męskości, ale jesli golisz nogi to... to dla mnie brak wszelkich pytan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
Lomu nigdy nie pytaj na pierwszej randce z jakimi państwami graniczy Polska i nie sprawdzaj dziewczyny z tabliczki mnożenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę, że Lomu nie zaniża
standardów, tylko ma klasyczne wychowanie i za to brawo:) ja niestety żrę swoje pazury z nerwów, ale walczę z tym i coś tam widać:P Poza tym to zarówno mężczyźni jak i kobiety są różni - i ci zadbani i ci niezadbani. Nie ma co wytykać, trzeba po prostu dobrze sobie otoczenie dobierać i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnboijkih A o stolicę Polski chociaż mogę zapytać, czy to też nie na miejscu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
to chyba każda wie, ze Nowy Sącz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia89
Lumu jesteś dla mnie aseksualny jako facet. .. po pierwsze masz gg i namiary w profilu-co dla mnie znaczy " mam małe zaintered=sowanie w realu, może jakaś chętna samotna się znajdzie na kafe ", to też masz kontakt w wieloma paniami z tego forum --to drugi punkt czemu jesteś DLA mnie aseksualny. Trzy - nie krćisz mnie fizycznie . ROTFL [bez urzay ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę, że Lomu nie zaniża
a, i golę sobie pachy, bo to zwyczajnie estetyczne. nie ma co ukrywać i nie jest to jakieś obraźliwe, ale mężczyźni pocą się i już. no i tyle. a jak są kłaki jeszcze pozlepiane, to masakra, koszulka paskudnie wtedy wygląda. co w tym dziwnego? a włosy na klacie mam jakieś, brzuszek też pewnie żaden kaloryfer, ale dobrze się ze sobą czuję i jak chcę, to sobie pobiegam albo popływam na basenie. pozdrawiam zdrowych ludzi:) @kocoszanel - ładna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Dobrze sobie wydepilować genitalia, właściwie samą mosznę, ewentualnie tyłek, jak kto ma dużo włosów w kroczu. Wydaje mi się, że to lepiej wygląda i lepsze są doznania. Natomiast, mężczyzna, zgadzam się powinien być, "surowy", może i trochę nonszalancki wobec swojego wyglądu, co nie oznacza brudu i fatalnego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
męskości mi nie brakuje,jestem dość postawny. Golenie nóg pozostało mi z czasów szkoły średniej gdy trenowałem pływanie. Zauważyłem że nie tylko jest mniejszy opór wody ale też mniej się pocę cały.Włosy na nogach to pozostałości z człowieka pierwotnego zeby mu cieplej było.Człowiek współczesny ma ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesusienki
Facet nie powinien palic, pic tylko okazyjnie. Oczywiscie hamy z blokowiska w dresikach odpadaja. Zero narkotykow. Nie moze byc religijny i powinien miec wlasne zdanie. Powinien umiec dyskutowac a nie klocic sie bez sensu. Wiedza z zakresu biologi, chemi fizyki i geografi tez musi byc. Musi sie myc codzennie i chcodzic w czystych ciuchach. I zeby leniem nie byl. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest cos co mnie np. zniecheca juz na pierwszym spotkaniu, brak podstawowych zasad etykiety... choc dla mnie to kinder sztuba. Nie otwiera mi drzwido lokalu, nie powiesi plaszcza, ale najgorsze, jemy kolacje a osobnk wymachuje sztućcami jak szalony, raz ze nie moge wtedy jesc bo mam ochote mu... noooo... zabrac je :D Dwa, nie moge skupic sie na tym co mówi, kiedy gestykuluje z sztućcami w reku i mam wrażenie, ze zaraz dostanę widelcem w twarz! Jestem bardzo wyczulona na kulturę osobistą, u mnie miec ją, badz nie miec, generuje opinie o człowieku i moze zrekompensować wiele braków wizualnych, bądz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eewcia89 Po prostu lubię czasem pogadać na GG - od tego jest internet. Nigdy się z nikim przez internet nie umawiałem. Jeśli chodzi o mój wygląd, zdjaę sobie sprawę, że nie każdemu się podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyTuRobiszPoProstuNiczymSie.
lomu to taka pipka nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×