Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość a psik
'Powinnyście wiedzieć co w kraju się dzieje,polityka,prawo,podstawy fizyki i matematyki.' i to mi się jeszcze podoba :D w końcu wzór pitagorsa przyda się w zyciu codziennym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
nie napisalem ze wszystko co wymienilem musi byc w takiej konfiguracji. Jak wdowa to moze miec 25,wiadomo ze 16 latka nie pracuje, moze jestem dla kogos lysym starym pajacem,ale pewnie tylko dlatego ze nie zalapala sie owa pani na mój wiek poborowy.cO MYŚLISZ ZE JAK MASZ 30 LAT TO TAKAŚ MLODA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
czyli brzydal... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
a co jak osobiście wykończyła męża???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mily obcy pan to ja wszystkie wymogi spełniam hehe z tym ze nie pale skrętów ;p teraz mam nawet dwie prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
moze sobie zasluzyl,to go wykonczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
to 16-latkę jednak będziesz utrzymywał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
i myślę, że z 16-latką będziesz miał wiele wspólnych tematów na temat klasówki z fizyki i matematyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie wypraszam sobie....dziś zużyłem więcej wody i płynu do kąpieli , niż kilkudziesięciu brudasów z ich rodzinami na miesiąc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
Moze nie jestem jakims modelem,ale mam wymagania do kobiet ze hoho. To chyba dobrze,trzeba sie cenic.Nie ma we mnie desperacji ani parcia na związki co tylko podnosi moją cenę. Bierzesz pod uwagę że przeceniasz swoją wartość?! :O i balansujesz z tymi 16-tkami na pograniczu dewiacji... dla takiej młodziutkiej jesteś niestety starym rupieciem i co najwyzej możesz ją adoptować :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
dobrze ze nie palisz,tym zdrowiej i oszczedniej.Napisalem tylko ze gdybys palila to przymknąłbym oko na to,ale nie czesciej niz co weekend.Skąd jestes? twierdzenie Pitagorasa się przydaje,inaczej nie byłoby tego w podstawówce.Proponuję jednak zacząć od tabliczki mnożenia,z tym widzę dużo kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja takze mam takie same
Nie ma dla mnie znaczenia, czy dla Ciebie jestem stara, czy mloda, gdyz 1. nie spelniasz moich wymagan 2. jestem zajeta i nie szukam partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
a może zrób sobie własne dziecko... tylko z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
dewiacja to jest 14 a nie 16, 16 latkę mogę utrzymywać pod warunkiem ze się będzie uczyć,potem może isc na studia ale nie jakas pedagogika.Nie będę płacił za bezczynne siedzenie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mów już lepiej nic
"milcząca_z_wilkami haha, kąpiesz się co dwa dni? wybacz, ale nie zrobiłabym Ci loda, choćbym nie wiem jak była zakochana, napalona i jak przystojnym facetem byś nie był tia. " przed seksem też można się wykąpac, dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
miły obcy panbie- mam swojego pana, któremu nawet do pięt nie sięgasz. Na takie dziewczyny jak ja to ty sobie możesz tylko popatrzeć i to z daleka. Co do wieku- pudło, nie trafiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
czyli seks co 2 dni :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
he he widać sknera jesteś i dusigrosz :D w swoim wieku siedzisz na wynajmie więc zbyt obrotny nie jesteś, masz sporo starokawalerskich przyzwyczajeń, zapatrzony w swoją wartość - ojojoj ależ wrtościowy z ciebie gość - twoje wymaganie tyczą się tylko cech zewnętrznych. Co możesz jako FACET zaoferować kobiecie? Własne wymagania?! I zielsko co weekend żeby zamulić myślenie? buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
rozdajesz cukierki pod liceum? ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
wiem ze wysokie,trudno je spełnić,szczęśliwa ta której się uda,gdyż wie że nie zdradzę jej,bo nie znajdę lepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% mężczyzna
No to tak drogie Panie: - pod pachami włosy podcinam, ale nie golę, rzeczywiście latem gdy są krótsze to pacha dłużej zachowuje świeżość, - maseczki robiłem w okresie dojrzewania, miałem problemy z trądzikiem i mi pomagały, teraz nie robię i nie będę robił - tak to nie jest męskie, - genitaliów nie golę, co więcej jak kiedyś rozmawiałem na ten temat z partnerką to stwierdziła, że by mnie rzuciła, gdybym zgolił, lody robi i nie przeszkadza jej to, - manicure i pedicure nie będę robił, - włosów na żel nie postawię nigdy! tak czynią metroseksualni, a nie prawdziwi mężczyźni, - różowej koszuli nie ubiorę nigdy, nie napiszę że to kolor dla ciot etc., po prostu nie jest to dla mnie kolor męski, - na solarium nigdy nie pójdę - nie jest to męskie, - myję się codziennie i nigdy żadna kobieta nie powiedziała mi, że śmierdzę, - o zęby dbam i chodzę regularnie do dentysty, ale nigdy sobie ich nie wybielę - bo taka moda, w okresie dojrzewania nosiłem aparat dla korekty zgryzu, - bieliznę zmieniam codziennie, - chodzę raczej w koszulach i sam je sobie piorę i prasuję, - nienawidzę wręcz ubrań z napisami i innymi tego typu dodatkami, nie ubiorę rurek - raz kupiłem po namowie kobiety, miałem je na sobie tylko dla niej, ale było to jeden jedyny raz, a teraz leżą (właśnie muszę je dać dla biednych), nie ubiorę spodni z niskim stanem, obcisłej bluzeczki, czy białego topu męskiego, gdy idę na balety - tak chodzą ubrane dzieci. Od kobiety wymagam, aby o siebie dbała. Ma być dobrze ubrana, a każda część garderoby ma do siebie pasować. Kobieta to istota piękna i powinna chodzić w spódniczkach i sukienkach, nie piszę, że zawsze ale im więcej tym lepiej. Włosy powinna mieć umyte. Miejsca intymne i pachy wygolone. Wręcz nienawidzę, gdy kobieta jest ni to ubrana, ni to roznegliżowana. Swoje wdzięki ma pokazywać mi, a nie wszystkim wokół, dlatego nie zaakceptuję takiej która chodzi z biustem na wierzchu, w 10cm szpilkach i miniówce spod której wystaje bielizna. Temat o fizykalności ludzkiego ciała, dlatego tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam coś powiem
pomijam już fakt, ze jesteś zwyczajnie głupi- 16 latka to moze co najwyżej mieszkać z rodzicami- a nie z brzuchatym prykiem, który "nie zniesie bezczynności" . Myślę, ze po prostu cienki bolek z ciebie, w dodatku bidny jak mysz kościelna i dlatego szukasz 16 latki, której zaimponujesz kupnem kebabu czy pizzy na wynos, buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja takze mam takie same
Ale swoja droga, milo, ze nie masz takich bezsensownych i nikomu niepotrzebnych wymagan co do kobiety, jak - wierność - dobre serce - pomysłowość i kreatywność - zaradność - umiejętność gotowania. Takie wymogi jak rewelacyjne ciało spełnia w naszym kraju baaardzo duzo kobiet. A teraz ide sprzatac :) p.s. robie 300 brzuszkow dziennie, mozesz sobie wyobrazac moje (stare :D bo 30-latki) cialo . A wlosy mam do pasa, nie pije, nie pale, zarabiam 2800 netto (czasem udaje sie troszke wiecej), mam wlasne mieszkanie, potrafie gotowac, mam hobby, nie mezatka, nie rozwodka, nie wdowa, dzieci brak, wyksztalcenie wyzsze (podwojny magister), ksiazki czytam (m.in. z fizyki kwantowej). Oj biedny ten moj facet... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to od 18 roku zycia zarabiam kase wiec o pieniądze sie nigdy nie martwilam ze szkolą pomimo ze nie chodze na zajecia sobie radze jestem zbyt inteligntna zeby tam siedziec wystarczy ze na zaliczenia pojde ;p jestem z mazowieckiego dzis sie wyprowadzam do wawy znalazlam prace oczywiscie tutaj u siebie tez mam ale rezygnuje ide na zwolnienie do nowej na szkolenie i na zwolnieniu daje wypowiedzenie :) musze ich troszke przerobic niech placą heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie mądra kobieta jakaś
"fxnbrjktnhbrt jak Wam się nie podobają polscy mężczyźni to po co z Nimi jesteście ? Chyba słabo się kochacie jeżeli nieogolone pachy doprowadzają do rozpadu Waszego związku o mojego faceta też na początku musiałam trochę zadbać, bo jego niedowartościowanie wynikało jedynie z lenistwa facet nie bierze kąpieli tak często jak byśmy tego chciały ? - same zaprośmy go do łazienki kupiłam mu wszelkiego rodzaju kosmetyki, których teraz używa !!! sam wstawia pranie i zmienia pościel !!! więc do dzieła kobiety !!! bo wychodzę ze stwierdzenia, że skoro polski facet nie dba o siebie, to polska kobieta potrafi tylko narzekać !!!" BRAWO! i niech milcząca wilczyca ucieka z tego kraju, a reszta KOBIET niech to przeczyta i zapamięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
na wynajmie siedzę bo tak mi się podoba,dorobiłem się już połowy mieszkania,które aktualnie zamieszkuje moja mama.Co może miałbym z mamą mieszkać i słuchać jaki to maminsynek jestem? Dusigrosz i sknera nie jestem,za kobietę zawsze zapłacę,prędzej by mi ręka uschła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
no to ja wam coś powiem pomijam już fakt, ze jesteś zwyczajnie głupi- 16 latka to moze co najwyżej mieszkać z rodzicami- a nie z brzuchatym prykiem, który "nie zniesie bezczynności" . Myślę, ze po prostu cienki bolek z ciebie, w dodatku bidny jak mysz kościelna i dlatego szukasz 16 latki, której zaimponujesz kupnem kebabu czy pizzy na wynos, buhahahaha dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×