Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość eewcia89
NIGDY bym do ciebie nie napisała, i nie zamierzam, a napisałam po prostu to co myslę. sorry , to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ty pierwsza i nie ostatnia do mnie nie napiszesz. Nie umrę od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zgadzam się z facetami i ich dbaniem o siebie jest ciężko :O I najczęściej taka niechlujność w wyglądzie idzie z brakiem kulutury i dobrego zachowania. Ja zauważyłam, ze niektórzy faceci (większość z moich obserwacji :D ) między 20-30r.ż zachować się nie potrafią. Jak do mnie w pracy przychodzi taki klient i tak siedzi przy biurku w czapce lub kapturze na głowie to aż mi się niedobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyTuRobiszPoProstuNiczymSie.
dlatego nie podaje tu wam babom namiarow :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnboijkih
mnboijkih to chyba każda wie, ze Nowy Sącz co się podszywasz pod mój nick??????!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Kultura przede wszystkim. Ale albo to ktoś ma, został nauczony, miał przykład w domu, albo nie i nic się już raczej nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mily obcy pan - odnosnie tych nóg jeszcze, wiem ze kolarze i pływacy tak robią, wtedy jestem sklonna to zrozumieć! Aczkolwiek nic nie poradzę na to, ze jest to dla mnie aseksualne i z tego co wiem, wiele kobiet ma podobnie . Ale przecież najważniejsze, ze Ty sam ze sobą czujesz sie dobrze, a zawsze znajdą sie kobiety, które to lubia! Wiec ostatnie co powinieneś robić, to zmieniać nawyki, nigdy nie wolno ingerowac w siebie - jakkolwiek to rozumiane- tylko po to, aby "uszczesliwiac" innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lord - wiesz, jesli ktos chce to nauczy sie zawsze... podstaw savoir vivre, bo wie, ze bez tego ani zawodowo, ani prywatnie nie bedzie dobrze postrzegany, a ktoś kogo to nie zainteresuje -nawet jeśli w domu go nie nauczono- jest zwyczajnie ignorantem, za ktorego ja nie zamierzam sie wstydzić! A już na pewno go "wychowywac" - jesli bede chciala mieć dziecko, to sobie zrobię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily obcy pan
dalas mi tym samym kolejny argument by golic nogi.Latem do pracy dojezdzam 20km w jedna strone rowerem.Robie to tylko dla przyjemnosci a na jesien mam o 5kg mniej.gole nogi wiec szybciej pojade hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
lomo nie taki straszny,ale jak na gg napisal to pewnie desperat,cóż, trudno o normalnego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też coś, ja tam 2kg mogę
zrzucić w niecały tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewwkaa
Dokladnie o to chodzi :O Mam tak samo jezeli chodzi o facetow z Kafeterii :O🖐️ Ci z emaliem lub gg to desperaci i najczesciej brzydcy lub starzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mily obcy pan - ja codziennie jeżdżę na stacjonarnym przynajmniej godzine, ale 20 km???????????? heh chyba bym zeszla! Nie wiem coście sie tak uczepili tego Lomo :/ fajny facet, niczego mu nie brakuje i nawet nie pisze nic na tyle kontrowersyjnego by wzbudzac niechęć... nie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
Jak narzekacie tak na polskich facetow, ze sa tacy zaniedbani, niekulturalni brudasy itd to DAJCIE IM SPOKOJ! Dajcie nam, polskim facetom spokoj! My sobie bez Was doskonale poradzimy, a Wy szukajcie sobie zagranicznych facetow, jesli Polacy sa tacy beznadziejni! Zrozumiano? Dajcie nam spokoj i nie narzekajcie na nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
Jem kupe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Czepiają się tego Lomo z rozpędu, bo czepiają się wszystkich. To, że ma nr GG, nie znaczy, że jest zdecydowany na każdą pannę, która się odezwie. I nie ma niczego złego w zawieraniu znajomości przez net. Nie robią tego wyłącznie tzw: desperaci, ale też ludzie, którzy chcą wyjść poza swoje środowisko. coco Owszem, że jak kto chce, to się nauczy. Ja wręcz lubię, stosować wobec kobiet, wszelkie te zasady, jak otwieranie drzwi i tak dalej. Otwieram też drzwi w samochodzie i potem sam wsiadam. Z tego co zauważyłem, rzadko mężczyźni tak robią, ale mnie się to podoba. Czasem kulturę osobistą u mężczyzny, pewne typy kobiet, odbierają jako przejaw słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
pewnie kolejny niedomyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
"Czasem kulturę osobistą u mężczyzny, pewne typy kobiet, odbierają jako przejaw słabości. " - kobiety nie, tylko tak zwane "lachony", którym też brak kultury, nie wiedzą co to jest :). Ja uważam, że w szkołach powinni wprowadzać obowiązkowy przedmiot: kultura osobista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Można powiedzieć, że lachony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomu nie rozumie ze nie jest
seksy :P:P trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
Wpis z 14 45 to oczywiscie podszyw, kogos tu boli prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zgadzam się z facetami i ich dbaniem o siebie jest ciężko" To nie zadawaj się z menelami. Zmusza cię ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lord stront - wobec tego to świadczy tez o "Tych" kobietach! To nie chodzi o roszczeniową postawę "księżniczka i jej sluga" Coś za coś! Budowanie fajnej relacji! Mily gest ze stronym meżczyzny dajmy na to otwiera mi drzwii do samochodu - czyt. szacunek - w zamian dostaje to samo! Tj. uśmiech, podziękowanie, czuje się wyjątkowo, zadbana, doceniona, "zaopiekowana"! Zastanowiłoby mnie, gdyby kobieta traktowała to jako przejaw słabości :/ To chyba oznaka niskiego poczucia wartości, miernych oczekiwań względem innych ( a tym samym zazwyczaj wobec siebie) i braku szacunku do samej siebie! Bo jeśli ona nie oczekuje szacunku ze strony mężczyzny, to chyba ma słabe mniemanie o sobie??????? Ponadto, jesli wiele oczekuje, wiele daje... wiec jest to wzajemnosc, a przynajmniej powinna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłem tu fotkę bo zawsze myślałem, że jestem najprzystojniejszym facetem na świecie. Sprowadziliście mnie na ziemię. Idę się pochlastać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja uważam, że w szkołach powinni wprowadzać obowiązkowy przedmiot: kultura osobista" świat byłby lepszy, a na pewno "znośniejszy" :P jestem ZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"otwiera mi drzwii do samochodu - czyt. szacunek - w zamian dostaje to samo! Tj. uśmiech" Żebyś się nie przemęczyła tym okazywaniem szacunku. A tak w ogóle to uśmiechasz się tylko gdy ktoś dla ciebie coś zrobi. Co za czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×