Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenka 28

star!!! schudnąć do wisony:) cel 10 kilo!!!!

Polecane posty

A ja bede sama w walentynki bo moj jest dalekoo.mi to topiero smutno...mowięWam.lipa totalna,kupiłam mu prezent,on mi sie dołozyl do prezentu ,,ale i tak humorka nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gorąco? to zależy czy dietetyczne, czy nie. Ale dobra i mało kaloryczna wychodzi pierś z kurczaka. Rozbijasz piersi, kładziesz na nie pieczarki z cebulką (wcześniej podsmażone), na to delikatną warstwe majonezu i posypujesz zółtym serem. Potem hop do piekarnika. Pycha. Uwielbia to cała moja rodzina. Kotlety są bez panierki więc zdrowe, pewnie Ci można na diecie. Gorąco polecam. A ja teraz jadę kupić coś mojemu M na te walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy miałam dentystę i nie zdąrzyłam zjeść obiadu, jak czekałam na poczekalni to mi tak w burzuchu głośno burczało że kobieta która też czekała na wizytę śmiała się. Na obiad zjadłam dwa sandwicze z chlebka orkiszowego i gotowane brokuły. Na dzisiaj koniec z jedzeniem. Puchnę z godziny na godzinę, cycek już dotknąć nie mogę a brzch mam jak balon, niech ta @ juz przyjdzie. Zważę się dopiero po @ żeby sie nie załamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś jakiś zły dzień i jestem wrogo nastawiona do diety. Strasznie tęsknie za słodyczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchomanka, moja szwagierka robi karczek tak jak ty kurczaka, pychotka. Ja dziś trochę popłynęłam, znajomi przyszli i wypiliśmy po szklaneczce winka domowej roboty :) Zaliczyłam to jako podwieczorek. Gapać, może jakieś szaszłyki zrób dietetyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, Ja jeszcze przed śniadankiem, ale zaraz zrobię sobie jajecznicę Wiem, że nie powinnam się tak często ważyć, ale stanęłam dziś na wadze i jest 54,5. Czyli schodzę teraz z tej wagi 54,7, a nie 54. Dlaczego jedno dnia waże 54, a drugiego nagle 54,7?:( nie rozumiem :( nie lubię takich sytuacji bo odbiera mi to motywację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanka nie wiem dlaczego tak jest ale ja mam podobnie, dzisiaj nie miałam się ważyć ale moja ciekawość nie wytrzymała 13.01 ważyłam 67,4 a dzisiaj 68,1 mam nadzieję że dlatego że jestem przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, bardzo dziekuje za porady chetnie piers zrobie, ze skaczaca waga to nic groźnego dlatego wszedzie sie czyta zeby ważyć sie 1x w tygodniu by uniknąć własnie nerwówki pewnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, co byscie podaly jako cos bardzo polskiego obcokrajowcom? Chodze na kurs jezykowy na ktorym sa osoby z roznych krajow i na jutro mamy cos przygotowac do jedzenia z naszego kraju. Najlepiej jakby bylo to cos co nie je sie na cieplo i mozna wczesniej przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sugeruje bigos, że o kiszonych ogórkach nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najlepiej kawał kiełbachy;) albo krokiety, rożne kapuchy, czy sernik tradycyjny, cos w galarecie schab, czy ryba, albo sałatka warzywna, czy tradycyjna polska-jajo, og.ór kiszony, ziemniak ugotowany, pietruszka, majonez, można dodac sledzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo faworki zrob, przeciez pojutrze t.łusty czwartek to niejako do tradycji bedzie nawiązywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesne potrawy odpadaja bo mam w grupie duzo muzulmanow ktorzy nie jedza wieprzowiny, a pierogow nie umiem robic ;( Mysle tak jak Agnissia o salatce warzywnej, ale wiem ze inna dziewczyna chce ja zrobic, hmmm musze jeszcze pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allexandra, taka sałatka warzywna jest też bardzo popularna w Czechach, więc jeśli masz w grupie Czeszkę to jest ryzyko, że ona to przygotuje. Jeśli nie, to, to bardzo dobry pomysł. Byłam na taki wyjeździe kiedyś z ludźmi z całego świata. Też musiałam przygotować coś polskiego i zrobiłam placki ziemniaczane. Polecam Ci bo nie zajmie Ci to dużo czasu. Kup śmietanę i niech spróbują zjeść razem z nią. Ja pamiętam, że wszystkim bardzo spakowało, szczególnie Hiszpanom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-dziecha cicho bądź, nie wspominaj o tłustym czwartku bo zwariuje ;p dzisiaj widziałam jak Pani przede mną kupowała pączki. Tak mi żal było. Ja to w ogóle nierozsądna odchudzaczka jestem. Bo niby dieta polega na zmianie swoich przyzwyczajeń i nauczeniu się zdrowo jeść. A ja, jak chodzę po markecie, w szczególnie jak widzę słodycze, bo inne rzeczy mnie tak nie ruszają, to tylko marzę o tym co zjem, jak skończę dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę przed kompem, ale spisuję przepisy na dietę optymalną, nawet grzecznie zaczęłam od początku, nie od ciast, na które od samego czytania mam smaczka :) A z okazji walentynek zjadłam malutki kawałek piernika i wypiłam lampkę winka z ryżu mojej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M świętuje z moim bratem, popijają sobie winko, a ja latam po forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Aga nie było walentynek bo M dopiero niedawno wrócił. Obiecał, że się zrewanżuje, więc czekam ;p a tak w ogóle to strasznie głodna jestem, ale czekam już do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miałam wpaść wczoraj wieczorem ale jak wróciłam z basenu to byłam tak padnięta że zaraz szłam spać, dzisiaj też jadę popływać, super sprawa, badzo mi sie podobało tym bardziej że jestem umówiona na godzinę i mamy basen na wyłączność :) ja z m wczoraj sie pokłóciłam i też nie obchodziliśmy walentynek. Szczerze nir przepadam za tym dniem walentynki powinny być co dziennie, a nie jeden dzień w roku kiedy ja idę na basen :) jestem jeszcze przed śniadaniem, synek dopiero zjadł ja jeszcze nie czuję głodu, zjem za jakiś czas. Allexandra zdecydowałaś już co zrobisz?? mi osbiście bardzo się podoba pomysł z faworkami lub pączkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobietki widze ze z walentynkami wszedzie lipa u mnie również szkoda nawet gadac ciesze sie ze juz po i na przyszłość wykreślam z kalendarza, jedyna fajna i naturalna rzecz to spontaniczny gest syna który podszed do mnie z dobrze napoczęta swoja czekolada złożył życzenia i podarował ją. Agnisia optymalna robiła moja kumpela z mężem efekty super lecz bardzo skrupulatnie przygotowywali posiłki wyliczając proporcje, nauczyłam sie od nich pieczenia sernika bo bardzo był dobry owszem masa jajek ale bardzo pożywny szybko sie nim człowiek zapychał tak przez 5lat sie trzymali lecz jak zaczeli odchodzic od wytycznych dietki waga zaczeła wracać i teraz juz trudno sie im zmobilizować, ja zaczynam sie zastanawiać czy razem z postem nie zrobić dietki dr dąbrowskiej warzywno-owocowej od dłuzszego czasu chodzi za mną dodatkowo plus to oczyszczenie, co o niej uważacie macie moze jakieś doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapać, też słyszałam, że po optymalnej szybko jest jojo, ale jeśli mi będzie służyć, to nie będę zmieniać, badania na jej temat mnie przekonują. No ale nie mówię, że całe życie wytrzymam, chociaż bym chciała. Jeśli będę miała dość, to wrócę na swoją, ale więcej tłuszczu wprowadzę.No tego liczenia trochę jest, ale najgorzej na początku, potem może lepiej będzie. Na razie spisuję przepisy, tak myślę, że jak np zrobię pasztet, policzę proporcje na całość i podzielę na porcję. Lubię liczyć, więc jakoś to będzie. A wiem, że umiem się pilnować, żeby nie utyć z powrotem. Przepisy na ciasta są naprawdę rewelacyjne, dobrze, że moja dieta nauczyła mnie panować nad apetytem :) Spadam spalać kalorie przy odśnieżaniu podwórka, odezwę się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam się na mikrodermabrazje skoda tylko ze w tym tygoniu nie mają odpowiadajacej mi godz.może jak wieczorem nie bedzie tak wiało pujde tez sie poruszac i zaczne biegać dobrze mi zrobi musze wyczyscić głowe zbyt wiele dzis sie wydarzyło, nie czekam juz do wiosny,sama sie przekonałam że facet to facet nie mozna sie okłamywac ze ten nasz jest jakis inny , alez ja byłam głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapać nie martw się, to prawda oni wszyscy tacy są;/ Mój M obiecał wczoraj, że dzisiaj się zrewanżuje i co? oczywiście ze względu na pracę nie mógł;/ ale ja uważam, że jak się chce to wszystko można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×