Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenka 28

star!!! schudnąć do wisony:) cel 10 kilo!!!!

Polecane posty

kasiek ja bardzo chętnie posłucham, wzrost 156cm, waga było 56, jest 54 główny problem to brzuch, jest naprawdę wielki. Może być to też problem tego, że tygodniami potrafię nie chodzić do kibelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam2m
kasiekPewnie masz racje ale każda dieta ma zwolenników i przeciwników. Zaczęłam dukana bo najbardziej popularny i nie jest się głodnym a ja mam malutkie dziecko i nie mogę się skupiac tylko na tym że jestem głodna. Jeżeli chodzi o moją wagę to 89kg na 163 cm- wiem wiem MASAKRA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanko, dla takich chudzinek Gaca nie ma diety hehe. myślę, że wystarczy Ci jakiś dobry probiotyk z błonnikiem, żeby uregulować pracę jelit. polecam colon c (na allegro najtaniej). ewentualnie jak nie lubisz w postaci proszku to kup jakieś tabletki (błonnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam2m, ja zaczynałam od 106 kg więc u mnie to masakra. ja nie jestem głodna na tej diecie, a uwierz mi, że mam żołądek jak reklamówka z supermarketu hehe. naprawdę nie jest źle. też mam małe dziecko (15 miesięcy) i do tego mój synek jest niepełnosprawny. podaj maila to wyślę Ci dietę dla Ciebie i przepisy, żeby urozmaicić i wytrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam2m
kasiek ok moze rzeczywiscie spróbuje(magda.mm@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłałam na maila :) trzymam kciuki. jak masz jakieś pytania to możesz na maila pisać to zawsze odpiszę. tu nie zawsze wejdę a pocztę sprawdzam kilka razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam2m
Dzięki kasiek. trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, a ja poproszę o przepisy na karczek :) Na mojej diecie chętnie wykorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnissa, ale ja mam przepisy do mojej diety w której zabroniona jest sól i cukier. każda inna przyprawa dozwolona. interesują Cię takie przepisy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam2m
kasiek to rzeczywiscie duzo 4 litry a czy można kawe z mlekiem czy tylko wode i herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek jeju jak fajnie, nikt mnie nigdy chudzinką nie nazywał. Uwierz, że przy moim niskim wzroście to dużo, w brzuchu mam ponad 80 a może nawet 90cm, czuję się jak balon. Na trawienie próbowałam już wszystkiego i aż trudno uwierzyć, ale nic kompletnie nie działaś. Aż dziś posunełam się nawet do lewatywy...jutro zrobię sobie drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam2m, można kawę ale mleko dopiero w drugim tygodniu. w pierwszym nie wolno. zakazana jest też cytryna przez 4 tyg. no i cukier do końca diety. można słodzików używać.najlepiej pić wodę, a kawa i herbata po jednej szklance dziennie. Gaca zaleca pić 200ml wody co pół godz. ja miałam problemy w pierwsze dni a teraz juz nie. no i kg ładnie spadają. wodą wypłuczesz wszystkie toksyny i komórki tłuszczowe z organizmu. w razie kryzysu (ochoty na słodkie) można pić coca colę zero (bez cukru). pomaga!!! no i gumy do żucia bez cukru owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanko a czopki glicerynowe nie pomagają? u Gacy najlżejsze osoby ważą 70kg, więc Ty w porównaniu z nimi to lekkie piórko hehe. ja też mam zaparcia, ale w nagłych przypadkach czopki pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek861010 czy możesz podesłać mi te diete na justysm@gazeta.pl, moje parametry to 173 wzrostu, 107 kg wagi. Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek czopków nie próbowałam a activia niestety nie pomaga. Jadlam już otręby, tabletki Xenny, suplementy na poprawę metabolizmu, herbatki, brzuszki, naprawdę wielu rzeczy próbowałam. Dopiero po tej lewatywie się udało, musiałam sięgnąć już do takich restrykcyjnych środków. Co do mojej wagi to w sumie tak samo jak ktoś waży 70kg przy wzroście 170cm, tyle, że ja niska jestem stąd mniejsza waga. Ale kuleczka ze mnie, szczególnie w środkowych partiach. Fajnie, że się pojawiłaś, bardziej gwarno się zrobiło. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, ja dziś ranny ptaszek jestem bo mam trochę rzeczy do załatwienia. Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe panie :) U mnie w domu nie za ciekawie, syn ma anginę. Achhhh te choróbska wykończą mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc to niech leży koniecznie, moja mama miała kiedyś nie wyleczoną anginę i ciągnie jej się to do dzisiaj. Wczoraj mój M przywiózł faworki od swojej mamy i chyba zaraz nie wytrzymam i skusze się na kilka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musi posiedzieć jeszcze w domu, nie będzie go kolejny tydzień w przedszkolu. Na szczęście nie ma gorączki bo to początki. Ja od tłustego czwartku nie miałam nic słodkiego w ustach, a że jestem po @ to nie mam już parcia na jedzenie i dlatego waga trochę spadła. Jutro basen już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro początki to jest jeszcze nadzieja, że przejdzie to spokojnie. Mamusia już go tam na pewno dopilnuje i rozpieści :) Dziewczyny piłyście kiedyś kawe z cykorią? ja właśnie kupiłam bo dużo czytałam, że wpływa na metabolizm. Mam nadzieję, że będzie mnie po niej gonić do kibelka. Macie jakieś doświadczenia z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanka ja niestety nie mam doświadczeń z kawą. Nie przepadam za kawą czasami piję bo mnie głowa boli żeby podwyższyć ciśnienie no i czasami w towarzystwie. Od jutra synek będzie jeździł do dziadków bo ja na zwolnieniu już nie mogę być, praca czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny=) ja czasami raz na kilka dni zjem 1-2 kostki gorzkiej czekolady=) wczoraj pół dnia patrzylam na wagę i miałam się zwazyc ale stwierdziłam ze poczekam miesiąc=) może bedą wieksze efekty=) przyzwyczailam się strasznie do tej diety=) próbowałam pic ocet jabłkowy ale to jest takie okropne ze nie dałam rady=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miriam to dobrze, że się przyzwyczaiłaś do diety. Dla mnie słodycze niestety nadal są pokusą i to chyba największą bo niczego innego mi tak nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×