Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość selaWi.

Nie stać mnie finansowo na to aby mieć dziewczyne...

Polecane posty

Gość dsffrrrer
moj mial firme duzo kasy nigdzie mnie nie zabieral raz na 5 miesiecy gdzies moze ale na to to chyba cie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Gdzie ja napisalem ze wszystkie kobiety to materialistki? Gdzie ja uzylem slowa wszystkie? Naucz sie czytac ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffrrrer
na pizze czy kino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
selaWi. akurat filozofia to nie jest skomplikowany ani czasochłonny kierunek, więc znalazłbyś spokojnie czas na pełen etat, o połowie nie wspomnę, a to, że jadasz 5 posiłków dziennie to co? nie zamierzasz NIGDY iść do pracy, bo zabraknie czasu na zbilansowane odżywianie i ćwiczenia? to jak widzisz swoje przyszłe życie? Wiesz, to tylko Twoja sprawa, ale uważam, że nie masz prawa narzekać, że nie masz kasy bo tak czy siak kompletnie nic z tym nie robisz aby ją mieć i nawet nie chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
A gdzie ja86sia napisała, że każdy kto nie ma rozumu nie ma kobiety? No gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
hahaha, faxaadas jesteś naprawdę śmieszny. Gdzie napisałeś "niektóre" w takim razie? z resztą temat nie po to abyś totalnie BEZ SENSU się kłócił o pierdołę. Wystarczy napisać, że nie miałeś na myśli "wszystkich", to za trudne? lepiej zachowywać się jak buc i sugerować, ze ludzie nie potrafią czytać mimo, że sam masz z tym spore problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
what do you know A gdzie ja86sia napisała, że każdy kto nie ma rozumu nie ma kobiety? No gdzie? a no właśnie? sam sobie zaprzeczasz, oj krucho widzę z tym Twoim "czytaniem ze zrozumieniem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
"Nie masz rozumu to nie masz kobiety, jesteś leniem to nie masz kobiety, kasa nie ma tu nic do rzeczy." Napisane jak byk. Mam nadzieje ze macie chociaz minimalne pojecie o logice... jesli nie to juz doszczetnie zwatpie w istnienie inteligentnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
"kobiety to materialistki kobieta woli niezaraznego faceta ktory wlasnie wygral pare milionow w totka niz zaradnego faceta ktorry zarabia 2 tys miesiecznie takie sa fakty, mozesz pisac co chcesz,ale rzeczywistosc jest taka" Napisane jak byk. Nie NIEKTÓRE, nie WIĘKSZOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Nauczcie sei czytac ze zrozumieniem, bo ta "dyskusja" robi sie zalozna. Rozumiem ze jestescie kobietami i nie mozna od Was za wiele wymagac, ale chyba czytania ze zrozumieniem mozna, czy to takze przerasta Wasze mozliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Nie napisalem ze WSZYSTKIE kobiety to materialistki. Marsz na lekce logiki, bo nie znasz nawet podstaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
what do you know nie ma z kim pisać, on jest jakiś przytępawy ;) zarzuca mi to co sam, dosłownie identycznie napisał, ale to MY nie rozumiemy ;) faxaadas A JA NIE NAPISAŁAM, ŻE W S Z Y S C Y FACECI BEZ MÓZGU NIE MAJĄ KOBIET - D O T A R Ł O? czy mocniej przeliterować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
Jakie jest ukryte dno w zacytowanym przeze mnie tekście? Bo ja to zrozumiałam dosłownie. A to ma jakąś głębszą symbolikę? Kapusta jest zielona. Czytając takie zdanie, zakładam, że z natury każda kapusta jest zielona. "kobieta woli niezaraznego faceta ktory wlasnie wygral pare milionow w totka niz zaradnego faceta ktorry zarabia 2 tys miesiecznie" Czytając takie zdanie, zakładam, że każda kobieta jest taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
faxaadas pomijam fakt, że tłumaczyłam Ci już to porównanie, ale jak widać to również przerosło Twoje możliwości aby zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
Już z autorem tego tematu lepiej się rozmawiało, on przynajmniej nie wypierał się swoich słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Napisalem zebys przeszkolilka sie z logiki, bo nie znasz podstaw! Zrozum kobieto ze na grucnie logiki zdanie: Nie masz rozumu to nie masz kobiety, jesteś leniem to nie masz kobiety, kasa nie ma tu nic do rzeczy." jest zupelnie inne niz kobiety to materialistki! poki nie podszkolisz sie z logiki to nasza dyskusja nie ma sensu, nie znasz podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
ja86sia Tlumaczylas to porownanie nie majac zielonego pojecia o logice. Nawet nie wiesz jakie to jest zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Czy jezeli bedziesz czytala zdanie ze kobieta jest matka, to tez bedziesz uwzzala ze kazda kobieta jest matka? Naprawde, jesli nie poznasz podstaw logiki to dyskusja nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
faxaadas widzę, że u Ciebie ani logiki w tym co piszesz, ani czytania ze zrozumieniem, w ogóle rozmowa z Tobą nie ma żadnego sensu :) szkoda, że autor zniknął z tematu, chociaż potrafił czytać ;) no i szkoda, że nie daje się przekonać do rad jakie mu tu ludzie pisali, bo może to fajny chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
faxaadas poczytaj może to co napisałeś, co? i wówczas praw morały o "logice"... z resztą nie ważne - jak pisałam, konwersacja z Tobą na takim poziomie nie ma dla mnie najmniejszego sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
powtorze pytanie! Czy jezeli bedziesz czytala zdanie ze kobieta jest matka, to tez bedziesz uwzzala ze kazda kobieta jest matka? krotka odpowiedz, tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
o juz sie zaczyna, zamiast podszkolic sie z logiki, by nasza rozmowa miala jakis sens to uciekasz, tchorzysz, jakie to typowe dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
o jakim TY poziomie mowisz? Jak nie znasz podstaw logiki, nie potrafisz czytac ze zrozumieniem! Napisalem ze kobiety to materialistki, a nie ze wszystkie kobiety to materialistki, widzisz roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
"Czy jezeli bedziesz czytala zdanie ze kobieta jest matka, to tez bedziesz uwzzala ze kazda kobieta jest matka?" To zdanie sugeruje, że mówimy o jednej kobiecie która jest matką. A przypuśćmy takie zdanie: Człowiek - naukowiec, wynalazca, twórca, chce zrozumieć cały świat a swoich tęsknot nie rozumie. (wiem, zdanie z doopy, ale przykład) Jest o jednym człowieku, czy o całej ludzkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
wiesz, o takim poziomie, że trzeba Ci tłumaczyć każde napisane zdanie, poza tym ton Twojej wypowiedzi też pozostawia wiele do życzenia, więc nie ma sensu z Tobą rozmawiać, bo i o czym? mam lepsze rzeczy do roboty niż kłótnie z jakimś pajacem na forum co będzie mi mówił co mam na myśli w swojej wypowiedzi :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
a mówiąc o logice - Twoje rozumowanie jest kompletnie nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
To zdanie nic nie sugeruje, sugerujesz to TY. To pkkazuje tylko jakie glupoty wypisujecie. Zamiast sie klocic o logike, wrocmy do sedna tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
Ale odpowiedz na moje pytanie, co byś pomyślał czytając to głupie zdanie które wymyśliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
Skoro wypisujemy głupoty, to po co chcesz z nami dyskutować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×