Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość selaWi.

Nie stać mnie finansowo na to aby mieć dziewczyne...

Polecane posty

Gość Zobaczcie co Wy piszecie
selaWi zobacz co Ty piszesz, przeczytaj od dechy do dechy wszystko. + nasze propozycje. Albo jeśli to jakiś kiepski żart to nienawidzę Cię podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
"za mniej, niż 30 zł za godzinę robić nie będzie, bo jego stać na więcej." Ja też tak uważam :p dlatego się ustawiłam w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
wiem co piszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
No to dałam Ci propozycję fajnej pracy, skoro jesteś taki silny to powinna Ci odpowiadać. Nie podoba się pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"what do you know "za mniej, niż 30 zł za godzinę robić nie będzie, bo jego stać na więcej." Ja też tak uważam dlatego się ustawiłam w życiu " Ale mój kolega brzydki jest i żaden go nie chciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
ale jaką propozycje mi dałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobaczcie co Wy piszecie
SelaWi proponuję odstawić siłownię, mięśnie CI rosną a z mózgu to już NIC nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
"Ale mój kolega brzydki jest i żaden go nie chciał " Żaden szef go nie chciał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie wiem. Miałem kolegę, który stwierdził po maturze, że za mniej, niż 30 zł za godzinę robić nie będzie, bo jego stać na więcej. Po trzech latach bezrobocia matka go z domu wyrzuciła.. prawidłowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
jak odstawię siłownie to już napewno żadnej kobiecie się nie spodobam... żadna kobieta nie lubi małych i chudych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź Autorze na budowie dorabiać w soboty. Stówka dniówki wpadnie, to akurat na wieczorny wypad będziesz miał. A i siłownię zaliczysz, jak poprzerzucasz trochę gruzu i cementu podźwigasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do selaWi. nie stwarzaj sobie problemów, gdy ich nie ma... gdyby kazdy myslał nad tym na co go stac a na co nie, to marnie by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
"Zrób kurs i pracuj na wysokościach. Dobrze płacą i praca jest w dziwnych porach, nieregulowany czas. Będziesz miał swoją siłownię i pracę w jednym Mam kumpla we Wrocku, który jest szefem takiej firmy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobaczcie co Wy piszecie
Powiedz mi Ty startujesz do iriny shayk? Czy jak? Nawet taka kobieta, która podobnie jak Ty nie lubi pracować nie zechce chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MTV Pl
ale pierdolenie....facet ogarnij sie, bo z tego co piszesz to jestes tepak na maksa, gorszy od lalki z solarium, miesnie rosna, mózg sie kurczy i wypad do roboty bo nikt Ci emerytury nie wypracuje szopie, nie wiem rowy kop, smiecie sprzataj, troche się poschylasz to i plecy będziesz miał silniejsze Ty lipny gogusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
wątpie by tak łatwo było dostać taką robotę, ta na wysokosciach.. zwlaszcza, ze jak sama napisalas, dobrze platna, wiec chetnych zapewne cała masa co do 'budowy' nie wiem gdzie znajde firme, ktora zatrudni goscia bez ZADNEGO doswiadczenia i zadnych umiejetnosci w budowie , do tego tylko na weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
a tak swoją drogą to osiągnałem "przyklask" głównego tematu jakim był.. a mianowicie, że bez pieniedzy nie mozna miec kobiety bo zaczynacie pieprzyc o robocie, czyli wiadomo.. po to aby miec kase ladnie zjechaliscie z tematu no ale przyznaliscie mi jednak racje nieswiadomie, to mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
Cieszy Cię bycie nierobem i leniem? Gratuluję :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MTV Pl
szkoda, że nie ma siłowni 24 h może wtedy takie półmózgi by tu nie siedziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobaczcie co Wy piszecie
papa. Jesteś c i e n k i. Nie ważne ile mięśni sobie zrobisz, dziewczyny nie lubią umięśnionych i głupich. Bo wtedy potraficie tylko śmieszyć. Ojj ile takich facetów do mnie startowało. Oj joj jojj a do moich koleżanek oj joj joj. I ile z tego śmiechu miałyśmy. Ojejciu. Chłopcze. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
/// to ty jesteś tym idiotą, który zakłada durne topiki o tym że idzie przypakować ? /// tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MTV Pl
no to pozdro kolego durny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
/// Cieszy Cię bycie nierobem i leniem? /// źle mi z tym ale nic na to nie poradzę.. dla mnie pierwszeństwem jest realizowanie się w tym co chce i co lubię, dlatego siłowni nie wykluczę chciałbym pracować, ale tak jak pisałem nie mam gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co do 'budowy' nie wiem gdzie znajde firme, ktora zatrudni goscia bez ZADNEGO doswiadczenia i zadnych umiejetnosci w budowie , do tego tylko na weekendy " Przecież to praca idealna dla Ciebie - trzeba tylko dźwigać. Nikt Ci nie karze od razu domu budować. Jako pomocnik zapierdalasz z woreczkami tam i z powrotem. Pracujesz FIZYCZNIE. Jakiego doświadczenia niby mają wymagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MTV Pl
Lomu co Ty tłumaczysz skoro to jakis tłumok kompletny jest, wiesniak jakiś spieprzaj na te swoja siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
nie uśmiecha mi się zapierdalać 10h na budowie fizycznie , do tego w taką pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×