Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość ,,,,,,,,!!!!c
mi tez nikt jecze ni mówił ale tak mysle,bo jak byłam na usg to połozna powiedziała mi ze ciaza wyglada na 2 dni młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...s
zmienie nick bo tak bezosobowo,same jakies wykrzykniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Ja mam na 20 października a z usg na 16 Też się nie wpisałam do tabelki jeszcze nie chcę zapeszyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...s
czemu inga sie nie odzywa??? inga,inga-napisz nam jak po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
asiaz Na twoim miejscu poszłabym do tego lekarza na kontrole i wogóle nie przejmowałabym sie szefowa Z drowie Twoje i Dziecka najważniejsze a sprzątanie wydaje mi się nie za bardzo wskazane w twoim stanie Co innego tak w domu posprzątać a co innego praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziu dziewczyny! Ale natrzaskałyście postów!:) asiaz, nie przejmuj się szefową, teraz twoje samopoczucie jest najważniejsze. Skoro i tak jesteś chroniona to nie masz się czym przejmować. Kurczę, skąd to się biorą tacy niewyrozumiali ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaz1982
Kochane moje dzieki za wsparcie :* tak zrobie, posciskam jeszcze przez te dwa dni swoje domowe wc a swoja droga to mam nadzieje ze te wymioty szybko mina bo to chyba nie za dobre dla dzidzi Na moje pierwsze USG ide dopiero w przyszla sroda Tak was czytam i zazdrosze ze wiekszosc juz widziala swoje perełki i serduszko ,juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
no ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy kciuki za inge Asiu ja tez sprzatam ale ja mam swoja firme i tyle mam dobrze ze sama jestem sobie szefem, ale Cie rozumiem, czasem te mdlosci doprawadzaja mnie do placzu, jak zjem to zle, jak nie zjem jeszcze gorzej:( kobieta ewidentnie nie rozumie problemu. Pracujesz w kontakcie z chemia, mnie samej zakrecilo sie od tych smrodow w glowie. dziewczyny spokojnie, teraz jak jestemy w ciazy duzo sie slyszy wokol historii tych "zlych" ohhh ja ostatnio sie dowiedzialam ze siostra znajomej dowiedziala sie w 5 miesiacu ze dziecko ma wodoglowie, niestety w 90 % glowa byla wypelniona plynem nie mozgiem, dziewczyna jest teraz w 6 miesiacu i bedzie miala usuniecie ciazy, dziecko po porodzie zaraz by umarlo poniewaz ukladu nerwowego wogole nie ma, nie podjeloby wogole oddychania nie wspominajac o dzialaniu innych osrodkow.:((((( czlowiek nie interesuje sie tematem poki to go samego nie dotyczy. ja dzisiaj upiekla ciasto:) zmykam wykapac corcie aha slyszala ktoras o wozku bugaboo Donkey??widziala go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale się rozpisałyście ;) u nie po wczorajszej wizycie ok dzidzius rośnie i ma się dobrze ;) a co go badań genetycznych to będę miała 30.10 lekarz sie pomylił myslał że już będzie 13 tydz tak że jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my tu się martwimy a ty tak spokojnie tu i tak mało piszesz :D hehee to dobrze,że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczynki ale jakoś jestem zalatana :) co do wizyt to ja też jestem trochę zła że są tak czesto ( tzn portfel chudnie :)) ale jestem na zwolnieniu więc tak musi być..... a 150zł za wizyte to nie mało wiecie co przełączył mi na chwile na 4D i uważam że prawie 11tc to troche za wcześnie na takie widoki jak dla mnie...... moje dzidzi ale nie będę miała nić przeciwko takiemu obrazowi w bardziej zaawansowanej ciąży bo teraz to troszke sie przeraziłam.... ( wiecie jak wygląda dzidzi w 11tc...) ale i tak jest kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam Was narażać na sres.... obiecuje że sie poprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszce zapomniałam co to toxo to jest w porządku nie kazał mi powtarzać byłam zarażona wcześniej i mam przeciwciała a teraz jest ok morfologia i mocz książkowe na nastepną wizyte tylko mocz mam zrobić ... lekarz zadowolony że dobrze sie czuje i smiać mi się zawsze chce jak leze na samolociku a on mnie maca po kosteczkach u stóp ;)hehehe tak smiesznie to robi że szok i na koniec zawsze z usmiechem :''kosteczki wporządalku obrzęku brak '' :) śmieszny ten lekarz polubiłam go szybko (chyba) jeszcze pracuje na karowej więc zamierzam rodzić u niego bo teraz wizyty prywatnie niedaleko mnie... a co sądzicie o tym szpitalu? na karowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igna a termin porodu nadal aktualny na 6 października? Ile maleństwo miało mm? Ja już miałam przez brzuch usg ostatnio, mimo ze to był początek 10 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam jeszcze dopochwowe usg... dzidzius ma 3,23cm co do terminu to mówił że może sie wydłuzyc do według usg jest 10tc i 2dni a tak dokładnie wyglądała moja dzidzia dokładnie taki sam miałam obraz troszkę za wczesnie na oglądanie w takim obrazie ale przyzwyczaje się :) http://parenting.pl/portal/10-tydzien-ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam że w 11 tyg dzidzia mierzy ok 3cm a moja już jest większa ;) oj chyba pójdzie w tate :) tata ma 194cm wzrostu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale postów! aż miło się czyta, ze u was wszystko w porządku. co chwilę tylko jakieś 'ufff' ; ) co prawda czytałam dość pobieżnie ale chyba u was wszystkich w porządku, co? ja się zmagam z dalszym wkręcaniem ludziom dziwnych historii 'dlaczego to, dlaczego tamto' bo chcę mieć spokój do końca maja przynajmniej. poza tym namawiam mojego chłopaka do studiów na politechnice, a sama zajmuję się czytaniem o ciąży itp itd. dwa tygodnie temu jakby ktoś mi pozwolił na aborcję zrobiłabym to bez gadania. a dzisiaj? kazałabym mu iść do diabła. strasznie zmienia mi się podejście do tej sprawy i trochę nie rozumiem zupełnego braku podejścia u mojego chłopaka... aż normalnie mam ochotę go siłą zaciągnąć na tą politechnikę, do innego miasta z poleceniem 'siedź tu, ucz się, dbaj o siebie sam, poznaj życie i dorośnij'. może coś by to dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj byłam na usg (nieplanowanym, na ostrym dyżurze u mojego lekarza) i widziałam moje maleństwo!!!!!!!!!!! (po raz kolejny zresztą). Rośnie, chyba ma się chyba dobrze bo fikało fikołki podczas badania i ma już ponad 4 cm!!! normalnie szok :D Usg pokazało 11tydz1 dzień, ale pomiar był na szybko, więc mógł być niedokładny. Za tydz. normalna wizyta a potem badania prenatalne :( Ech, mam nadzieję wszystko będzie ok. W ogóle jakoś nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży, zero objawów oprócz już niestety powiększonego brzucha :o Pozdrawiam dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam że z inką jest ok- leniuchowała:) Ja po wczorajszej wizycie nic konkretnego sie nie dowiedziałam. Dostałam kolejne skierowanie na badania labora. (dziwie sie że niektóre z was jeszcze ich nie miały) i skierowanie na usg genet które mam wykonac 28.03 albo 4.04. wtedy będzie dobrze wszytko ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, ja nie dostałam żadnych skierowań - jedynie mocz, morfologia, grupa krwi i chyba to wszystko, ale przez palmienia mam jeszcze ich nie wykonywać, dopiero w przyszłym tygodniu, przed wizytą. Ale w ta sobotę idę do innego lekarza więc może coś innego się dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny chcialam z wami juz od rana podzielic sie swoja wizyta u lekarza bo jestem w szoku az spac nie mogłam w nocy..... lekarz robił mi usg dopochwowe jeszcze i jak zobaczyłam to malenstwo jak sie rusza to poprostu bylam w szoku az trudno w to uwierzyc. dokladnie było widac rece nozki zarys oczków i noska. lekarz nie mogł zmierzyc tentna bo ciagle ucieka.Az sie smiał po kim taki ruchliwy...... mierzy 38,7mm na nastepna wizyte zrobi mi usg genetyczne..... a co do toxo to nie jest tak zle bo faktycznie igm jest najwazniwjsze ale dzis ide powtórzyc jeszcze igg poniewaz pierwszy raz jak robiłam to bylam w innym laboratorium co drugim razem no i dzis musze isc do tego co robilam za pierwszym razem...... mówił ze jak bedzie roslo to skireruje mnie do jakiejs poradfni toxoplazmozy i chorób tropikalnych................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
hej, fajnie ze u wiekszosci wszystko wporzadku, ciesze sie bardzo, martwie sie tym ze piszecie wszystkie o tych badaniach a ja nie mam nic do zrobienia, a na nastepnej wizycie bede juz w 13 tyg. troche mnie to dziwi, no ale zapytam mojej kolezanki bo ona chodzila do tego samego lekarza kiedy miala robic jakie badania, poza tym, czuje sie super ale dzis mam tak wydety brzuch jakbym slonia w calosci polknela:) wy tez tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Olacia nie martw sie bedzie dobrze ;) tzrymam kciuki !!! co do badań to ja mam już chyba komplet : morfologia, mocz, HBs, VDRL, HCV, HIV, TOXO , glukoza i cytologia... chyba juz nie gede robiła żadnych oprócz kontorolnie morfologi i moczu? wiekszość robili mi w szpitalu jak byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka ja też jeszcze nie mam nic, fakt u mnie 8 tydzień, skierowanie mam,ale jak pisałam czekam do soboty, a co do toxo i tych innych nikt nic nie wspomniał jeszcze :/ Ale jestem dobrej myśli, powoli wszystko nam zrobią, skierują na co trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka nie martw sie napewno bedziesz miała zrobione te wszystkie badania..... a powiedz chodzisz do lekarza prywatnie czy na kase bo wiesz na kase to liczba badan jest ograniczona. Ale chyba mozna tez tak zrobic ze jak chodzisz na kase to badania mozna zrobic prywatnie...... ale wiesz najlepiej jak zapytasz sie na wizycie lekarza to on ci powie kiedy kaze ci zrobic.... a ja mam czaem taki załądek wydety a brzuch mi sie juz tez rzyucił az jestem w szoku ze tak szybko ale wiem ze chodz dzidzia mała to macica sie przeciez powieksza.... a nap czy juz przybyło wam cos kg bo mi w 11 tyg juz 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laseczki ja wlasnie w szpitalu czekam na badanie krwi duzo tego wymienila ale nie powiem na co .. :/ szczerze.. Maja do mnie zadzwonic jesli cos bedzie zle .. Wizyta z polozna tez byla .. Dala jakis pack dla ciezarnej i wszystko ... Usg 27 i mowila ze to tez bedzie na syndrom downa... Wiec to chyba to genetyczne tak..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×