Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

eliotka ja bym postąpiła podobnie.bynajmniej bym nie miała wyzutow sumienia,ale lepiej myslec ze nasze dzieciaczki sa zdrowe jak rybki:)bo tak napewno jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, postanowiłam się zaczernić i dodać do tabelki :) ależ szybko i dużo piszecie, nie nadążam czytać o dopisaniu czegoś od siebie nie wspomnę :) dobrze, że w pracy mogę zajrzeć i podgonić zaległości:) Cieszę się, że z wszystkimi Dzieciusiami jest ok. Mamusie, zbliżają się święta, nie bierzcie na siebie zbyt dużo. ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12........syn i córa(?) adza1987.............24.........Słubice..........25.09.1 2........ orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Miiiśka...............36.........Rzeszów......... 1.10.12........ czarnulka90..........21 ........Anglia............4.10.12........ Katasha84............28........Rzeszów..........4.10.12. ....... Borntoride............23 .......Wlkp..............5.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ maryjka..............35........Kraków............6.10.12 ........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23...............23........mazowieckie......6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Jordan.pl.............25 .......Poznań............7.10.12......... Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............8.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... saradella..............33.......Anglia.............8.10.1 2......... szczęśliwa Gosia.....24.......Łódź...............9.10.12......... Ja-Marta..............27.......Wyszków.........11.10.12. ....... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Julietta24 ............25...... Wellingb......... 12.10.12........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Szczęściara ...........31.......Wlkp.............16.10.12........ eljotka.................26 ......Krosno...........17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76................36.....Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie........20.11.12 ... .... Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... jagusia1308...........21 ......Wlkp...............24.10.12......... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz.......27.10.12..... .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń..............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków............28.10. 12 ......... jstynka.................24........wroclaw......... 30.10.12........ emilia23...............23........Katowice.........30.10.1 2........ Nha.....................24........Toruń.............10.1 1.1 2.... Ania3107...............25........Ch*jnów...........16.10 .2012...... Pela1992................20........Opolskie............... 14.10.2012....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jeszcze jest dobre klopsiki ziemiaczane z serem,ale to moze jutro zrobie,do tego jakies mięsko i buraczki:)mniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Viviii, narobiłaś mi apetytu na tą kalafiorową i muszę zrobić. Najbardziej lubię taką z lanymi kluskami:) Co do aborcji konkretnej płci dzieciątek to te babsztyle są chore psychicznie. Ja rozumiem usunąć ciążę gdy jest zagrożenie życia matki albo dziecko ma tak poważną nieuleczalną wadę, że nie przeżyje lub po narodzeniu miałoby w męczarniach i cierpieniu przeżyć tylko kilka lat. Ale żeby ulegać swoim fanaberiom bo koniecznie chce mieć dziewczynkę albo chłopca to takim babom przy okazji aborcji powinni podwiązywać jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gzik to taki biały serek, typowa Poznańska potrawa, najlepiej smakuje z rzodkiewką i szczypiorkiem, a do tego ziemniaki w mundurkach, no pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiorakis ja na siebie przed Świętami nei biorę nic :) dosłownie nic, jak nigdy. Nawet umówiłam się z rodzinką,że wyjątkowo na zajączka dzieciaczki nie dostana nic, z racji tego,że wyjść na zakupy z domku nie mogę. Przyleci mój po Świętach i juz ma kupione prezenty, więc dzieci dostaną później drobiazgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechoowa z tym podwiązaniem jajników to masz racje :D co to za durnota,żeby wybierać płeć...a co na to lekarze?? za kasę zrobia chyba wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
ja tez nic nie robie bo swieta spedze w rozjazdach , no moze jakas delikatna sałatke na przekaske i tyle a placki to mam jeszcze zamrożone z wesela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborcja kest czyms okropnym..... ale szczerze mówiac nie wiem jak bym postapila jakbym sie dowiedziała ze moje dziecko jest chore bo wiecie dla matki jasna rzecza jest kochac dziecko niewazne jakie ono by nie było tylko w mojej głowie pojawiaja sie mysli typu ze jak dziecko poradzi sobie puzniej gdy bedzie dorastac zawsze bedzie od kogos zalezne nigdy sie nie usamodzielni a kiedy my rodzice bedziemy juz starzy i nie bedziemy mogli sie nimi zajmowac to co czeka ich dom opieki społecznej....... wiecie nie wiem czy bym chciała zeby moje dziecko tak cierpiało......... osobiscie ja mam sąsiadkę która jest w moim wieku i ma porazenie mózgowe bierze mnóstwo leków psychotropów teraz zajmuje sie nia jej mama a jak mamy zabraknie to co z nia bedzie ??????? ostatnoi rozmawiałam z jej mama mówi do mnie widzisz ola ty taka dorosła dziewczyna a ania ma tok myslenia 3 latka.... strasznie zal mi sie zrobiło tej kobiety nawet nic nie powiedziałam bo naprawde nie wiedziałam co.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHI to fajnie, wyjmiesz placki i danie jak znalazł . U mnie będzie śniadanie wielkanocne ale ja nic nie przygotowuję po za lokum, tak się w tym roku umówiliśmy. Nie mam możliwości nawet postać przy garach, bo mi rodzinka nie daje. Każą się oszczędzać i tyle. A na lany poniedziałek zapewne do teściowej, oraz do rodzinki dalszej :) i to w zależności jak będę się czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
mykam się ogarnąć i obiadek zacząć robić. a dzisiaj to też chyba padnę bo mamy 4 mieszkania do obejrzenia... życzcie mi powodzenia;) buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne to przykre i rodzicom jest naprawdę ciężko, no ale tak to juz na tym świecie jest. Nie da się tego jakby zmienić. A my nie powinnyśmy myśleć negatywnie bo to nie wpływa dobrze na dzidzię :) Cieszmy się każdą chwilą, nawet tym złym samopoczuciem, bo za kilka miesięcy naprawdę zapomni się o tym i będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my w tym roku chcemy sami spedzic swieta moze tylko na obiad pojdziemy do tesciow pietro wyzej:)stwierdzilismy ze co roku z tesciami ...w tym roku zrobimy sobie sami rodzinne sniadanko....jakies dwa kuchy zrobie. Cale swieta chcemy spedzic z dziecmi ,moze jakas wycieczka?zobaczymy jak bedzie z pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja mamusia nie piszmy lepiej o takich złych rzeczach......... cieszmy sie i wierzmy ze u naszych maluchów wszystko ok....... juz nie moge sie doczekac kiedy dostane jakiegos kopniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja uciekam obiadek robić, zaraz córka wraca a wole teraz zrobić , póki w miarę ok się czuję :) miłego popołudnia dziewczyny i do potem, pewnie znów kilka stron do poczytania będzie, hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
a ja dzis mam caly czas takie wrazenie jakby mi cos chlupalo w brzuchu, może to dzidzus bo taki ruchliwy i wiekszy i juz cos czuje a moze to dlatego ze pije duzo wody , sama nie wiem, jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę,że to może dzidzia :) wy jesteście już w późniejszych tygodniach niż ja, to możliwe ,że czujecie już coś :) fajnie i zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka no moze to dzidzia ci tam juz tak fika....... ja dzis czuje takie ciagniecie w brzuchu jakby wszystko sie tam rozciagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem ze te swieta mnie tak nie ciesza .... Uwielbiam Boze Narodzenie wtedy czuje te atmosfere ijest super te przygotowania, rodzina i wszystko :) W tym roku zrobimy je napewno w naszym nowym domu a i w swieta chce zrobic chrzciny wiec bedzie duzo ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
a mozna tutaj dodawac np zdjecia usg naszych dzieciatek. ja co prawda z wczoraj nie mam bo lekarzowi wysypal sie papier a duzo czasu zajmowalo jego skladanie ale moglybysmy sie wymieniac zdjeciami i porównywac nasze maluszki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliotka,pewnie ze tak:)nawet brzuszkami bedziemy mogły sie pochwalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez skanera nie mam,ale najwyzej u mojej siorki sobie zeskanuje:)na kompa....ale dopiero w środę wam pokaże bo bede miala usg robione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×