Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ania dzięki za informacje :) Akurat wiem, że to nieprzodujące. Ale ponoć w każdej ciąży układa się inaczej. A że to moja pierwsza ciąża to nie mam za dużo informacji :) Usg genetyczne jest przez brzuch, ale jeżeli maluszek za bardzo fika (jak u mnie, choć jednak obyło się bez dopochwowego) to może zrobić dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki. Miałam nie robić tego USG i czekać aż moja gin dojdzie do siebie po operacji ale dzisiaj tak mnie brzuch boli że wolę pójść na te badania i upewnić się że wszystko w porządku bo jestem strasznie niespokojna. Wczoraj to miałam takie nerwy że nawet mój pies mnie wkurzał tym że za mną łaził:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze tego krwiaka !!!!!! Znów plamie tylko teraz takie dziwne mocno brązowe a nie jak do tej pory czerowna świeża krew. Takie czerne prawie jak straciłam dzidzie masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania taka wydzielina koloru kawy z mlekiem przy krwiaku jest ok. U mnie wczoraj się taka pojawiła, lekarze w szpitalu stwierdzili że nie mam się czym martwić. Tak się macica oczyszcza z tego krwiaka. Już prędzej żywa krew jest niepokojąca, bo może pociągnąć za sobą komplikacje, jeśli krwiak jest przy łożysku :) Głowa do góry i jedź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
ania jak brazowe to dobrze, resztki starej krwi Ci schodza ja plamilam prawie miesiac teraz narazie spokój odpukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga - wiem, że to trudne i wiem ile masz teraz myśli w głowie, ale dziewczyny mają rację. Zasięgnij porady innego lekarza i zrób badanie z krwi. Będziesz miała 100% pewności. Ryzyko jest bardzo niskie, skoro to 1%. Wiem co czujesz, też mam za sobą poronienie (ciąża obumarła) i też drżę przed dzisiejszą wizytą.. Inga! Myśl pozytywnie, to badanie jeszcze o niczym nie świadczy... sama dziś będę je miała i mam teraz mętlik w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badań z krwi nie miałam robionych... generalnie ufam mojemu lekarzowi jest bardzo szanowanym specjalistą i wydaje mi sie że nie ma sensu latać po lekarzach ( naruszać bobaska) czy robić badanie krwi bo to są dodatkowe nerwy a do 18 wytrzymam i bęe miała czarno na białym bez dodatkowych wizyt i badan, a co jeżeli pójde do innego i potwierdzi diagnoze? bez sensu i tak skieruje mnie na aminopunkcję i bede miała dodatkowy stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga - Chodziło mi o aminopunkcje, a nie badanie krwi - coś mi się z tych nerwów pokręciło.. Głowa do góry - będzie dobrze - zobaczysz :D Ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tego było mało, to mój tata jest w szpitalu będzie miał operacje na kolano bo spadł z drabiny. A te plamienia są ciemne bardzo prawie czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - skoro tak Cię to niepokoi, to skontaktuj się z lekarzem. Tylko on Cię skutecznie uspokoi. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś chyba nie jest mi dane zjeść moich pierogów. Takie mdłości mnie dopadły, że z jedzenia już dziś nici nawet ich nie gotuje bo umre nad garnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie wam też jest ciągle zimno?? ja bym ciągle leżała pod grubym kocem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela - też tak mam. Nawet jak się ubiorę to ciężko mi się rozgrzać. To pewnie przez gorsze krążenie. Pomaga mi moczenie nóg w ciepłej wodzie albo kąpiel. Potem od razu się ubieram w ciepłe ubrania, skarpetki i pod kocyk :) Jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wrocila z pracy i padam ze zmeczenia...zastanawiam sie, do kiedy mam pracowac...a jak jest z wami? Tusia21 nie wiem czy bym usunela, to nie bylaby tylko moja decyzja, ale tez mojego meza...kazda sytuacja jest inna..na prawde trudno mi cos teraz powiedziec...ja powtorzylam tylko to, co powiedziala mi lekarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję zaraz wskocze chyba pod prysznic bo nie daje rady tak zimno a ogrzewanie dziala caly czas. Coś się dzisiaj marnie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
a ja zjadlam to sphagetti i tak strasznie zle sie czuje, a duzo nie zjadlam tak mi cos stoi w przelyku a zwymiotowac nie moge tylko mnie strasznie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliotka mam tak samo jak ty tyle ze ja tylko sprobowalam farszu do pierogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mi po tym gziku tez jest troche niedobrze jakos sie odbija mi..................... a co do zimna to mi tez wciaz zimno i trudno sie rogrzac...... ale na rozgrzanie tez stosuje ciepły prysznic........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko do dziweczyn na l4 czy macie wrazenie ze jak niechodzicie do pracy do tak mniej dbacie o siebie ja własnie mam takie wrazenie no i mama dzis do mnioe z tekstem ze zbabiałam w tym domu bo jak chodziłam do pracy to zawsze byłam taka elegancka no ale co ja mam sie stroic jak siedze w domu..... kurde wkurzyła mnie dzis tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z ciekawosci sprawdzilam ten dziwny kalendarz chinski i wychodzi mi, ze bede miala chlopaka...dla pewnosci sprawdzilam jeszcze poprzednie ciaze i zgodzilo sie....wyszlo, ze bede miala dziewczynki i tak jest...zobaczymy co bedzie, wazne, zeby bylo zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w domu ciagle w dresie bo tak mi jest wygodnie nie bede sie stroic bo nie mam po co. Co innego jak pracowałam bo miałam kontakt z ludzmi i musiałam ładnie wyglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
czesc dziewczyny. boli mnie podbrzusze juz ponad 2 tygodnie( zaczał mnie bolec jakies 5-6 dni po okresie) w 4 dniu cyklu współżyłam z mężem i do tego mam takie nabrzmiałe piersi czasem mnie swedz. okres mam regularny co 28 dni. chce mi sie ciągle spać podbrzusze tak jakby mi sie troche zaokragliło i jestem ciągle głodna. miała tak któraś z was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz juz mleko w piersiach, to znaczy ze jestes w ciazy;) a tak powaznie..idz do lekarza, a nie pytasz sie na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała fu,powiem ci ze sa takie kobiety i to moze jak twierdza ich sprawa,moze faktycznie moga ur sie dzieci ktore mialy by cale zycie cierpiec w bolu,ale sa tez takie choroby,ktore w niczym nie przeszkadzaja,np zespół downa....ja poprostu uwazam ze i takie dzieci maja prawo sie urodzic,ale to tylko moje zdanie, jakos słowo aborcja kojazy mi sie z czyms okrutnym i dlatego moze tak zareagowalam...ja wruciłam z miasta,nic ciekawego nie kupiłam...moze dlatego ze bez meza,a on mi potrfi dobrze poradzic w ogole jesli chodzi o ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga23 nie martw sie na zapas, dziewczyny maja racje, zasiegnij porade u innego lekarza. Bedzie dobrze, tylko jak najmniej stresu bo dzidzi szkodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wam tak po wszystkim niedobrze to chodzcie do mnie na zupke hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k jedz do lekarza, sprawdz lepiej plamienia, ale mysle tak jak reszta,ze to nic powaznego. Ale sama lepiej sie poczujesz jak sprawdzisz. Bedziesz spac spokojniej i normalnie funkcjonowac. trzymam kciuki i daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka25ul co do stroju i ubierania sie, to rano jak zle sie czuje to nie maluje sie, nie stroje bo i tak leze w lozku. Chodze w dresach bo mi wygodnie, nic nie uciska... Ajak ide na spacer to juz tam sie ubieram, a to oko podmaluje, ale nie to zeby tam wyrozniac sie,hihihi No a siedze juz w domu ponad miesiac. Mysle ze jak moj przyjedzie,a wczesniej na swieta to zapewne inaczej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku zupka mmm hehe wiecie co dziewczyny od kad wróciłam do Polski zauwazylam ze ja tu juz znajomych nie mam dobrze, że chociaż z wami moge sobie popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×