Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej dziewczyny ja juz po obiadku siedze i czytam książke:) Jak wam dzień mija?? Ja też jutro wizyte mam tyle że o 9 rano na szczęście a potem jade do mojej mamy w koncu :) Jak się czujecie ? mi juz jest fajnie jakos tak dzisiaj czuje ze wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia :) hehe podejrzalam i jestesmy w tym samym wieku;) ..napisalam do gosi, zobaczymy co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo pozytywnie sama się nastawiłam. Czekam do wizyty czwartkowej, może coś się dowiem więcej, wyjaśni się :) I czuję się lepiej, nie jest to jeszcze to co przed ciążą ale jest już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam aby mąż też poszedł na usg ze mną dlatego wizyta popołudniu. Z ostatniego zapamiętał głównie to, że się wierciłam jak ginekolog robił usg dopochwowo hehe. No ale wtedy nie wyglądało jeszcze na człowieczka. Jak mu dziś przy śniadaniu opowiadałam, że dzieciątko może już fikać to miał niezłą minę. Ze zdziwieniem zapytał - ma już rączki i nóżki??! Jeszcze to chyba do niego nie dociera :) Przyda mu się wizyta ze mną na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne :) do mojego też jeszcze mało dociera.... I mam nadzieję,że na prenatalne pójdziemy razem, bo akurat będzie w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Gosia mi wyliczyła dziewczynke w 2 na 3 bo w jednym wieku takiego jak mój nie ma Poszperałam na necie i wyszukałam jakis kalkulator oto link http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg Gosi stara metoda czyli link z góry to w roku 2012 czyli przestępnym liczy sie na odwrót czyli podaje chłopca to bedzie dziwewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz dwie dzieczynki, dla rownowagi to potrzebuje dwoch chlopakow;)...a tak powaznie, to jest mi obojetne z przewaga chlopca;)...rozumiesz!?... a odnosnie facetow i ciazy, to oni jakos nie realizuja, ze kobieta jest w ciazy, bo nie moga tego dotknac...pamietam..jak moj maz do czasu jak nie zobaczyl brzuszka i nie poczul ruchow dziecka , to tak jakby nie bardzo byl przekonany o ciazy...bo powiedzmy szczerze..usg nikt poza lekarzem nie umie odczytac, zwlaszcza na poczatku ciazy, kiedy widac tylko mala plame na monitorze;) dopiero jak pojawia sie brzeuszek do nich dociera, ze ich wybranka jest w ciazy...i wtedy zaczyna sie hardcor...nie rob tego, nie nos tego , najlepiej caly dzien lez i tylko oddychaj;)...mnie pod kobiec ciazy, moj maz chcial do toalety prowadzac, bo bal sie, ze sie poslizgne, albo cos innego moze sie ze mna stac;)..to byly czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Macro Czyli jak mi z tego linku wyszedł chłopiec to będzie córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Ale niby jak rok przestępny to na odwrót ..zobaczymy Mam 36 lat a najczęściej do 35 podają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wychodzi - jak w styczniu zapłodnienie to chłopiec a jak w lutym- dziewczynka. No na przełomie :D to zapewne któraś opcja się sprawdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie co sie stresowac z tym co bedzie...co bedzie to bedzie, wazne, zeby bylo zdrowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka z tego kalkulatorka wyszła córka wiecie co już zgłupiałam w żadnej ciąży nie sprawdzałam czekałam aż dowiem się na usg a teraz mi się zachciało i co raz córka raz syn aż głowa od tego może rozboleć :) Mi minęła niedziela przyjemnie była moja mama zabrała córke do kościoła potem obiad zjedliśmy, ciasto upiekłam ( żyrafe bardzo prosty przepis jak chętna będzie napiszę przepis) a teraz zabrała obiadek i pojechała do taty do szpitala. marla kilka razy napisałaś nam pozdrowienia może napiszesz coś więcej? Czy też będziesz październikową mamusią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_k26 ja bym prosiła przepis na jakies ciacho tak za mna chodzi cos slodkiego dzis ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto żyrafa składniki: 1,5szk cukru, 2,5szk mąki przesianej, 4jaja 1szk ojeju 1szk wody cukier waniliowy, proszek do pieczenia, kakao ciemne ok 2 łyżki Ucierasz jaja z cukrem, następnie dodajesz wszystkie składniki prócz kakao i miksujesz. Dzielisz na 2 części i do jednej dodajesz kakao. Na wysmarowaną i posypaną blachę wlewasz na środek na przemiennie po 3 łyżki jasnej i ciemnej masy. Pieczesz ok 30min na 170 stopni z termoobiegiem i ja po wyłączeniu piekarnika zostawiam jeszcze na parę minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) ja wewtorek robię hihihi dzieci wolne mają w szkole to kilka dziewczynek ma przyjść to zawsze coś innego będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakos nie umiem myslec o dzidziusiu jak o dziewczynce Zawsze ze chlopczyk :) w sumie fajnie by bylo jakby pierwsza byla dziewczynka :) W kalkulatorze trzeba zaznaczyc miesiac zaplodnienia a ja nie mam zielonego pojecia kiedy to było jeszcze styczen czy juz luty bo ostatnia @ była 20 stycznia ;> tak na przelomie chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz1982 jesli mialas 20 stycznia @ to na poczatku lutego powinnas miec dni plodne przy zalozeniu, ze twoj cykl trwa 28 dni....wiec ja bym na luty celowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu jest problem bo ja mniej wiecej wiem kiedy mam dni plodne Cykl ok 24/25 dni a wtedy mielismy z moim J ciche dni przez caly tydzien i nawet nie czekalam wtedy na ciaze bo jak ;> a tu niespodzianka ale moze jakos wczesniej ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 ..twoja zyrafa wlasnie dochodzi w piekarniku..taki latwy przepis dalas, ze szkoda bylo nie skorzystac..zobaczymy jak wyjdzie, ale wyglada smakowicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to ciasto znam, ale pod nazwą zebra, bo wychodzą paski :P Jejku wy dziewczyny sprawdzacie płeć. Ja nie bardzo mogę, bo nie dość że nie pamiętam kiedy dokłądnie miałam ostatnią @, to jeszcze nie wiem, kiedy miałąm owulację. Ja mam już synka, mogłaby być dziewczynka, ale jakoś imienia nie mam. No jakoś nie możemy dojść w tej kwestii do porozumienia z mężem :D To co on cuduje.... Ale już nam dużo nie zostało, za chwilę, każda się dowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam u mnie jutro będzie widać pewnie noc będe miec nieprzespaną hehe taka jestem podekscytowana:) Żeby mi tylko pani doktor zdjecie z usg dala zebym mogla później podziwiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszym dziecku wiedzialam ok 4 miesiaca, a przy drugim nie..tak sie ulozyla, ze nie chcial pokazac kim bedzie...i w dniu porodu dowiedzialam sie, ze to dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×