Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość eljotka
aha i zaczal mi sie 13 tydz , wiec 1 trymestr mam za sobą, troche mi ulzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę tego 13 tc :D też już bym chciała mieć to za sobą. No nic czekać do czwartku, może coś powie konkretnego i pocieszy,że wszystko ok i krwiaka nie ma :D to i zagrożenia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
mamsia bedzie dobrze, ja niby skonczylam 1 trymestr ale dalej strach bo oststnio dalej mowil o tej wadzie macicy no i dalej nie wiem, jak dziecko nie bedzie mialo miejsca do rozwoju to co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
dziewczyny czy zeby dodawac te suwaczki to trzeba byc zalogowanym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja dzis tez chyba w łozku cały dzien..... tak mnie cos w brzuszku kuje po lewej stronie wiec dzis postanowilam polezec troche chociaz na dzisiejszy dzien miała inne plany ale cóz........ Eljotka ja mam tak samo wszystki spodnie ciasne ale tez kiedys kupiłam z 2 pary za duzych spodni i tak lezały w szafie bo tez mi było szkoda wrzucic nowych spodni a teraz w sam raz pasuja..... wiec przepekam jeszcze w tych spodniach z 2lub3 tyg i potem kupie jakies z pasem na allegro widzialam super bojówki tylko same duze rozmiary zostały.... http://allegro.pl/sa117-czarne-spodnie-bojowki-ciazowe-r-52-dam-i2235241311.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka mam identyczne, kupione na allegro, fajne , lekkie, też czarne, tylko jak dla mnie nogawki za szerokie i dałam do zwężenia. :) Ale tak to fajne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia a jaki masz rozmiar bo tam pisze zeby nie sugerowac sie rozmiarem tylko wymiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia a jak moge wiedziec to za ile je wylicytowałas bo czasem jest tak ze jak przedmiot nie osiagnie ceny minimalnej to pisza ze np. został uszkodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku dni nosze spodnie ciążowe chociaż w moje jeszcze wchodze w tych mi o wiele wygodniej tez zamowilam na allegro tyle ze dzinsy bo w takich mam zwyczaj chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie dzisiaj rozsmieszylo na tym usg hehe jak moja pani doktor zaczela mowic do mojego dzidziusia zeby na chwile przestal sie ruszac bo chce zrobic zdjęcie dla mamusi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam 44 rozmiar i są luźne jeszcze, dałam koleżance do zwężenia nogawek u dołu , ale ja mam na co dzien 42 , więc jakby wzięłam większe na zaś. Mam nadzieję,że do konca ciąży mi posłużą :D a kupowałam te spodnie u osoby z allegro : askas77 za 9,9zł udało się, plus kupowałam jeszcze coś córce,żeby ten koszt wysyłki się jakby rozłożył jakoś :) a jeansy kupowałam u: -JULNATA- i też za 10,09zł plus wysyłka, dodatkowo małej piżamę i parę innych tanich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udalo mi sie dodac:) teraz zstanawiam sie co sobie zamowic na obiad , bo w pracy jestem i troche mnie juz ssie w zoladku :) ale jakos na nic nie mam specjalnej ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez musze kupic wieksze zeby na cała cize słuzyły..... fajnie ze te rzeczy ciazowe na allegro nie sa takie drogie..... tez własnie mysle zeby kupic z 2 pary spodni i z 3 bluzeczki na któtki rekawek podobaja mi sie takie koszule co pod biustem sa tak odciete i sie rozszerzaja ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zamowilam ser panierowany z szynka frytki i surówke :) powinnno byc smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka mam ten sam problem z obiadem. Mój zażyczył już sobie coprawda schabowy, a ja jakoś chęci w ogóle nie mam.. może trochę choć dziubnę. Ja na ssanie kupiłam sobie rogala z makiem i zjadłam z masłem, ale mi dobrze :) U was też tak mocno wieje? Tragedia z tą pogodą. Ja stwierdziłam, że jeansów ciążowych nie będę kupować, bo zakładam, że lato będzie ciepłe i tylko w h&m fajne letnie spodnie wciągnęłam. A nosi się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeansy obowiązkowo muszą być , bo lubię :) a latem pewnie getry jakieś, tuniki i sukienki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na paczuszke od cioci ale bede sie musiala podzielic z bratową ciuchami ciazowymi i dziedzinnymi niestety tez, ale kolezanka tez mam mnie odwiedzic i podrzucic cos swojego bo ma duzo ciuchow ciazowych wiec narazie nie ide na zakupy. pozatym w lecie zadko nosze spodnie, preferuje sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym z chciala posiedziec w domu, ale niestety narazie nie moge bo prowadze wlasną firme i nie mam nikogo kto by sie nia zajął pod moja nieobecnosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam u was z witaminkami bierzecie cos?? Mi lekarz powiedział żebym kupiła sobie jakiś zestaw, od wyboru do koloru, wiec kupilam Prenantal complex, a jak później wyczytałam rodzą się po nim duże dzieci, jak myślicie czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no tez sobie myslalam o sukienkach ale pewnie nogi mi spuchna to bede miała dwie wielkie banie to jak je pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×