Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

na 16 jako pierwsza ;) jutro znowwu ttyle roboty kna trzeba umyc itd ... bo goscie przyjada itd kude juz chce zeby bylo po slubie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie my już jesteśmy w 18? Kurczę ale to szybko leci. Za chwilę mamy już półmetek:D Kompletujecie już wyprawkę? Bo ja raz po raz coś kupię, żeby mi się nie skumulowało potem. Teraz jak już znam płeć to mogę szaleć:D No a nawet jak mi dzieciaczki psikusa zrobiły to nic się nie stanie bo ja to raczej nie klasyfikuję kolorów do płci. Chociaż dziewczynka w niebieskim lepiej wygląda niż chłopiec w różowym;) Mamy już zamówiony wózek ale odbierzemy go dopiero na koniec. Wybraliśmy z Tako Jumper Duo 3w1 kolor czarny z niebieskim seria Piratz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a mi boli ciągle kręgosłup, jutro mam wizytę około 12 więc muszę koniecznie zapytać o tą dolegliwość, zastanawiam się nad termoforem ale na kręgosłup oczywiście. może nie zaszkodzi maluchowi. Ale numer, sami prawie chłopcy, no i jak u mnie wyjdzie dziewczynka to się z którąś zamienię - orzechowa, kosiorakis - któraś chętna jak coś :D Czytam was cały czas, ale mało piszę, bo rzadko przy kompie jestem - spędzam czas ze swoim i Julią. Dzień bardzoooo szybko mija , szkoda ,że nie mija tak szybko jak siedzę sama :( Buziaki, no i kciuki za wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia, to pewnie przez pogodę trochę się tu uspokoiło, wcześniej to nie nadążałam w ogóle czytać a co dopiero pisać. Tak pięknie jest, że ja ciągle spaceruję i korzystam zanim będę musiała się toczyć;) Jak będziesz mieć dziewczynkę to mogę się zamienić:) miałam nadzieję na parkę a tak to trzeba będzie jeszcze próbować;) Mam niesamowite zachcianki, dziś na tapecie lody grycana miętowe z czekoladą i o smaku kawy latte, pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa ja w u.br skończyłam remont całego domu ale na szczęście jeszcze nie mieszkaliśmy w nim także współczuje bałaganu ale za to efekt końcowy wynagrodzi wszystko:) Mamusia mnie też strasznie kręgoslup boli ale tylko wieczorami gdy za długo siedze albo leże na plecach i pytałam sie gina to powiedział że jakieś mieśnie napewno uciskają bo macica się rozrasta:) Vivii nie stresuj się zobaczysz będzie dobrze ale łatwo się mówi ja za każdym razem się denerwuje a później okazuje się że niepotrzebnie:)Będę trzymała kciuk Kurcze dziewczyny tak wam zazdroszcze że wiecie kogo nosicie pod serduchem ja mialam robione 3d ale maluszek sie wsydził bo nóżki miał skrzyżówane:) Mam nadzieję że na następnej wizycie pokaże co ma między nogami:) I też zaczne powoli kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale pogoda nam się robi, ja już w pracy od samego rana siedzę przy otwartym oknie:-) Znowu śniło mi się dzisiaj że urodziłam dziewczynkę, mimo tego że intuicja podpowiada mi że w brzuszku siedzi synek:-)Już nie mogę się doczekać kiedy się dowiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... a ja chyba złapałam grypę żołądkową, bo moja mama ma, tyle że ja żadnej gorączki jeszcze nie mam tylko biegunkę;( ale od wczoraj mi tak targa jelitami że masakra... pół nocy nie spałam.... jakby się tam któraś na wizycie zapytała co można brać w takiej sytuacji żeby złagodzić to jakoś, bo ja nie wiem czy dojade do jakiegokolwiek lekarza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Agusssia2008, my też jeszcze nie mieszkamy w tym domu na szczęście:) Mamy wynajętą firmę remontową i muszę powiedzieć, że chłopakom całkiem sprawnie to idzie zwłaszcza, że mój teść tam stale siedzi i pilnuje, żeby wszystko szło jak po maśle;) graga007, na biegunkę pomaga kisiel albo budyń, mi zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko: kończą mi się witaminki, dziś biorę ostatnią tabletkę a brałam Prenantal Complex, teraz chciałabym brać jakieś inne z tego względu że po tych strasznie mi sie odbija jakąś miętą czy imbirem a poza tym nie są to tanie tabletki:-( czy moge od razu z dnia na dzień zażywać jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga007 spróbuj domowych sposobów, a jak nie to lepiej leć do rodzinnego, żebyś się nie odwodniła. Jeżeli to grypa żołądkokwa, to lepiej lecieć do lekarza. Tak bynajmniej mi się wydaję i ja bym tak zrobiła. Vivii trzymam kciuki za wizytę, płeć już na pewno będzie widać, jak będzie oczywiście chciało maleństwo pokazać :) u nas też pięknie, czekam na te + 25 dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga napij sie ccoli to Ci przejdzie ;) taka porzadna szklanke :) Witam dziewczynki :) ja dzisiaj okna myje zeby jakos ten czas do 16 zabic :( wieczorem dam znac co i jak :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie bardzo dziękuję za stronkę no to tam synek, na usg synek to chyba psikusa nie będzie he he :) Moniś super, że wszystko dobrze :) mamusia ja jutro tez mam wizytę ale bez usg tylko wyniki badań ,badanie itp. Agulka masz te hasła do galeriusa czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa no to kolejni chłopcy fajnie :) Graga dużo zdrówka współczuje ja pare razy przechodziłam jelitówki oby u Ciebie był jak najmniejszy przebieg. Banany działają zapierająco moze na ciebie podziała? No i dieta u mnie dla dzieci zawsze np ryż lekarka kazała podawać, delikatny rosołek, marchwianke. Vivi będzie dobrze na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 a mój mąż gdy jakiś czas temu miał ostrą jelitówkę i zrobiłam delikatny rosół, to później lekarka powiedziała, że nie można podawać go w ogóle. I tylko suchary. Zawsze jak mnie bolał żołądek, to mama mi też gotowała rosół, bułeczka z masłem. A przy jelitówce właśnie ponoć tylko sucharki. Pewnie co lekarz to co innego mówi :) Jejku pora wstać z wyrka, tak ładnie w końcu na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) ja już na nogach, trochę poleżałam ale zaraz muszę Julii ubrania poskładać, bo przywiozą jej łóżko :) dziś spała z moją mamą, bo szwagier z moim A. wczoraj wynieśli jej fotel,żeby dziś tylko wstawić i mniej bałaganu :) Jak wróci ze szkoły będzie mieć nowe łóżko, czysto, sprzątnięte i nową narzutę na łóżko - może jej się spodoba :) Dziś dzień dostaw bo i lodówka, pralka, szafka i to łóżko. Ale cieszę się,że wszystko załatwimy jak A. będzie w domu, że dla mnie zostanie jużtylko leżeć i donosić dzidziusia :D i zająć się Julcią , hihihi Ja dziś zaraz na wizytę, tak jak u ciebie aniu_k26 sama chyba wizyta, wyniki badań, przedłużenie zwolnienia i moje pytania - znów napisałam ich troszkę. My to zawsze jakoś w te same dni, mam nadzieję,że i u mnie krwiaka tak jak u ciebie nie ma :) Dopiszę do pytać odnośnie biegunki - zapytam swoją gin,może coś doradzi. Ale może zadzwoń do lekarza rodzinnego, ja jak mnie rwa zaczęła łapać to dzwoniłam do lekarza rodzinnego, powiedziałam,że w ciąży jestem to do razu szybko przez telefon się mną zajęli :D może i ty gragaa zadzwoń. Ja na takie dolegliwości to piję herbate gorzką, bułka sucha, kisiel i czasami odgazowaną colę. Zupa zazwyczaj ryżówka taka zwykła, nic specjalnego. orzechoowa u mnie niby chłopiec, ale tak na 70% bo wcześnie jeszcze, więc nie nastawiam się, raczej myślę,że dziewucha wyjdzie. Czuje tak. Dlatego też jakby coś zamiankę zrobimy :) Trochę terminy nie te, ale ja tam odchowane już troszkę chętnie wezmę :D Ania 3107 ja witaminy wczoraj zmieniłam, z dnia na dzień - co prawda cenowo tak samo ale prenatal zamieniłam na femibion od 13tc. Nawet nie pytałam się gina, zapomniałam, ale myślę,że nic nie stanie się - przecież to witaminy :) Wszystkim Wam życzę miłego dnia, spokojnych wizyt i pewnie do wieczorka, bo dziś to dużo zamieszania, więc nie wiem czy uda mi się kompa włączyć. U mnie słonko, cudownie wręcz na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia tak sucharki, paluszki tez zalecała lekarka i ten ryz i rosołek chudziutki z ryzem ale może to inaczej ze względu na dzieci. Jakiś kleik ryżowy no i na samą biegunke moja mama je banany i na nia działa zatrzymująco tylko fakt to ona ma z żołądkiem problem wiec może to inaczej Zresztą tak na dobrą sprawe to w sumie ja i tak apetytu nie miałam najczęsciej przegzyzałam tylko coś ale moim zdaniem lepiej zadzwonić do lekarza może coś doradzui konkretnego. Mamusia to ja cos źle przeczytałam bo ty dziś masz wizyte a ja jutro. Ale znajdźcie dziewczyny choć chwilkę aby skrobnąc jak tam po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Graga - przechodziłam jelitówkę w tej ciąży. Ginekolog powiedział żeby pić dużo wody wysokomineralizowanej i odgazowaną colę, z farmaceutyków, że mogę brać niforoksazyd, kupiłam ale w końcu nie brałam go wcale. Vivii- ja też uwielbiam góry, ale tym razem odpadają, ponieważ męczę się szybko na prostej drodze więc na szlaku z pewnością nie dam już rady :( Uszka do góry, z Tomciem ;) z pewnością wszystko dobrze, a nerwy w niczym nie pomagają (mówię to ja, która myślała, ze zejdzie z nerwów przed ostatnią wizytą :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ależ piękny dzień!! Mój kot od rana na balkonie się opala. Leży do góry brzuchem. Trzymam kciuki za wizyty. Ja na wczorajszej to byłam jakaś nieskręcona i zestresowana. Pytałam się męża czy bardzo było widać a on na to, że byłam bardzo poważna i "profesjonalna". Ciekawe jak wyglądam jak się nie stresuje :) Wczorajsze gadanie lekarza o ewentualnym usunięciu ciąży siedzi mi cały czas w głowie. Próbuje się tego pozbyć i w ogóle o tym i o wyniku badania nie myśleć ale ciężko mi idzie. No cóż taka jego rola aby opowiedzieć o wszystkim. Ja dziś w planach mam sprzątanie balkonów - muszę je wyszorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do witamin biorę nadal prenatal classic - wcześniej miałam opakowanie 30 tabl i płaciłam 28 zł a teraz mam opakowanie 90 tabl za niecałe 40 zł! Różnica spora. Graga współczuje dolegliwości. Ja mam odwrotnie bo prawie od tygodnia nic ze mnie wyjść nie chce... Zawsze mi pomagał winogron ale tym razem za dużo nie zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis to niedrogie te witamini, bo te moje Prenantal Complex za 30 tabletek 43 zł:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, trzeba poszukać w innej aptece - na pewno znajdziesz w cenie podobnej do mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy kichacie? Ja zaraz po przebudzeniu i za każdym razem przy jedzeniu. No to jakaś masakra. Nigdy nie byłam na nic uczulona. Mogło mi się coś pojawić w związku z ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja tez kicham co chwilę jak głupia, myślałam że może jakieś przeziębienie się kroi ale czuję sie dobrze i tylko kicham nic po za tym:-) A te witaminy i tak chce zmienić, nie tylko ze względu na cenę ale tak jak pisałam wcześniej strasznie mi sie po nich odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa jak nie mieszkacie to niema takiej tragedii:) Bałagan może być:):)To dobrze że teśc przypilnuje bo tak to by się napewno obijali:) Nadal nie mam hasła:(:(To mój mail agussssia2008@wp.pl Orzechowa Jak dostane hasło do galeriusa to podam link do mojego dziennika remontowego:) Pogoda przepiękna:):)Robie szybko obiadek i ide do ogrodu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez wojna u mnie tak sie wczoraj pozarlam ze starym ze juz szukalam hotelu i chcialam wyjechac do soboty zeby tylko uciec z domu i odpoczasc psychicznie ... NAdal czarne chmury nad domem.. Faceci sa tacy prymitywni zero zrozumienia .., ahhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój gin kazał brać folik niewiem czemu tak pytałam go czy mam kupić jakieś witaminy to powiedział mi że folik wystarczy:( Ale chyba pójde do apteki kupie sobie Femibion 2:) A co do kichania to ja też kicham codziennie:) Najczęściej jak coś robie w kuchni tzn gotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×