Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hej dziewczynki! Taki piękny poranek, a ja standardowo męczę się z bólem głowy. Już powinnam chyba przywyknąć :) Ale pewnie dzisiaj to przez mojego męża który intensywnie chrapał całą noc i chrapie do tej pory, tak, że słyszę go obok w pokoju przy chodzącym filtrze w akwarium.. Albo to rozejdzie, albo po południu już tyłka z bólu nie ruszę. Mamusia, ja po takiej akcji to już w ogóle bym nie mogła zasnąć. Okropne to jest, że wychowujesz dziecko, a później ono potrafi takie rzeczy robić.. dopiero można zrozumieć chyba własnych rodziców, dlaczego tak się marwili, jak samemu się zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstałam z bólem głowy również. Udzielił się wczorajny nocny incydent, późno zasnęłam, wcześnie wstałam i jakaś jestem nie dzisiejsza :( No a jakby mało tego było załozyć chciałam krótkie spodnie , jakieś za kolano a tu żadne nie zapinają się !!!!!!!!!!!!!!!!! czyli jest pięknie, upalnie a ja nie mam w czym chodzić :( a co będzię później w letnie miesiące???????? miłego dnia dziewczyny, korzystajcie z pięknej pogody !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja wczoraj dokonałam takeigo odkrycia.. i już nawet szukałam na allegro.. skończyło się, że chodziłam w mojego spodniach po domu, ale na dwór muszę kisić się w długich :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie - to u Ciebie też za chwilę półmetek :) a później to już zleci, że hej. Uśmiałam się do łez, mam nadzieję, że moi chłopcy też będą prowadzili takie dyskusje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ależ pogoda. Mój kot dziś w cieniu się ukrywa. Wyczesałam z niego torbę kłaków aż się zmęczyłam. Agulka im później tym bardziej pewne będzie to co lekarz powie odnośnie płci- ja się zaczęłam zastanawiać czy rzeczywiście u mnie chłopiec. Mamusia ale przeżycia :/ Kosiorakis to już piszę co i jak :) Ciasto francuskie kroję na kwadraty (prostokąty) albo już takie w kawałkach kupuje. Wielkość taka jak na porcję np 15cm/15cm. Do piekarnika w temp ok 200C (zależy co napisali na opakowaniu) potrzebuje kilku minut żeby urosnąć i delikatnie się zrumienić. Urosną z niego poduszki więc co jakiś czas przebijam widelcem żeby opadły. Jak już jest upieczone smaruję pesto i układam pozostałe składniki. Piekę aż mozzarella się roztopi - i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i parmezanem tylko trochę posypuję jak już wyjmę z piekarnika. Bez parmezanu też może być. Nie mam zdjęcia swojego dania ale poszukałam czegoś podobnego wyglądem w necie: http://2.bp.blogspot.com/_rkV3NDftEYw/TAJFJJ6ZqAI/AAAAAAAAA8Y/6HUy-vs1hpg/s1600/DSC_0005_2010-05-30_2969.jpg Tutaj akurat ze szparagami ale wygląda podobnie :) http://atinabc.blox.pl/resource/Tarta_ze_szparagami5.jpg Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból głowy - mnie też nadal męczy. Ale jak posiedzę na balkonie na świeżym powietrzu to jest mniejszy. Któraś z Was pisała o problemach z krwią w nosie. Mam to samo, męczące to trochę. Co rano tak mam. Czytałam, że to przez hormony, które powodują obrzęk w śluzówce nosa. Ponoć pomaga nawilżanie powietrza w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś to ja pisałam. Z rana czuję, że mam katar, a to krew mi normlanie ciurkiem lmi leci.. wczoraj i dziś powtórka z rozrywki krew lecąca ciurkiem.. I 10 minut, okłady zimne na nos, na czoło i kark średnio pomagały. Myślę, że to hormony + gorąco dlatego tak jest.. wziełam ascorutical i piję sok z porzeczek bo tam dużo witaminy C. Kiedyś jak byłam młodsza to co chwila krew z nosa mi leciała, więc obyta jestem w temacie. I brałam leki homopeatyczne jak Arnica Montana i pomagały bardzo szybko, ale teraz nie wiem czy mogę.. Na dodatek cała zbladłam, okropny ból głowy.. i nawet nie mam siły pomóc swojemu mężowi w remoncie kuchni.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata_lie współczuje. Ja mam co rano cały nos zapchany krwią i przez jakiś czas po przebudzeniu muszę cały czas go wysmarkiwać bo się oddychać nie da. Mały krwotok miałam tylko raz. Rozmawiałaś o tym z lekarzem? Ja swojego zapytam ale dopiero 9 maja mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na spacerze dwie godziny chodu i teraz nie moge sie ruszyc, rozzebralam sie do bielizny i lezeeeeeeee. masakra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś nie pytałam, bo jak ostatnio byłam to jeszcze nie było problemów aż takich. Wizytę mam 10 maja, więc też dopiero wtedy z nim porozmawiam. I o bólach głowy też, bo ostatnio to codzienność.. My już po obiadku, dzisiaj na wynos bo kuchnia cała w remoncie. U was też jest +30? jak mi gorąco :( No tak zimno źle, gorąco też źle i nawet pogoda nie dogodzi kobiecie w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ale upał dziś był Przeczesałam cała szafę i niestety odkryłam ze nie mam w czym chodzić w takie dni... Jedyna rzecz to sukienka na ramiączkach Trzeba czegoś poszukać na allegro Mamusia straszna historia ... ja mam córkę która w tym roku kończy 17 lat aż się boje co mnie czeka natalie współczuje tego bólu głowy wiem coś o tym Dzis dzień bez wymiotów i mdłości (nie biore tego falvitu) za to na dole po bokach mnie cos boli, ciągnie i po bokach ... pewnie macica się rozciąga Mąż własnie grila rozpala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajci dziewczyny ;) Ja dzisiaj do 14 w szkole siedzialm masakra :( ale mala sie od wczoraj tak rusza chyba jej goraco hehe choc dzisiaj sie smialam ze szkoly nie lubi bo byla wtedy bardzo aktywna ;) Ania wszystko bedzie dobrze ja wiem ze sie martwisz ale glowa do gory nad kazdym ktos czuwa i napewno pomoze przetrwac te zle chwile :) Mamusia straszne... chyba bym zawalu dostala albo siadla i plakala choc raczej to drugie bo ja tak mam .... Co do ubran to ja w sukienkach chodze... mam ich dosc troche bo bardzo lubie wiec przynajmniej nie jest tak goraca ale nogi mi bardzo mocno puchna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka to ja biore malego pod pache i ide na grila :) moj kochany maz mi nie chce zroic ale nie dziwie sie hehe siedzi caly czas na budowie zeby zdazyc z domkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii zapraszam;-) Mój od rana do nocy tez pracuje ale dzis wrócił wcześniej i zrobił grilla;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś też cały dzień na dworze, a to leżąco a to siedząco i chodząco. Gorąco okropnie, ale cóż. Grill i u mnie był :) było fajnie. Ale powiem wam,że mnie też coś ciągnie w jednym boku, ni to boli, no to co. Zawsze cos się dzieje ... Idę spać, miłej nocki, uważajcie na siebie i maluchy :) żeby ze słonkiem nie przesadzić. Korzystajmy z trych ciepłych dni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia a w ktorym boku coe ciagnie bo mnie w lewym ale tam czesto czuje kopniaki noi kolo pepka po prawej stronie ... Sie mi wydaje ze dzidziak jest tak ulozony glowa w pepek a nozkami w lewy bok :) A noi widze ze cisza grillijecie i wygrzewacie sie fajnie:) alez wam zazdroszcze w uk zimno i leje ... A ja jutro praca 6.00 buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ja zaczynam niedzielkę :):):) Nie było mnie długo,ale zaglądałam poczytac :) faajne jesteście, fajnie się Was czyta :) Pisze dopiwro teraz. U nas skwar niemiłosierny,coraz więcej na dworze. Ogródek kwiatowy swój dopieszczałam :)kwiatki bratki i stokrotki :) w tym roku tylko kwiaty fioletowe,miał byc róż ale wyszła lipa z kwiatkami bratkami i są fioletowe a nie różowe. Maciejka ,szafirki,welon panny młoedj,mieszanka letnia,malwy.Och.... Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzis ja otwieram niedzielke własnie wysłałam posta a go nie ma hmmm dziwne U nas oki,na dworze lato,więc więcej czasu na powietrzu niz w domku. Wczoraj dopieszczałam moj ogród kwiatowy,w tym roku rządzi fioletowy kolor.Bratki,szafirki,welon panny młoedj,malwy,mieszanka letnia :0ochhh kocham kwiaty. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa w lewym boku mnie ciągnie, tak, jakby coś się rozrywało w środku. Kręgosłup się uspokoił to teraz to :) Ja kopniaków nie czuję, mam czasem wrażenie,że coś się rusza, bulgocze ale nie jestem pewna, myślę ,że za wcześnie. Macro lubisz kwiaty?? Ja lubię jak już rosną i pięknie wyglądają ale przy nich siedzieć i coś tam grzebać to nie lubię :) Miłego dnia wszystkim, u mnie słońce na maksa :D już od rana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziwczyny ;) ja juz od 6 na nogach bo tak cieplo ze spac nie idzie pozatym mala mnie obudzila chyba tez bedzie rannym ptaszkiem ta moja Mgadalenka hehe ;) Marco moj Mezus bardzo lubi kwiatkki i roslinki co chwile cos kupuje sadzi pielegnuje ;) JA dzisiaj jeszcze musze jechac buty do slubu kupic bo malo czasu zostalo hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wczoraj wpadlam w ten swoj prowizoryczny ogrod w truskawkach robic bo zarosly niemilosiernie i wytrzymalam tylko z pol godz. nie moglamsie wogole schylac kolana nie dawaly rady. wiec bede robic na raty. vivii super zazdroszcze :) a moje male to cala noc szaleje wipina sie tak ze mam taka mala kulke w brzuchu twarda jak kamen, i za amen nie chce puscic. no i kopniaki sa juz naprawde wyczuwalne. ale za to ze mnie w nocy obudzilo to facet dostalodemnie prezent i sie poprzytulalismy :) rowno 4 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie. Zazdroszcze sloneczka u mnie zimno i leje. Zaczynam 5 miesiac dzisiaj. Jak na razie nie czuje jeszcze ruchow ale czytalam ze w 1 ciazy po 20-tym tygodniu. Dziewczyny czy was tez bola dziasla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIANAKARINA1983 ja też czytam, że dziewczyny czują już ruchy, ja 19 tydzień i nic. Czasem mam jakieś ukłucie. Ale czy to mój Kubuś? Nie mam pojęcia.. Ale tłumaczę sobie, że ruchy jako pierworódka poczuje poźniej, a do tego mam łóżysko na przedniej ścianie i ponoć też można je mniej odczuwać. Ważne, to być dobrej myśli :) U nas gorąco. Dzisiaj z nowości, to nie boli mnie głowa :) I nie miałam krwotoku z nosa, hurrraaa :) Na szczęście się pochmurzyło i jest czym oddychać. Co do dziąseł, to nie pomogę, bo nie mam problemów. Ale mogą ponoć krwawić. Bardziej bym powiedziała, że w styczniu miałam iść do dentysty bo ruszał mi się mój jedyny mleczak (to dziwnie brzmi, ale mam jednego :)) a później przestał i przestał boleć :) Mężulek gruntuje ściany. A ja w międczyczasie sprzątam. Miłej niedzieli i do później! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej a ja kręgosłupa nie czuje... Dziś niedziela....ale nie wytrzymałam i sprzątnęłam ten pierdolnik po wczorajszym montażu kuchni....i teraz się w końcu położyłam....brzuch mnie boli a kręgosłup lepiej nie mówić...:/ też bym się wzięła za kwiatki ale kto mi je kupi jak mam zakaz chodzenia....i wniesieeee:( wstawię fotkę po remoncieeee....trawał o matko 1,5 miesiąca...ale udało się w końcu.....nie wiem kiedy dom doprowadzę do porządku...wszędzie pył..... u nas cisza na osiedlu wszyscy wyjechali chyba za miasto:D POZDRAWIAM :)....TERAZ ODPOCZYWAM PRZY SORBECIE CYTRYNOWYM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×