Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Oj ta stronka jakaś dziwna, i u mnie wychodzi inaczej. Oni chyba od momentu zapłodnienia liczą a nie od ostatniej miesiączki :) lepiej poszukaj innej stronki. Ja korzystam z tej stronki, tam zmień sobie tylko dzień porodu :) http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tylko na moment. bo zaraz kolejny lekarz. wszystko z maluszkiem ok, potwornie szalal w brzuszku pewnie dlatego ze matka zdenerwowana na maksa i lekarz mało mógł co zmierzyć.. więc średnio jestem usatysfakcjonowana.. kolejna wizyta 6 czerwca. poki co to 14 cm do pupy, nic się nie zmieniło w kwestii płci i mocz muszę powtórzyć za tydzień. Jeśli wyniki leukocytów nadal będą wysokie tzn, że mam infekcję i antybiotyk a jak nie, to znaczy, że mocz był źle pobrany. Oby to drugie. I już ogólnie mam skierowanie na zrobienie tego stężenia glukozy, co się robi naczczo. Teraz mykam pod prysznic, coś wszamać i do endokrynologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines tam są dwa wieki ciąży jeden od zapłodnienia drugi wiek liczony natomiast od ostatniej miesiaczki i mi się zgadza wyszło 15t5d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś wiem, że fajna. Ja sobie czytam tygodniami i czasami się śmieję do siebie i ile jest prawdy w tym wszystkim. Mam dodana do ulubionych i tą drugą co podałam też :) Ja nastawiłam rosół na obiad, a mięsko mam z wczoraj,ziemniaki ugotuje się później. Pewnie sałata lub ogórek ze śmietaną i obiad z głowy :) A teraz położyłam się - coś głowa zaczyna bolec ,kurczę nie lubię tego. ania_k też tak myślę ,że to liczone od zapłodnienia i temu dziewczynom śmiesznie wychodzi. Dla mnie mało czytelna ta stronka. nata_lie dobrze,że wizyta udana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata_lie super, że z dzidzią ok a i z tym moczem zobaczysz że wszystko będzie dobrze :) No tej glukozy to współczuje :( Mamusia mnie wczoraj głowa bolała dziś głowa nie boli to ten brzuszek ale ja mam no spe tylko ta zwykła niewiem czy brac? Tak dziwnie na dole boli przy chodzeniu zwłaszcza. Ja dziś jadę do mamy na obiad więc w zamian poprasowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ; ) rzadko wpadam ale kurcze nie mam czasu na nic. mnie głowa boli cały czas, a szczególnie rano jak wstaję. w moim przypadku to niedotlenienie spowodowane niedokrwistością. straszne to jest ale jakoś muszę przeżyć. wgl we wtorek miałam wizytę, niestety bez usg ; ( w sumie nic ciekawego się nie dowiedziałam, oprócz tego że jestem za chuda, no i dostałam końską dawkę żelaza. coś mnie naszło dzisiaj i przeglądałam sobie zdjęcia w galerii. macie takie duże brzuszki! ; > fajnie się na nie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny musze sie wam pochwalic ze mi cos dzisiaj wywija w dole brzuszka jak przyloze reke to czuc takie fale niekiedy ale musze sie ostro wyciszyc hehe fajne uczucie w sumie za 2 dni zaczynam 17 tydzien wiec moze to moje male plywa;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k nie zaszkodzi jak weźmiesz 1 tab. no-spy, ja brałam 3x2 tabl. zwykłej a teraz 3x1 tabl. no-spa forte. Weź i może przestanie boleć - działa rozkurczowo :) A mi boli nadal głowa, próbowałam pospać i znów nie dam rady. Taki głupi dzień chyba :) ciastekzkremem widzisz, jedna chce być chuda inna grubsza. Ja nie chciałabym dużo utyć a tendencje mam niestety :/ i już swoja wagę też. Grunt,że czujesz się dobrze, to najważniejsze. A bóle głowy - może za dużo masz tego wszystkiego do robienia w ciągu dnia, może czas przystopować :) Diana26 nie bierz do głowy głupawe gadania, moja sąsiadka ma termin na 18 września - przytyła 15 kg.... masakra ale widocznie tak ma być :) Pela to super, pewnie maleństwo się odzywa :) wsłuchuj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zalatany dzień. Już mam dosyć lekarzy na dzisiaj. Kurde sama apteka to dzisiaj ponad 100zł :( Witaminy mam brać do końca ciąży. Teraz jeszcze mi jakąś żurawinę na ten mocz dał. Nawet się nie kapnęłam. Do mnie dzisiaj trzeba mówić chyba z 3 razy, żebym coś zapamiętała :) tsh już w normie, ale lekarka mówiła, że już będzie się normowało w 2 trymestrze. Zdjęcie mam z usg, ale słabo na nim cokolwiek widać. Nie mógł Kubusia dobrze uchwycić. Ale najważniejsze, że rośnie, fika i wszystkie narządy Ok. Dzisiaj mi przyszły ogrodniczki dla Kubusia i pajacyki z allegro, takie cudowne. Mnie też już głowa zaczyna przebłąkiwać, a duszno się zrobiło potwornie na dworze. Zapisałam się do szkoły rodzenia przy szpitalu. Super położna, od połowy lipca zaczynamy. Mam nadzieję tylko, że zwolni się miejsce na późniejszą godzinę, bo tylko 12.30 wchodziła w grę :( Nie pamiętam, czy pisałam ale już 3 kg na plusie. Ania dzięki, oby z tym moczem się wszystko wyjaśniło jak najszybciej i oby to nie była infekcja. Co do roztworu, to kazał mi kupić 75ml i wziąć cytrynę ze sobą. Ale najbardziej przerażają mnie te 2 godziny. Przecież ja nie usiedzę :) Dobra już wam nie marudzę. Mój mężu się śmieje, że ma teraz spokój na 2 tygodnie od mojego marudzenia czy wszystko ok z Kubusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam sernik na zimno na spodzie biszkoptowym, sernik jest z kawałkami czekolady a na górze galaretka truskawkowa :) więc na trochę mam z głowy słodkości :D a zrobiłam bo siostra przyjeżdża z Holandii, ale ten czas zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja chora...głowa pęka...mięśnie i katar :( nic mi się nie chce do tego brzusio sztywnyyyyy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u lekarza byłaś? Może coś podpowie rodzinny na dolegliwości - zadzwoń, podpytaj. A tak to kocyk, podusia, sok z cebuli i herbata z miodem. No bo nie wiem co jeszcze może ci pomóc. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia co ty tam porabiasz??:) dziewczyny pewnie na polku tak cieplo a ja w lozku sie wyleguje:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga sernik pewnie pyszny ale Pela postanowila ze ogranicza slodkosci zeby chodzic a nie toczyc sie pod koniec ciazy hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu---ja też do Pani Kasi,ale dziwna babeczka ale podobno jako jedyna u A i w woj naszym ma jakis certyfikat robienia usg połowkowego :) Ja potem jadę do H. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga007--- u mnie tak samo pierwsze o czym myślę to jedzonko jak wstane i mam dziwne bóle żołądka tak jakby tam kamień siedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro, ja właśnie też do niej chciałam z tego względu,że ma certyfikaty i bardzo dobre opinie: Certyfikaty FMF (Fetal Medicine Foundation) z podanych niżej umiejętności: badania USG w II trymestrze ciąży (20-22 tyg. ciąży) - w Polsce tylko kilku lekarzy posiada ten certyfikat diagnostyka prenatalna w I trymestrze ciąży kalkulacja uodzenia dziecka z zespołem genetycznym w tym ocena NT, NB, DV i zastawki trójdzielnej serca u płodu dopplerowska ocena krążenia u płodu pomiar długości szyjki macicy oceną ryzyka wystąpienia porodu przedwczesnego Certyfikaty PTG i PTU (Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego) do wykonywania badań USG Certyfikat do wykonywania badań urodynamicznych więc idę z polecenia innych osób do niej. A może nie być też miła , ważne żeby na dobrym sprzęcie i dobrze wszystko oceniła i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu---- mi też tam słodzic nie musi,oby tylko wiedze miała ,dlatego byłam u niej w 13 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem ale nie mam głowy jak na razie do czytania Daje tylko wam znak że żyje Dziadek mi zmarł ,pogrzeb mamy w sobotę Wczoraj cały dzień na nogach bo załatwiałam z wujkiem wszystko a dziś po ubranie jakieś musiałam skoczyć Czuje się fatalnie ... choć dziadek ale tak jakby tata Mieszkałam z nim i z babcią 9 lat jak mi mama zmarła Praktycznie mnie wychowywali ;-( Jak się trochę otrząsnę to do was dołączę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia bardzo dobrego lekarza znalazłaś Ja na prenatalne badania tez chodzę do takiego co ma te wszystkie certyfikaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pocieszyłyscie :) ja idę do niej pierwszy raz. Agulka, juz pisałam Ci, trzymaj się i ty wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka trzymaj się dzielnie. Wiem co to znaczy stracić kogoś bliskiego - w moim przypadku to był tata. W tym tygodniu zmarła moja babcia. Tyle, że ja nie miałam z nią dobrego kontaktu. Po śmierci mojego taty wyrzucili nas z domu więc możecie się domyślać jaki miałam stosunek do nich. Właśnie dostałam zamówienie z allegro. Zamówiłam spodnie i tuniko-sukienkę. Było by ok gdyby się nie pomylili z kolorem tej tuniki. Ale w sumie wszystko jedno mi było :) Spodnie bardzo fajne i cena ok. http://allegro.pl/modna-mama-tunika-sukienka-roll-up-kolory-38-40-i2304826391.html http://allegro.pl/jeansowe-rurki-tregginsy-pod-brzuszek-skinny-42-i2322750945.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wizycie. wszystko ok ale...lekarz nie zmierzyl mi długosci dziecka bo mowi ze na tym etapie dziecko sie rusza,kuli nozki itd, wiec zmierzyl obwod glowki. z obwodu wyszlo ze to 16 tydz i 4dni a ja juz jakos na 18 tydz nastawiona bo tak wyliczylam na necie:( powiedzial ze 18 tydz zacznie sie w niedziele wiec ja juz sama nie wiem jak to z tymi tyg. moze pomozecie mi wyliczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines masz skończone 16 pełnych tygodni i 4 dni czyli jesteś w 17 tygodniu. Liczysz tygodnie, które się rozpoczęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×