Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ale czytałam jak piszecie że u Was maksymalnie 3kg z tego co pamiętam (chyba że czegos nie doczytałam)a u mnie te 5 to bylo jakiś tydzień temu, kto wie może już zrobiło się 6:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu jestem 2 dni przed toba i 4 kg do przodu ale nie wiem gdzie sie to rozklada bo jaki brzuch mialam taki mam , moze dlatego ze wysoka jestem (178) wiec nie martw sie waga, mi gdzies wyliczylo ze bezpieczna waga jaka moge przybrac to 16 kg!! wiec jeszcze duzo mi brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu każda ma inną budowe ciała i jest tez różnica między tyg ja ostatnio miałam na plusie ok kg a teraz ile jest dowiem się za tydz we wtorek ale brzuszek juz widoczny jest i ja jestem w 16t3d więc tez te 2 tyg róznicy mamy między soba a potem może być tak, ze ja będe tyła a twoja waga stanie w miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie naogladalam tego bloku czekoladowego a mam taka ochote na czekolade wrrrr a nic slodkiego w domu czuje ze jestem bliska szalenstwa i chyba wysle kogos do sklepu a jak nie to sama skocze i jak tu nie grubnac jak ja od kilku dni mam taka ochote na slodycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela zapraszam do mnie - ja pracuje w zakładzie cukierniczo- piekarniczym, słodkości mam pod noskiem:-) niestety ja na nie nie mam ochoty, bardziej mnie na slone ciągnie więc te słodkości możesz nadrobić za mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie odzywam się chyba :) hehehe bo jak się pojawiam to wszyscy znikają :P Więc poczytam Was jakby coś. Pela ja jutro robie ten pyszny blok :D nie wytrzymam bez słodkiego jednak, trzeba teraz jeść z głową bo potem to już nic :) Agulka, pooglądaj też na allegro, też są fajne ciuszki. PA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na alegro tez ogladam ,ta strona jakos mi wpadła w oczy co podałam . Takie to wszystko śliczne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja kupilam dzisiaj spioszki ;) takie ladne rozowe w zolte motylki na nogach i taka zyrafa wystaje z kieszonki :) sliczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii jakbym znała płec dziecka to pewnie bym cos dzis zamówiła takie to sliczne jest ....choc zarzekałam sie ze nic nie kupuje na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie nadal remont niewiem kiedy to sie skonczy bo okazało sie jak chcemy miec wlasna kuchnie to musimy prady przerobic bo na tych piec elektryczny by nie wytrzymał no i musielismy wszystko kuc..... mam nadzieje ze moze tak za miesiac to sie juz skonczy i sobie zamieszkamy........ a co do wagi to ja mam juz 7 kg na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja tez chyba zjem cos slodkiego bo nie daje juz rady echhh a niech se grubne kiedys zgubie te zbedne kilogramy za godzine wsiadam w auto i jade do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tez dzisiaj wizyte, dokladnie za godzine:) ja na wadze 58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 3107 Pazmama udanych wizyt i dawajcie znac. Diana 26 fajnie ze u ciebie wszystko dobrze. Dzieki wam za porady apropo wyprawki. Kazda opinie przyjme bo sama nie mam pojecia o niczym i jestem bardzo wdzieczna za pomoc. U mnie 19 tydz i 3 dzien czyli jestem w 20 tyg. Polowa . Zdrowka zycze chorowitkom. Marla straszna historia z ta opieka. Pazmama tylko 58kg ale z ciebie chudzinka. Mamusia pisz pisz nie znikaj. Czasami jest duzo tematow ale to fajnie. Ania k 26 dzieki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No dzisiaj dziewczynki to tempo miałyście :) Mamusia zdążyłam posprzątać to i nie było gadania :D Kurde zważyłam się u rodziców, bo wagi w domu nie mam i od czwartku przytyłam 0,7kg. Kurde to już daje razem 4 kg prawie.. w takim tempie to ja nie wiem.. a słodyczy staram się mało jeść, tyle że więcej kolacji i coś pomiędzy. Ja dzisiaj tunikę dla siebie kupiłam http://allegro.pl/show_item.php?item=2326456635 w spodnie tylko ciążowe się mieszczę, więc chyba jutro zajadę do chińskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dzisiaj mam nerwa dzwoniłam znowu do genetyki dowiedzieć się chociaż o wstępne wyniki i tak jak Monis pisze bęa w następnym tyg i to właśnie bęa wstępne ( tak mi powiedziała ta baba) a jak pytałam czy ktoś wogókle zaglądał do moich to że nie nikt ich jeszcze nie wiedział.... ludzie ja się cieszę że wszystko oki bo nie dzwonią a tu 18 minie miesiąc i nikt ich na oczy nie widział !!!! do poniedziłku mają czas bo jak się tam wybiore to momentalnie zrobia :) ja jutro sprzątanie i układanie ciuchów mąz kupił szfe narożna żeby była dla Mai :) bo ostanio dostałam troche ubranek od siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie 4 kg to nie dużo a w sam raz kobiety nie denerwowac się kilogramamy jesteśmy w ciąży to wiadomo, że nasze ciało się zmienia i zaokragla :) I nie potrzeba dużo kg aby spodnie zrobiły się ciasne ja jeszcze nosze swoje ale już nie spadają z tyłka jak przed ciążą a waga nie dużo większa a mimo to brzuszek rośnie :) Inga kurcze nie wiem co ci napisac rozumiem nerwy zwiazane ztym czekaniem a ogólnie ile mówili że ile czeka się na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka troszkę się nacierpisz ale potem pięknie wyremontowane mieszkanie to sama przyjemność i popieram oddzielną kuchnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj byłam w szmateksie, bo u nas otworzyli nowy taki gdzie są same markowe ciuchy z angli:) i jest dział gdzie są ciuchy na wagę, a drugi gdzie są wycenione... no i kupiłam synowi jeansy i dwie pary spodenek z george i do tego taka fajna koszulke na lato, rzeczy prawie jak nowe... a dla malutkich dzidzi rzeczy od zatrzęsienia, normalnie masakra, a do tego wszystko na wieszakach powieszone, więc nie trzeba kopac :) o mało co a bym się nie powstrzymala, ale powiedzialam sobie, ze jeszcze miesiac bo muszę wiedziec co bedzie:) bo jak chlopak, to nie bede ciuszkow kupowac, ale jak dziewczynka to chyba caly ciucholand wykupie:P normalnie mozna se cala wyprawke kupic za niewielka cene, jestem w szoku :D wiadomo nie kazdy lubi takie sklepy, ale jak dla mnie te rzeczy nie są prawie nic zniszczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga i monia - macie przerabane z tym czekaniem... mogli by juz wam cos powiedziec... wogole to wydaje mi sie ze wszystkie tu na forum czekamy na te wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to czeka się 2-3 tyg a tu się trafił weekend majowy ale ja nie rozumiem to są powazne badania. A jeżeli jakiaś dziewczyna rozważa przerwanie ciązy to mi mówił lekarz że do 21tyg robia zabieg a potem juz musisz rodzić... ja mam prawie 20 tydz a ta baba mówiła że kończą 4 i 11 maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym wiedziała że przez ten majowy weekend się tak przedłuzy to bym poszła na amino pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania to bardziej chodzi o tempo wzrostu, jak będę tyć w tempie 1 kg na tydzień to masakraaa :) Jejku dzisiaj oglądałam reportaż jak wandale do zoo się włamali i dwóm żyrafom ze strachu serce pękło - nawet i dosłownie, i dwie młode żyrafy zmarły. Aż się popłakałam :(( A za chwilę czytam na tvn24, że dzieciaki 8 - letnie wrzuciły małego kotka do mrowiska i wiaderkiem przykryły i jeszcze zdjęcie pokazali.. ja bym się załamała, gdyby kiedyś tak mój syn zrobił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie co ty piszesz masakra jakaś rany juz takie rzeczy i goersze te dzieci robia co to będzie na tym świecie :( A w jakim zoo to było? Inga no właśnie tez o tym myslałam, że takie wyniki powinny szybko być dostępne bo tak jak piszesz to są poważne sprawy i jeśli któraś z dziewczyn chce przerwać ciąże i będzie już za późno?No ale u was wyniki będa dobre, dzidzie są zdrowiuteńkie trzymam za to kciuki :) Ciekawe jak tam dziewczyny po wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak dobrze pamiętam to w Łodzi. Zresztą na tvn24 na stronie jest reportaż. Mnie aż ciarki przechodzą. A w drugim przypadku to przecież małe dzieci wrzuciły kota.. Dziewczyny dawajcie znać jak po wizytach. Żebyśmy mogły spać spokojnie. Moniś i Inga podziwiam Was dziewczyny za cierpliwość. Ja jestem panikara i jak mam na coś czekać, a w tym przypadku ważne wyniki to by mnie nosiło potwornie. Ale musi być dobrze! Ja już się cieszę, bo maluszek tak z dnia na dzień zaczął się odzywać i to coraz częściej w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak Dzidzius zdrowy:))) gin powiedzial ze to co widzi pomiedzy nogami pozwala mu stwierdzic ze to bardziej DZIEWCZYNKA niz chlopiec:)))))) wiec 2:0 dla mnie" mam tyle LADNYCH CIUSZKOW ZE szkoda byloby mi je odstawic w kat:) a takto nie musze nic kupywac i bardzo chcialam 2 coreczki co do wypraki to ja powiem ze czlowiek uczy sue na bledach i pewnych rzeczy z perspektywy czasu bym nie kupila, dotyczy sie to ubranek, akcesorii niemowlecych itd jak bede miala wiecej czasu to pomoge doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, Moniś dzwonić do skutku aż Wasze nazwiska będą znać na pamięć. A najlepiej niech zadzwonią Wasi mężczyźni, może im szybciej powiedzą... :) Ja po wywiadówce, córcia w czołówce - pierwsza w swojej klasie. Martwić się nie mam czym:) Jutro jedzie na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie na 2 dni. Już się martwię, bo wiadomo podróż dobrych kilka godzin, a i czy nic nie stanie się itd... Wczoraj spakowałyśmy większość rzeczy, dziś resztę bo przez te kłucia nie dałam rady :( jadę też z tatą swoim po jakieś zakupy dla małej, coś od kleszczy i coś do jedzenia - przekąski słone i słodkie, itp. Oby tylko pogoda była ładna, żeby nie padało. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×