Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Pozdrawiam....wszystkie dzielne kobietki....witam nowe mamuśki Gratulacje wszystkim ciężarówką dobrych wyników i poznania "pełci":classic_cool: -fajnie że coraz więcej dziewczynek-bo z kim te nasze Szkraby będą chodzić na randki ;) i flirtować:classic_cool: Ja wizytę mam dopiero w poniedziałek ...hmmmm i ciekawe czy zrobi mi dokładne usg z wymiarami bo jak do tej pory mam za każdym razem przejechanie bez opisu ;( niby fajnie ale chce teraz dokładne dane i już!!! boje się strasznie:O ALE CO TAM........ Najgorsza.......waga ...jak zaczęłam jeść-wczoraj byłam w aptece po glukozę i się zważyłam i masakra 73!!!!!-mam nadzieje że ta waga dodaje no na mojej 70-wieczorem mam -to by było już 8 do przodu-koszmar:( ale najważniejsze żeby dzidzia zdrowa była..... Dziś idę na Dzień Mamy do swojej grupy...wspomóc psychicznie koleżankę.:D Kupiłam koszule nocna i podomkę na allegro-w razie czego: http://allegro.pl/show_item.php?item=2372539602 http://allegro.pl/show_item.php?item=2369523180 mam zamiar kopić bluzki z tej serii ma któraś-warto???http://moda.allegro.pl/xl-xxxl-bluzka-ciazowa-krotki-rekaw-supelek-bl-110-i2313598415.html kolor chabrowy i pomarańczowy-obłędnie mi się podoba.... i jak zwykle nie mam w co się ubrać jak trzeba wyjść....brzusio wielki u mnie.....;) cała wielka jestem...A MAŁE kopie strasznie-znowu będzie nerwusek;)-wczoraj Szymcio czytał mu książkę swoją;)-było słodko:) Buziale......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba o moim przystojniaku mowa :) modlcie sie dziewuchy by to byla jednak dziewczynka bo ktoras wyprawke wtedy w prezencie dostanie :) hih a tak powaznie ciezko mi bylo sie nastawic na drugiego chlopca ale pomalu pomalu... zawsze lubilam zakupy wiec teraz moge sie troche ponastawiac na drugiego mlodego. pierwszy syn to Adrian, drugi chyba bedzie Igor. choć jeszcze nie wiemy. mnie sie podoba Dorian :) oraz Nataniel. Noo i ja mam na tyle fajnie ze maly spacerek i jestem w niemczech a tam ciuzki mozna kupic w super cenach i to zazwyczaj firmowki. tyle mojego. zycze milych zakupow i odpoczynku. pogoda juz chyba lepsza nie jest tak goraco. co do brzuszkow to sie czuje jakbym bula conajmniej w 8 miesiacu tak duzy jest... a to dopiero poczatek 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryjka :)normalnie mie zszokowalo. grluluje i mega zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii :) Wspaniałe wieści! Cieszę się razem z Tobą! To duża dziewczynka już :D Maryjko i Nha - no to dziewczyny za chwilkę wyjdą na prowadzenie :) Ciekawe czy u mnie nic się nie zmieni, bo już nie wyobrażam sobie nie mieć tej małej księżniczki :) Inga - wiesz, że jesteśmy z Tobą. Wracaj szybko do sił i zaglądaj tu czasem. Ściskam mocno! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!! My się dostaliśmy na te warsztaty, właśnie przyszło potwierdzenie i zaproszenie. Jedziemy na 16.30.. trwać ma aż do 20.30.. ale będę głodna... kupiłam już batoniki musli, jogurt pitny i frugo...może dam radę :) Dziś gotuję spagetti :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lekarz też wczoraj nie wiedział jak mnie przepraszać za tą pomyłkę ;) ja sie cieszyłam a jemu było głupio :) powiedział, że musiała sie jakoś pępowina zawinąć, bo na USG widać wszystko dokładnie :D a dwa razy (!!!) mi wcześniej mówił, ze chłopak, z tym, że raz jak mi pokazywał narządy, to mi bardzo przypominały takie zdjecia co widziałam w necie jak dziewczynki są napuchnięte na początku ciąży i można się pomylić, ale oczywiscie nie chcialam z nim polemizować. No i wyszło na moje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż oszalał już na punkcie córki.. gada do brzucha, przytula.... a wczoraj zaraz po pracy ledwie zjadł obiad, a już mi się kazał ubierać i pojechaliśmy do sklepu meblowego. Kupił córci szafę na ubranka i komodę z przewijakiem... skąd miał kasę, to nie wiem...bo to koniec miesiąca... chodzi rozanielony taki, że aż go nie poznaję. A meble takie http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-baby/reglisse-ivory-mapple/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wpadlam sie przywitac. Ja juz wrocilam od mamy ze szpitala strasznie spiaca jestem no ale plamienia jak nie bylo tak nie ma i brzuszek nie boli a wydawalo mi sie ze jula fikala i wieczorem i z rana a wizyta w piatek juz nie moge sie doczekac:) Teraz wypije sobie kawke i troche posprzatam bo maly bandyta wraca z przedszkola o 13 i tyle mojego spokoju hehe:) Pozdrawiam was cieplutko;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) noi rewelacja i meble i zachowanie meza... moze kiedys i u mnie tak bedzie :) gdyby byla dziewczynka to mam nawet pokoj dla niej a tak beda chlopaki w jednym bo przeciez w fioletowy pokoj chlopca nie dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana fajnie, że mąż tak się cieszy :D mebelki bardzo fajne. Mój oszalał na początku, a teraz jakoś przeszedł z tym do porządku dziennego. z pierwszym non stop był przyklejony do brzucha, a teraz sama za nim łażę i nastawiam brzuch :P Marla daj znać jeśli dostaniesz przesyłkę, to i ja się skuszę. Chodzi mi czy materiał w koszuli i bluzce nie będzie taki świecąco-prześwitujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana26 dziękuję też bardzo się cieszę!:) bo w sumie chciałam dziewczynkę... mąż był pewien, że będzie chłopak i był na początku trochę zaskoczony ale dzisiaj od rana też już zadowolony.. ;)) A mebelki śliczne!! Mi też się podobają te kolekcje dziecięce z Voxa i ceny mają całkiem przystępne ;)) Cieszę się bardzo.. jak już poznałam płeć maluszka to czuję się jakoś inaczej... lepiej ;))) Też po mału zaczynam zakupy w takim razie... także najprzyjemniejsza część przede mną ;)) Gratulacje również dla mam które wczoraj poznały płeć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale macie słodkie brzuszki! Pela, trzymaj tak dalej i uważaj na siebie! Mamusiu jak samopoczucie dziś? co się dzieje z mamąparyzanką? Dawno nie pisała... Orzechowa, a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nasprzątałam, żeby jakoś się przebudzić. Dzisiaj dziewczyny mają jakieś wizyty? Ogólnie coś dużo dziewczyn się nie odzywa od jakiegoś czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pytalam wczoraj w jaki sposob moge wejsc na galerie...i echo...bede miala zdjecia brzuszka, chcialam dodac a i zobaczyc jak tam wasze rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines wysłałabym Ci hasło ale go nie pamiętam a wpisuje mi się automatycznie :) podaj swojego maila - może któraś Ci będzie mogła wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines - podaj swojego maila, to Ci podeślę hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie:-) od wczoraj do Was nie zaglądałam bo mi coś internet nawalił w pracy a w domu nie miałam kiedy a teraz tyle do nadrobienia że ho ho:-) Mój Szkrabek ostro mnie dzisiaj skopał, normalnie fika tam od samego rana i nie chce przestać:-)Zastanawiam się tylko jak to możliwe że to tak szybko bo "książkowo" jako pierworódka powinnam poczuć ruchy po 20 tc a czuję je od 18!! Fakt że najpierw były takie delikatne lekko wyczuwalne ale to co sie dzieje dzisiaj to po prostu niemożliwe:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania3107 no to super, ciesz się że tak szybko :) ja musiałam czekać do 21 tygodnia na ruchy :) a teraz co jakiś czas kopniaczek :) na sen mnie wzięło, ale trzeba robić obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że sie cieszę, fajne uczucie:-) Nata_lie połóż się spać a na obiad zupka chińska i wszyscy będą zadowoleni - Ty sie wyśpisz i obiadek też będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale macie ladne brzusie:) u wszystkich juz widac, a balam sie ze ze mna cos nie tak i tylko ja juz mam widoczny:P jak tylko bede miec fotki to wrzuce:) mój bąbelek fika dzisiaj od rana. jak leze i przykladam dlon do brzucha to czuje pod reka jak sie porusza i w pewnym momencie az takie wybrzuszenie sie pojawia w tym miekscu :) swietne uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie wiem, czy mój mąż by przeżył chińską zupkę :) ale nie będę się produkować dzisiaj, a później idę spać. Mój też fika, a jak na lewym boku się położyłam to buszuje nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój łobuziak się uspokaja jak tylko przyłożę rękę. A chciałabym, żeby mąż to też poczuł a tu psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś u mnie tak samo było i do tej pory tylko raz się udało, że mąż poczuł :) ale wczoraj jak maluszek mnie kopnął to nacisnęłam w to samo miejsce i za chwilkę znowu kopnął w to samo miejsce i tak parę razy się bawiliśmy :) Super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×