Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witajcie dzielne mamuśki:) Brawo dla mamusiek co wypiły glukozę:classic_cool: no jak pamiętam to rzeczywiście jest takie uczucie duszności po wypiciu.ja wcisnęłam pół cytryny i było nawet smaczne.ale ciesze się że mam to już za sobą i nie muszę jak na razie powtarzać. Co do łóżeczka turystycznego my takie planujemy zakupić-materacyk na razie wypróbuje ten co jest w zestawie,jak się nie sprawdzi to dokupimy-wyjdzie w praniu. Moja siostra używa tego materacyka co był w zestawi ei nie narzeka.My jako niemowlaki nie mieliśmy takich materacy i jakoś zdrowe jesteśmy-więc nie ma co szaleć:D dodatkowo mój Szymon w łóżeczku nie przespał nawet jednej nocy więc zobaczymy jak drugi synio się spisze. A co do Niego :D mały akrobata z niego- dziś cały brzusio falował-mały kibic:)jak go dociskałam uciekał.Zaczynam słuchać muzyki relaksacyjnej,w poprzedniej ciąży wieczorami słuchałam kołysanek dla malucha i wiecie że Szymon się NIESAMOWICIE uspakajał jak słyszał je po narodzinach-to naprawdę działa!!!!!Polecam. Kupiłam Szymonkowi na wesele gajerek:http://allegro.pl/garnitur-5cz-srebrny-stalowy-122-128-8-i2411511494.html ciekawe kiedy dojdzie-Szymon to dziwne dziecko uwielbia takie stroje -i w ogóle twierdzi że będzie prezesem banku:D ciekawe:) i wszystkie pieniążki będzie oddawał mamusi:;) Spokój mam od poniedziałku wysłałam go do przedszkola-już nie dawałam rady na jego humory...... i wczoraj już dostał granatową buźkę :( ale wieczorem nauczył się w końcu sznurować buty-jaki dumny z siebie!!! A co do serduszka to Szymciowi wyszły tez szmery z serduszku -ale ustąpiły samoistnie- strachu si e najedliśmy -więc rozumiem-ale trzeba być dobrej myśli:) Czekam an kolejny zastrzyk:( tak juz mnie pośladki bolą że nie wiem w który kuć:( Miłego dnia i ostrego kibicowania:D Oby nasi nie polegli.........za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mama mi juz obiad gotuje:) Dzisiaj ziemniaczki mlode z koperkiem schabowe i ogóreczki mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mama mi juz obiad gotuje:) Dzisiaj ziemniaczki mlode z koperkiem schabowe i ogóreczki mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu dobrze, a ja leżę i myślę co tu zrobić, ale chyba dziś pójdę na łatwiznę i będzie pizza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj pizze tez bym zjadla albo spaghetti:) no ale staram sie nie przesadzac z jedzeniem co mi ostatnio slabo wychodzi;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcemy wlasnie dwa bo jedno na gorze a drugie w salonie chcielismy a jak bedziemy jezdzic do Pl to tez sie przyda takie turystyczne :) chyba narazie nie bdziemy kupowac materacyka tylko sprobujemy w tym od zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyżanka
dziewczyny a w którym tygodniu tę glukozę się pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, że między 24 a 28. Ja mam zrobić przed 20.06 a to będzie 23/24 tydzień. Ale dziewczyny robią też wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaparyzanka przypomniałaś sobie o nas dopiero jak Cię "zaatakowałyśmy" na facebooku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc podaje wyniki: BPD 47,0 mm HC 171,0 mm CM 5,8 mm THD 20,0 mm AC 164,0 mm FL 33,0 mm kość ramienna 33,0 mm HC/AC 1,04 BPD/FL 1,42 przypuszczalna masa płodu 377g czynność serca płodu obecna ruchy płodu w normie położenie płodu główkowe, grzbietowo przednie lokalizacja łożyska przednia ściana wysoko, stopień dojrzałości łożyska wg Grannuma I i jest tego jeszcze kartka A4 ale nie będe wszystkiego pisać bo zanudze na śmierć :) no i siusiak nie zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga u mnie tez kryła twarzyczke za to inna część ciała pokazywała ...:-) Jestem po badaniu tej glukozy na czczo 91 po 1 godzinie 133 po 2 godzinach 141 Powinna spadac tak mysle po tej drugiej zobacze co lekarz na to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki:) Ja mam zrobić badanie glukozy 26 czerwca. NIe wspominam, źle picia glukozy w pierwszej ciązży, może dlatego, że piłam wtedy laktulozę, na zaparcia. Teraz też ją piję, a ona jest słodka jak ulepek więc przygotowanie smakowe mam :) Co do wagi, to mi położna zwróciła uwagę na to, że za szybko tyje :(. Niestety sama widzę, że ma rację, i od tygodnia staram się ograniczyć zbędne produkty w mojwj diecie. Zobaczymy, może choć trochę przystopuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, trzymam kciuki, zeby te wyniki okazały się jakimś błędem w odczytach bicia serduszka. Ania, pisałaś o łóżeczku turystycznym - a co zamierzasz zrobic z Krystiankiem po urodzeniu dziecka? przełozysz go do już wiekszego lóżeczka? ja mam własnie dylemat czy kupować materac do turystycznego łóżeczka (starszy by spał w turystycznym, teraz spi w normalnym), czy od razu wieksze łózko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Cześć dziewczyny Jestem w 18 tyg ciąży mam termin na 25 października. Wczoraj na usg okazało się, że obkurczyła mi się macica i dzidziuś ma mało miejsca. Myślałam, że dowiem się jaka płeć ale tak biedactwo było skulone, że nie dało się nic zobaczyć. Może któraś wie czy to coś poważnego bo lekarz nie chciał mi nic powiedzieć żeby mnie nie denerwować. Brzuch mam twardy i boli, mam obserwować i jeżeli się to nasili to mam się zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryjka ja mam w planie Krystianka dac do drugiego pokoju i wstawić tam łóżeczko piętrowe bo mam jeszcze 6 letnią córeczke. Szareczek ja nie pomogę bo nic nie wiem w tym temacie powodzenia oby wszystko było dobrze :) A ja na wizycie ok serduszko pięknie biło, tradycyjne skierowania na glukoze, morfologie i mocz i Hbs. Cukier ok, morfologia troszke spadła ale też jeszcze ok. Szyjka ok, pytałam o spanie lekarka zaleca spanie lewy, prawy bok na wznak raczej nie. A waga już 57,5 kg ale teraz przy okazji poprsołam o zmierzenie wzrostu i mam 164,5 a zawsze mówiłam 163 hehe tak więc rośniemy :)Oby nie za dużo bo pod koniec to już nie będzie tak śmiesznie hehe A usg połówkowe lekarka jakoś mnie wciśnie na 21 czerwca ale musze być przed 9 tam a to kawałek dojazdu mam więc czeka mnie wczesne wstawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
A ile przytyłyście bo ja na początku ważyłam 53 a teraz 61 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dostalam wczoraj od wspollokatorki pilke dla kobiet w ciazy taka z kolcami co sie siada na niej i tak w kolko biodrami kreci .. Podobno bardzo zdrowe bo sie miesnie umacniaja i latwiej sie rodzi.. Miala ktoras z was taka..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaraczek mam pytanie bo ja mam termin na 24 pazdziernika ale u mnie to juz 21 tydzien jestes pewna ze u cb to dopiero 18 tydzien?? ja przytylam 3,5 kg. A propo pilki ja mam ponoc bardzo pomaga ale jeszcze poczekam z jej uzywaniem z miesiac pozniej zaczne na niej cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szareczek27
Pela ja to sobie tak liczę ze 18 tydz od zapłodnienia a normalnie 20 tydzień ciąży. Ja wiem co do dnia i godziny kiedy zaszłam w ciążę ;D Miałam dwie laparoskopie bo niestety bez zabiegów nie mogłam zaskoczyć. Lekarz mi ustalił termin na 25 października ale USG pokazuje 3 listopada i taki termin by pasował ale to wszystko zależy od dzidziusia bo jak będzie chciał mamę wcześniej zobaczyć to nic mu nie przeszkodzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×