Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość Dyśka76
-ania-m test obciążenia glukozą robi sie od 24 do 28 tc Aniu, ciekawe tylko czy nasze Dzidzie dotrzymają tego terminu :) Hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Franio sie rozbrykal co za ulga:) Dyśka76 ja tez jestem w lesie z zakupami i wyprawka ale w koncu sie za to zabiore hehe moze w nastepnym miesiacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka76
Pela Kochana, pocieszyłaś mnie, że nie jestem sama :-)) Ja też chyba w przyszłym miesiącu o tym pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka76 dzięki za poradę :) też czytałam dobre opinie o tych śpiworkach. teraz szukam rozmiaru, ale to i tak zakup na przyszły miesiąc, bo w tym to i tak i wózek i nosidełko.. oj dziewczyny ja i tak mało mam :) cała lista jeszcze przede mną, ale ciężko finansowo tak na raz wszystko kupić.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ogolnie ciezko finansowo jednak jedna wyplata nawet nie mala to problem w naszym kraju... Na szczescie mama mowi zebym sie nie martwila ze kupimy:D no i tak narazie ogladamy a niedlugo zaczniemy kupowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz wynik naczczo 73,5 po 1h 135,1 po 2h 97,4 babka powiedziała że spoko i że nie ma się czym martwic... chociaż to z głowy... no ale inne problemy zostają.... cóż zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga a co sie dzieje???? Ja zroblam wlasnie drozdzowke z jagodami i posypka jakos tak mnie z nudy wzielo;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka76
Oj tak, niestety wszystko kosztuje niemało, a pensje jakie są, każdy wie. Ale najważniejsze, żeby nasze Dzidzie były zdrowe, a z wydatkami jakoś sobie poradzimy:) Dziewczynki te leżące, czy Wy też leżycie cały czas na lewym boku? Bo ja już cierpię na solidny ból lewego biodra :( Poza tym już cała ta moja lewa połowa czerwona od tego leżenia na jednym boku. Agulka, a czy Ty leżysz cały czas, czy troszkę chodzisz? Może chociaż troszkę na kanapie bym posiedziała, ale podobno kiedy skraca sie szyjka to niewskazane jest siedzenie. A może poleżeć na wznak z dużą ilością poduszek pod pleckami... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka76
Drożdżówka z jagodami mniam.... zdolna bestia z Ciebie :) biegnę do lodówki, chyba jeszcze kawałek ciasta z porzeczkami od Mamci sie ostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac az sie upiecze bo mi slinka nacieka hehe:) ja jak bylam w szpitalu i mialam lezec to nawet do toalety mnie puscic nie chcieli ale wyblagalam ale mozesz lezec na ktorym boku ci wygodnie i na plecach tez jesli tak lubisz mi nic na ten temat nie mowili byle by byla to pozycja lezaca. mozesz sobie plecy podepszec poduszka zeby sie uniesc do pozycji polsiedzacej bo siedziec calkiem prosto mi nie pozwalali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka76
Dzięki Pela, spróbuję troszkę pokombinowac z tymi pozycjami do leżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga wynik glukozy super. No właśnie jakieś inne problemy z ciążą? Jejku dziewczyny ale wam współczuję tego leżenia.. Dyśka76 a dlaczego tylko na lewym boku leżysz? Moniś a ty dzisiaj co tak cicho? Jak cukier...? Mąż upiekł chleb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dziś spałam do 12. Pewnie bym spała dłużej ale przyszedł facet po resztę mebli. Wczoraj po 2 kromkach nowego chleba miałam 142. Zazwyczaj szybko mi spada ale po kolejnym pół godziny było 141. Strasznie długo się utrzymywało. Przed snem wypiłam mleko. Na noc przygotowałam kanapkę. Wstałam przed 6 i już bardzo mi się chciało siku. I obudziłam się z bólem brzucha i bardzo głodna. Zrobiłam badanie i znów te ketony - 15/40 (taki kolor pomiędzy). Zmierzyłam cukier 107 na czczo! a norma do 90. Wie któraś, ile musi być przerwy żeby było na czczo? No bo jak jadłam o 2 to trochę mało do 6. No ale w 4 godziny powinno więcej spaść. Wzięłam tabletkę na czczo i po pół godziny zmierzyłam - 97, też za dużo. Zjadłam śniadanie - 1 kromkę wasy z wędlina i pomidorem, po godzinie wynik był niski więc zjadłam 2 i wynik coś powyżej 130. Matko, po prostu nie mam już siły. Już nawet nie mam siły żalić się na to tylko chce mi się płakać. Żołądek boli prawie cały czas i nic nie mogę zrobić. Jeszcze się robi zakwas - chleb będzie w weekend. A co do zakupów to ja mam śpiworek - kupiłam w tesco za ok 30 zł. Dostałam też od cioci rożek. Pościel kupię na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie dziewczyny z ciążą wszystko ok... tylko chyba doła łapie jak każda... jak się sypie to wszystko... pokłóciłam sie w sobote z teściem... do szwagra i szwagierki też nie zamierzam się odzywać bo troche namieszali... a do tego musze auto naprawic i chyba 600zł pojdzie od tak do mechanika... a myslalam ze cos zaoszczędze by w przyszlym miesiacu oc w calosci zaplacic, ale chyba sie nie da;/ no ale ważne ze zdrowie jest i z tego sie powinnam cieszyc, a pieniadze rzecz nabyta... najwyżej mój papierochów nie będzie palił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja mam wynik ale nie mogę dodzwonić się do gina.Chyba do was laski dołączę. Na czczo 83 ( norma 65-105) po 2h 125 (norma 65-105) hmmm o 20 za dużo, to już se ostatni raz zjem batonika dziś....na pożegnanie córeczki to se zjemy :P Ponadto, w moczu - ślad ciał ketonowych, jakiś śluz liczne pasma, nabłonki wielokątne. PH większe niż zawsze 6,5. Monis, Agulkai reszta co ma cukrzycę ciążową (chyba maryjka) no jakie wy wyniki miałyście bo nie chce mi się dosłownie szukać wstecz :( Ja mam taki śpiworek co ma któraś z was pokazywała. Używała go moja koleżanka i bardzo zadowolona. Rożek też mam spadkowy - a z córcią pamiętam też miałam a rozkładając go do kwadratu to używałam jako kołderki do łóżeczka w dzień czy do wózka. Sprawdził się bardzo i pewnie teraz też :) Dyśka ja radzić muszę, bo nie mam wyjścia, leżę raz na lewym, raz na prawym boku a czasem na plecach, gin mówiła,że można - dopiero w 8-9 miesiącu nie wskazane. Ja często trzymam poduszkę między nogami, a w nocy zawsze jak śpię na boku. Często w domu w ciągu dnia leżę z nogami i pupą w górze-podkładam stos poduszek. I to tyle, czekam na wasze wieści odnośnie wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję wszystkim tym przyszłym mamom, które już wypełniły moją ankietę! Ogromnie mi pomogłyście! W dalszym ciągu zapraszam do wypełnienia ankiety - szczególnie te przyszłe mamy, które nie planowały swojej ciąży oraz te, które żyją w związkach nieformalnych (wszystkie pozostałe oczywiście też). Przypominam, że badanie jest w pełni anonimowe, a uzyskane wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów badawczych. Z góry dziękuję za pomoc! http://www.ankietka.pl/ankieta/92700/funkcjonowanie-zwiazku-u-kobiet-spodziewajacych-siedziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) nie zginelam na szkoleniu ale jestem juz taka madra ze chyba specjalista od podatkow zostane hehe ;) mamusia Monis miala 169 z tego co pamietam a ponoc norma po 2 h to 140 ja mialam 125 i lekarz mowil ze wyniki bardzo ladne ... natalka ja mam kupiony spiworek rozkow nie kupuje bo to strata kasy dla mnie ;) a tak jak mamusia pod przescieradlo podklad i tyle :) gragra a Ty co tak sie rzadko pojawiasz?? :) a moja mala tak szaleje w brzuchu ze ho ho martwi mnie tylko taka galaretowata wydzielina ale poczekam do wizyty 6 sirpnia bo lekarz na urlopie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia mój wynik glukozy 169 ale normę mam do 140 a nie taką niską jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, a widzisz co laboaratorium to i inne normy. Na razie cisza ze strony gina, więc czekam na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia dziwne te normy Po 2 godzinach do 140 jest ok U ciebie bym powiedziała ze wynik ok Moniś tez bym chciała byc juz w 9 miesiacu Dzis na czczo 91 po sniadaniu 118 a po obiedzie (wpadłam na pomysł z plackami ) zjadłam dwa malutkie ... 151 taka sie spiaca zrobiłam ale juz ok 114 mam teraz Co do spania ,lezenia to niby na lewym boku najlepiej ,ja na lewym lub prawym leżę na wznak nie moge bo zaraz macica twardnieje dziwnie no i dusznosci sie pojawiaja Czasem pochodze ,posiedze ale nie duzo bo skurczyki sie pojawiaja Graga ładny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddzwoniła gin, mówi ,że norma 140 a tak piszą w laboratoriach swoje normy,dlatego prosiła o telefon jak wyniki dostanę, więc nie mam się co martwić :D ulga nie powiem bo wiem jak wy się męczycie :( no ale postaram się z tym jedzeniem ograniczać, bo 125 to też nie mało... bliżej tej niedobrej normy. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka malutko ale jak masz normę wpisaną tak,że do 105 to ok to jak widzisz 125 to się zlękłam :( Zresztą sama wiesz najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka76
Natalie leżę na lewym, bo tak lekarz zalecił. Podobno najlepsza pozycja do spania dla kobiet w ciąży. Lepszy przepływ krwi i nic na żyłę główną nie uciska, nerki lepiej pracują. Mamusia dziękuję za rady, może spróbuję troszkę na prawym boku poleżeć :) Moniś trzymaj się dzielnie z tą dietą. To rzeczywiście strasznie uciążliwe, ale dasz radę. Ja jutro jadę na glukozę, mam nadzieję, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka, ja leżę głównie na lewym boku ale nie sposób od 7tc leżeć ciągle na jednym boku non stop :P także na spokojnie,leż na obu bokach a częściej na lewym jeśli lekarz tak ci powiedział. Bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie dzwonili z przychodni gdzie chodzę do gina, że mam przyjechać po receptę, bo przyszły wyniki cytologii.. i cała w stresie pojechałam. niby mam "leukocytoza mierny stan zapalny".. w recepcji babka powiedziała, że jakby było coś źle to lekarz by sam osobiście do mnie dzwonił, a tak to tylko leki mi wypisał. No ale 6 globulek dopochwowych i jakiś probriotyk i 80zł.. ale najważniejsze, że to nic takiego, choć za 6 miesięcy do kontroli z cytologią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Mam do sprzedania zestaw ubranek po mojej córeczce. Są to ubranka w dobrym i bardzo dobrym stanie. Zapraszam do kontaktu na maila btabor26@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, no i mam problemy ze snem :( przewracam się i wybudzam się :( nie jest to fajne, wszystko już mnie boli, a wczoraj wieczorem bardzo mocno pachwiny. Też chcę już być w 9 miesiącu :P nata_lie lepiej poleczyć się teraz niż kurczę ma coś się dziać potem niedobrego. Idę córci śniadanko robić, zaraz wyjeżdża na kolonie. I zostanę całkowicie sama na 10 dni. Nie lubię tak :( Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×