Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Agulka to napisz jak będziesz po wizycie. No ja właśnie różne opinie słyszałam o tym mechanicznym.. a co myślicie o butelkach na kolki? Przydają się? Dobra ja też uciekam, w 5-10-15 są promocje, więc może jakieś fajne ciuszki mi się uda kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja tez miałam ręczny laktator z Aventu i sie sprawdził ..tylko ze on ma juz ponad 8 lat Natalie to życze owocnych zakupów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka trzymam kciuki za wizytę, ja idę w poniedziałek i też nie mogę się już doczekać. A jestem w posiadaniu takiego laktatora: http://www.google.pl/imgres?q=avent+laktator+reczny&hl=pl&client=firefox-a&hs=x0R&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1024&bih=612&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=TCnB0RuZjLQb1M:&imgrefurl=http://www.djakdziecko.pl/product/Laktator-Reczny-SCF310-20-AVENT-8-Gratisow-i-Kosmetczyka/%3Fid%3D1704&docid=V1iv6PM08Rf7kM&imgurl=http://www.djakdziecko.pl/images/products/big/Laktator-Reczny-SCF310-20-AVENT-Kosmetyczka-Wartosci-85zl.4838.jpg&w=800&h=600&ei=nLsHUOXgJMni4QTXxYjRBA&zoom=1&iact=hc&vpx=593&vpy=143&dur=979&hovh=194&hovw=259&tx=109&ty=51&sig=106735598508076131586&page=1&tbnh=122&tbnw=170&start=0&ndsp=17&ved=1t:429,r:3,s:0,i:80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również butelki miałam z aventa, i kolkę przechodziłam dosłownie 2 razy ze starszym synkiem. Myślę, że najważniejsze po karmieniu jest trzymanie dzidziusia po jedzeniu w pozycji pionowej tak długo, aż dziecku się "odbije" co czasami trwało sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na tych badaniach,babka z przychodni mi powiedziala ze lekarz zlecil bardzo ok badanie tej hemoglobiny bo bedzie czarno na bialym jak moj cukier wyglada,jak wyjdzie ok to wszystko jest w normie,jutro wyniki,kolezanka mi odbierze i poda przez tel a ja zadzwonie do dr... Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok,chcialabym bo jak czytam o waszych bojach z cukrem i dieta to wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki jak ja wam zadroszcze że tak wcześnie wstajecie ja już drugi tydzień się męczę z zasypianiem wczoraj o 2,30 jeszcze nie spałam masakra jakaś za jestem mega niewyspana pomimo tego że zazwyczaj śpię do 11-11,30 dzisiaj udało mi się wstać trochę wcześniej o 10:) Współczuje wam kobietki tej cukrzycy:( Ja skierowanie na badanie mam i będę musiała się na nie wybrać:( Aż się boję:(Co do laktatora to ja wczoraj dostałam od bratowej prawie nówke Lovi:) A i ubranek dała mi cztery duże wory:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Czy Wam się zdarza takie chwilowe twardnienie (bezbolesne) brzucha.. które utrzymuje się max. do minuty? Od 2 dni mam takie twardnienia nawet 4-5 razy dziennie.. zaczynam się martwić, ale czytałam, że to nie musi być nic złego, tylko macica ćwiczy już skurcze... Czy ktoś tak ma? Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.. Ja idę w poniedziałek i już mam stresa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Diana ja mam takie napinanie brzucha calkowicie bezbolesne. ale jesli nie masz bóli ani plamien to to jest normalne dlatego ja sie nie przejmuje. U mnie wszystko ok. Leniuchuje spie bo co robic jak za oknem ciagle leje. Dzisiaj sie wazylam i waga od 3 tyg stoi mi w miejscu co mnie bardzo cieszy. A brzuchol juz ostro odstaje. Franio dzisiaj leniwy tylko kilka razy mnie szturchnal ale on ma tak ze jeden dzien kopie jak szalony a w drugi odpoczywa wiec sie nie martwie. Buziaki dziewczyny;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mi mówił ostatnio o twardnieniu brzucha. Powiedział, że jak to jest bezbolesne to nie ma się czym martwić. Ja dziś zadzwoniłam do placówki, w której jestem zapisana na NFZ z zapytaniem o położną. Dostałam numer, zadzwoniłam i kobieta ma przyjść do mnie w przyszłym tygodniu. Czy któraś z Was korzystała z takiej darmowej usługi? Szczerze mówiąc to nawet nie wiem na co się piszę. Ta położna powiedziała mi tylko tyle, że sobie porozmawiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja miałam tak, że szpital powiadomił przychodnię o narodzinach. Położna przychodziła co 2-3 dzień sprawdzać gojenie się ran po porodzie i pępuszka. Na pierwszej wizycie kąpała ze mną małego, pokazywała jak jak przystawia się małego do piersi i w jaki sposób je masować aby nie pojawił się tan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki:) Ja też nie mogę spać w nocy- wstaje siusiu co godzina:O a do tego koszmary senne:( w ciąży tak realne że aż strach Przepraszam was że nie pisze imiennie ....ale nie mam siły..... jakoś ostatnio mam straszne duszności...brzuchal wielki ....kręci mi się w głowie....leżeć nie mogę bo mi słabo- ehhh......do tego ciśnienie niskie mam ciągle 90/60 . Wzięłam się za wyprawkę-dzięki kochane za linki na allegro-kupiłam większość...... wózek:http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=HIT+CONCORDIA+DESIGN+YPSILON+ALU+2012+NOWE+KOLORY+ kolor 01 łóżeczko turystyczne:http://allegro.pl/uchwyty-gratis-lozeczko-turystyczne-kojec-moskit-i2477844169.html reszta została wanienka ,laktator...-ciągle nie wiem czy elektryczny czy ręczny i jaka firma????hmmm ubranka poprasowane,poukładane,przepięknie pachnie ostatnio z dolegliwości do duszności doszedł również ból w prawej pachwinie! już bym chciała urodzić.......czuje się taaaka ociężała. a na wesele kupiłam sobie sukieneczkę:http://allegro.pl/ciazowa-sukienka-rosa-grey-broszka-be-mama-40-42-i2488977321.html muszę taki kolor żeby mnie wyszczuplił-już patrzeć na siebie nie mogę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałaś wizytę położnej przed porodem? Już sprzedałam te meble :D - 240 zł - będzie na fotelik dla Tadeuszka ;) A jaki pokój duży się zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny..nie udzielam sie za bardzo bo mam jakąś manie sprzątania ostatnio..ograniam całe mieszkanie a pożniej padam na twarz i starcza mi sił tylko żeby poczytac co tam u Was :P a korzystam póki mam siły bo potem bedzie coraz gorzej.. Moniś83 a po co położna przed porodem? ja też nigdy nie slyszałam żeby przychodziła tak wczesnie ale rożnie to bywa :) Marla a jaki wybrałaś sobie kolor wózka? łóżeczko bardzo fajne! Też zastanawiałam sie nad kupnem takiego ale mam takie klasyczne drewniane i musi wystarczyc :P Diana26 u mnie jak narazie takie twardnienie brzucha sie nie zdarza..przynajmniej ja tego nie zaobserwowalam:) Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania m no właśnie nie wiem po co przed porodem :) Położna wie, że jestem w 28 tygodniu i zaproponowała wizytę za tydzień. Pytam, bo może, któraś już tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam rano,ale kafe już mnie nie lubi, więc odrzuciło co napisałam. A spieszyłam się na wizytę to i już nic nie napisałam po raz drugi. Ja po wizycie, nadal na zwolnieniu, następna wizyta w pierwszym tygodniu sierpnia i wtedy usg. Wyniki dobre, mocz ok, morfologia poprawiła się. Jutro glukoza. bleee Ciśnienie w normie, gin stwierdziła po zobaczeniu mojej książeczki codziennego 3 krotnego mierzenia,że już ok. Ale od czasu do czasu mam zmierzyć mimo wszystko. Serduszko było słychać, zresztą maluch codziennie daje o sobie znak od kilku dni ( nie zapeszyć...) więc byłam spokojniejsza. Ogólnie nastrój mam do niczego ostatnimi dniami, więc i do później dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj zły humor i emocje się udzieliły.. najpierw warknęłam na swojego ojca, który twierdzi, że po co malujemy trawę, chmurki itd w pokoju skoro i tak nam Kuba je porysuje i w ogóle całe ściany nam porysuje. I tak któryś raz mi powiedział.. więc nie wytrzymałam i zapytałam dlaczego od razu tak uważa.. i się obraził, cały dzień już się nie odzywał.. mama też pretensje, że mówię to co myślę, nawet gdy kogoś to zaboli.. no ja pierdziele.. później w sklepie babka mi się wpierdzieliła w kolejkę to na nią naskoczyłam. a do tego akurat Kuba potwornie naciskał na pęcherz, że najlepiej mi było zgiąć się w pół.. dwa pajacyki kupiłam w 5-10-15. Wyboru nie było za bardzo.. no ale fajne w miary ceny. Mamusia fajnie, że wizyta ok i wyniki. Moniś a to nie wiesz czy zawsze szpital powiadamia moją położną środowiskową, czy ja sama mam iść do ośrodka i jej powiedzieć, że będę niedługo rodzić? ja żadnych twardnień brzucha jeszcze nie mam, widocznie moja macica jeszcze nie ćwiczy albo ja tego nie czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to super że wyniki wyszły ok ja w poniedziałek jade na glukoze:( Co do snów to dzisiaj najpierw śniło mi się że goniła mnie wściekła krowa masakra jakaś a później sytuacja gdzie dowiedziłam się że dwójka dzieci które znam z widzenia utopiły się najgorsze jest to że te sny są takie realne:( Ania-m ja właśnie zbieram siły na takie Mega porządki przed porodem tylko jakoś zebrać się nie mogę:( Mam nadzieję że w sierpniu-wrześniu nie będzie jeszcze gorzej:) Marla wózeczek i łóżeczko super:) a sukieneczka boska:) Powiem wam że taka położna to super sprawa mam ciotkę położną i zawsze gdy nas odwiedza mam do niej góre pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki ja dzis zakrecona jestem,wstalam z ranca na te badania,potem robilam golabki,wyszlo duzooo,sporo zamrozilam,spakowalam nas i mam dosc...chyba zaraz ide sie polozyc,w nocy wyjezdzzamy...zyczcie mi slonka:)Tak Agulka to badanie to hemoglobina HbA1c?tez mialas takie badanie robione? mam nadzieje ze wynik mi ok wyjdzie bo troce jestem niespokojna.... Bede do was zagladac bo bedziemy tam brac laptopa ze wzg M pracy.. Mamusiu ciesze sie ze z maluchem ok. Monis tez mnie zdziwilas ze polozna teraz przyjdzie ale moze cos madrego powie:)zawsze to jakies wskazowki od doswiadczonej osoby... przepraszam ze wiecej nie napisze ale padam na pyszczek.... moj krolewicz probuje sie chyba podniesc wyzej bo tak sie wypina bidulek ze az mi go szkoda Trzymajci sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia najwazniejsze ze z maluszkiem jest wszystko ok :) Chyba powoli mam tak zwany "syndrom wicia gniazda" caly czas mysle co trzeba jeszcze kupic dla malucha, jak urzadzic jego pokoj itp Za niedlugo moj maz bedzie mial mnie dosc bo o niczym innym ostatnio myslec i mowic nie moge .. na allegro to jestem codzinnie i szukam okazji :P Dziewczyny czy prałyście juz wszystkie ciuszki dla bobasa czy czekacie jeszcze? Ja sie wlasnie zastanawiam czy powoli nie zaczac i miec z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie:-) jakoś nie mam ostatnio czasu na siedzenie przed kompem:-( w pracy nie mama neta bo przez 2 tygodnie zastępuję koleżankę a ona nie jest "podłączona":-P od wczoraj znowu męczy mnie biegunka i dziś przez cały dzien:-( nie mogę dodzwonić się do swojej gin bo jest na urlopie:-( nie chcę brać żadnych leków, posłuchałam się mamy i zjadłam 2 łyżki mąki ziemniaczanej tak na sucho bleeeee. Ponoć to najlepszy domowy sposób, no zobaczymy.... I od tygodnia także dokuczają mi bóle pachwin, ale jak czytałam nie jestem z tym sama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dziewczyny pisałam już wcześniej mega wiadomość i wcięło:( pisze po raz drugi..... hmmm mamuśka Ty byłaś moim wzorem panowania nad emocjami i dołami-a tu cooo CIĘ opętało????:classic_cool: ja dalej totalnie rozchwiana emocjonalnie-do mojego M prawie się nie odzywam a jeśli to ryczę albo krzyczę na niego-jeszcze 43 dni i będzie.-może wtedy lżej jakoś mi będzie..... Staram się jak mogę ale jakoś tak się czuje...mało atrakcyjnie.....jak bombka....do tego duszności potworne doszły.....o mega cellulicie nie wspomnę na nogach....(myślę że to efekt diety dukana,byłam na niej w ubiegłym roku -schudłam 10 kg i cellulitu pozbyłam się całkowicie-to teraz odrósł podwójnie:/eh....... kupiłam sobie staniki uwaga-rozmiar 80F :o OBCZAJACIE ???????pachwiny bolą,dziecko na pęcherz ciśnie co godzina do łazienki i do tego dziś tez jakoś mnie brzuch rozbolał i dostałam biegunki-chyba spróbuje mąki ziemniaczanej;) Ania M-wózek wybrałam czekoladowo-błękitny-numer 01 Uważam osobiście że nie ma co przepłacać za głęboki bo dziecko pojeździ może pół roku...a potem lepiej zainwestować w super lekką"parasolke".... opinie o łóżeczkach turystycznych są bardzo dobre-chociaż nadal mam dylemat...ale jak sobie przypomnę jak Szymon się uderzał o szczebelki i w nocy noga mu wychodziła poza szczeble to niepewność znika-się okaże....... co do kupionej sukienki sukienka jak sukienka-ciekawe jak przyjdzie......co to za materiał....krój ma wyszczuplać oby.... dzięki mamuśki za info na allegro -kupiłam już większość rzeczy...czekam na przesyłkę.. Moniś co do położnej to ja mam doświadczenia z położną ze względu na fakt iż w poprzedniej ciąży leżałam na podtrzymaniu ponad 4 tygodnie i potem po wyjściu przed porodem była u mnie położna ze 2 razy- zbadać sytuację rodzinno-bytową i mój stan-niby takie mieli zasady. A jakież było nasze zdziwienie gdy przyszła pierwszy raz: :O loeżymy sobie z moim M w łóżku 10 rano a tu domofon- położna środowiskowa-burdel w domu ....my w piżamach po wieczorku z sąsiadami-obciach jak nic.zapamiętam do końca życia;) Pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn które wiedzą, że poród odbędzie się poprzez cesarskie cięcie. Czy macie już może wyznaczony termin porodu? jeżeli nie czy lekarz Wam wspominał kiedy wyznaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla chodzi o to,że w zasadzie ja panuję nad sobą ale już za dużo wszystkiego na raz się nałożyło i od każdego dosłownie. Ten mój swoje przykazania odnośnie remontu, ojciec swoje, mama swoje, córcia wyjeżdża za 2 dni więc swoje, a nie wspomnę o siostrze ( typowa ciapa ostatnio coraz bardziej ) ... I ciąża leżąca, i wiecznie jak nie plamienia/krwawienia to krwiak, łożysko i jeszcze ta waga i coraz większy brzuch !!!!!!!! I tak już miałam dość wszystkich i wszystkiego. Ale już dochodzę do siebie, zjadłam 2 batoniki na raz i jest prawie poprawa :P może ostatnie już dziś. Ale moje motto brzmi ( skradzione ale długo trwam przy nim :P ) ...czasami musi być źle,żeby było dobrze... Miłej nocki, właśnie nastawiam się psychicznie na glukozę... bleeeeeeeeeeee jadę jutro przed 7 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie A wiec tak z księżniczką wszystko w porządku nadal jest dziewczynką Waga 1100 tp według usg 14 październik I koniec dobrych wiadomości Szyjka skrócona ...pomierzył 26 mm mam leżeć i tylko do wc ... zakaz wyjazdów z domu (a miałam w sobotę jechać na urodziny do cioci w góry) Powiedział że obym do 37 tc donosiłam i wtedy postara sie już o cesarkę ,nie będzie czekać do terminu bo z taka szyjka to nie wiadomo Leki nadal mam zażywać :luteina,no-spa forte,aspargin,isoptin Co do cukrzycy to dziecko rozwija sie prawidłowo Mam zdjęcie twarzyczki Jak ładnie widziałam na usg brwi taki meszek i salutowała do nas :-) Dziewczyny co ja mam robic zeby ta szyjka sie nie skracała .... Mam doła To dopiero 27 tydzień ciaży Ciśnienie trzeba było 2 razy mierzyć bo arytmia wyskoczyła .. tetno po lekach 110 Waga minus 200 gram od poprzedniej wizyty Kolejna za 18 dni Te twardnienie brzucha to mam skurcze czasem bolesne a dzis to chyba z 20 miałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna to dobrze ze masz to badanie HbA1c to jest typowo w kierunku cukrzycy Ja mam to badanie zrobić w sierpniu ...w celu kontroli cukrzycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla a z czego ta biegunka? Wirus jakis ? Mojego Pawełka bolał brzuszek ale juz mu przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×