Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja zamaawialam u sprzedawcy co mamusia polecila,czekam na przesylke wbralam z Belli ,koleznanka mowila ze sa ok http://allegro.pl/podklady-poporodowe-higieniczne-bella-mamhttp://www.fotosik.pl/u/mamalusi/album/1262779ma-10-szt-i2565292991.html i jeszcze jedno opakowanie jakis drozszych http://allegro.pl/babyono-podklady-poporodowe-10-szt-i2581810524.html w sumie bede miec wszystkich 30szt,mysle ze styknie a jak nie to w aptece sie dokuupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis to ten sprzedawca co chyba Mamusia polecała I ma tez kolorowa tetre i flanelowe chyba dzis zamówie w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna zerkne zaraz Wczoraj byłam w naszej aptece i pytałam o podkłady a oni nie mieli ... ze niby jak cos sprowadza ale chyba lepiej sama zamówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka moje cukry w normie. Miałam zawirowania przez pierwsze dwa dni bo tylko wymiotowałam, nie mogłam nic jeść więc dostawałam glukozę dożylnie. Dostaje obiady specjalne dla diety cukrzycowej więc daje rade. Ale mąż donosi mi jedzenie bo czasami za mało warzyw dają. U tego sprzedawcy co podałam Ci wcześniej kupiłam też podkłady (podpaski) bella i podkłady na łóżko http://allegro.pl/hartmann-podklady-do-przewijania-60x60-cm-5-szt-i2554829932.html Kupiłam też u niego laktator, podgrzewacz, kompresy, butelkę, nożyczki i szczotkę do butelek i smoczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u niego flanelowe pieluchy tez zamowilam,domowilam tetrowe i inne rzeczy...jeden koszt wysylki wiec bralam co potrzebowalam,nie mam jeszcze stanika do karmienia i kilku rzeczy aptecznych ale to sie dokupi.... Chyba mam slabe krazenie,mam lodowata zimna stope:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, namiary na niego miałam od mamusi. Ja kupiłam u niego 1 pieluchę flanelową bo miałam coś już w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , ja kupowałam u Pana Stanisława :D i wczoraj też zamówienie robiłam, już końcówkę co mi tam brakuje, on nie bierze dużo za przesyłkę i szybko wysyła. Towar też jest ok, a podkłady kupowałam też Bella, plus Absorgyn i wiele innych rzeczy kupowałam u niego. Większość dla maluszka i trochę dla siebie :) Agulka spokojnie z córką, pewnie fajnie się bawi, no i już 17 lat to wiesz pannica :D Moniś, niech mąż donosi jedzonko - musisz Tadeuszka utuczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak znajdę chwilę to zobaczę co napisałyście :) Już po wizycie, wszystko ok. Maluszek waży 2550gram. Lekarz powiedział, że nie będzie Kubuś duży, około 3200gram max. za to długi :) w dzień terminu porodu mam wizytę :) jak to 8 października nie urodzę, to na patologię. Badań już więcej nie mam robić. Chciałam tylko toksoplazmozę, bo jednak miałam styczność z kotem rodziców, który wychdzi na dwór. Aaa i nie 12,5kg na plusie a 11. Trochę spadło, bo jedzeniu błonnika :) w sumie przez 4 tygodnie przytyłam 1kg, lekarz mówi, że mało ale jest ok. Uciekam robić pierogi ruskie, przede mną duużo pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie tu dziewczyny piszą,że przed porodem się chudnie :D hihihihihi Ale mam lenia, u córki koleżanka na szczęście bo już miałyśmy robić dalej porządek ale przy koleżance nie będę. I dobrze, bo mi się nie chce :D Obiadek z wczoraj, więc i co leżę jak zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=17711672 ja przy pierwszym dziecku wszystko z artykolow higienicznych kupilam u tego sprzedawcy, bylam mega zadowolona teraz tez zamowilam u niego 2 rzeczy i nawet jakos nie skojarzylam tego i sami zadzwonili do mnie ze paczuszke wysla kurierem zeby bylo szybciej i doloza juz reszte za wysylke bo wiedzieli ze mi sie spieszy:) co do materaca oczkuje higienicznosci i komfortu dziecka, Niki ma juz 11 kg wiec zastanawiam sie na sprezynowym...ale fakt kazdy oczekuje czegos innego:) oj osy to wredne zyjatka-tez slyszalm o cebuli...fenistil tez pomoze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie i ja:) mamusia ty to o wszystkich pamietasz, kochana:) ale nadrukowalyscie stron! zaraz poczytam. kupilam dzis ten blonnik i chrupie sobie, dobry, smakuje jak chrupki kukurydziane:)mam nadzieje ze pomoze i mi:) moj maluch cos dzisiaj spokojny...zaraz kawke zrobie i ciacho zjem moze sie ruszy:) w tym tyg mamy dostac lozeczko, juz nie moge sie doczekac kuriera:)jeszcze chce meza namowic zeby wytapetowac sciane przy lozeczku a widzialam ladna w leroy, taka w pastelowe paseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę to i pamiętam.... heheehehe Już pisałam do Marli,że gdybym była aktywna jak zawsze to weszłabym tu raz na 3 dni :P i nie pamiętała co i jak kto. A tak,jak się leży to i czyta, zapamiętuje. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tak sie roche martwie o mojego babla o jego wage. w czwartek mial prawie 1500g a monis83 pisala ze jej synus mial 1900g to malo a ten sam tydzien ciazy praktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines ty się nie martw, bo u mnie ważyli i miał 1890 cos tam z kawałkiem, a tydzień później 1700g , nie wiem czy pisałam Wam. Więc ja już nie wiem co i jak, dlatego nie wierzę pomiarom, po prostu. Niby duży duży i ok, ale potem mniej waży - ten sam sprzęt, ta sama lekarz. A ostatnio nie ważyła i nic , bo tylko o wody chodziło. Także na spokojnie z pomiarami i ze wszystkim, u Moniś też zerknij spadek dziwny apotem znów do góry. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines u mnie miała w piatek 1760 i lekarz nie był zachwycony ... chyba ci lekarze przesadzaja bo czytam że maluszki wasze jeszcze mniejsze a ok jest Mój chyba sie bardziej wystraszył ze nie tyje (ja) a chudnę i mnie nastraszył Barbie chyba tez ma cos maluszek ok 1500 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja nie mam jeszcze zamowionego:) ale mam upatrzone :) Powiedzcie mi jaki rozm kupowalyscie do karmienia,mi sie powiekszyly piersi o dwa rozmiary w ciazy,czy i teraz mam 80c lczy kupowac rozmiar jeszcze wiekszy niz obecnie mam bo beda pelniejsze niz sa teraz? Ten saprzedawca co Paz mama kupowala ma wlasnie te staniki,nawet przescierdaloa jerseyowe bo takie wole niz frote i chyba sie skusze tez u niego zamowic.... Ile kupowalyscie okryc kapielowych z kapturkiem? Emachines a lekarz cos mowil jak bylas na wizycie ze mu sie waga nie podoba? Niektore dzieci sa drobniejsze wiec mysle ze nie ma sie co martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja nie mam łóżeczka rozłożonego i tak zostanie do czasu porodu Mój tyle potrafi zrobić ... To jedyny przesąd którego się trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna też się własnie zastanawiam nad rozmiarem bo jak pokarm będzie to i piersi mogą być większe a do tego jeszcze wkładki laktacyjne muszą się zmieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi i ja czekam aż mój przyjedzie. Ale kurczę czytam,że wy już porozkładane w większości macie to i zastanawiam się sama nad rozłożeniem. Ale fakt Agulka, choć jedno niech zrobi :P i potrafi :D Miluchna ja wzięłam rozmiar większy, bo dwa staniki kupowałam i jeden mam normalny a drugi większy o rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaaa31 ja zawsze sie pytam na wizycie czy wszystko ok i lekarz potwierdza ze jak najbardziej wszystko w normie. zawsze powtarza ze kazde dziecko inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dzis sudocrem 250ml za 27 zl super cena , wczoraj w super pharm ten sam kosztowal ponad 43zl w promocji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines mój ważył tyle w poniedziałek i to był już skończony 33 tydzień. Dzidzia powinna rosnąć 200-300gram na tydzień. Więc jak sobie doliczysz różnicę dni z terminu porodu + to że wcześniej miałaś to usg to wyjdzie Ci dobra waga. U mnie nie chodzi o samą wagę tylko o to, że w ciągu 2 tygodni przybrał bardzo mało. A tu masz uśrednione wyniki: Ile przeciętnie waży dziecko w kolejnych tygodniach ciąży? Poniżej średnia waga dziecka dla 9-39 tygodnia ciąży. 9-10 tydzień - 5 g 11-12 tydzień - 12 g 13-14 tydzień - 25 g 15-16 tydzień - 80 g 17-18 tydzień - 150 g 19-20 tydzień - 260 g 21-22 tydzień - 350 g 23-24 tydzień - 540 g 25-26 tydzień - 900 g 27-28 tydzień - 1100 g 29-30 tydzień - 1360 g 31-32 tydzień - 1800 g 33-34 tydzień - 2250 g 35-36 tydzień - 2750 g 37-38 tydzień - 3100 g 39-40 tydzień - 3600 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis a moja przez 2 tygodnie schudła ... tzn brzuszek zmalał a waga tez tylko cos o 50g podskoczyła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, każde dziecko inne i niepowtarzalne, ciekawe do kogo nasze dzieciaczki będą podobne - bardziej do naszych mężów/partnerów czy do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się :D Kochane......u mnie ciut lepiej albo może tak mi się tylko zdaje.Wczoraj braciszek przywiózł mnie z żoną do domciu.....byłam skonana. Mój M wk........mnie tak totalnie że się nie odzywam do niego.......już dzień i stąd mnie nosi......ale wraca za 3 dni i trzeba będzie jakoś żyć.eh Pieprzony egoista......teraz dzwoni co chwila.....skruszony....ale ja nie mam ochoty z nim gadac...szkoda słów.... Więc nie mogłam w nocy wstać o 7 rozmroziłam lodówkę ......taki syf miałam już że szok!Umyłam.... jak wróciłam i zobaczyłam kwiaty i zioła na balkonie;/ ogrom nędzy i rozpaczy:( aż serce zabolało-niby sąsiad miał podlewać ale i on wyjechał na tydzień...... więc dawaj doniczki- oschnięte pędy.....aż wszystko fruwało.....;) potem poszłam na obiadek z Szymonem...... oczywiście po drodze 200 m spotkałam 4 znajome, które pytają: jeszcze się toczysz?-spoko jeszcze..... potem zahaczyłam o Biedronkę ....bo w czystej lodówce tylko światło-a koleżanki z pracy mają wpaść......o 17 . teraz wcinam pyyyszzzne malinki i śliwki duże..........mmmmmmm:classic_cool: jak się położyłam odpocząć to ledwo wstałam do wc -znowu mi coś wlazło-cholera....nadmiar ruchu i się przestawiło...... jutro torba do rozpakowania......eh chciałoby się wszystko zrobić a tu nie ma sił...... Mamusia dzięki za smsa:-) -szczerze..... to niech ten Twój wraca i nie pozwól mu zostać.....teraz ważne będzie wsparcie .....i poród może zaskoczyć- karz mu wracać i się nie zastanawiaj!!!!!!!!!!! Aguś heh :)wiesz ja jak miałam 17 lat pojechałam ze swoim (obecnie mężem) pod namioty na mazury-on miał nieskończone 17 :P to dopiero musiało być przeżycie dla rodziców:)jej ale pewnie dziwne uczucie.....teraz to lepiej jak młodzi są "sparowani" i chodzą razem wszędzie bo ten świat na psy schodzi...... Moniś- uściski❤️waga małego się nie przejmuj -ja jak leżałam na podtrzymaniu z Szymkiem tez tak miałam -niska waga -a potem jak w tydzień ruszył z kopyta.....:D FAKT DIETA TEZ SWOJE ROBI. Kochane z łóżeczkiem i resztą ustawki czekam na M .....będziemy rozstawiać tuż przed porodem..... teraz tylko torba spakowana do szpitala..... i tyle..... Buziale kochane:) dzięki za pamięć!!!!! P.S.A gdzie Tusia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, ja jeszcze nie mam rozłożonego łóżeczka i też poczekam do porodu:) Miluchna, co do rozmiaru, to ja tez mam teraz c i kupiłam jeden stanik c i dwa w rozmiarze d na pózniej, chociaz jak przymierzylam, to i teraz ten d jest prawie dobry :) Natalie, super, że z Kubusiem wszystko ok. No i Twoja waga bardzo ładna :) Jej, Ty Kochana juz tylko miesiąc do porodu :) Ależ ten czas leci :) Ja pojadłam dziś słodkości od Mamy i Córeńka tak fajnie sie wierci :) Dziś wysłali mi pościel i śpiworek :) już nie mogę sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×