Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

a więc wczoraj mąż hrabia wrócił, obiadu nie było, zdziwił się ale delikatnie i poszedł kupić pizzę :) ogólnie wieczór był miły, w końcu spokojny, zrobilismy potem wieczorem kąpiel Córci i kolację nam w atmosferze spokoju i miłosci wielkiej, co chyba odbiło się na dziecięciu, bo spała od 11 do 7 rano, a potem jeszcze do 10......i dalej podsypia! Dzisiaj idziemy w trojkę na imprezkę rodzinną o 19stej, mam nadzieję że dziecię mi się nie rozreguluje bo od paru nocy śpi bosko, ja tak samo (pierwszy raz od 3 tygodni wpadam w głęboki sen który trwa godzinami, a nie takie drzemanie po 20, 30 minut)..... nie ma co ukrywać imprezy rodzinne i przyjacielskie są w naszej rodzinie na porządzku dziennym i musi się do nich przyzwyczajać, nie będziemy przecież udawać że zazna u nas tylko ciszy, ciepła i spokoju, fakt że gdy są inni ludzie obok Ona śpi jak suseł..... zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie, moja to kicha od pierwszego dnia życia, ale katarku nie ma bo widzę że nie oddycha przez buzię. Codziennie sią kichnięcia, serie, albo pojedyńcze apsik. Może to też jest spowodowane usuwaniem zanieczyszczeń z dróg oddechowych, kurzu, jakiś innych paprochów które wdycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mały ciagle kicha i tez kaszlnie...i w sumie ma tak od urodzenia,ale byłam u pediatry pare dni temu i okey jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8623
Dziewczyny znalazłam sklep internetowy między innymi z fajnymi sukienkami dla kobiet karmiących http://sklep.brzuchatki.pl/ Może coś przyda się Wam na Święta i ni tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może zbytnio panikuję, bo mój też tak ma od urodzenia :) ale do dupy dzień, nawet na spacer nie poszłam, bo ledwo kontaktuje.. a co u was? coś cichutko dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cisza straszna:) mnie cos głowa boli;/ mój też kicha od urodzenia seriami po dwa czy trzy razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas tez mały kicha kilka razy dziennie i ciagle ma taki nosek jakby zatkany a czasem słychać jak dziwnie oddycha tak charczy. Wczoraj za dnia był marudny ale jak zrobił kupe ilości takiej, ze łącznie z rożkiem wszystko poszło do prania to potem cisza łądnie spał w nocy o 3 się obudził i spał do 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to normalne :) uf :) u mnie dzisiaj była mała kupa i chyba dlatego Kuba taki marudny.. już sama zgłupiałam o co mu chodzi.. ale mam nadzieję, że o kupkę.. a nie śpi znowu cały dzień, może miał z godzinną drzemkę. Graga mnie też głowa dziś boli, a nawet bym powiedziała napie...la.. można w ogóle coś wziąć na ból głowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bol glowy cos na bazie paracetamolu Po porodzie w szpitalu mi dawali wiec chyba bezpieczne :-) my tez dzis ciezki dzien Chyba najciezszy jak do tej pory W nocy pobudki co godzina a w dzien zero spania i caly czas placz Dalam krople biogaja i spi juz az 15 min!!! Zobaczymy jak dlugo ! az boje sie co bedzie w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie ja apap wzielam, wiem ze panadol tez mozna... Glowa boli - dupa rosnie:P Moj tez cos marudny bo kupy nie robil - cos czuje ze w nocy sie szykuje:) ale M nie idzie do pracy to przebierze:) moze faceci tak maja z marudzeniem:) jak moj bedzie marudzic to na nastepny raz mu powiem zeby se kupencje strzelil to mu lepiej bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;) u nas oracowity weekend ukladalismy w domu panele ale juz wszystkie pokoje zrobione... jeszcze troszke i bedziemy sie wprowadzac ;) juz sie nie moge doczekac :) Moja mala tez kicha non stop najfajniejsze jest jak jej nie wyjdzie kichniecie tylko takie dlugie aguuuuuuuuuuuuuu ;) mamusia udanych chrzcin zycze :) Dianka moze Liwia jest z tych dzieci ktore nie beda spaly w dzien ;) moj syn taki byl :) Rzodkiewa pewnie sie juz nie mozesz doczekac kiedy sie pochwalisz rodzicom na zywo wnukiem ;) Moj maz by sie mogl non stop dziecmi opiekowac ;) jak tylko jest w domu to je kapie karmi mala polozy z synkiem sie bawi i zasypia a ja mam wolne ;) i powiem Wam ze jestesmy ze saba juz szmat czasu a jeszcze nigdy sie nie poklucilismy .. nie zapeszajac jakies takie ugodowe charakterki mamy uciekam do lozka bo po tych dwuch dniach na budowie jakos mi sie oczy zamykaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie karmi???u nas pierwszy posilek trwa:) duzo nie napisze bo lewa reka srednio przystosowana do pisania:) graga na apap mam uczulenie niesyety. na szczescie drzemka pomogla :) u mnie najwieksze gadanie kuba ma po kupie - wtedy aguu uslysze wielokrotnie::) koniec jedzenia, spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie karmi???u nas pierwszy posilek trwa:) duzo nie napisze bo lewa reka srednio przystosowana do pisania:) graga na apap mam uczulenie niesyety. na szczescie drzemka pomogla :) u mnie najwieksze gadanie kuba ma po kupie - wtedy aguu uslysze wielokrotnie::) koniec jedzenia, spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie:) A masz na jakis konkretny skladnik uczulenie?biedna jestes... Ja nie mialam czasu na drzemke bo trzeba bylo dwoch babli okapac:) Starszy dzisiaj pierwsza noc w pokoju sam spi:) narazie jeszcze nikogo nie wzywal - a myslalam ze to jemu bede musiala nianie zalaczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) u nas nocka rewelacja ;) mala pszla spacok 22 wstala o 6 zjadla i spala do 9.30 ;)az nie mozliwe ;) tylko martwie sie troche ze cos chyba za malo je niby powinna 6 razy na dobe po 120 a ona je 4 czasem w nocy doje ale to 60 - 80 tylko po poludniu zjada 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie że wszystkie rzuciłyście się w wir niedzielnego obiadu:) mamusia jest usprawiedliwiona, a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga chętnie bym posiedziała i pogadała, ale zbieram się na spacer. dzisiaj wstaliśmy z Kubą o 10.30 :) od 7.30 spał mi na brzuszku, bo chciał przytulenia :) a na obiad robię kalafiorową, to jeszcze pogadamy, bo pół dnia nie spędzę przy garach :P co do apapu, to kiedyś miałam wysypkę na całym ciele, już nie stosowałam więcej. więc nie wiem, może już jest ok i nie uczula ale jakoś cykam się spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki u nas w koncu jakas mozliwsza pogoda na spacer .. Bo od kilku dni tak wialo ze by mi wozek porwalo jakbym wyszla... Moja przyjaciolka nas odwiedza dzis wiec fajnie posiedzimy pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi pochodzone.!! 40 min i do domu bo zaczelo lac jak z cebra.!! Zla jestem bo tez chcialam troche odetchnac powietrzem... Taka juz angielska pogoda niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nie pada Rzodkiewa ale pewnie zacznie niedlugo :-) vivii zazdroszcze nocki. Nasz maly co 3 godz pobudka. WcZoraj od 9 rano do 18:30 nie spal ale potem od 18:30 do 9 z przerwami na jedzenie spal. Czuje sie mniej zmeczona. Moze to wiecej snu albo sie organizm do mniejszej ilosci snu przyzwyczaja? Od jutra ide na diete bo 4 kg trzeba min zrzucic. Najlepiej to 6 ale zobaczymy. Stosowalyscie moZe diete kopenhadzka inacZej tez zwana 13 dniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianakarina ja nie stosowałam jej, ale czytając ją już jestem głodna wiec to nie dla mnie:P mój dzisiaj wzioł szkraby na spacer i byli 3 godziny na świeżym powietrzu, od razu dziecko lepiej śpi w domu:) musze czesciej wychodzic z nim na podwórko - oby czesciej byla taka pogoda:) ale ja za to sobie moglam porobic troche zaleglosci w domu - pranie, prasowanie, na spokojnie obiad:) mamuska jak tam chrzciny? zdaj relacje:) twoji niedoszli tescie wkoncu byli czy nie? Laski co robicie na sylwestra? bo mysmy dostali propozycje pojcia na zabawe sylwestrowa ale na sale bankietowa:) oczywiscie w gronie znajomych z ktorymi dawno sie nie widzielismy, ale znowu jest problem tego w czym pojde i jak ja wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankarina ja ją stosowałam 2 razy. raz dałam radę i chyba 5kg zleciało. ale było ciężko, prawie mdlałam.. jest mega wycięczająca. drugi raz dałam radę 7 dni. i już nigdy jej nie będę stosować. nie możesz nawet gumy żuć, czy tic taca wziąć w tej diecie tylko śćiśle co jest napisane w przepisie. musisz mieć silną wolę i tyle :) Graga my pewnie w domu spędzimy z małym. ale jeszcze nie wiem, póki co ustalaliśmy jak ze świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina moj A jakis czas temu byl na tej diecie i organizm mial taki oslabiony ze prZez tydzien z lozka nie wychodzil chorobsko go dopadlo .. A ty masz jeszcze oslabiony organizm po ciazy... Ja chce wrocic na weightwatchers .w uk bardzo popularna dieta ja przed ciaza schudnach 6 kilo w poltora misiaca . Od ciebie zalezy czy chcesz na spotkania chodzic ... Ja nie chodzilam. Robia specjalny plan dla kobiet po porodzie.. Jak masz iphona albo smartfona to mozesz aplikacje zciagnac.. Tylko ze jest platna kolo dyszki na misiac.. Musisz poczytac .. Jak chcesz cos wiecej wiedziec to pytaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina moj A jakis czas temu byl na tej diecie i organizm mial taki oslabiony ze prZez tydzien z lozka nie wychodzil chorobsko go dopadlo .. A ty masz jeszcze oslabiony organizm po ciazy... Ja chce wrocic na weightwatchers .w uk bardzo popularna dieta ja przed ciaza schudnach 6 kilo w poltora misiaca . Od ciebie zalezy czy chcesz na spotkania chodzic ... Ja nie chodzilam. Robia specjalny plan dla kobiet po porodzie.. Jak masz iphona albo smartfona to mozesz aplikacje zciagnac.. Tylko ze jest platna kolo dyszki na misiac.. Musisz poczytac .. Jak chcesz cos wiecej wiedziec to pytaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę, że laseczki śpicie, mój Kubuś też śpi więc i pora na mnie :) dziewczyny jak wygląda to usg bioderek? bo nie wiem czy mam sama jechać, czy wziąć mamę do pomocy. długo trwa takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odpoczywam po zakupach... na szczescie juz niedlugo sie skoncza ;) i szukam kurtki na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie zalezy na jakiego lekarza trafisz:) jak bylam teraz z Dominikiem to w gabinecie u lekarza nie bylam nawet 1 minuty:) taki starszy lekarz kazal zaraz rozebrac, polozyc, zrobil usg, a ubieralam jiz na zewnatrz, w miedzy czasie zadawal duzo pytan:) jak bylam z Piotrkiem na usg to trwalo to dluzej i dokladniej:) ale to bylo 5 lat temu i prywatnie:) Moj tez juz spi a ja probujr sie zmeczyc:) oczywiscie patrzac na tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Mój mały dziś cały dzień nie chciał spać, marudził, przysypiał na kilka minut i płacz. Cały dzień ze smoczkiem... Już 3 dzień nie ma kupy i zapewne to jest problem. Byliśmy dziś z mężem na obiedzie w restauracji i Tadeo akurat tam był grzeczny. Spał i cmokał :) I byłam zdziwiona, że tyle ludzi chodzi z dziećmi do restauracji - a może wcześniej nie zwracałam na to uwagi :) Ale i tak nasz był najmłodszy. Tadeusz zasnął dopiero godzinę po kąpieli ale (odpukać) nadal śpi więc może noc nie będzie taka zła. Dopiero wieczorem udało mi się wyczyścić jego nosek i właśnie po tym zasnął więc może przez to też marudził bo mu się źle oddychało. Ja tez byłam na diecie 13-dniowej. Za pierwszym razem schudłam kilka kg (ale wtedy ważyłam trochę ponad 50kg więc tyle mi wystarczyło) ale kg z czasem wróciły. Drugi raz nie dotrwałam do końca bo czułam się fatalnie - brak sił, przeokropny ból głowy. xxx Dziewczyny obejrzyjcie film "nietykalni" Francuski - świetny!!! Super się go oglądało, uśmiałam się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga dzięki za informacje:) a jak tam Twój rowerek? :) ja po moje hula hoop chyba nigdy nie dojdę do piwnicy :) oczywiście za dużo zjadłam. nawet shake z macdonalda wypiłam. wczoraj frytki. ech. jakoś silną wolę mam kiepską a wchodząc na wagę chciałabym żeby było coraz mniej.. dobra mykam spać, bo skoro mały usnął wcześniej to pewnie i obudzi się na cycka wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×