Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mimba fajnie to napisałas,heeh:D Graga moj Wiktor tez spi ze mna jak kazdy maluch do jakiegos czasu,ale teraz jakos planuje go dołozeczka kłasc,mam nadzieje,ze nie bedzie problemów:) a ja tez spijam kawke,ale szarowa za oknem...i w dodatku pada wiec nici ze spaceru. własnie gdzie mamusia i w ogole co ze Swinka Piggy i Adasiem,ciekawe czy wyszli juz do domlu. My dzis do 10 w wyrku,az wstac sie nie chciało...mykam sie ogarnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020........... ..4,950...............P marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600. ..............P Viviii.......Madzia.....29.09.12..........3,450.......... ...5,500...............SZ Tusia21....Wiktor......13.09.12.........2,450............ .4,050..............P Rzodkiewa...Mateusz...17.10.12........3,720.............5 ,300........P emachines.......Mikołaj.....15.10.12......3100.......... ....4200............SZ Aniak26.....Patryk.....19.10.12.....3800.....4300..........P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, każda Mama powinna robic jak chce..tak samo te mamy które śpią z maluchami nie powinny być wyśmiewane że będę nianczyć 18 leetnich maminsynków wkrotce, tak samo mamy które płaczące dziecko odkladają do łóżeczka, bo tak chcą je wychować..... my musimy dokonać wyboru co do drogi naszego dziecka, nie nasze teściowe, ciotki czy lekarze....bo my wychowujemy tego małego ludzika i tyle.... i jak mówię, na pewno nie zrobimy tego idealnie i popełnimy błędy, z których może zdamy sobie sparwę za parę lat, ale i tak to nie będzie oznaczalo że skrzywdziłyśmy nasze dzieci.... musimy być tylko pewne i dumne ze swoich wyborów i być przekonanym że płyną z troski i miłości do dziecka, koniec kropka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020........... ..4,950...............P marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600. ..............P Viviii.......Madzia.....29.09.12..........3,450.......... ...5,500...............SZ Tusia21....Wiktor......13.09.12.........2,450............ .4,050..............P Rzodkiewa...Mateusz...17.10.12........3,720.............5 ,300........P emachines.......Mikołaj.....15.10.12......3100.......... ....4200............SZ Aniak26.......Patryk.......19.10.12..........3800...............4300........ ........P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zazwyczaj odkładamy małego do łóżeczka ale zdarza się, że śpi z nami bo zdarzają się dni gdy mamy problem z jego uśpieniem i mamy dość wstawania co chwilę bo mu smoczek wypada... A teraz zasnął na mnie ;) Graga co Ty mi jakieś zaproszenia na fb wysyłasz ;P Ja idę dziś zważyć łobuza to się wtedy wpiszę do tabelki :) xxx Ehh chyba mam problem z karmieniem piersią. Mam wrażenie, że pokarmu jest coraz mniej. Staram się odciągać po karmienia ale zazwyczaj kilka kropli i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Matti tez z nami spi.. To jest nasze pierwsze dziecko ddlugo wyczekiwane ja mam wolne wiec moge sobie pozwolic kazda chwile w razie mozliwosci spedzac z malym... Narazie moge sobie to pozwolic ale pewnie jakby bylo drugie dziecko to juz by byla inna sytuacja. Mi osobiscie jest wygodniej spac z malym a moj tez nie narzeka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Kacperek zazwyczaj zasypia z nami przy piersi :-) poznij sie tak slodko wtula Jesli nie zasne razem z nim to przenosze go do lozezka choc dzis o 6 zrobil pobudke marudny strasznie i spal ze mna w lozku do 10. Jak jestem bardzo nie wyspana to biore go wlasnie do siebie i wtedy dluzej spimy oboje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600. ..............P nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020........... ..4,950...............P Viviii.......Madzia.....29.09.12..........3,450.......... ...5,500...............SZ Dianakarina1983..Leo.....9.10.2012........3120................5100................SZ Tusia21....Wiktor......13.09.12.........2,450............ .4,050..............P emachines.......Mikołaj.....15.10.12......3100.......... ....4200............SZ Rzodkiewa...Mateusz...17.10.12........3,720.............5 ,300........P Aniak26.......Patryk.......19.10.12..........3800........ .......4300........ ........P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k jak sobie radzisz z trójeczka?u mnie najgorzej poranki jak mała szykuje do przedszkola,wtedy akurat mały zazyczy sobie zawsze cyca...a musze małej sniadanie zrobbic,ubrac,uczesac,a mały musi niestety poczekac,co konczy sie wrzaskiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulozylam tabelke wedlug dat. Nasz maluszek skonczyl dzis 7 tygodni i nadal je co 3 godziny. W nocy je o stalych porach co 4 godziny i spi do 9 rano. Zjada srednio 130 ale zdarza sie ze zje 100 czy 150 ml mm. Jaka macie rutyne mamusie bo mi ciezko wprowadzic jakakolwiek rutyne. Kapanie jest o stalej porze i spacerek ale zasypianie jest o roznych porach. Nasz babel spi w kolysce obok lozka naszego na wyciagniecie reki. Mam nadzieje ze niedlugo zacznie jesc co 4-5 godzin w dzien. Kiedy u was dzieci zaczely robic wieksze przerwy w jedzeniu ? Nasz maly tez w dzien niewiele spi. Dobrze ze w nocy spi. Marna pogoda znowu u nas. Pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia z reguły wymaga co 4 godziny jedzenia, czasami w nocy zdarzy jej się przespać więcej, z dwa razy spała nawet z 7 godzin! Też staram się wyrównywac godziny posiłków ale róznie to bywa...nie karmię jej jednak częściej niż co 4 godziny i nawet nie wpada w szał z tego powodu miedzy posiłkami, nie jest głodna.... kąpiel codziennie pomiędzy 20 a 21, ostatni wieczorny posiłek o 23 i potem już ją lokujemy zawiniętą w kocyk do łóżeczka, gdzie zasypia już snem sprawiedliwego :) I tak już przesypia do 7 z jedną pobudką na jedzenie około 3/4 rano. W dzień leży, podsypia, drzemie, maksymalnie godzinę śpi takim snem głębokim bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam was mamusie z kilkoma dziecmi. Ja chcialabym jeszcze jednego szkraba ale najpierw ten niech sie odchowa. 2-3 latka mysle. Ja za rok 30-tka. Buuu. Moj starszy ode mnie o 6 lat wiec tez bedzie starszym tata. Moj tata mial 45 lat kiedy ja sie urodzilam. Ozenil sie drugi raz z moja mama a mama 15 lat mlodsza jest. Wszystko z nami robil i nie odczulam ze mam starego tate. Zalezy od charakteru raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankarina Tusia będzie przed wszystkimi :) mój Kuba je przeważnie nadal co 3 godziny. czasem zdarza się, że co 4. a w nocy 2 razy pobudka. a za 3 to już nie o jedzenie chodzi a o przytulenie, dlatego biorę go do łóżka :) i leżymy razem albo na brzuszku, albo przytulam mojego szkraba. ale cieszę się, że śpi w łóżeczku, bo dla mnie to takie drzemanie gdy leży obok. dziewczyny co mają nosidełko maxi cosi, używacie jeszcze tej wkładki dla noworodków? w biedronce są pieluchy ze świątecznym motywem, niestety rozmiar 2 jest normalny. a ostatnie opakowanie kupiłam, bo już po tym przejdziemy na 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja mam chwilę by napisać :) U nas raczej ok, choć podejrzewałam nietolerancję laktozy, bo mi się jej objawy zgadzały, ale pani doktor odrzuciła moją hipotezę i nie zleciła badań - może zrobię na własną rękę? jak pobierałyście kupkę do badań? z pieluszki? xxxxxxxx Dziś moja panna kończy 8 tygodni :) I przyplątał się do niej katar..dość silny, bo aż się krztusi i kaszle.. Dziś na wizycie pani doktor osłuchała ją i nic złego nie dzieje się ani w oskrzelach ani w płucach.. ale tak mi jej szkoda, gdy się dusi tym katarem. staram sie odciągać go fridą, ale ona nie cierpi tego, płacze, wierci się i w dodatku mało udaje mi sie wyciagnąć, bo ten katar jakoś głęboko siedzi... podaje jej kropelki i roztwór soli morskiej, bo tylko tyle zaleciła doktorka. Na szczęście nie gorączkuje i nie marudzi bardzo, ale budzi się co chwilkę ;( xxxxxxxxxxxxxxxx Natalie- ja usunęłam już wkładkę dla niemowląt, bo w kombinezonie ledwo się tam mieściła i miała ściśnięte ramiona jakby się garbiła. xxxxxxxxxxxxxxxx Dziewczyny, które planują chrzest na święta - w co ubieracie dzieci? bo mam banię na maxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE tusia21.....Wiktor.....13.09.12........2,450...............4,050.............P marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600. ..............P nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020........... ..4,950...............P Viviii.......Madzia.....29.09.12..........3,450.......... ...5,500...............SZ Dianakarina1983..Leo.....9.10.2012........3120........... .....5100................SZ emachines.......Mikołaj.....15.10.12......3100.......... ....4200............SZ Rzodkiewa...Mateusz...17.10.12........3,720.............5 ,300........P Aniak26.......Patryk.......19.10.12..........3800........ .......4300........ ........P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE tusia21.....Wiktor.....13.09.12........2,450............. ..4,050.............P marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600. ..............P nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020........... ..4,950...............P Viviii.......Madzia.....29.09.12..........3,450.......... ...5,500...............SZ Diana26.....Liwia.....02.10.12...........3,310.............4,800...............P Dianakarina1983..Leo.....9.10.2012........3120........... .....5100................SZ emachines.......Mikołaj.....15.10.12......3100.......... ....4200............SZ Rzodkiewa...Mateusz...17.10.12........3,720.............5 ,300........P Aniak26.......Patryk.......19.10.12..........3800........ .......4300........ ........P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ;)Moja Magda jest kapana zawsze 18-19 pozniej kolo 20-21 je i potem idzie spac ok 21.30 juz spi i tak do ok 4 a pozniej do 7-8 pozniej je i drzemie ;) chyba ze jedziemy na budowe to caly dzien potrafi spac ;) pozniej kolo 12 spacer i jak wroce do domu to jeszcze do 16 spi a od 16 do czasu az nie pojdzie spac juz nie spi ;) Dianka ja mam bialy zimowy kombinezon i w taki g ubieram nie kupuje zadnych ubranek specjalnie na chrzciny bo uwazam ze to strata kasy ;)i powiem Ci ze jak bym nie miala bialego tylko rozowy czy niebieski to poszlaby w takim jaki akurat mam, bardziej mysle zeby nie zmarzla w kosciele ;) Natalka moja Magda dalej ma wkladke wtedy plecy ma proste. :) Magda od 2 dni sie tak usmiecha slodka sama usmiechem zaczepia a jak gada (czyt. guga;) slodkie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba kurcze ladnie piszesz, wogole bardzo ciekawe sa Twoje wypowiedzi. Zaczelam sie nawet zastanawiac czy Ty oby polonistka nie jestes albo po dziennikarstwie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba to mnie pocieszylas ze Twoje dziecie tez nie spi w dzien. Sorrki Tusia slepa jestem i cie zamiast na wrzesien to na pazdziernik dalam. My wczoraj takie darcie mielismy w domu ze szok. Po 23 jezdzilismy z nim samochodem i wtedy sie uspokoil a juz do szpitala mielismy jechac. Terrorysta maly. Jadl po trochu i co chwila byl glodny i sam nie wiedzial co chce. Okolo 1 zasnal i spal do 9-tej oczywiscie z przerwami na 2 karmienia. Dzis koleznka powiedziala mi ze jak patrzy na zdjecia swojej corki a ma juz 6 latek to nie pamieta nic z okresu jak byla taka malutka i mowila ze czas szybko leci i zeby cieszyc sie kazda chwila z takim malenstwem bo szybko rosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to nie wiem czy wyciągać już to wkładkę czy nie. jak jest w kombinezonie, to za mała, jak sam leży a rzadko leży to w sam raz. Vivii mój Kuba wczoraj tak dużo gadał, a my akurat mieliśmy z meżem robotę to zrobienia, że skupić się nie mogliśmy, bo ciągle się śmialiśmy z jego aguuu. w ogóle czy wasze dzieci też tak ciągle tylko za wami są? wyjdę do kuchni i słyszę już jak żali się, że sam został. jak mąż ma na rękach, to wzrokiem za mną podąża. płacze, podejdę pogłaszcze i już uśmiech na twarzy. co do spania, to u mnie Kuba zasypia o 21.30 - 22. śpi do 2-3. później pobudka około 6 - 6.30. i kolejna już po 7.30 zeby się przytulić. i czasem się zdrzemnie około 11, a czasem i nie i dopiero około 13 na spacerze. i o 17-18 też się zdarza. ale nie zawsze tak jak dziś. i ogólnie już nie śpi do wieczora. więc czasem ma tylko jeden sen na spacerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie pisałam, bo chrzest , przygotowania i goście,którzy wczoraj od nas polecieli do siebie od UK. No i nie włączałam kompa. Napiszę więcej jutro, padam na twarz i tyle. Jutro szczepienie jeśli wszystko będzie ok. Buziaki wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez na sekunde bo zasol i tez ide spac bo padam... widze ze duzo z was kupuje Nan Pro,my tez jestesmy na Nan. Matus potrafi zjesc nawet 150ml czasem..a czasem ma takie dziwne zachowanie jak Ty piszesz DianaKarina ze malo zje ,usnie na 10min i budzi sie z krzykiem,dzis tak mialam do 13ej,oszalec mozna bylo... w nocy odpukac jest lepiej,spi,je ,spi,niestety nie przesypia mi tak dlugo jak wy piszecie o swoich skarbach,budzi sie srednio co 3godz...nawet go nie przewijam w nocy ,chyba ze czuje ze drugie danie jest...bo wtedy go rozbudzam i jest nieciekawie,ciezko mu usnac..i sie awanturuje.. 6gr idziemy do pediatry,pewnie niezle przybral bo poliki ma pelne:) uda i nozki nie sa juz tylko obciagniete skora:) sadelko jest:) co do chrzcin to bedziemy chrzcili na wiosne... Pozdrawiam was cieplo mam prosbe podeslijcie linki karuzel do lozeczka,zamierzamy kupic niebawem ,,,,a wasze maluchy kiedy sie juz zaczely karuzela intersowac? Agulka jak tam corcia?juz wsio ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli wasz maluch sie meczy i dlugooo steka przy robieniu kupy i jest ona twarda,to dawajcie mu..dziala,maly juz nie prezy sie przy kupie tylko sadzi do pieluchy bez nerowow jak pipije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia pytasz jak sobie radzę z trójeczką a więc w domu jest ok gorzej jak wyjśc trzeba osttanio do lekarza jechalismy dwoma wózkami. A tak jakos ogarniam to :) Wiadomo zdarzają sie chwile, że muszę wyjść uspokoic nerwa bo Krystek zabiera zabawke Madzi, ta krzyczy zaraz ten beczy i Ptaryk obudzony płakusia. Albo jednego przebiore to drugi zaczyna robic w pieluche :) Ale dzis spokojnie ciasto upiekłam więc nie jest źle :) U nas mały je co 4 godziny czasem co 5 jak mu się dobrze śpi. Wczoraj miałam go karmić o 23 i obydwoje zasneliśmy i dopiero o 2 się mały obudził czyli jadł dopiero po 6 godzinach. Ostatnio tak w gacie narobił, że wszystko okupkane i od razu do pralki włożyłam i nie sprało się całkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania u mnie podobnie,Lena z Marcelem czasem tak szaleja ze mały zaraz obudzony:P noo z pampersami to samo jeden konczy kupke drugi zaczyna...Marcel ma 2 i poł roku i nie chce za cholere na nocnik robic...:/ czuje ze noc beznadziejna bedzie...Lena cos steka i co chwile popłkuje,mam nadzieje ze to nie znowu grypa zoładkowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ;) Ja dawałam Madzi Bebiko ale moj ulubiony (dla mnie najmadrzejszy) pan pediatra powiedzial zebym zmienila mleko bo Bebiko jest za slodkie wiec zmienilam na Bebilon. Miluchnaaa ja mam taka karuzele http://allegro.pl/fisher-price-c0108-karuzela-z-misiami-i-projektore-i2727709153.html Magda od moze 2 tygodni swiadomie z nimi rozmawia tzn z misiami a od kilku dni jak z nimi gada i dalej sie nie kreca to zaczyna na misie krzyczec hehe awanturnica. Przed wczoraj tak na nie krzyczala zeby sie krecily chyba z 5 minut w koncu jej wlaczylam a Madzia wydobyla z siebie takie ajjjjjj hehe jak by chciala powiedziec no nareszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy karuzelke taka jak vivi,ale w naszej baterie sie rozlały i cos tam nie styka,moj P mial ja juz dawno naprawic,ale cos z czasem u niego kiepsko:Dale w sumie to juz najwyzszy czas...dzis sie upomne:D Lena cała noc sie budziła,katar ja meczył,zapchany nos i do tego dzis rano kaszel doszedł,dobrze ze nie wymiotowała,bo jeszcze wieczorem brzuch ja bolał,mam juz dosc tych chorobsk...odkad ta przedszkole doszło,non stop mam chore dzieci!!!!:( chłopcy jeszcze spia..Ja z łenka ogladamy C-Beebies:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×