Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

monia i zadowolona jestes mowisz? no ja jutro sie zmierze i sobie zamawiam :) Natalie masz z fisher price karuzelke?mi mąż zrobi ja na prad tzn ze do kontaktu sobie ja podłacze bo juz drugi raz baterie mi sie w niej rozlały:/ ...my tez z rossmana pieluchy kupujemy ale z pampersa,ale przechodzimy nie długo na dada3...a co do kupek...Wiktor nawet sie nie zruszy ,hiii:P widocznie lubia tak:D oki ja tez spadam spac... Vivii kupiłam te masc majrankowa:)na razie jest oki...śpia jak susły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam mate z pozytywka - wypralam normalnie w pralce - nie zalezalo mi zeby pozytywka dzialala i zdziwilam sie ze dziala po praniu:) Moj tez zawsze marudzi jak pampers nasikany, a z kupa moze lezec i smiac sie albo spac:) Lozko pietrowe poskladane, pokoj pomalowany:) jak kupie firanki i zaslonki to wam foty pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj znowu francuska dupka jak tylko nakupkane to marudzi jak nasikane to tez trzeba zmienic szybko... Przeszlam juz przez tyle pieluch ze nie zlicze.. Dzisiaj dziewczyny dokarmilam 60ml sztucznego mleka na spanie bo zdaje nam sie se sie nie najadal ostatnio i marudzil..!! Posciagam troche mleka moze sie cycki rozruszaja troche .... Boze mam nadzieje ze nie bedzie problemu z karmieniem cycem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa mam nadzieje, ze dasz rade. U mnie kiszka. Karmiłam go cycem o 20 i teraz może possał z 3 minuty jedna pierś co chwile ja wypływając. No wiec ściągnęłam - cale 30 ml z dwóch piersi. Sciagalam ok pół godziny i juz ledwo co wyciskalam ręką bo laktatorem ani rusz. Po tylu godzinach tak mało... Viviii ile zuzywacie bebilonu na tydzień/miesiąc? Tusia, rano wyśle linki ze spodniami które kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sukces jakis Moj Kacpero pierwszy raz ciagiem spal w nocy 4.5 h i jak sie obudzil to nie plakal tylko lezal sobie a mnie obudzily jego pierdzioszki glosne :-) a bylam pewna ze noc bedzie tragiczna bo placzliwy strasznie byl wieczorem ale dostal te kropelki biogaja i ladnie spal Mylicie ze mialo to jakis wplyw? a te kropelki to moga zatwardzenie wywolywac?? bo nigdy nie mial problemow z kupka a odkad uzywamy kropelkow tzn od soboty to meczy sie ttoszke zeby zrobic ... tez mysle nad hustawka Sprawdzalam ceny tu w belgii i z butow wyrywaja Chyba w pl zamowimy A jaka lepsza taka co buja tylko czy jak wibruje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nocna pora moje cudo nie moglo zasnac,troche trwalo ale sie udalo..dzien mielismy super,do 16ej spal i jadl...nawet na spacer na spiocha ubrac musialam:) poprosze o wiecej takich dni... zamowilismy juz karuzele,tata wybral http://allegro.pl/tiny-love-karuzela-lesni-przyjaciele-nowosc-i2781646721.html powiem wam ze odkad mamy lezaczek bujaczek to tez mi pomaga to w ciagu dnia,wibracje nie robia na synku wrazenia zbytnio ,bardziej to jak go zaczne bujac gdy usnac nie moze ..i czuwa jeszcze odrobine a jak sie zaspi i przebudza to wystarczy ze go pobujam kilka razy i spi dalej,aczkoliwek staram sie go malo dawc go do tego buaczka,wole jak lezy w lozeczku czy wozku,lepiej na kregoslup Mamusiu fajnie ze po chrzcinach,widocznie dzieciaczki byly zmeczone tyloma osobami...skoro teraz tak ladnie spia... Monis fajny ten komin dla meza i czapka,moj ma niebawem imieniny,kupilam mu ksiazke o PRL ,wszystko co kiedys bylo noszone,sluchane itp w tamtych czasach,nawet o frani pisze,Dzemie,mysle ze mu sie spodoba... My tez uzywamy rosmanowych 2,teraz byla promocja 14zl za 42szt,fajna cena,dady mi nie pasuja,wole pampersy lub rosmanowe,moze jak bedzie wiekszy to zmienie zdanie,poki co mam takie 2typy,nie wiem jak te pieluchy z lidla,moze kiedys sprobujemy Ktos pytal o kupki i wplyw biogai na nia,nie wypowiem sie bo nie wiem,moj Mati robi dziennie 4-5 kupek,odkad daje mu napic sie wody sa one bardziej luzne i nie ma problemow z wyproznianiem,oczywiscie te mamy ktore karmia piersia nie musza przpajac maluchy ..tylko my ktore karmimy mm ok ide spac...spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem snaidanie i ide sie odrobine polozyc bo junior usnąl..fajne pajace swiateczne sa w biedronce,babcia wnuczkowi juz kupila:) nie widzialyscie gdzies czapeczek mikolajek na basze maluchy bo nie chce mi sie na allegro zamawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga koniecznie wstaw focie jak wykonczycie pokoik:) a łózko pietrowe kupowaliscie nowe czy uzywane?my tez myslimy nad pietrowym,ale 3 osobowe..my mamy 2 w 1 na razie jedno normalne a druge wysuwane ze spodu ale juz myslimy na przyszłosc zeby dla Wikusia juz wyrko było.. monis to wyslij linki,ja juz tez mam wypatrzone:) ja w nocy walczyłam z katarem Wiktora,miał tak zapchany nos,i woda morska mu pryskałam i frida wyciagałam..eh...dzis jeszcze poczekam,zrobie mu inhalacje i jutro do lekarza...:/Starsze tez katar i kaszel maja...normalnie idzie sie załamać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kawe pije.Mały jeszcze spi takze mam chwile..kurna jak sobie pomysle ze mam cały mega stos prania do składania do wyprasowania to juz mi sie nic nie chce...ale trzeba to zrobic bo ja tak juz od tyg sie za to zabieram i tylko prania przybywa,a w szafach pusto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobryyyyy uśmiałam się z opowieści mamusi jak to przy chrzcinach miała wizję posiedzenia sobie spokojnie z rodziną i wieczorej spokojnej rozmowy, tymczasem skończyło się na kursowaniu pomiędzy bąblami :) Na razie moja miesięczna (sto lat sto lat!) córcia uwielbia towarzystwo i nowych ludzi, to znaczy patrzy na nich z otwartymi oczami obecnie, a wcześniej zapadała w głęboki sen gdy pojawiali się ludzie.....z reguły poza domem, albo przy obcych osobach to aniołek! Ludzi i gości nie brakuje, więc liczę że jej to nie przejdzie i nie będzie robiła scen przy ludziach..zobaczymy jak potoczą się tak zwane skoki rozwojowe ;) XXXXX Dzisiaj w nocy gdy ją karmilam zobaczyłam siebie w jej twarzy - po raz pierwszy, przypomniała mi się seria zdjęć gdy miałam roczek i tam mialam twarz mojej córci, a raczej córcia miała moją twarz..... ale może mi się tylko wydaje...gdy zamknie oczka to jednak tata..... XXXXX Viviii cieszę się że podobają Ci się moje czasami przydługie wypowiedzi, nie nie studiowałam polonistyki ani dziennikarstwa, choc przyznam szczerze że jestem humanistyczną duszą i połykam książki jak świeże bułeczki prosto z piecyka babci (Nawet wczoraj pomimo tego że córcia spała od 22, to zamiast spać, to do 1 w nocy czytałam / staję się molem z przymkniętymi i czerwonymi oczami, bo niewyspanym molem ksiażkowym).... XXXXX Uff teraz kawka i rogalik śniadaniowy, obiad zrobiłam wczoraj już, bo upiekłam wielką brytfankę lasagne, będzie na dwa dni, choć przy apetycie mojego M to..... już połowy nie ma.....czy wasi faceci też pochłaniają dwa ciepłe posiłki na dzień i do tego po zjedzeniu obiadu otwierają jeszcze lodówke i robią sobie kanapki? To jakiś koszmar...... jak jakiś 16latek w rozwoju..... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słuchajcie co do pieluch.... czytałam tutaj w rankingach że te z Lidla wygrywają ze wszystkimi markowymi i cudnymi i drogimi, są podobno super nie tylko ze względu na niską cenę ale i przewiewność, jakość ogólną, nie wiem czy w Polsce też je sprzedają? Nazywają się Toujours...muszę sprawdzić czy znajdę je w tutejszym Lidlu..... ja póki co zaopatruję się w pieluchy w sklepie fabrycznym, kiedyś produkowali tutaj pieluchy Pampersa, teraz chyba Chicco, kupuje się paczki male albo duże, tyle że podobono te wielkie paki typu 200 sztuk mogą czasami być z lekka wybrakowane (ja na razie kosztuję takie małe 30 sztuk i kosztują niecałe 4 euro), i te wielkie paki mogą mieć jakiś przeciek albo nietrzymający plaster na co 20 pieluszce, ale koszt mały..... Pieluszki są całkiem biale, fabryczne, bez nadrukowanych rysuneczków :) i to je tylko odróznia od normalnych sklepowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba chyba sa w lidlu te pieluchy o ktorych piszesz bo husteczki tak sie wlasnie nazywaja wiec podejrzewam ze pieluchy tez,co do apetytu mojego M to jest dokladnie tak jak Ty piszesz...ja juz grzecznie ide spac a on buszuje po lodowce a pozno je obiadokolacje jak wrcaca do domu wiec jestem zaskoczona ze jeszcze musi dorzucic do pelna 3godz pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki !!! Nie wiem już co odpisać, hehe tyle tematów,że wdrążyć się ciężko. Jedynie napiszę ,że fakt, dużo mamusiek nie odzywa się - ale to zapewne dlatego,że dzieciaki są różne i wymagają dużo uwagi. Ja też nie zawsze mam jak usiąść i napisać, jak tylko zbliżę się do komputera to od razu Filip odzywa się. Huśtawki nie kupiłam wczoraj, padłam spać i nawet Mój mnie nie budził,żeby małego nakarmić - sam mu dał mm i położył spać. Dziś spał do 2 więc całe 4,5 godziny - sukces :D ale potem już co 2 godziny wstawał. Ehhhh Ja na obiad mam zrazy - wyjęłam z zamrażarki po chrzcie zostały, więc tylko coś do nich i nie będę wysilać się, trzeba pozjadać zapasy :D xxxxxxx Filip dziś marudny , od kilku dni ma zatkany nos, ciężko wyjąć fridą,gruszką ... Wpuściłam mu wodę morską, może pomoże. A dziś jakby gorzej, bo męczy się, piszczy i pośpi chwilę i oddechu złapać nie może. No i byliśmy wczoraj u lekarza, to kazała tylko wodę morską, no i nie wiem co robić. Czy inhalacje dorzucić, no i czy na spacer iść ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .4050.........P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ......P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..4950.........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ...5500........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800.........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4200........SZ mamusia ........Filip........15.10.12.......3300...........5300... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12........2960.............3900......M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 300.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4360 ........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300.........P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia u nas podobny problem,ale inhalacje smiało mozesz zrobic,nie zaszkodzi tylko pomoze :)my tez inhalujemy...a co do spacerku u nas pada wiec nici,i tak bym nie wyszła bo u nas cała trójka przeziebiona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia ja kupiłam używane - miałam kupic nowe ale trafiła sie okazja na tablicy, łóżko jak nowe - prawie nieuzywane kobieta miala do sprzedania - 2 letnie, za które ona zaplacila 1200zł, a ja za 350 kupilam:) wiec mysle ze dobrze zrobilam, a łóżko na prawde solidne:) bynajmniej reszte kasy moge wladowac w wykonczenie - ktore mialam robic na raty.... czekam właśnie na M który mi dzisiaj - mam nadzieje - karnisz przywierta:) ale i tak firanki brak i zasłonek:) po zaslonki wiem ze do ikei pojade, ale firanke musze jakas z motywem dzieciecym w sklepie kupic i nie wiem czy beda mieli czy na allegro bede musiala zamowic, a do 22 musze sie wyrobic:) mamusia nie wiem czy z katarem isc na spacer? pewnie mozna, ale ja osobiscie bym zostala w domu jezeli jest taka mozliwosc, by oslabiony malec nie łapnoł jakiejś poważniejszej infekcji... co do podobienstwa to ja w Dominiku widze siebie jak mała byłam a inni oczywiście Tate:) a Nasz Piotrus jest tez caly Tata i jak sie postawi obok siebie Piotrusia i Dominisia to jednak nie są jak dwie krople wody:P a te pieluchy w lidlu sa, ale chyba u nas sie od wiekszych numerów zaczynaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia, to ci nie zazdroszczę całej trójeczki chorej :P Graga na pewno są firanki na allegro -sama kiedyś córce kupowałam z księżniczkami i kubusiem puchatkiem :) No z tym spacerem nie wiem, niby mówią,że przy katarze powinno się wychodzić ale czy z takim maluchem ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to o spodniach http://allegro.pl/super-modne-spodnie-rurki-przetarcia-nowe-30-l382-i2816937940.html te są ok, taki normalny jeansy, gruby http://allegro.pl/spodnie-chinosy-zaszewki-pasek-nowe-l-40-l380-i2804718363.html te są bardzo miłe w dotyku ale chyba na szczuplejsze uda niż moje bo jakoś dziwnie w nich wyglądam ;) może do wysokich obcasów będą lepiej pasować a jeszcze nie przymierzałam ;) http://allegro.pl/super-jeansy-spodnie-marmurki-nowe-30-l414-i2808724224.html te mają proste nogawki (nie rurki) i są miękkie i wyglądają lepiej na żywo :) http://allegro.pl/hit-spodnie-rurki-bryczesy-legginsy-nowe-30-l405-i2813943441.html a te to takie grubsze legginsy - ciepłe i wygodne http://allegro.pl/super-spodnie-zakladki-trzy-guziki-nowe-l-40-l367-i2816400369.html a te kupiłam czerwone - chyba najbardziej mi się podobają ze wszystkich które kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga sa na allegro super firanki ja maluchom kupiłam makarony z pomponami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u nas chwilami leje, więc lipa ze spaceru.. sama nie chcę się przeziębić. Co do folii, bo już nie pamiętam kto pytał- to kupiłam na allegro. nawet nie wiedziałam że w rosmannie są też :) za rzadko po urodzeniu Kuby bywam w takich sklepach. ale dzisiaj zostawiam mojego, zaraz po nakarmieniu Kuby i jadę przymierzyć spodnie do galerii handlowej (bo później kupujemy przez allegro - wiadomo zdeczka taniej:) no i pokupić prezenty dla rodziców, brata.. przynajmniej będę już mieć część z głowy. mamusia z maluszkiem jak ma katar można iść. położna i pediatra mi tak mówiły. u nas maluch też ma katarek taki rzadki, ale 2 razy dziennie odciągam fridą i jest ok. a wasze maluszki też tak nie lubią oczyszczania noska? u mnie zazwyczaj ryk, fridy Kuba nie cierpi, ale gruszką nam nie szło wyciąganie glucików. w ogóle to dzisiaj kiepsko spałam, każdy bąk Kuby mnie budził. dlatego dopiero o 10 wstałam, oczywiście z maluchem od 8 na brzuszku. bo inaczej by mi nie dał tak długo pospać :) a wczoraj znowu monitor oddechu mi się włączył i chyba jest mega czuły, bo wyczuwa tak podejrzewam, jak Kuba za płytko oddycha. bo wstałam szybko i było ok. Mimba u nas są te pieluszki z lidla. ale nie wiem jak z rozmiarami. spróuję je kupić, ale na razie mam zapas, rozmiar 3 to chyba ponad 200 pieluch :) /dziewczyny a jakich chusteczek używacie do dupki? bo mi najbardziej podpasowały zielone pampersy. ale ich cena.. raz tylko w carefourze był 6-pak za 20zł. ale już były tylko sensitive - zapach jak dla mnie okropny. teraz kupiłam dzidziusia na spróbowanie. ale jak macie jakieś fajne, które są dobrze nawilżone, ładnie pachną i przy wyjmowaniu się nie sklejają że wyjmuje od razu 3 chusteczki to napiszcie jakie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga a Ty dlaczego jeszcze nie w tabelce??? A tak w ogóle to dzisiaj już mój Kuba kończy 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz mój Kuba ma ten sam smoczek :) tylko że już nie jest taki duży, bo u Ciebie to maleństwo u mnie już duży chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja uzywam własnie pampers sensitive:) bezzapachowe sa,ale juz sie przyzwyczaiłam do nich,ale sa dobre z nivea..super pachna,fajnie nawilzone,no moja siorka ich uzywa i jest baaardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie to smoczek wyjsciowy tzn kolor wyjsciowy bo drugi rozowy hehe :) tylko do uzytku wewnetrzenego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wróciłam ze spaceru, pochodziłam godzinkę. Deszczyk zaczął padać więc szybko do domu. Maluch śpi nawet po spacerze, chyba wyjście dobrze mu zrobiło, oby :) Miałam nie iść ale jednak poszłam :) Ale zakupy Moniś zrobiłaś :P Wszystkie te spodnie ???? Sluchajcie powiedzcie bo pytałam i nic, jaką huśtawkę kupić, żeby bujała czy lepiej taki bujak z wibracjami ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chusteczki ja używam pampers sensitive i jestem zadowolona, oraz to co przyniosą w prezencie :D a mam różności,hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×