Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Graga, Moniś zajebiaszcze te wasze maluszki :) normalnie takie śliczne, i widać na zdjęciach jak zmienił się Dominik i Tadeo od urodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie beda chlopaki jak dęby:P na tym zdjeciu co ma te spioszki z żabką to one są na 68:P więc sama widzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas tez zdarzają się świadome uśmieszki. Patrzy taki skupiony na mnie i jak zaczynam coś mówić do niego to się usmiecha :) Sliczne bobaski oglądałam galerie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś,graga słodkie bejbiszonki;P ja tez dodałam jakies focie..dziewczyny czy wam tez sie tak zęby psuja,kurcze ja juz trzeci dzien z bólu wyje...dzis na 18 ide do ddentysty,juz sie boje:/ale w du....e byle by juz nie bolało:/ Natalka mój P tez jest o 9 lat starszy ode mnie:) teraz mam koncert..Mój Marcel sie ostatnio okropnie obraza i nie ze idzie do pokoju i cicho siedzi...wrzeszczy jak nie najety,no niestety nie moge isc na litosc,musi sie sam uspokoic...ale juz od 20min ryczy...:( az mi sie płakac chce... Monis własnie przegladam te strone na allegro i chyba sie skusze na jakies spodnie..:)dzis wlazłam w spodnie sprzed ciazy..ledwo,ledwo ale sie dało...a to znaczy ze troszke mi sie schudło,bo tydz temu na biodra nie chciały mi wejsc.. moj maluch dzis grzeczny..teraz drzemie po spacerze,a co do herbatek to ja jeszcze nie dałam małemu...a tez juz słyszałam ze to trzeba dac pic:D hehe ale ja tam nie przejmuje sie czyimis nie słusznymi radami..wysłucham,ale i tak robie po swojemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się ogląda zdjęcia takich bobasów :) Graga czym ty go karmisz? ;) Albo co sama jadasz, że masz taki pokarm :) xxx Tusia, jaka jest różnica wieku między Twoimi dzieciaczkami? Ja mam nadzieje jutro dostać przesyłkę bo ostatnio właśnie była z dnia na dzień. Mam nadzieje, że się dobrze zmierzyłam ;) xxx Dziewczyny a jak się karmi pół na pół to też trzeba poić dzieciaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy starszakami rok róznicy tzn miedzy Lena a Marcelem,a miedzy marcelem i Wiktorem 2,5roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To druga ciąża zaraz po pierwszej :) Ciężko było? Bo nie wiem czy dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba i Natalie normalnie uśmiałam się do łez:D jej ależ dobrze że ja mieszkam z dala od bliskich:) ze wszystkim sama ale przynajmniej nie słyszę tych durnych docinek;) -współczuje.......heh musicie wymyślec mądre odpowiedzi do nich :) no i mój sie obudził...lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ja dzisiaj mojemu body założyłąm na 68 i co?? dobre. ale z tesco mam też na 56 i też dobre - tyle, że one rosną z dzieckiem i muszę kupić jeszcze jedne takie, bo są superanckie. xxx Moniś te nasze bobasy takie słodkie się porobiły, okrąglutkie :) co do karmienia, to chyba jak już 2 razy dokarmiasz to możesz dać wodę. tak któraś z dziewczyn pisała. xxx Tusia ja się nie mogę napatrzeć na Twojego Wiktora fryzurę, po kim on ma tyle włosków? :))) właśnie ciężko było tak ciąża jedna po drugiej, malutkie dziecko, później jeszcze mniejsze??? xxx marla widzisz niestety musimy zmagać się z rodzinką.. u mnie jutro albo w środę wizyta, więc zdam relację, oby tylko zachować spokój :) każdy najlepiej za nas by wychował nasze dzieci. xxx chce mi się słodkiego jak jasna dupa.. ale postanowiłam, że dzisiaj niet. ciekawe czy dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA URODZENIOWA.........WAGA AKTUALNA nata_lie....Kuba.......29.09.12................3,020...........................4,950 xxxxx trochę zgapiłam od wrześniówek tabelkę, jak chcecie to się dopisujcie, będziemy wiedziały jak nasze pociechy przybierają i mogły porównać. jak jeszcze jakąś kolumnę dodać to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :) co do cytologii ja miałam teraz pobraną. Mi marzy się córeczka...ale kto mi da gwarancje że nie urodzi się kolejny "chlopok" :)-moja znajoma ma 5 już:)i zakończyli starania:) mój M nie chce już więcej dzieci.....ja w sumie też jak pomyślę o ciąży to dreszcze mam -to leżenie -zastrzyki- ciągle coś:( ale Antoś jest przesłodki i taaki grzeczny:)a w ogóle chyba po 30-tce to zmienia się myślenie ....i takie maleństwo to największy cud :) eh pożyjemy -zobaczymy co tam dla nas jest zapisane "Na górze";)może i uda się męża namówić na córeczkę ale to dopiero za 3 lata jak już:) a moja znajoma ma 6 miesięcznego synka-poszła do gina bo źle się czuła i co się okazało-ciąża 12 tydzień!!!!!!!!obczajcie- była na tabsach i zaszła w ciążę:( i niestety ciąża zagrożona-w domu dziecko półroczne-masakra:(no wszystko jest wspaniale jak ciąża przebiega prawidłowo a jak komplikacje to dopiero ........:( życie czasami pisze dla nas ciężkie scenariusze..... Mój Antoni dziś kończy 2 miesiące-taaki bobasek się zrobił-aż dziwne że te nasze Skarby na samym mleku tak rosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA URODZENIOWA.........WAGA AKTUALNA nata_lie....Kuba.......29.09.12................3,020..... ......................4,950 marla ......Antoni.......26.09.12.............3.360...........5600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020.............4,950...............P marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600.............. xxx pomyślałam, że można jeszcze dać karmienie P- to pierś M- to mieszane a nie wiem jak sztuczne dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020........... ..4,950...............P marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600. ............. Viviii.......Madzia.....29.09.12..........3,450..............5,500...............SZ Natalka dobrze rozumiem Twojego meza ze nie chce czekac do 40 ;) Moj jest starszy 11 lat i juz moowi ze za duzo bo jak Mala bedzie miala 12 to on 50 i mowi ze bedzie z nia wygladal jak dziadek a nie tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już się więcej dziewczyn powpisuje, to posegregujemy datami, albo może od razu wpisujcie się datami, żeby było łatwiej porównać :) Vivii no właśnie, trzeba się dlatego starać za jakiś czas o bobasa :) w wa planujecie trzecie czy już dwójka wystarczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj by chcial ale ja mysle ze 2 wystarczy ;)zreszta za 3 lata to ja bym chciala moja wymarzona kawiarnie otworzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak,poczatki były dosc ciezkie u nas było tak,ze ja ledwo wyszłam z połogu gdy zaszłam w druga ciąze...11miesiecy roznicy dokładnie..ale to kwestia przyzwyczajenia...duzo mążmi pomagał,rodzina... Natalka wszystkie maluszki miały takie włoski za moim P,on tez miał bujna fryze jak sie uroddził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020........... ..4,950...............P marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600. ............. Viviii.......Madzia.....29.09.12..........3,450.......... ....5,500...............SZ Tusia21....Wiktor......13.09.12.........2,450.............4,050..............P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dlugo sie nie odzywalam ale jakos tak teraz mniej czasu na wszystko:P czytam codziennie co tam skrobiecie wiec jestem prawie na biezaco:) Mikołaj rosnie i juz urobil nas sobie pod siebie:) ciagle by tylko na rekach chcial. karmie butelka i nawet zarloczek z niego bo zjada srednio co 3 godz 120ml. w tamten poniedz wazyl 4200. juz chyba 4 tydz ma katar. dostal kropelki i niby przeszlo ale jeszcze cos tam w srodku ma.na dodatek od prawei 2 tyg ma wysypke na buzi. pediatra nie bardzo umiala stwierdzic co to. ze moze potowki, moze alergia.wiec zalecila wprowadzic mleko NAN HA ale po 2 dniach maly bardzo ulewal wiec ja znowu na zwykle NAN przeszlam i je normalnie, tzn ulewa mu sie troszke ale to raczej w normie. dzisiaj widzialam sie z kolezanka i jej synek tez ma identyczne krostki i dermatolog stwierdzi tradzik niemowlecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020........... ..4,950...............P marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600. ............. Viviii.......Madzia.....29.09.12..........3,450.......... ....5,500...............SZ Tusia21....Wiktor......13.09.12.........2,450............ .4,050..............P Rzodkiewa...Mateusz...17.10.12........3,720.............5,300........P Dziewczyny pomylilyscie forum wy do wrzesniowek... :) hehe zartuje Bylam u kolezanki ktora urodzila miesiac dokladnie po mnie... Jaka ma kruszynke w domu jeju.. Moj przy niej to chlopiur taki ze hoho.. Jak to szybko leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020........... ..4,950...............P marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600. ..............P Viviii.......Madzia.....29.09.12..........3,450.............5,500...............SZ Tusia21....Wiktor......13.09.12.........2,450............ .4,050..............P Rzodkiewa...Mateusz...17.10.12........3,720.............5 ,300........P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020........... ..4,950...............P marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600. ..............P Viviii.......Madzia.....29.09.12..........3,450.......... ...5,500...............SZ Tusia21....Wiktor......13.09.12.........2,450............ .4,050..............P Rzodkiewa...Mateusz...17.10.12........3,720.............5 ,300........P emachines...Mikołaj...15.10.12....3100....4200....SZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ......NARODZINY.......WAGA UR.........WAGA AKT........KARMIENIE nata_lie....Kuba.......29.09.12..........3,020........... ..4,950...............P marla ......Antoni.......26.09.12........3,360..............5,600. ..............P Viviii.......Madzia.....29.09.12..........3,450.......... ...5,500...............SZ Tusia21....Wiktor......13.09.12.........2,450............ .4,050..............P Rzodkiewa...Mateusz...17.10.12........3,720.............5 ,300........P emachines.......Mikołaj.....15.10.12......3100..............4200............SZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawy artykul :-) wlasnie mam male sam na.sam z laktatorem bo moj Kacper taki wkurzony wstal czyli glodny podejrzewam ze ni kija nie chcial chwycic piersi Z nakladka czy bez placz byl jakby go ze skory obdzierali i skonczylo sie na mm :-\ teraz spi na moim miejscu i zaraz go do lozeczka przenosze Choc po przeczytaniu artykulu jak wyrodna matka sie czuje hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam niestety żadnych wyrzutów sumienia....ha ha bo i tak wiem że moja córcia ma Mamę, ktora uczyni wszystko by miała dobre dzieciństwo i stała się dobrym człowiekiem..a to że nie zawsze będzie z górki i nie raz zaplacze rzewnymi łzami? To niestety domena inteligentnych i dobrych ludzi, że czasmi muszą pocierpieć w obecnym świecie....... Niestety masa jest poradników bazujacych na doświadczeniach plemion w wychowaniu dziecka. Niestety tam są inne warunki, a matki buszmeńskie i inne za przeroszeniem nie mają nic innego do roboty i do tego mają pomoc kuzynek, sióstr, babć, mam i innych niewiast...ja jestem sama od rana do późnego popołudnia lub wieczora....niestety nie mogę trzymać dziecka zawsze przy sobie, bo siada mi kręgosłup ktory rozwaliłam sobie przez 10 lat pracy przy komputerze..... kładę do łóżeczka, używam wózka......niestety nie śpię z córcią i męzem w jednym łóżku, choć jest w nim dużo miejsca, bo ciągle cenię intymność i potrzebę bliskości tylko między mną i męzem i nie mogę pozwolić sobie by przez kolejne 3 lata między nami była córcia..może w buszmeńskiej chacie jest to łatwiejsze bo i tak oni śpią razem, wynika to z ich sposobu mieszkania, więc nie jes tto nic dziwnego spanie razem...... ale dla mojej córci zawsze znajdzie się miejsce w łóżku rano, gdy bierzemy ją by się pobawić, podroczyć gdy rano się budzi i wcale nie płacze, ale jest wyspana i raczej szczęśliwa? wolę być wyspana i i szczęśliwą mamą niż taka która w końcu w trakcie dnia uśnie, albo zemdleje hehe.....niestety moja córcia za jakis czas pójdzie do przedszkola, za 2,3 lata, może pięć...niestety nie będzie mogła ona wybiec z niego i biec do mamy jak mały buszmeński brzdąc wybiega z dżungli wprost w ramiona mamy :) Niestety okres niemowlęctwa obrosł w tyle mitów i rad, a chyba musimy byc zwykłymi dobrymi matkami z Europy, nie idealnymi...po prostu dobrymi..i tak dziecko będzie wiedziało że zawsze ma w nas oparcie i tak samo możemy zbudować w nim poczucie wartości, nie tylko tym pierwszym rokiem życia, ale też potem rozwijajac jego zainteresowania, pokazując świat i piękne miejsca, ucząc każdego dnia i bawiąc.....byc może buszmeńskie dziecko będzie miało poczucie wartości gdy będzie z tatą wybierać się na polowanie, moja córcia będzie szczęśliwa pstrykając zdjęcia na wycieczce z tatą, albo zjeżdżając na ślizgawce do basenu z ciepłą wodą..... to inne światy.....i tak samo mogą być w nich szczęśliwe dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pisalam posta ale mi go wcielo i nie chcialo mi sie drugi raz pisac:) artykul bardzo fajny:) kawka? gdzie znowu wszystkie? a mamusia po chrzcinach przepadla......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spie z Dominisiem i nie narzekam, z Piterem tez spalam do 3 miesiaca a potem poszedl do lozeczka i tez nie bylo problemu by spal sam:) ile jest ludzi to tyle bedzie opini i rad:) a niech kazdy robi jak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×