Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

🌼Moniś-no współczuje-chyba bym pozabijała tam wszystkich 🌼Natka....na kolki najlepiej jak dziecko mocno płacze-wykąpać-woda rozluźnia u nas działało na Szymona.Dodatkowo włączona suszarka bądź masażer z wibracjami włączony położony obok dziecka na materacu..... my bierzemy teraz bobotic nam pomaga.....5 kropel 2xdziennie.a i jeszcze kładzenie na kolanach na brzusiu i poklepywanie w plecki.....;) 🌼Mamusia fajnie że wieczór udany......odpoczęłaś psychicznie......:D brzuch nie boli od śmiechów:D 🌼 Mimba fajnie macie że możecie dzieciątko odstawić i pojechać spokojnie na zakupy...u nas albo na zmianę albo wszyscy razem:) Dziś nie byliśmy na dworze...źle się czułam i w ogóle przespaliśmy do 15 czyli prawie cały dzień-Mały dziś żarty że nawet ja nie mam mleka już-jakiś skok dziś ma:(Dobrze że mężuś ogarnął dom i obiad zrobił-bo dziś nie dałabym rady-i znowu trzeba dziękować:D Odesłaliśmy dziś huśtawkę Graco bo się zawieszała i coś wadliwa była-ciekawe czy naprawią czy kasa będzie.....eh 🌼Graga czekam na info na fb:) 🌼ŚWINKA PIGGY Super że już w domku-teraz już będzie tylko lepiej.....dużo zdrówka życzymy :):*Czekamy na fotki waszej Malutkiej.... Pokaż się w nowej odsłonie na galeriusie......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko dzis od 8ej rano ucielo sobie 3drzemki po 20min,a tak to skrzeczal i byl okropny,wysiadam psychicznie,tata mu kupil wielkiego milusiego misia i smial sie w glos jak go smyralam misiowa lapka po policzkach-miekknie serce wtedy ale dzisiejszy dzien ciezki byl tez tak macie ze wasze dzieci sa zle i glodne po kapieli?mimo ze malego nie kapie o pustym zoladku to jak zakladam mu juz czapke na koniec po kapieli to juz sie upomina o jedzenie,zaczyna normalnie jesc a za chwile lapie nerwa,wkurzony rzuca sie,musze go uciszyc po czym je dlugo bo zasypia ,zjada wszystko dzieki mojemu smyraniu go za uszkiem i po poliku ale nie odstawiam go do lozeczka bo dopiero zasypia po godz ciezkim ,twardym snem a tak to lipi i moje odlozenie go do lozeczka konczy sie awantura na kolki nie pomoge nic...bo poki co jeszcze nie mielismy,odpukac,slyszalam ze kladzenie cieplej pieluchy na brzuszek pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna u nas przy kąpieli to samo - w połowie Agatka już wrzeszczy w wanience hehe a ubieram ją potem w biegu :) Nasz dzień idealny - połowę przespała a druga grzecznie przeleżała. Pewnie za to w nocy da mi w kość. Niestety nie byłyśmy dzisiaj na spacerku bo jednak uważam że jest trochę za zimno dla takiego maluszka. Jutro mamy rodzinnego mikołaja więc atrakcje zapewnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan mos czyli dzis ty mialas aniolka a ja diabelka w domu:) moze jutro zmiana? :)ja tez na spacerku nie bylam,uwazam ze za zimno tez...we wt ma byc wyzsza temp to pojdziemy,ja czasem mam wyrzuty sumienia bo mam takie nerwy jak moj skrzek jest taki niedobry ze szkoda gadac,nawet glupio gadam do niego ..taki wyczekiwany byl i kocham go ponad zycie ale czasem baterie mi sie wyczerpuja a on ma chyba jakies duracel:) spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasz Mateunio wczoraj zasnął po 22 jedzonko o 3,6,9 :) i spalismy sobie do 11 nie moglam uwierzyć ze moje dziecie było tak łaskawie dla zmęczonej matki. Za to teraz mi sie odwdzięcza spal tylko po kilkanaście minut.. A kiedy zasnął po 19 mysle to chyba to zasnął na dluzej lecę wziasc prysznic . Dobrze ze glowe umylam i nalozylam odżywke... Bo moj malec sie obudził i pedem lecialam do pokoju.. A tak sobie lubię pod prysznicem postać jedyne chwile relaksu. :( noi dopiero zasnął ... Kurde mam nadxieje ze na dluzej.. Dzisiaj znow laski z pracy przyszły posiedzialy troche .. A ja jutro na Londyn uderzam moje przyjaciółki zobaczyc .. Pierwsza podróż pociągiem malego. Mam nadzieje ze dam rade. Wasze malenstwa tez uzależnione od smoczkow ??, u nas sie bez dydasie nie obejdzie żadne usypianie czy nerwy . ?? Nobel dla wynalazcy smoczka xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe komp wylaczony ale przeciez komora jeszcze jest;P Dzisiaj zimno, ale ja mojego ubralam i w pokoju w wozku przy otwartym oknie spal ponad 3 godziny - jak nie to to tez by nie sppal, to jest jedyny sposob zeby cokolwiek w domu zrobic.... A smoczek na nerwy tak ale do usania cycus mamusi lepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo. Nocka super :) chociaż byłoby fajniej gdyby Agatka nie wstawała o 6 hehe Ale w sumie zawsze lepsza 6 niż 3 - w zeszłym tygodniu wstawała o 3. Ogólnie to pewnie koło 8 uśnie ale co mi z tego skoro Wiktorcio do tego czasu wstanie i za pewne po nocy ma już przygotowane milion tortur porannych dla rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mające FB wiecie co z Dyśką - pytam bo już kilka dni chodzi mi po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u nas nocka super,kuba spal od 21 do 5.i pozniej do 8.ja bym jeszcze pospala,no ale moj szkrab wyspany i szczesliwy.wczoraj bylismy w trojke pierwzzy raz w tesco,prezenty kupione,kubus obdkupiony,tylko prezent dla meza mi zostal,ale to juz allegro.a na mikolaja kuba dostal od mojej tesciowej body,tym razem niebieskie:)))) juz nie rozowe:) co do spaceru,to jak jest wiecej niz -5 to wychodze z kuba.a w taka pogode bardzo dobrze mu sie spi. Graga tej promocji ba ciuszki nie widzialam co pisalas.mialam tylko kupon z club karty ze jak wydam 50zl to mam 10 zl taniej.i ogolnie wszystko -30%.wiec kupilam juz pajace od 6 do 9 miesiecy.ale wielkie:) SwinkaPiggy super ze juz razem,a jak Adas sie czuje?karmisz piersia czy mm?co do herbatek to nie pomoge,bo jeszcze nigdy kubie nie dawalam. dan mos ja nie mam dyski na fb niestety,w ogole nie mam dziewczyn na fb.ale chyba Monis miala.mam nadzieje ze u niej wszystko ok.ogolnie to ponad polowa dziewczyn sie nie odzywa,wiadomo malo czasu.tylko stale sie udzielaja,chyba mamy spokojne dzieci:)) na kolki to dobrze jest klasc dziecko na brzuszku na nogach i masowac plecki ze wskazuwkami zegara,glowka i nozki maja zwisac.masowac chwile i do pionu i tak kilka razy powtorzyc,wtedy dziecko zaczyna i bekac i prykac. wczoraj kuba mial 10 tygodni,ale ten czas leci..musze jechac do zusu i podanie zawiezc zeby te 4 tygodnie dali mi dodatkowe..szkoda ze nas ominie ten roczny macierzynski..ech:( na nastepne dziecko sie zalapie,choc wtedy juz nie bedzie becikowego. dooobra sie rozpisalam z telefonu,sama az nie wierze:) sorki za bledy jesli cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas już ta nocka trochę lepsza niż ostatnie. Zasnął prze 24, potem po 1 sie obudził, potem 4 i po 7. Trochę często ale przynajmniej coś spał. Potem zasnął o 9 i na szczęście jeszcze śpi. No i ja bardziej wyspana jestem. Wczoraj Bartek dał mi prezent - jego siostrę do pomocy. Przyszła przewiązana czerwoną wstążką :D No i pomaga mi przy tej mojej marudzie bo wczoraj rano byłam nie do życia. A mój mąż siedzi sobie zamknięty w pokoju - ma zapalenie oskrzeli. Jak wychodzi to w maseczce. Narysował sobie na niej nos świnki :) Wczoraj miał narysowane wąsy i twierdził, że jest zorro :P Chyba miał gorączkę ;) A mój na brzuszek dostał tą herbatkę koperkową - 40 ml wypił - raz dziennie. Potem poleżał na brzuchu i strzelał bąkami. Jak sobie poleżał z 10 minut to potem całkiem inne dziecko było. No ale skutek uboczny tej herbatki to zmiana pieluchy co chwilę :) xxxx Napisałam do Dyśki na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy dziewczynki już pichcicie na święta czy jak? :) na święta pewnie w ogóle wpisów nie będzie. u nas oki, po spacerku już. Moniś a co Twój Tadeo tak późno chodzi spać??? u mnie jakoś się już chyba Kuba nauczył, bo max 21.30 i śpi jak aniołeczek a my mamy czas dla siebie :P mój mąż też coś kaszle, ale ogólnie szybko się przeziębia, więc na spacerki w taką pogodę chodzę sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niestety nie karmię piersią, ponieważ ze wzgledu na te wszystkie komplikacje zdrowotne, nie ma sily ciagnac, wiec dostaje butelke z dostosowanym do niego smoczkiem i Bebiko. ale za to ladnie spi w nocy po 5-6 godzin gorzej z kapiela - krzyczy wnieboglody i potem ciezko uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moj skrzek tez byl laskawy w nocy,usnol ok 21ej,jedzenie 0 1 30,4ej.6,9 30 wiec nawet jestem wyspana. ja tez tesknie za Dyska u nas jakis wirus panuje,tydzien temu tesciowa miala caly dzien wymioty i biegunke,3dni pozniej moj maz a wczoraj tesciowej siostra.. moze jutro zrobie tak jak graga,poweranduje mlodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie po kąpieli też idzie spać ale my zazwyczaj około 23 kładziemy się do łóżka i dlatego nie wspominałam o wcześniejszym jego spaniu. Dziś wrócił dawny Tadeusz. Jak wstał po 11 to potem zjadł i od razu usnął. Wzięłam go na śpiocha na spacer. Po spacerze zjadł i zdrzemnął się chwilę a potem gadanie mu się włączyło i był grzeczny. Później przyszedł gość i po krótkiej rozmowie z nim znów zasnął - tym razem na mnie w towarzystwie i pospał 3h. Po 19 kąpiel - na głodniaka ale u nas jak tylko jest w wodzie to zapomina, że jest głodny :) ?Bardzo lubi kąpiele. Podczas ubierania sobie przypomina o jedzeniu więc jedziemy na awaryjnych czyli na smoczku ;) Teraz właśnie zasnął ale obok mnie bo coś marudził i bąki męczyły. Jak go tylko położyłam bokiem to wyszły jak strzały z karabinu a potem zasnął. Znowu biogaia i dziś już kupy nie było :( xxx Wyobraźcie sobie, że wysłali tą próbkę do badania. Mąż tam poszedł i zrobili badanie z tej próbki która była. Powiedzieli, że jak wyjdzie źle to wtedy się powtórzy bo nie wiadomo będzie czy to przez infekcje czy przez długie przechowywanie w lodówce. Wieczorem zadzwoniła doktor, że wynik jest dobry. Tadzio nie ma infekcji. Po prostu jak na razie dba o linię :) xxx Mnie dziś boli głowa - obawiam się, że mnie mąż zaraził. Wzięłam paracetamol i herbatkę z cytryną i miodem wypiłam. A jak tylko Kinga wróci z kościoła to idę do wanny się wygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa masz racje:) Monis zazdroszze takiego spania jakie mial Tadeo,moj lobuz dzis znow malo spal w dzien,ucinal sobie drzemki 10min. Graga a ty Dominika werandujesz 3godz? bo isalas ze spi ci tak dlugo wtedy gdy werandujesz? zobacze jakaa bedzie jutro temp bo jak za zimno na spacer to moze bym mojego lobuza powerandowala ale krotko,mysle cos do godz max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnka Piggy juz kiedyś to pisalam chyba mamusi jej maluch tez nie lubial sie kapac.... Jesli jakas osoba pomaga ci kapac malego nie mu da do trzymania swój palec ..:) maly czuje sie wtedy bezpieczny. U nas pomogło a ja kape malego sama noi uwielbia sie pluskac :) zdrowka dla Adasia zycze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miluchna 3 godziny sie weranduje:) tzn wyglada to tak ze ubieram go jak na spacer, daje do wozka, przykrywam kocykiem i otwieram okno na oscierz, ale go postawilam bokiem zeby na niego nie lecialo, jak zasnol to zamknelam drzwi zeby mi nie lecialo zimno, oczywiscie co jakis czas sprawdzam czy mu nie zimno czy nie za cieplo, po ok godzinie w pokoju jest na tyle chlodno ze okno przymykam ale go zostawiam bo spi dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj była znajoma z córeczka 3 latka ona miała katar i kaszlala troche.. Noi moj maly dzisiaj znow katar ma juz drugi raz .. Swoja droga jak widziała ze jej mala chora to powinna nie przychodzić... Zla jestem. Bo maly sie terax meczy próbuje oddychać i co chwile sie kończy płaczem bo nie moze bo model zatkany . Leży troche na brzuszku u mnie i jest troszke lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Strasznie dużo mam do nadrobienia Unas w domu był szpital Wszyscy chorzy Katar kaszel itd nawet Marysia się nie ostała zdrowa Pomogła maść z majerankiem Teraz już lepiej Straszny z niej śpioch .... budzi się ok godziny 7-8 rano a zasypia ok 21-22 Nie wiem czy to nie za długo bez karmienia Karmię piersią no i dokarmiam niestety Podaję herbatkę z Hippa Teraz już będę dziennie z wami pisać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla pisalaś o tym ośrodku wczesnej interwencji My z Marysią tam chodzimy ale na szcęście tylko raz na miesiąc Co do napięcia mięśniowego to staram się Marysię tak układać żeby nie patrzała ani nie leżala w jedną stronę ...Itak ma obserwację asymetrii Teraz mamy wizyt 18 grudnia i zobaczmy czy się poprawiło Natalie nadrobiłam sporo czasu mi to zajęło -:) Zdjęcia pododaję z chrzcinek tylko trzeba je wgrać A ja zamiast chudnąć jak postanowilam to coś sobię tyję ;-( Kochane te Nasze dzieciaczki są wszystkie .... oglądałam znów zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mamy kolejny poniedziałek......:D Agusiu super ze znowu wróciłaś;)-oby już jak najmniej takich przejść:( A powiedz kto was skierował tam do ośrodka-pediatra?czy Ty sama poprosiłaś?hmmm?To czekamy na fotki.:) Mój Szymon tez się smarczyyy....ale odkąd chodzi co drugi dzień na basen -jest lepiej nie rozkłada sie jak na razie.U nas główna zguba to to że on się poci strasznie potem go owiewa i gotowa choroba:( Ale teraz mamy karty multisportu więc basen bez ograniczeń:) Tusia,Mamusia jak po gościach? Rzodkiewka musisz nauczyć się pytać jak się zapowiadają ludzie z dziećmi wprost-czy jesteście zdrowi?-nie macie katarów.Niektórzy ludzie są "bez głowy"...albo jeszcze lepiej mam kuzynkę bliską nawet,która zawsze pytam-zdrowe dziewczynki?-ona na to zdrowe.a jak do nas wpadają dzieci mało płuc nie wyplują,katary po pas.......-bo ona twierdzi że takie coś to ciągle maja a choroba jest jak gorączką dopada-chore podejście......ostatnio mieli wpaść Antosia zobaczyć i na szczęście zadzwoniła że ich grypa żołądkowa dopadła-dobrze że zauważyli w miarę wcześnie..... Graga-mój mały też wczoraj 2,5 godziny spał przy otwartym oknie ale uchylonym nie otwierałam na oścież.No i wogóle wczoraj spał prawie caaały dzień i w nocy co 2 godziny się budził jeść-masakra jakaś.....a rano tak ulewał że szok:(przejadł się.....moja wina w nocy robię wszystko żeby tylko szybko zasnął i podtykam mu cyca a on wykorzystuje sytuacje i je na potęgę:) Ale pięknie na dworze:)-dobrze ze wychodzić nie muszę rano-tak mi było szkoda Szymcia dziś:( Trzymajcie się ciepło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla szpital nas skierował zaraz przy wypisie ze względu na wcześniactwo Ale my z tą wagą i tygodniami to tam chyb największe .... Póki co jest ok ale widocznie wola dmuchać na zimne jak się to mówi Już się tak nie wygina w rogal więc myślę że rehabilitacji nie będzie potrzeba U mnie tylko Paweł uczęszcza na basen w ramach lekcji wf mają 2 godziny tygodniowo ...niby w ramach zajęć ale i tak płacimy za to ....szara rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja chyba juz wstalismy,narazie nie upomina sie o jedzenie bo jadl o 6ej wiwc mu nie daje...nos ma zapchany,czyszcze mu woda morska i aspiratorem tez jak Agulki Marysia lubi zerkac w jedna strone i sie przekrecac na nia podczas spania ale walcze z tym... nic mu nie kupuje na gwiazdke,dostaje od nas non stop jakies prezenty,gwiazdke ma co chwile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałam u mnie czołgi w tym roku http://allegro.pl/walczace-czolgi-gra-interaktywna-piloty-r-c-wawa-i2822252508.html ...chrzestni kupują na pól z nami-bo co za dużo to nie zdrowo:) dostanie jeden prezent..a na urodziny dostanie klocki lego-posterunek policji http://allegro.pl/listing/product.php?product=MmNiY0lARQtWQVhRAFINVAVWUE8QC0E9WwdAWQIfMmI1Yg%3D%3D&string=posterunek+policji bo jest nimi zafascynowany......i tez cała rodzina się składa:) Ale polecam wam gry z serii RAVENSBURGER http://allegro.pl/spadajace-pingwiny-gra-rodzinna-na-swieta-okazja-i2795580434.html gra zarówno dla dzieci jak i nas:)a szczególnie na imprezki po jednym głębszym-normalnie śmiech po ból brzucha murowany. a mają wasze dzieci monopol-też fajna gra godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałam u mnie czołgi w tym roku http://allegro.pl/walczace-czolgi-gra-interaktywna-piloty-r-c-wawa-i2822252508.html ...chrzestni kupują na pól z nami-bo co za dużo to nie zdrowo:) dostanie jeden prezent..a na urodziny dostanie klocki lego-posterunek policji http://allegro.pl/listing/product.php?product=MmNiY0lARQtWQVhRAFINVAVWUE8QC0E9WwdAWQIfMmI1Yg%3D%3D&string=posterunek+policji bo jest nimi zafascynowany......i tez cała rodzina się składa:) Ale polecam wam gry z serii RAVENSBURGER http://allegro.pl/spadajace-pingwiny-gra-rodzinna-na-swieta-okazja-i2795580434.html gra zarówno dla dzieci jak i nas:)a szczególnie na imprezki po jednym głębszym-normalnie śmiech po ból brzucha murowany. a mają wasze dzieci monopol-też fajna gra godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×