Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Tyle napisałam i posta wcięło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisać tylko,że synuś w miarę grzeczny - śpi : od 21 do 3, potem wstanie o 6 zje, zmiana pieluchy i śpi do 9. No to nie mam co teraz narzekać, choć nie wiadomo co będzie dziś :D Xxxx kurujcie się dziewczyny !!! choróbska tylko czekają żeby zaatakować :( xxx właśnie zamówiłam nawilżacz ale bez bajerów hehehe , wczoraj doszliśmy do wniosku,że jednak te co są na kaloryferach ( takie ceramiczne) guzik dają, przez co Filip ma niestety zatkany nosek i ciężko mu oddychać, wkurza się itd.... ja zamówiłam coś takiego : http://www.electro.pl/produkt-Nawilzacz_ultradzwiekowy_HB_UH_1005-s169576,1284.html xxxxxxxx Zdjęcia zaraz może uda mi się wstawić :) xxxx co do kąpieli, fakt podanie paluszka dla małego działa,ale już zaczął lubić kąpać się, pod warunkiem,że mocno głodny nie jest :D xxxx Ja na Święta nie mam pojęcia co kupić :( Córce telefon właśnie zamówiłam a małemu chyba zapakuję ten nawilżacz :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisać tylko,że synuś w miarę grzeczny - śpi : od 21 do 3, potem wstanie o 6 zje, zmiana pieluchy i śpi do 9. No to nie mam co teraz narzekać, choć nie wiadomo co będzie dziś :D Xxxx kurujcie się dziewczyny !!! choróbska tylko czekają żeby zaatakować :( xxx właśnie zamówiłam nawilżacz ale bez bajerów hehehe , wczoraj doszliśmy do wniosku,że jednak te co są na kaloryferach ( takie ceramiczne) guzik dają, przez co Filip ma niestety zatkany nosek i ciężko mu oddychać, wkurza się itd.... ja zamówiłam coś takiego : http://www.electro.pl/produkt-Nawilzacz_ultradzwiekowy_HB_UH_1005-s169576,1284.html xxxxxxxx Zdjęcia zaraz może uda mi się wstawić :) xxxx co do kąpieli, fakt podanie paluszka dla małego działa,ale już zaczął lubić kąpać się, pod warunkiem,że mocno głodny nie jest :D xxxx Ja na Święta nie mam pojęcia co kupić :( Córce telefon właśnie zamówiłam a małemu chyba zapakuję ten nawilżacz :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to jest z moim dzieckiem, ale spacerki nie działają na NIą tak usypiająco jak na wsze szkraby..może dlatego że po nocy jest nad wyraz wyspana (przypominam - 7,8 godzin ciurkiem!)...owszem uspokaja się i nigdy nie płacze, czasem przymknie oczka, ale z reguły jest rozbudzona i gapi się na krajobrazy (albo tak mi się wydaje że się gapi)...zupełnie nie ma mowy by spała potem po powrocie do domu..raczej od razu głodna jest i tyle :) też mamy podwórko i jak co to ją wystawiam, nie chce mi się tak łazić bez celu trochę, na wiosnę pojedzie się do jakiegoś fajnego parku, albo do lasu, albo wyjdą ludzie na ulice to coś się dzieje, ale takie łazenie z wózkiem w brzydką pogodę po pustych ulicach to w ogóle mnie nie bawi ;) Nie dla mnie takie rozrywki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz rozchorowal sie na dobre :( :( katar meczy ,oczka załatwione , noiniesyety gorączka co prawda tylko troszke ponad 37 ale sprawdzam i pilnuje zeby sie podniosła sie. Tak sie meczy widze ... Ten placz jego to nie krzyki jak dawniej tylko taki skowyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz rozchorowal sie na dobre :( :( katar meczy ,oczka załatwione , noiniesyety gorączka co prawda tylko troszke ponad 37 ale sprawdzam i pilnuje zeby sie podniosła sie. Tak sie meczy widze ... Ten placz jego to nie krzyki jak dawniej tylko taki skowyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa, może powinnaś przejechać się do pediatry - jakiegoś pewnie tam masz :) Dawaj znać co i jak z maluszkiem. Trzymam kciuki,że będzie ok i to nie jakieś choróbsko. xxx Ja też mam swoje podwórko, często też kręcę się po dworze, ale i lubię przejść się po osiedlu, zawsze kogoś spotkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa współczuje. Kuruj Mateuszka! I mam nadzieję, że będzie zdrowiutki. Dziewczyny waszym pociechom się wycierają włoski? bo Kubuś z tyłu ma taki pusty placek po włoskach :( idę karmić maluszka, dzisiaj mego marudny coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia - Agatka urodziła się z "jako takimi" włosami... A teraz te z przodu jej wypadły a z tylu też wytarła sobie placek więc panna jak ta lala akurat na chrzciny hehe Na chwilę obecna zdecydowanie korzystniej wygląda w czapce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa leczcie się Mimba moja Marysia śpi ciurkiem nawet 11 godzin nie wiem czy to nie za długo ale jak wstaje to uśmiech od ucha do ucha a potem strasznie głodna W dzień śpi tak po godzinie i ma jedną dłuższą drzemkę ok 3 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A włoski nawet się jej tak bardzo nie wytarły ale pamiętam że Pawełkowi sie wycierały Mam pytanie czy wasze dzieci też się już tak ślinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Na poczatku duzo zdrowka dla Waszych maluszkow i dla Was samych ... Marla nie nie obrazilam sie ... Nawet czytajac po kilku dniach ta cala rozmowe zrozumialam ze to nie jest atak (co odcztralam na poczatku) i rozumiem o co Ci chodzilo... masz racje patrzac z innej strony moje wypowiedzi mogly niektore z Was irytowac, ja szczerze powiedziawszy calkiem pod innym katem to pisalam, postaram sie to zmienic. Nie odzywalam sie bo niestety moje cudowne wrzody przypomnialy o sobie ze zdwojona moca;/ i zas bez kroplowki nawadniajacej i antybiotyku sie nie obylo;/ no i niestety konczymy na budowie i jest duzo roboty zeby zdazyc przed swietami wiec jestem mega zmeczana tym calym zamieszaniem a do tego tam jeszcze nie ma internetu niestety :/ postanowilam ze sama zrobie wszystko na swieta i chrzciny a patrzac na to ile jeszcze jest sprzatania i tego wszystkiego to chyba bedzie musialo mnie byc z 5 zeby to wszystko ogarnac .. ehh ... no ale nic nie ma co marudzic... za to wieczorami ralaksuje sie z ksiazka i paczka ciastek co niestety nie przeklada sie na utrate kilogramow wrecz przecinie :( Widze ze kupowanie prezentow idzie pelna para fajne te rzeczy :) Agulka no w Twoim przypadku to faktycznie prawie jak oddzial w szpitalu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan - mos u mnie Kubuś urodził się z czupryną. włoski z przodu już długie, nawet widzę, że rosną już te właściwe. no ale ten placek z tyłu niekorzystanie wygląda :) Agulka mój maluszek ma bardzo dużo śliny, nawet czasem się zakrztusi i kaszle przez to. oczywiście rączki często w buźce.. właśnie jak często myjecie rączki? bo ja teraz częściej wodą, albo chusteczką przed wycieraniem dupki. Miluchnna zaczęliśmy używać hugiesy 3 na noc. i co mój zmienia pielichę, założył pajaca, patrzy a mały cały mokry. nawet nie wiem kiedy przeciekła pielucha. no już się cieszę, że mam opakowanie 112 sztuk.. założliśmy dade 3, przynajmniej pewna pielucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ucielo mi pol posta ;/ Monis dobrze ze u Tadzia wynik dobrze wyszedl choc tyle ze nie trzeba bylo powtarzac wyniki .. kuruj sie ... Mimba Ty tez milosniczka ksiazek jestes wiec polecam Teresa Ewa Opoka "Naprawa i wypozyczanie mezczyzn" fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii fajnie że się odezwałaś Też strasznie lubię czytać ...Chrzcinki to ja zrobiłam sałatki (4) kotlety a ciasta oraz tort piekla rodzina w sumie mialam 4 ciasta plus tort No i bogracz mi teściowa gotowala Jedzenia było za dużo .... gości 30 osób Meble trzeba było wynosić z gościnnego Nie wyobrazam sobie sama piec tego wszystkiego plus sprzątanie ,przygotowanie zastawy itd Dobrze że już po jest Natalie nie miałam hagisów pieluszek ale miałam tej firmy chusteczki ogórkowe i nie polecam .... darły się przy wyciąganiu Znajoma podarowala małej bella happy zakladam na zmianę z pampersami ale to nie to co pampersy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja juz nie uzywam tych hugisow,ja mam 2ke ale z tego co piszesz to ta 3ka tez beznadziejna...,przestalam uzywac bo malego musialam przebierac po 7razy dziennie bo non stop mokry,bezsensu,ledwie co zmienilam pieluche a tu lipa...skonczyl jesc,przysypia a tu patrze znow mokry caly Agulka ty Marysi cos na sen dajesz?:),kurcze chcialabym by moj junior chociaz 5godz spal w nocy bez pobudki,zdarza sie ale sporadycznie a w dzien to zapomnij,dzis sie zlitowal i pospal 3godz w dzien,zdazylam sie zdrzemnac,obiad zrobic,poprasowac i podlogi umyc Viwi super ze zajrzalas,wspolczuje bolu,dbaj o siebie co do wlosow to moj junior tez lepiej w czapce wyglada,zostaly mu tylko z tylu bardzo nisko wlosy a tak to lysolek spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge spac.. Jak to sie mowi ruch..m sowe :) choc wcale mi do śmiechu nie jest.. Zaraz maly sie na cyca budzi.. Choc strasznie niespokojnie spi ciexko mu sie oddycha .. Jesxcze do tego mnie mysli o slubie dopadly jak to bedzie i jak ja to wszystko zorganizuje sama.. Kamera , sala i orkiestra z alatwione jeszcze kasiadz dla mojego A to najgorsze :) chcialabym zgubić troche kilogramów jesxcze ale na ostatnia chwile tez nie chce sukni kupować w razie czego jak cos nie bedzie mi pasować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa a na kiedy planujecie wesele?i gdzie ? Bo jezeli nie za miesiac to zdazysz zgubic kilogramy:) wystarczy ze teraz zaczniesz:) ja tez chcialam zrzucic przed slubem ale sie nie udalo, za duzo zalatwiania wszyskiego i nie szlo sie na tym skoncentrowac:) albo kup kiecke 2 rozxmiary mniejsza i bedzie motywacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa ze stresu przed slubem tez schudniessz/ ja mialam suknie szytac na wymiar a na weselu byla za duza i dol sie podarl przy tancach:/ moj kuba obudzil sie juz o 1.30 i mega glodny..zawsze mu sie ulewalo od przejedzenia a wczoraj nic, jakis skok rozwojowy czy jak ze nagle mu wiecej potrzeba jedzenia??? bo nie czuje zeby bylo mniej mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas noc okey,mały obudził sie raz,ale dlatego ze pózno zasnął,bo az po pólnocy. Vivii fajnie ze wruciłas! Rzodkiewka nas tez czeka kościelny w sierpniu:)mimo ze to jeszcze troche czasu to tez mam głupie mysli,czy wszystko sie uda itd... a sukienke bede miała skromna..zadnych falbanek,taka prosta,ale śliczna..welonu tez nie zakładam,bo gdzie tam z trójką dzieci...uroczystosc tez bedzie skromna:) dzis u mnie zadyma bedzie,bo mam do opieki nie dosc ze swoja trójkę to jeszcze dwójkę szwagierki....takze zapowiada sie dzień pełen wrażeń:D...matko,czy ja to wytrzymam?:Pheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja Marysia śpi w najlepsze że nawet nie obudziłam chłopców na 8 do szkoły:-( teraz polecieli .... Moniś ty w temacie ...dziś mialam na czczo 116 cukru ... wogóle cukier rano nie schodzi poniżej 100 ale po posiłkach nawet ok czy ja mam cukrzycę? Rzodkiewa fajnie ślub itd. kiedy to było.... Tusia no to masz wyzwanie nie powiem ale przy swoich 3 szkrabach dajesz radę to i 2 więcej też sobie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slub w czerwcu razem ze chrzcinami . Bo moj A z drugiej strony Polski i nie ma sensu dwa razy jego rodzine ściągać, jego brat ma malutkie dzieci. U nas nocka w miarę ale nos tak zawalony ze ciezko to bedzie odetkac.. Maly sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie....Jej ale sypie śnieg......zasypie nas:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tusia heh ja tez dziś obłożona dziećmi 3. -ka sąsiadów i 2 moich-na szczęście tylko do 12 i wiozę ich do szkoły.....i zostanie na chwilę mi tylko Anonio:) a wczoraj sąsiadka podrzuciła 8-miesięcznego chłopca na godzinę-także miałam żłobuś:Antoni się obudził i płakał tamten się też rozpłakał plus trójka sąsiadów 7-latków i mój Szymko.Dobrze że koleżanka przyszła to wzięła Antka na ręce ja Bartusia małego-jej ale sajgon:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Agulka podrzucę Ci mojego małego to go zaczarujesz.......bo ostatnio słabiutko śpi co 3,5 się budzi na jedzenie w nocy:( a już było tak fajnie:( Pokaż swoją Marysię w roli pięknej księżniczki na chrzcie:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Rzodkiewka...spoko przed ślubem człowiek sam chudnie ze stresu-także radzę kupić rozmiar mniejszą-ja szyłam suknię była przed ślubem 2 razy zwężana a i tak na ślubie wisiała i musiałam suknie dwa razy podwijać(mialam gorset i spódnice) eh to były czasy ważyłam 54 kg:):D eh.....także i Ty do czerwca będziesz miałą idealna sylwetkę:) Ostatnio mówiłam Mężulkowi że może odnowimy śluby na 10-lecie to znowu schudnę;) A i dwa lata temu jak byłam na diecie dukana -weszłam w suknię ślubną-szok no ale potem zaczęłam jeść wszystko i wszystko wróciło do normy.....czyli zaczęłam rosnąc...potem ciąża leżąca i są kg do zrzucenia:( ale dam radę:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Vivi ciesze się że w końcu przetrawiłaś wszystko na spokojnie i już oki:) Ciesze sie niezmiernie:D Szkoda że dopadły Cię jakieś bóle:( współczuje......a zarazem podziwiam że chcesz sama wszystko ogarnąć:)ja poszłam na łatwiznę i zrobiłam w restauracji:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Natalie u nas też skok nadal trawa-normalnie szok ile on je -tak je i ulewa aż chlusta ale weź mu nie daj -płacz:(heh no i je na potęgę...ciekawe ile waży......2 stycznia szczepienie to będzie z 7 kg pewnie o ile nie więcej...... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Graga jak tam u was?Pieczesz z Piotrusiem pierniczki świąteczne-ja wczoraj byłam w tesco zakupiłam ozdoby do pierników i Szymon z emocji nie mógł zasnąć-"Kiedy będziemy piekli te pierniki ?-no kiedy? Także będzie sajgon w domu:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Buziaki dla każdej z waś:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia i Marla no to fajne domowe przedszkola macie ;) nie zazdroszcze ;) Kurcze a ja chce zeby u nas snieg sypal i co ?? dupa nie pada :( rzodkiewa ale fajnie ze slub przed Toba i to jeszcze z chrzcinami taka impreza uwielbiam przygotowanie wiec powodzenia a napewno wszystko sie uda lacznie ze zrzuceniem kg ;) zblizaja sie swieta moj ulubiony czas ;) w radio leca juz swiateczne piosenki juz w pomarancze powbijalam gozdziki i swieczki waniliowe pale ehhh jak ja to lubie ;) Marla no wlasnie nie wiem czy wszystko ogarne wczoraj jakies zwatpienie we mnie wstapilo i obdzwonilam wszystkie restauracje ale 25 grudnia maja zamkniete hehe wiec wyjscia nie ma ;) Wiec juz pierniczki upieklam ( i ciastka kruche maslane bo taki latwy przepis ale ciastek juz nie ma :( zjedzone ;/ ;) no i wczoraj uszka i pierogi z kapusta a gdzie reszta ;) no nic wazne zeby snieg padal hehe ;) ehh trzeba sie zabrac za robote a nie chce mi sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×