Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

No to ja się włączę w Sylwka na Kafe :) Mała śpi, Wiktor śpi, ja prawie też. Mieliśmy iść do znajomych bliziutko, ale wysłałam męża samego, bo głupio jakoś było im odmówić, a mnie tam nie ciągnęło, bo Agatka jak jest za dużo wrażeń, zmienia się w diabła tasmańskiego... więc niech przynajmniej on skorzysta hehe. Impreza taka na 3 pary i wszyscy mają małe dzieci - ale nie takie małe jak my :) Poza tym, uwielbiam ten wieczorny czas, kiedy nikt ode mnie już niczego nie chce - a że dziś chłopa nie ma, to czas na kafe i na cudowne nicnierobienie :) Miluchna trzymajcie się jakoś. Tego Sylwestra będziesz wspominać całe życie :/ Dyśka dobrze, że się odezwałaś, bo często zastanawiałam się co z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy wieczór z polsaem, a my z brzydulą :P wciągneliśmy z mężem 5 odcinków właśnie. maluch już śpi w pozycji na jezusa :) i oby tak zostało, a my poszalejemy z mężusiem :P no mam nadzieję, że maluch się nie obudzi.. oczywiście od petard! :) xxx Dyśka kobietko jak fajnie, że się odezwałaś, bo my tu sie naprawdę martwiłyśmy o Ninkę i Ciebie. xxx Miluchnnaa ja już pisałam, ale jeszcze raz napiszę - dużo dla was zdrówka! xxx Graga ale mi smaka narobiłaś na frytki, niedobra Ty! a głodna jestem, bo obiad mężowi średni wyszedł :( no mam jeszcze makowca z wigilii, ewentualnie :) xxx a na nowy rok toast z Karmi malinowym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba do toastu nie dotrwam hehe ale za to wypiłam wieczorem lampkę wina :) i zakańczam ten rok w bardzo dobrym humorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj brzuszki z mel b na you tubie zaliczylam :) I staram sie nie jesc po 18. Zawzielam sie strasznie oby 2013 był łaskawy i mnie nie kusil smieciowym zarciem i slodyczami. Ja bym chciala jeszcze dyszke zrzucić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie nażarłam jak .... nie bede brzydko mowic:) ja bym sie tez napila wina ale mam tylko swojskie a je bym musiala rozrabiac chyba ze 10 razy bo ma duzo procentów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje sie wstrzelic w 00:00 dzisiaj na kafe:) ciekawe czy mi sie uda i czy nie bedzie zapchane :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa to niech ci twoj po drodze do domu kupi:) o ile tam macie karmi :D bo ja nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa on bedzie 150km na godz do domu zeby alko nadrobić :) hehe wczoraj bidulek miał urodziny i nie mogl popic. A ja mam nadzieje ze najpóźniej pol godz po północy bede w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z polsatem :D niuniek śpi, Mój u rodziców moich na dole, ja biegam z doskoku tam :P a córcia u koleżanki - zadzwoniłam zapytać jak się bawią, to zdziwiona po co ja dzwonię....moja mała córeczka robi się dorosła :P xxx Miluchna trzymajcie się tam, dużo zdrówka życzę :) xxx Dyśka wybaczam :D trzymaj się tam dzielnie, mojemu maluchowi ulewa się też, więc za fajnie nie jest, na plecach mało leży bo strach,żeby nie zakrztusił się. xxx Byliśmy na echo serca - Filip ma jakieś struny i to one powodują szmer, no i nie zamkniętą komorę (nie pamiętam dokładnie nazwy,a nie chce mi się szukać zaświadczenia), ale ma się zamknąć w okresie roku maluszka. W kwietniu kontrol, mam się nie martwić :) xxx oj tak z postanowieniami to schudnąć jeszcze troszkę, jakoś pozbyć się brzucha - bo to spaść nie chce :( xxx Graga pieniążki doszły - ale nie za dużo ?????????!!!!!!!! odeślę różnicę :P xxxx Fajna muzyka na Polsacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już strzelają od godziny co najmniej..... xxx A mój maluszek właśnie kręci się coś. Nakarmię chyba i niech śpi do rana :D xxxx No to dziewczynki życzę Wam i Waszym najbliższym zdrówka i kasy, bo bez kasy to i zdrowia nie ma ( brak na leki i wizyty prywatne ) :P No i miłości, zrozumienia i spełnienia marzeń a także zgubienia zbędnych kilogramów :) xxx gangnam style ....właśnie leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangam style - musze sie tego tanca nauczyc w nowym roku - bede wymiatac na weselu u siostry :D mamusia nie za duzo - nie bede z kalkulatorem siedziec i liczyc ile wydalas na dana rzecz, ile na znaczek i koperte - zaokranglam do góry:) kup córce lizaka bo na nic innego nie starcza :D rozumiem jakbym sie o jedno zero pomylila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś o jedno zero się pomyliła to bym nic nie napisała , tylko uznała jako extra podziękowanie :D hihihihihih a nawilżacz i u mnie chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakis co jonizuje i jak to wlączylam to od razu sie poczulam jak nad morzem :D fajna taka chłodna mgiełka leci :D północ sie zbliza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa i graga - wbiłyście się :) Wam wszystkim też wszystkiego naj :) u nas chyba wojna... hehhehe tak strzelają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez jeszcze strzelaja:) pomyslcie sobie ile kasy poszło w powietrze i ile by dzieci miało jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa ale fajnie:) u nas juz byl a u was dopiero bedzie :D:D:D albo juz jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie spac nie chce i co teraz zrobic:) u mnie pies mi sie wryl do przedpokoju i biedny nie chce isc z powrotem na schody :( tak sie przestraszyl sztucznych ogni...... tylko szkoda ze to nie maltanczyk tylko 50 - kilowy owczarek niemiecki i troche trudno to bydle wyprowadzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly sie nie obudzil.a strzelali ze hoho:) a teraz sasiadka z gory puszcza puszek okruszek,ogorek ogorek no zwariuje a nie zasne przy takim klimacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie dobre klimaty co ty chcesz:) zawsze pozostaje ci dryndnac na 997:D ja spadam - moze sie jakos ululam :) a rano trzeba byc monter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
hmmmm, zero wpisow? A ja bede jutro odsypiac:) caly'dzien w lozku:) nic nie robie:) bo teraz sie mecze i nie umie zasnac - tak to jest jak sie swoja pore przetrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
hmmmm, zero wpisow? A ja bede jutro odsypiac:) caly'dzien w lozku:) nic nie robie:) bo teraz sie mecze i nie umie zasnac - tak to jest jak sie swoja pore przetrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
niezle zescie poszalaly jak zadnej nie ma:) ja juz musze montowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, od rana sprzątam, zmywam,ogarnęłam małego itd... czyli nowy rok to nic innego niż poprzedni :P codziennie rano to samo :D A zaraz po córcie trza jechać i zabrać, a Mój spi w najlepsze,miał małym się zająć żebym mogła pospać, ale chyba ma to gdzieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od 9 nie spie,ale moj cos marudny byl,a przy czyszczeniu nosa to juz w ogole dal popis placzu :) graga na szczescie udalo mi sie zasnac przy puszku okruszku.ech mam walnieta sasiadke z gory,co poradzic.wymyslila w ogole zeby odstawic swoja 2 letnia corke od piersi ze mleko z jej piersi dla kubusia potrzebne.heh tylko cos nie zadzialalo. mamusia to budz swojego i sie kladz.moj juz przebudzony po koncercie kuby:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×