Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

kurde musze sie wyżalić Wczoraj przyleciala do nas siostra mojego J., chrzestna naszego malucha i wyobrazcie sobie dziadkowie nawet grzechotki maluchowi nie kupili Kurde .... moi rodzice prawie cala wyprawke zrobili wlacznie z wozkiem a oni nawet grzechotki!!!!!!! nie kupili Chodze i placze po katach Niby nie maja takiego obowiazku ale przykro mi jest bardzo Zwlaszcza ze to ich pierwszy wnuk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaz82 twoi tesciowie nic nie kupili tak? A ta chrzestna chociaz cos kupila? Nie przejmuj sie kochana to o nich swiadczy jacy sa. Sa ludzie i ludzie dla nas to oczywiste zeby dac cos maluszkowi a u nich widac musi byc okazja typu chrzciny czy urodziny. A co na to twoj mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywiozla Misia taki ok 20 cm na oko i kaczuszke do kapieli a Nasz babelek narazie jest na etapie jak cos szelesci albo sie swieci .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz nie przejmuj sie:) u mnie moi rodzice tez nie robia nie wiadomo jakich prezentow ale za to mama zawsze przypilnuje wnuki jak trzeba i to ja sobie tez cenie.... a oni tez przyjechali czy tylko chrzestna? no wlasnie a co twoj na to? moim zdaniem to on powinien zwrocic uwage swoim rodzica:) a nawet jakby nie ma sie co martwic:) ja zawsze mojemu powtarzam ze nie wazne sa prezenty tylko to czy ktos pomoze w potrzebie i zdrowie dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyjechali bo KOTA musza pilnowac a z moim nie gadalam jeszcze o tym ale jak znam zycie to polozy uszy po sobie i uzna ze nie potrzebuje od nich nic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. tak na wstępie to napiszę, że dzisiaj kończy mój szkrab 3 miesiące :) albo 13 tygodni. wow, ale zleciało! :) xxx Macro sto lat, sto lat!!!! xxx Moniś ja też pewnie po 24 pojdę spać, mąż pewnie pogra przed kompem, ale ja nie dam rady dłużej. już dzisiaj karmi zakupiłam na sylwestra. przyjemne z pożytecznym, bo przynajmniej więcej mleka się natworzy :P xxx dan-mos no to miły ksiądz jak cholera... ale niech Graga to Ciebie wpadnie jak proponuje i pośpiewajcie wspólnie :D xxx Graga mój też ma długi tułów. pewnie gdybym założyłą na 74 to niewiele by za duże były. wiadomo też rozmiar rozmiarowy nierówny. dzisiaj w intermarche kupiliśmy pajace na 68, to wyglądają jak z tesco na 74 :) Te pierogi ze szpinakiem jak robisz, to na maśle podgrzewasz szpinak i fetę dodajesz? bo ja robię takie roladki z piersi z kurczaka i chętnie bym pierożki zrobiła. xxx mamusia tak jak inne dziewczyny podziwiam Ciebie za to że tyle rady dajesz z karmieniem. to naprawdę porządne wyrzeczenia z Twojej strony. Ale żeby to nie wpłynęło na Twoje zdrowie. Bo nam padniesz. przecież też musisz się zdrowo odżywiać. xxx Asiaz, wiem i doskonale rozumiem i współczuje.. pierwszy wnuk a kota nawet zostawić nie mogą, to przykre.. porozmawiaj ze swoim, uświadom mu, że Twoi rodzice kupili pełno zabawek, rzeczy a od teściów grzechotki nawet nie dostałaś. niech głupio mu się zrobi, to bardziej może dotrze... przypomniała mi się moja sytuacja, jak moi rodzice zapłacili za całe wesele, znaczy za salę, teściowa pracy nie miała to wiadomo grosza nie dała (nawet mój M. jej kieckę kupował na wesele) a jak ustawialiśmy kto ma gdzie siedzieć przy stole, to ciągle jej się nie podobało.. i aż moja mama powiedziała, że będą siedzieć na końcu bo im to nie przeszkadza. wiecie jak mi przykro było? a do narzekania to pierwsza była. Niestety teściów nie zmienimy i bierzemy razem w pakiecie z mężami, ale trzeba uświadomić im, że wcale nie jest tak super, ja bardzo długo walczyłam z tym, żeby mój zauważył jak bardzo go faworyzują w rozmowie i wreszcie zrozumiał.. ale ile gadania... xx mykamy na kąpiel, wykąpać bobasa. to niby po 3 miesiącu już z górki? haha, zobaczymy :)) xxx A gdzie reszta laseczek? Mimba, Diana, Ania_k, Miluchnaa, Emachines, Rzodkiewa? No i reszta, bo już mi się nicki plączą, więc odzywać się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
natalie jak na kompie bede to ci przepis posle, generalnie u mnie w domu sie tym zajadali - nawet siostra ktora nie lubi szpinaku:) myslala ze to pierogi z grzybami:D tylko tata nie jadl bo mowi ze w wojsku sie najadl szpinaku:) ja na sylwka sobie zrobie bo smakuja tez dobrze na zimno i se tak mysle ze jakis dip czosnkowy bylby jak znalazl do nich:) wreszcie po kilku dniach przegladania i czytania opini zamowilam Dominisiowi nawilzacz - odbieram w poniedzialek:) bo ilez mozna czekac na prezent na gwiazdke:) a przyda sie bo akurat jakis katar mnie zlapal.... Wkurza mnie to ze ino mnie ssie jakies choroby lapia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://domowe-wypieki.blogspot.com/2012/08/pieczone-pierogi-ze-szpinakiem-i-serem.html tutaj masz/macie przepis:) ja szpinak kupuje mrozony w biedronie - brykiety 450gram i ser feta 270 gram i z tego farsz robiłam, szpinak dalam na patelnie i rozmrazalam go bez dodatku niczego az calkowicie woda odparuje a potem dodałam do sera i tylko popieprzylam i dodalam ziola - oregano i bazylie... wymieszalam.... ciasto z tego przepisu jest fajne bo smakuje tak jak ciasto z kapuśniaczków kupowanych w sklepie:) jezeli ktos zamierza robic pierogi tylko dla jednej osoby polecal z polowy skladnikow bo ich wychodzi duzo:) 3 osoby na pewno sobie pojedza:) ale sie rozpisalam a i tak nikogo nie ma:) cos czuje ze mnie rozlozy na nowy rok:) jutro jedziemy do panewnik szopke ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Graga, czyli coś podobnego jak farsz do roladek co robię :) kuruj się, a nie szalej z szopkami! :) ja szukam podania do zusu, bo musi mi wydać rmua, bo mam wizytę u lekarza.. a żeby je dostać muszę jakieś durne pismo napisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
napisz *prosze o wydanie rmua* ja bym sie nie rozpisywala:) a podobno mialo cos wejsc ze w przychodniach maja sobie sprawdzac w kompie czy jest sie ubezpieczonym, tylko nie wiem od kiedy, moze od stycznia? U nas w nfz jak sie jedzie wyrobic karte to babki se w kompie sprawdzaja czy skladki sa odprowadzone.... Laski ze slaska macie juz karte wyrobiona? Ja albo w poniedzialek skocze albo po nowym roku bo mnie w przychodni zjedza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
natalie od stycznia nie trzeba miec zadnych papierow, swiadczeniodawca moze sprawdzic w kompie czy jestes ubezp na pods nr pesel imienia i nazwiska,jezeli sie nie uda a nie bedziesz miala papierka to wystarczy napisaac oswiadczenie ze posiadasz ubezpieczenie.... Poczytaj se na kadry infor,nie moge wklejic bo z komory pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ja slyszalam o tym,ze ma wejsc na poczatku stycznia,ale znajac nasze przychodnie to szybko tego nie obczaja dlatego wole miec :) heh tez tyle napisalam co i ty :) w ogole bezsens jakby nie mogli bez podania wydac :/ paranoja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej lasencje.. Ja tu jedtem i nigdzie sie nie wybieram :) my sylwka w domu moj kończy prace o 23 wiec zdarzy na szampana dojechać a potem spac :) Mikołaj był i u nas :) pod choinka znalazłam szklana szkatulke na bizuterie a w niej branzoletke svarowskiego. Ku mojemu zdziwienie MIKOŁAJ mnie posłuchał ze chcialabym jakas biżuterię :) noi mateuszkowi tez sie dostało pare prezentów ale juz spal wiec mama otworzyła :) Dziewczyny zaczelam ćwiczyć z chodakowska trzeci dzien za mną.!!! Mięśnie bola jak cholera ale sie zawzielam.!! Musze cos w koncu z soba zrbic bo sie zapuscilam mam nadxieje ze nie braknie mi sił i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga - ja kartę nfz wyrobiłam. Nie wiem czy wiesz, ale teraz wydają ją "od ręki", więc za jedną wycieczką uda Ci się to załatwić :) Miałam ze sobą tylko jakiś papier z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooł u nas jednak byla rozmowa o tesciach Moj tez wku....wiony i niby ma z nimi pogadac jesli nie przez skype to jak na Wielkanoc pojedziemy Tylko ze jak znam zycie to nam przejdzie do Wielkanocy Dla mnie tez wazniejsze od prezentow sa czyny ale u tesciow z tym tez nie najlepiej Od maja wracam do pracy i pytalismy czy by tesciowa nie przyjechala do opieki to powiedziala ze nie bo wtedy to ogrodek bedzie uprawiac !!!!! maja pare drzewek i marchewke sobie sadza, ziemniaczki jak to przy domu i nie bedzie mogla pomoc!!!! temat rzeka.... i na dodatek okres dostalam A myslicie ze juz mozna tamponow uzywac ?? czy poczekac z tym jeszcze ?? a wogole to milego dnia wszystkim zycze :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie kochane! macro NAJLEPSZEGO! i dla reszty jubilatek co zapomnialam:) mnie cos grypsko zaatakowalo wiec nowy rok zapowiada sie nie koniecznie fajnie. tak sobie dzisiaj rozmyslalam o minionym roku. tyle pieknych i wzruszajacych chwil zwiazanych z ciaza. dopiero co dowiedzialam sie o ciazy a juz smyk malyz nami nowy rok bedzie swietowal:) tak szybko czas ucieka ze juz pomalu zapominam jaki malenki byl synus:) musze czesto zdjecia ogladac zeby sobie przypomniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Macro, zapomniałam - najlepsze życzonka :) xxxxx wiecie co,nie mam siły go odstawić od cyca, nie potrafię :( dalej karmię, wczoraj cały dzień na cycku - jakby wiedział,że chcę już zabrać cycunia,hihi xxxx Mieliśmy wczoraj gości- z miesięczną dziewczynką, siedzieli od 16 a wyszli po 22 !!! Ja mam ustawiony tryb dnia a bardziej tryb wieczory, hehehe i ona zdziwiona,że mały po kąpieli cyc i spanie w łóżeczku. Ona nie kąpie codziennie, nie ma żadnego rytmu czy czegokolwiek - ja nie wiem, no i ta mała piszcząca jak nie wiem co a oni nic, dalej w najlepsze siedzieli i tyle. Mało tego -żadnych ubranek na zmianę nie wzięła, 2 pampersy i mleko ( bo karmi mm) tylko na jedno karmienie i maleńka ryczała od 21 już. No mówię wam, ja to jakaś chyba bardziej zorganizowana...i jak gdzieś jadę, lubię mieć wszystkiego więcej ze sobą, aż Mój się śmieje,że chyba wyjeżdżam na tydzień co najmniej :P xxxx asiaz cóż poradzisz - tylko nerwy niepotrzebne z teściami. Pamiętaj,że jak będziesz jechać do PL to nic im nie kupujcie w prezencie... No i nie spieszcie się by pokazać maluszka. A co do pilnowania, ja wracam pewnie też w maju, mówiłam na śniadaniu świątecznym,że wracam i muszę niani szukać a teściowa zero słowa- a jest na emeryturze już 3 lata a ma niecałe 60 lat...i dobrze się trzyma, ale żeby choć wspomniała o popilnowaniu 2-3 h dziennie, no ale ja i nie chcę, ona choruje, więc może gorzej bym się denerwowała, ale dosłownie 2-3 h mi potrzebna niańka... ehhh A co do tamponów - nie mam pojęcia czy można, ja jeszcze nie używałam, miałam pierwszy okres, a teraz około 3 stycznia jeśli będzie. xxx Rzodkiewa podziwiam chęć ćwiczeń - ja mam zerowe podejście do tego. Zresztą jeszcze wczoraj leciała mi krew ze szwu :( xxx Ale wy gotujecie - graga i reszta - kurczę podziwiam :D xxx U nas żadnych kart oczywiście nie ma, rmua przysyła mi kadrowa na moją prośbę. xxx emachines - kuruj się :) xxx Miłego dnia kochane, za parę minut wrzucę zdjęcia na galeriusa i przy okazji wasze pooglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkieweczko gdzie znajde jakies materialy odnosnie tych cwiczen chodakowskiej? sa gdzies do sciagniecia czy jak? to sa jakies serie cwiczen, jak to wyglada? dzieki buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines na you tubie wszystkie czesciej sa. 1 skalpel ,2killer I trzecia turbo spalanie . Ale do sciagniecia pewnie tez sa na necie. Ale skalpel najlzejszy najlepszy na poczatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiłam zdjęcia i widzę,że Ania3107 też :) no i obejrzałam resztę maluszków - ale wasze dzieciaczki włoski mają a mój łysolek :D I są takie słodkie wszystkie :D Szkoda,że spotkać się wszystkie razem nie możemy- taką imprezkę zrobić z dzieciakami - ale fajnie by było :D xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie dwa miesiace mnie tu nie bylo ale widze ze wszystko w normie :) szczesliwego nowego roku zycze :) moj maluch robiony w sylwestra rowno rok temu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki rzodkiewka:) mamusiu moj tez raczej lysolek:) chociaz gdyby jego wloski byly ciemne to cos by tam bylo widac a on blondyn na calego:) ale nam te dzieciaczki rosna! ja jeszcze rok temu oplakiwalam utracone malenstwo a teraz maly mezczyzna nam w domu rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines, racja gdyby miał ciemniejsze włoski to by inaczej i mój wyglądał :P Tusi maluszek to dopiero ma czuprynkę :D xxxx a co tu taka cisza??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan mos slyszalam ze od reki wyrabiaja ale wybrac sie tam.....:) dan mos i agulka polecam wam i maluszka panewniki bo jest tam wielka szopka w kosciele, ruchoma szopka z boku i żywa szopka w ogrodzie klasztornym:) moje dziecko miało dzisiaj radoche:) mamusia ja moge ci dziecka pilnowac, przyjade do ciebie w poniedzialek a bede wyjezdzac w piatek:) jakos sie dogadamy:) ja wtedy w listopadzie co mialam to krwawienie to jednak chyba nie byl okres bo do dzisiaj drugiego nie mialam...;/ a gdyby byl to pewnie bym tamponow uzyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. nie odzywałam sie, bo dopadł mnie potworn bol glowy i ogolne problemy zoladkowe. Graga ja ostatno tez mialam krew ze sluzem ale przeszlo po 2 dniach wiec chyba to nie okres, tylko kurna co??? ale tampony jak najbardziej :) w ogole 24grudnia minal rok od ostatniego okresu :D xx jaka witamine D podajecie/ bedziecie podawac? bo chc zamowic na allegro, w aptece drozej wychodzi. xx heh Adza niezle :P moj byl "robiony" tez od nowegp roku ale powstal 12 stycznia prwdopodobnie :) xxx asiaz trzymam kciuki by dotrzymal slowa twoj M. takie cos trzeba jednak wyjasnic.. moja tesciowa za to boi sie za rece wziac odkad kuba ryczal w nieboglosy. boje sie ze teraz konzy staz, pracy nie ma, to czescej bedzie u nas.. xx sorki za bledy alr mlody na cycku, maruda zis jak cholera, wyczuwa moj zly humor chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobity wszystkiego dobrego z okazji byłych świat i już na zapas na nowy rok..na mnie tak rodzina i wydarzenia świąteczne spadły znienacka że nie dałam rady nawet się pożegnać i złożyć życzeń :) jakimś cudem rozwozdu nie będzie bo daliśmy radę świątecznemu duchowi!!!! i tak święta pomiędzy 2 rodzinami, biesiadowanie do północy w domach albo w knajpach i kursowanie z dzieckiem tam i siam / mineły bez szwanku (wkladanie do śpiworka i fotelika mam opanowane na bum cyk cyk!) i cała nasza trójka organizacyjnie spisała się na medal. Dziecko do rany przyłóż, ale ona, juz wiem do imprezowania jest stworzona i do przebywania wśród tłumów ludzi..moja mama która pierwszy raz ją widziała ciągle siedziała z miną obrażoną bo dzieko według niej się męczy hehe..jakoś mi na nieszczęśliwą nie wyglądała! Poza tym dziecię spało poza domem pierwszy raz i też przebiegło to bez problemu, z czego się cieszę :) xxxxx może jutro was nadgonię i coś więcej napiszę :) xxxxxx acha nie muszę mówić że odmówiliśmy szwagierce sylwestra u niej, by odpocząć w domu w końcu i iść spać wcześnie, mówimy że dziecko nam szkoda o 3,4 rano gdzieś nosić bo całe święta to przerabialiśmy....... a ona na to - no to przyjedziemy do was! i mamy jutro 8 gościów heheheeh bossssssko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddffddd
Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięca. Ubranka za kilka złotych. www.Lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia podziw wielki za wytrwałość w karmieniu Tyle wyrzeczeń miałaś w ciąży i nadal ;-( Graga ja byłam kiedyś w Panewnikach pooglądać szopki ale to chyba z 5 lat temu było ,muszę się wybrać z dzieciakami Mój syn dziś 14 lat kończy ale urodzinki odprawiamy w styczniu razem z moimi Marysia też ma ciuszki na 68 teraz Nogi ma długie nie wiem po kim Karty jeszcze nie wyrobiłam .... mam tylko zaświadczenie z pracy że zgłoszona do ubezpieczenia A i u mnie okres się pojawił Tamponów nie stosuje więc nie pomogę Mamusia a jaki Filipek ma poziom tej hemoglobiny ? Moja ma 9,10 a norma od 11,2 No i erytrocyty,limfocyty,hematokryt też poniżej normy ma Podaje jej Ferrum lek oraz Cebion no i wit d Marla jak twoje zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani:) nie odzywałam sie bo ostatnio jestem taka zabiegana,non stop gosci mamy...chrzcinki udane,malutki był grzeczny jak aniołek,dodałam foty na face...:) emachines kuruj sie... musze was nadrobic,potem napisze wiecej Adza fajnie ze w koncu sie odezwałas,a gdzie paz mama,pela itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×