Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Dianakarina mam takie pytano Ciekawska jestem A ty masz synka z anglikiem Powiedz mi jak z obywatelstwem? Leo ma podwójne trzeba się na jedno zdecydować ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Widać, ze cisza i sobotnie sprzątanie :)) Ania_k to Patryczek drobniutki - zresztą jak i mama :) mój ważył 5kg w drugim miesiącu :) teraz to już 7kg jak nic. ale też nie widać żeby był pulpecik. narcyzowa u mnie w przekręcaniem to dokładnie tak jak u Gragi. i grzechotki też potrzyma max 2-3 minuty. oczywiście wkładając do buzi. czasem się uderzy grzechotką w buźkę. Diankarina to ładnie dietkę widzę, że trzymasz. no i super rezultaty :) ja też mam 2,5kg na minusie. tyle, że bez diety. spodnie jeansowe co dostałam na święta od męża są już za duże. i sprzed ciąży też. jak tak pójdzie dalej to za 3 miesiące spodnie będę musiała nowe kupować. ola współczuje na prawdę teściów.. uświadamiasz mi w ten sposób, że moja teściowa zła nie jest :)) choć też często swoje rady daje, tyle że mąż mi ich nie przekazuje tylko mamę hamuję. że my to wiemy i robimy po swojemu. a czego nie wiemy, to w necie znajdziemy informacje. Mamusia a co to za nastrój? coś się stało? uciekam bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narcyzowa moja jeszcze się nie przekręca, ale tym się nie martwię. Mój syn też nigdy tego nie opanował ;) ale zaczął pełzać i chodzić zgodnie z normą i dzisiaj niczym nie odbiega od rówieśników. Od niedawna zaczęła łapać zabawki wiszące na macie, trzyma grzechotkę i wsadza do buzi. Dziewczyny co u Vivii, bo wiem że się przeprowadzała ale coś długo się nie odzywa. Przegapiłam jakąś scysję? ;) Olka, mnie również nie przeszkadza temat teściowych. Zresztą, czytając ciebie, zaczęłam doceniać swoją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotiuszka no właśnie Vivii dawno się nie odzywała. po przeprowadzce tylko parę razy i coś cisza. Więc VIVII czekamy na info od Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaZ Leo bedzie mial podwojne obywatwlstwo. Nie wiem jak ze mna kiedy wezmiemy slub. Slyszalam ze w polsce nie mozna miec podwojnego obywatelstwa ( jedynie przez urodzenie jak Leo a nie nabycie) jezeli nie bede mogla miec podwojnego to poZostane przy polskim. **** Natalie zazdroszcze spadku wagi :) super :-) kupilam tarke szklana i polecam. Bardzo ladne puree robi. Jak na razie starlam jablko zeby zobaczyc i jak ze sloicZka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dziś miałam dzień porządków więc dlatego tylko weszłam poczytać co u Was i lecę spać Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Was czytam Kobietki, tylko jakoś czasu nie mam, żeby coś napisać:( Diana zadroszcze tych straconych kilogramów, u mnie waga od pewnego czasu stoi w miejscu, pewnie dlatego, ze obiadam się słodyczami :) A ja właśnie mleczko ściągam na poranne karmienie - Moniś, medela jest naprawdę ok:) jestem bardzo zadowolona z zakupu :-) Tak mi sie przypomniało, kiedyś któraś pytała o dbanie o wygląd :) staram sie jak mogę ;) a makijaż delikatny codziennie rano jest nakladany :) ale na tym punkcie trochę mam bzika :) bo oprócz swojego podstawowego zawodu, skończyłam kilka profesjonalnych kursów wizażu i lubię się malować, a jeszcze bardziej innych :) Śpijcie spokojnie i kolorowych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naryzowa, moja Córeczka przekręca sie z plecków na brzuch, ale na odwrót jeszcze nie. Po zabawki wyciąga rączki czasami i bardzo nieśmiało :) Na macie z zabawkami uderza rączkami w zabawki :) Udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ruch jak w rzymie dzisiaj na forum :)))) oczy mi sie zamykaja, nie dal mi pospac moj marudzacy Kuba. ech.. Dyska a kupilas laktator medeli swing czy mini electric? dobrze ze laktacja sie zwiekszyla. milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie, kupiłam swinga :) U mnie nocka jak zwykle bezproblemowa, ale i tak jakoś mało sie wysypiam. Gdybym nie musiała Ninki pionizować po jedzeniu pól godziny, to byłoby wiecej spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
helo Dyska a do kiedy ja musisz tak trzymac? Robisz to zawsze ty czy twoj tez ci pomaga? Podziwiam cie za twoja cierpliwosc:) Natalia ruchu nie ma i strona ciagnie sie jak flaki z olejem:) Pytanie do mam chlopcow, czy z siusiaka schodzi wam caly napletek? Tzn nie wam ale wiecie o co chodzi:) Ja dzisiaj leniuchuje, w pizamie jeszcze jestesmy, robie obiad:) co tam dzisiaj pichcicie? Ja mam gotowane udko a reszta pieczone... Ech ja wczoraj sprobowalam zjesc skrzydelka pieczone i dominik urzadzil mi taki koncert wieczorem ze ja dziekuje za jakiekolwiek danie smażone...on po prostu tego nie lubi i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga u nas rosol i tez udka smazone.Ja nie sciagam wcale napletka,pediatra nie kazal mi wcale majstrowac przy nim bo jak sie majstruje to stulejki sie mozna nabawic wiec sie jej slucham i chirurg tez mi to powiedziala ,by nie ruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
heh ja tez nie majstruje nic,ale widze ze nawet gdybym chciala to mu nie sciagne,jest tylko taka waziutka szparka i nie wiem czy sie martwic czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga mi pediatra tez nie pozwoliła jeszcze nic ruszać ... A mialam sie wlasnie to was zapytać .. :) wyreczylas mnie :) U nas juz po pierwszej Marcheweczce .. Była wszędzie w nosie na mnie na babci na Matim na podłodze :) :) ale spakowalam bardzo.. Niestety na 48 tylko skoczek wiec nawet połowa nie poszła trudno .. Jutro próbujemy jablusxko :) Chcialam sie pochwalić ze moja suknia juz uszyta czekam na przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj maluchy maja taka waska szparke,tak mi pedioiatra mowila,jak go nie boli i sika ladnie to jest ok,obserwowoac mam czy krew leci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga, muszę tak pionizować dopóki nie przestanie ulewac. A na razie wciaz ulewa. Nie wiem, czy to coś pomaga, bo Ninka ulewa około godziny-dwóch po jedzeniu, no ale staram sie robić wszystko, co nakazują przy refluksie. Najgorzej jest z ostatnim karmieniem i tym około 4-5 rano, bo zasypiam przy tym pionizowaniu:) Kochana, Mój mi pomaga i w miarę możliwości karmi i trzyma pózniej Ninke, a ja w tym czasie mogę sie wykąpać czy tez ściągnąć mleczko. Ale nie chcę aż tak nadwyrężać jego pomocy, bo i tak wszystko jest na jego głowie. Ze względu na ten refluks Ninki i ulewanie nosem, zawsze ktoś musi przy niej być i z reguły to jestem ja. No i moj kochany sprząta, gotuje, wychodzi z psem na spacer, zmywa naczynia, umawia wszystkie wizyty lekarskie i rehabilitację i zawsze jeździ ze mną na te wszystkie wizyty. Ja w zasadzie tylko zajmuje sie Ninką. Kolację zawsze też mam zrobiona. Oczywiście w miarę możliwości tez zajmuje sie domowymi obowiązkami, ale raczej sporadycznie. No a ponieważ chodzi do pracy i musi rano wstać, to pritestuję, kiedy on chce karmić około 23 czy 23.30. Ja w ogóle Ninkę dużo noszę, bo na macie też długo nie może lezec, bo na wznak nie powinna, a w leżaczku to jeszcze dopóki nie pozbedziemy sie asymetrii wolę Ninki nie sadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa, super, że suknia już uszyta, zatem mozesz spać spokojnie ;) a powiedz,, kiedy ta cudowna uroczystość, bo jakoś przeoczylam tę wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nic nowego Nince nie podaje. Pediatra powiedziała, ze jak Ninka skończy 4 miesiące, to wtedy zobaczymy :) wiec spokojnie czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyska podziwiam i wspaniale ze masz taka pomoc. Masz w stopce zla date wpisana. 21.20 a powinien byc 10 Rzodkiewa suknia najwazniejsza :-) Ja podalam wczoraj 2 lyz jabluszka ktore sama starlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana a ty karmisz piersią, wybacz, ale nie pamiętam :) Mnie też korci aby coś dać na spróbowanie małej. Czy jabłuszko dałaś surowe? Bo ja karmię piersią i do tej pory sama nie jadłam surowych jabłek bo boje się o brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
dotiuszka ja karmie cycem i od samego poczatku jem jablka tylko ze bez skorki:) a takiemu malenstwu wydaje mi sie ze gotowane jabluszko ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie humor lepszy a był gorszy bo wiadomo, Mój nie ma pracy - ale coś się już ruszyło,więc może będzie ok. Tu zaraz powrót do pracy, szkoda małego zostawiać ale kurczę wyjścia nie ma, waga stanęła w miejscu i jakoś pogoda wkurza mnie, także i humor byle jaki :( ale może zaraz będzie ok. xxx co do jabłuszka to mi pediatra powiedziała,że dać gotowane lub pasteryzowane ze słoiczka na poczatek i co drugi dzień- aby nie na wieczór. I jakiekolwiek inne jedzonko dopiero w 5 miesiącu. xx mały obudził się więc lecę karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa, fajna data :) to już za 4 miesiące :) super :) Diana Dziekuje, nie zauważyłam tego błędu w stopce :) zaraz poprawie :) Ja tez jem codziennie jabłko bez skórki i wszystko jest ok :) Mamusia, na pewno zaraz będzie lepiej, ściskam :) A my wróciliśmy z długiego spacerku, Ninka pojadla i teraz sobie śpi :) Marla, Moniś, co tam u Was? :) Buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka, tak po prostu wszystko na raz się zebrało, nie wspomnę o pokarmie, bo też był kryzys i moje zwątpienie. Ale mimo wszystko walczę i jakoś mały pije znów z piersi. xx I już nie odciągam przed karmieniem mleczka, kilka razy nie było jak i nic małemu nie jest, więc tak na dobre od 2 dni nie odciągam pokarmu przed podaniem piersi :) co jest łatwiejsze choćby w nocy. xxx Dziewczyny, które używają pieluchy DADA z Biedronki, czy wam one plastikiem nie śmierdzą ? Kupiłam jedną paczkę tydzień temu chyba i normalnie nie wiem co robić, małemu zakładałam i tyłek mu troszkę "zajeżdża" tym zapachem. I nie wiem,czy taka mi się paczka trafiła czy ja przeczulona jestem ?! xxx Rzodkiewa, to fajnie,że już data jest :) Dzień Dziecka :D xxx I kolejne pytanko, dziewczyny co szczepiły szczepionkami z NFZ, czy wasze dzieciaki mają gulkę na ramieniu rączki po ukłuciu ??? Jest niewidoczna ale wyczuwalna pod palcem. xxx Graga ja przy swoim nie majstruję :P, też lekarze kazali nic nie ruszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×