Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Pela a Ty karmisz piersią???czy sztuczne? pocieszyłaś mnie że nie tylko mój tak śpi ....może to takie fazy...ale badania zrobię....jabłuszka mamy ze słoiczka, bo swoich brak a z targu boje się kupować bo wiadomo co to....czy nie pryskane.....itp a te w słoikach normy maja zachowane-powinny.....przynajmniej.... Olka koniecznie musicie ze swoim ustalić warunki odwiedzania-jak oni mogą tak się wpraszać do was..... ;Powiem Ci kochana że z tymi ruchami brzuchu to miałam tak po Szymonie....normalnie miałam schizy....czułam jakby dziecko mnie kopało.....byłam nawet u gina .....powiedział że to może byc efekt powracania jelit na swoje miejsce....miałam to bardzo długo..teraz nie....ale jak to opisałaś to identyczne mialam odczucia:) Graga ale Ty zdolniacha jesteś-arcydzieło sztuki...ciekawa jestem jak Pietrucha wytrzymał bez drapania i czy nie rozmazał się totalnie.....;) kasiutka3 koniecznie zrób hcg w odstępach o zobacz czy rośnie.....test nawet bardzo czuły może jeszcze nie wykazać...chociaż możesz rano spróbować....nudności to nie jest objaw jedyny dla ciąży-może być napięcie przedmiesiączkowe.Mimo wszystko życzę córeczki:)Daj znać czy to ciąża:) FAJNIE....TEŻ MAM JUŻ DWÓCH-A WŁAŚCIWIE TRZECH FACETÓW(bo i mąż) -FAJNIE BYŁOBY MIEĆ CÓRKĘ:)EH..... nata_lie -była dziś kupa:) hehe pewnie po jabłku z marchewką:)nieciekawie że Twój Mały tak reaguje na obcych-a może oni mocno się perfumują i go drażni ich zapach-czasem dzieci tak mają....a może rzeczywiści eten głos...... u mnie ciagle stado dzieci sąsiadów i mały śpi przy ich krzykach...a jak była ostatnio moja siostra z małym swoim 8-miesięcznym i ten piszczał to Antoni ciągle się budzil i nie mógł spać;) -hehe już inna częstotliwość głosu.....i oczy jak 5 zł....i płacz.....hehe... Fiolcia87 ładnie waży ten Twój Mały:) hehe dobrze odżywiony:) Monis tak tak badanie trzeba zrobić....a jak tam Tadeuszek po nowych specyfikach od dermatologa pomagają?jak działa nawilżacz-zadowolona jesteś? Mamusia to dostał Twój ta pracę....?jak badania ?chyba znów tel nie działa Twój.....:( Dziś kupiłam żel na dziąsła bo Antonio dziś marudził strasznie mało ręki nie zjadł z nerwów ....ewidentnie dziąsła drażliwe....coś jest na rzeczy:( Ekiotka a Twój Kubunio to przewraca sie z pleców na brzuch....? Dobranoc wszystkim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i angel super ze macie zabieg za sobą:) pewnie padniesz dziś jak mucha.....tyle emocjii....ale najważniejsze ze się udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Graga to co Twój teraz będzie robił?;) może prasował....jak zmywanie mu odejdzie:P ZMYWARKA SUPER SPRAWA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, działa ale księdza po kolędzie miałam, wiesz czekanie na niegoo a potem gadka z nim itd, i od razu kąpiel, karmienie, pomaganie córce w lekcjach i dopiero telefon i laptopa do ręki wzięłam. Dostał pracę, badania 2 dni robił bo cukier wysoki, a to wzrok coś nie tak itd. Nerwów pełno i co nie tylko, a ja samo przed @@@@@@ wrrrrrrrrr to i humorek extra mam. Od poniedziałku idzie i dobrze, bo jutro nie muszętaksówkami jechać na rehabilitację. xxx Graga odpisałam na Fb I jak zmywarka jest???? xxx Uciekam pakować torbę na jutro. Wszystkim dobrej nocki :) !!!! Jutro doczytam resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta marla a potem bedzie mi chciał magiel kupić :P już bym wolała żeby odkurzał co 2 dzień :D a ta zmywarka to chyba dlatego ze go nie było 2 tygodnie i ja codziennie spędzałam godzine na myciu naczyń;/ nie wiem jakim cudem bierze sie tyle brudnych naczyń, alebo ja jestem taki flejtuch albo u nas następuje cudowne rozmnożenie... co do twarzy pitera jak po niego przyszłam to miał tylko "zjedzoną" farbę od nosa do brody :) no przeciez musiał czyms jesc w przedszkolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpicie ??? No ładnie,ładnie :) Ja już wyspałam się, tradycyjnie jedna pobudka tym razem o 3, i śpi mój synek. Córcia już wyprawiona do szkoły - wcześniej bo po pączki pobiegła :P :) szczęściara, może sobie zjeść. xxx A my zaraz na rehabilitację, więc odezwę się później. Miłego dnia i miłego podjadania pączusiów :D a tym co nie mogą, niech łączą się w bólu ze mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla nie z plecow na brzuch mu sie jeszcze nie udalo za tydzien mamy wizyte u neurologa to sie dowiem czy jest sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zombie się wita. Mój daje czadu w tym tygodniu - dziś w nocy budził się o 22, 23, 1, 1:30, 2, 2:20 i tak do rana. A co najlepsze jeść wcale nie chciał, tylko marudził. Nie prężył się więc raczej brzusio go nie bolał. Ale i tak uszyję te sowy ;) xxx Skóra na brzuchu lepsza ale drapie się okropnie. Głowę to ma taką jakby go ktoś szczotką drucianą uczesał! xxx I nie wiem co miałam jeszcze napisać, wybaczcie ale mózg mi nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u nas noc cuuudnaa.. pobudka o 2.45 a pozniej o 5 i do 7 mój syn kwiczał, albo raczej udawał osła.. ech... a ja już spać nie mogłam, i chodzę lekko do tyłu. nawet pieluchę odwrotnie chciałam małemu założyć a kawę do lodówki włożyłam. xxx mamusia zupełnie zapomniałam o tłustym czwartku, może zjem jakiegoś pączusia. bardziej śledź za mną chodzi na środę popielcową :) dzisiaj mama sama przyjeżdza, ciekawe czy będzie ryk.. zmykam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Dziekuje za Wasze wsparcie i cenne uwagi. Ninka chyba już zapomniała, ze ma tę rozwórkę na sobie, a wczoraj jak zdjęliśmy to cudo do kąpieli, to nogi cały czas miała tak odwiedzione jak w rozwórce:) przez dwa i pól dnia nosiła ją bez zdejmowania. Druga nocka tez była trochę ciężka, ale wczoraj rewelacja, cała noc przespana :) na razie ponosimy to przez dwa tygodnie i zobaczymy, co na kontroli powie lekarz. Na wszelki wypadek zapisani Jestesmy na konsultacje do innego neurologa, tak jak radzilyscie. Wprawdzie dopiero na 12 marca, bo to podobno świetny ortopeda, no ale poczekamy. Moniś, współczuje tych pobudek, pewnie padasz z niewyspania, no ale cóż poradzić, ze te Maluszki takie rozrabiaki :) Marla, jej a Ty już do pracy... Dobrze ze tylko na 4 godziny tymczasem. Ja wracam dopiero 20 maja, Ninka będzie miała 7 miesięcy. Już mi przykro, jak sobie o tym pomyśle. Dobrze ze moja Mama będzie sie zajmować Ninką. Co do okresu, to ja tez już miałam dwa razy. Pączucie zakupione, wiec skosztuje jednego na pewno :) Przepraszam, ze wszystkim nie odpisuje, ale zmykam na rehabilitację. Ściskam Was mocno i życzę miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;] Moniś łącze się z tobą jako zombi ;P noc masakra, już nie wiem czy on kiedyś zacznie przesypiać chociaż 3 godziny ;/ wczoraj położna poleciła mi jakiś krem na jego swędzącą brzydką skóre, ale podobno drogi więc zaraz jade do lekarza żeby mi na niego recepte wypisał to bedzie za darmo, bo tutaj dzieci do 16 roku życia mają wszystko na recepte za darmo ;D mnie dziś czeka dentysta, już umieram ze strachu, strasznie nie lubie wizyt u dentysty, ale jak mus to mus... Udanego czwartku ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Do Moniś moj maly tez ma atopowe zapalenie skóry smarowałam go kremem emolium trojaktywnym po dwoch smarowanaich myslalam ze nareszcze znalazłam kosmetyk ktory pomoze mojemu maluchowi niestety na drugi dzien skora na glowce byla popekana tak jak opisujesz jak by malego ktos szczotka ryzowa uczesał . odstawilam ten krem i smaruje malego mascia cholesterolowa i zwykla wazelina do kapieli uzywam emulsji trojaktywnej emolium i kapie malego w wodzie mineralnej z filtra bo mam w kranie strasznie twarda. a pranie piore w programie antyalergicznym z proszkiem i nastawiam jeszcze raz bez proszku i to pomaga pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nawcinałyście się pączków ??? :D My byliśmy dziś na wizycie u doktorka ( kierownik szanowany, jak się okazało, poradni rehabilitacyjnej - jak zobaczyłam na drzwiach już lżej mi było :P). Pogadaliśmy o ciąży, o dzieciach,porodzie itd. A potem badanko. Synuś zadowolony, uśmiechnięty - bo pan doktor posadził go, popodrzucał na boki hehe i na brzuszku położył. I dziecko szczęśliwe. Stwierdził,że rehabilitacji nei trzeba zupełnie :D Filip rozwija się prawidłowo, wręcz już siadać chce, bez problemu siedział tam u niego podparty na stoliku. Zaciśnięte piąstki nie wymagają ingerencji rehabilitanta - sama mam go dalej ćwiczyć. Stwierdził,że jest bardzo silny, pogodny i nie ma się do czego czepiać. Pokazał jak nosić, no i ma prawo nie przewracać się jeszcze z pleców na brzuch- na spokojnie mam wszystko brać,nie czytać,że powinien siedzieć i stać w konkretnym miesiącu bo wiadomo każde dziecko jest inne. Po za tym mówił,że świetny z niego dzieciak :D rewelacyjnie się śmieje i jest pogodny...szkoda,że nie bywa u nas czasami wieczorem. :P A zapytałam, dlaczego w jedną stronę bardziej woli patrzeć, lepiej się przekręca z brzuszka na plecy, a on zapytał się mnie : na którym boku leżałam w czasie ciąży najczęściej a ja ,że tylko na lewym - no i powiedział,że sama sobie odpowiedziałam :D xxx sorki,że tak o sobie. xxx Dyśka ja też wracam 20 maja do pracy,już urlop wypisany itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu---- u kogo byłas?jakies namiarki?prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka no widzisz kochana-nie powiem a nie mówiłam bo mówiłam:):P DZIECI SZYBKO SIĘ PRZESTAWIAJĄ:)Oby nie trzeba było długo tego nosić...Fajnie że Ninka zostanie z Twoją mamusią-eh tez tak bym chciała...ale cóż rzeczywistość jest inna i trzeba sobie radzić. Mamusiu super że z Fifi już w porządku:)Dobrze że trafiłaś na spoko gościa.....bo czasami powiem szczerze że mam wrażenie że oni wszyscy w mafii są -jedni drugich polecają i dawaj machina działa-praca się kręci..... A mu mamy jednak 2 zębule na dole:D widać już..... Nocka dziś rewelacja poszedł spać o 22 pobudka o 3 i o 7 .....potem troszkę pogadał i w kime o 10 do 12 ......wyszliśmy na dwór o 13 i do 14 spał i teraz guga....ale krzyczy....palca by odgryzł ze złości.....jak się dotyka dziąseł.....;) A dziś się spłakałam -bo ja do laktatora a on nie działa...i panika...dobrze że mój był w domu( na zwolnieniu-chory) i zrobił mi....szczerze to jak go rozkręcił to myślałam że nie złoży.....ale złożył i działa.....bo nie było mocy wcale...a teraz chodzi jak nowy:) Jak dobrze mieć faceta złotą rączkę w domu-eh teraz muszę dziękować wieczorem:)odpłacić te 300 zł....:P Mykam bo mały woła.....buziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, wy też już dwa ząbki macie :D wowwww to teraz sezon zębowy będzie :P na kafe xxx Mogłabym do ciebie smska napisać hehhee bo chłopaki o tej samej porze wstawali :D Ja jak siedzę i karmię ( i nie zasnę ) to sobie myślę, która to z dziewczyn z kafe teraz też nie śpi :P i karmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dobre Aniu:) Widzisz jak my się lubimy , aż myślami ściągamy:) lecę gadać z małym....żel na dziąsła pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Marla :) ja też używam już żelu, ale czasami tylko. A zębów nie widać chyba, a przynajmniej nie czuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to super ze Fifi zdrowy jak ryba :) Marla ja tez chce zeby :) zeby tak bebolesnie szybko wyskoczyly .. pochwale sie dzisiaj przyszla paczka z piekna suknia slubna :) w koncu jeszcze tylko buty i cos do wlosow i ubior kompletny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa to pochwal sie kiecką :P u mnie zmywara już pracuje - musiałam dać na najwyższy program bo gary miałam zaschniete po 2 dniach :D a ja dzisiaj wpieprzyłam 3 pączki i chyba jeszcze zjem :) jak nic paczusie dołują jeszcze bardziej:) za chwile dodam foty pewnej rzeczy w galeriusie więc ocecie laski co o tym myślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem nie odzywałam się wcześniej bo miałam dużo do zrobienia w domu. Wczoraj padłam o 21 i rano mąż musiał mnie budzić żebym się Sebusiem zajęła bo nic nie słyszałam:-) była u nas dziś moja siostra z rodziną i przynieśli prezent powitalny dla Małego - śliniak, łyżeczkę i dwa słoiczki z hippa pierwsza marchewka i morela wiec będzie co kosztować;-) jutro rehabilitacja z rana więc jak wrócimy to bedziemy próbować marchewkę:-) mam pytanie czy któraś z Was używa już pampersow rozmiar 4? Bo kończą mi się 3 i wydają mi się małe tylko że na 4 pisze że są od 7kg a Sebus ma 6 a nie chce żeby kupa bokiem mu wpływała. Graga super wykonane na pewno się spodoba a jak nie to ja jestem chętna;-) miłego wieczorku dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ja mam już dade 4. Kończe 3, ale już małe... Ale Adaś napewno więcej niż 7kg waży... Chcę kupić (zamówić) Adaśkowi przytulankę jakąś. Możecie coś polecić? Do max 50-60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga bardzo fajny pomysł na prezent np, Ja bym byłą zachwycona :) sama robilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu to super wieści. heh i oby tak dalej! ale super! :) xxx angel ja mam pampersy 4. i są niewiele większe niż dady 3. zakładamy je na noc. znaczy się dopiero zaczęliśmy :) mój Kuba waży coś około 7kg. pampersy sleep&play 3 były ciasnawe. a przecież kilogramowo miało być ok. dady 4, to pewnie jeszcze daleko. xxx Graga super zrobione! :) bardzo mi się podoba! Ależ Dominiś się cieszy na tym zdjęciu! :) xxx Marla gratuluję ząbków! oby reszta wyszła tak ekspresowo i bezproblemowo! u nas jeszcze zębów brak, ale myślę że w ciągu miesiąca się pojawią, szczególnie że od paru dni to masakrycznie się ślini. xxx Dziewczyny jak karmicie maluchy marchewką a wiadomo że poleci poza śliniaczek (mój wkładał sobie paluszki w trakcie jedzenia.. ) to bym spieracie tą marchewkę? bo u nas nowiuśki pajac w marchewce i nie zeszło :/ a kurde mądra matka ze mnie, bo nie wiedziałam że marchewka nie schodzi :/ była dzisiaj moja mama u nas, a Kuba uśmiechnięty zadowolony, zero płaczu. nawet ponosić się dał. głupieje czasem o co chodzi.. może w mojego taty głos się nie podoba? może niskich tonów nie lubi? o perfumy nie chodzi, kiedyś teściowa przyszła wyperfumowana że mi aż mdło było a Kuba nie marudził. w poniedziałek jadę ja do rodziców i zobaczymy jak będzie.. pączki zjadłam 2. ale takie pyszne były, że chyba w życiu tak dobrych nie jadłam. jeszcze ciepłe. więc kalorii w dupsko poszło.. czy wasze dzieciaczki zasypiają na boku? bo mój od wczoraj tak coś ma. hm.. może dlatego, że z rana biorę go do siebie do łóżka i zasypia wtulony we mnie na boczku.. i w ogóle już dziś 5 razy przewrócił się z pleców na brzuszek. już chyba zakumał o co chodzi. ale śmieszniie póki co to wygląda :) dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×