Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

u mnie też, na moment się położyłam i staram się nie zamknąć oczu :) Teraz już mi się wydaje, że tak szybko nie rośnie, ale faktycznie skok był w 24 - 26 tygodniu :) Kawka mrożona..mmm :) ale w moim przypadku to by bardziej nasennie zadziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii no jutro zaczynam, szok :) Ale ty też już zaraz :P Mi tak wysoko zaczął rosnać brzuch, że mam problem żeby nosić jakikolwiek stanik, bo mnie uwiera potwornie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja mam zas bardzo nisko ten brzuch ze sasiadki sie pytaja kiedy rodze ze mam juz tak nisko brzuszek ;) nie bedzie mialo co opadac bo od piersi do brzucha cala dlon mi sie miescie na plasko mamusia ja poprosze kawe mrozona ;) ale bez cukru ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe jak będzie Twój brzuch przed porodem wyglądał :)) Mnie aż wszystko piecze pod biustem od stanika. Mamsuia a w końcu kupiłaś ten wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vici ja też mam tak nicko brzuch jakoś każda ciąża tak się ukłądala że u mnie nigdy nie widać było jak brzuch przed porodem opada dzidzie tez czuje tak nisko jakoś nie idzie do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela mój synek też strasznie się wierci i widać dziś nóżke lub rączke łąpałam, często się obraca najbardziej ruchliwy z całej trójki jest :) I często już potrafi kopnąc tak, ze boli wiec co będzie później? Ogólnie to juz któryś dzień mnie brzuch boli jak na miesiaczkę i krocze dziwny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe od czego to zależy czy brzuch mamy wysoko czy nisko. Jak ja bym chciała też tak nóżkę czy rączkę zobaczyć :) Ania a może dużo wysiłku miałaś i dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobnie. Kutro 29-ty zaczynam a w tygodniach 26-28 wyglada wreszcie na ciaze :) Jak na razie moge nosic swoje koszulki sprzed ciazy i spodnie na gumke. Teraz to juz zleci nam czas zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro 28... Kurcze Nata_lie 30 tydzień jak to poważnie brzmi :D Ja się nie mogę doczekać końca. Z dwóch powodów - bo zobaczę dzidzię a po drugie bo minie (mam nadzieję) ta przeklęta cukrzyca ciążowa. Unormowały mi się wyniki glukozy (może 2 razy w tygodniu jakąś gafę palnę) a co najważniejsze dziś nie miałam ketonów w moczu. Aż dwa razy robiłam test. U mnie jeden lokator już się prawie wyprowadził - tzn spakował już wszystko i teraz to leży w pudłach. Nie mogę się doczekać aż zabiorę się za pokój dla małego :) Z innej beczki. http://www.galeriafiufiu.pl/artysci,maly-artysta,180.html To moja biżuteria - jakby któraś z Was miała na coś ochotę to piszcie. Zrobiłam porządki w pudłach z biżuterią i w końcu je wystawiłam. Jak na razie tylko kilka, dziś będę kończyć wstawianie. Od wielu miesięcy nie mogłam się zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko, że na stronie są ceny z prowizją galerii. Za zakup bezpośrednio prowizji nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś piękna biżuteria :) Dianakarina ja też nosze swoje bluzeczki nic nie kupowałam specjalnie i spodnie mam biodrówki tez je nosze jeszcze i getry a spodnie ciązowe na koniec zapewne się sprzydadzą . Maly tak mnie kopie że muszę się położyć bo aż boli skad to maleństwo ma tyle siły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie pytałaś sie czy nie miałam wysiłku więcej no włąśnie w tym problem, ze ja stale mam co robić przy moich dzieciach a do tego synek ma 18 miesięcy wiec chcąc nie chcąc często go dźwigam a to jest 9,5 kg więc troszkę ciężaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś nie wiedziałam, że ty artystka jesteś ;) ja bym chętnie coś kupiła, ale tylko na srebrnych biglach a nic nie wypatrzyłam.... masz jakieś takie? ania to synek bardzo mało waży, mój jest poniżej 50 centyla a i tak waży 10 i pół kilo a ma dwa miesiące mniej. Inna sprawa, że powyżej roku już dzieci tak nie rosną... dla mnie waży zdecydowanie za dużo, wczoraj jak go dźwignęłam, to myślałam, że zacznę rodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjka zawsze mogę zamienić na srebrne - żaden problem. Mój mąż chce 4 dzieci - w sumie się zgodziłam ;) Ale powiedziałam, że zobaczymy jak to będzie nam szło przy pierwszym. I jak tak czytam o tym, że musicie je dźwigać w czasie ciąży itp... Ciekawe jakbym dała radę jak następna ciąża była taka jak ta do końca 4 miesiąca - czyli wymioty kilka- kilkanaście razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś wiesz co dopiero co był 20 tydzień, więc przypuszczam, że te 10 też tak szybko zleci :) aż 4 dzieci? Jej :) Mnie dwójka wystarczy. A na pewno będzie nam ciężej niż teraz. Zresztą dziewczyny mają porównanie :) Ania to może od tego te bóle, ja wiem że jak czasem też coś dźwignę to brzuch mnie bolał. Mimo, że jak mąż w domu jest to mi w życiu nie pozwala, ale przecież nie jest ze mną 24h i po zakupy też trzeba jechać i przynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjka tak synek mały jest i wzrostowo też buciki ma 18-19 rozmiar :) ale energi mu nie brak :) Natalie no własnie u nas do póki ciąża była zagrożona to wiadomo jakoś tak sama więcej leżałam itp a teraz wiem, ze mam uważać ale już nie musze leżeć wiec a to się coś posprzata itd a maż w pracy więc czesto czy pranie powiesze czy coś a to na plac zabaw z dziećmi a to obiad zrobić a to coś posprzątać tak jak dziś maz w domu więc wspólne sprzatanie ale w tyg mnie denerwują odbite łapki na meblach a tych jest wiele przy moich szkrabach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ladna ta bizuteria :) szkoda ze mam na wszystko uczulenie :( Maryjka to Ty tez masz termin na pazdziernik ?? Wow 4 dzieci chyba bym nie wyrobila ;) moj maz chce 3 ale ja mysle ze 2 wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) coś spać nie dam rady, od 5 przewracam się w łóżku... Agulka jak roczek minął ? No i jak cukry, cos zjadłaś chociaż?? nata_lie jeszcze nie kupiliśmy, już prawie i w ostatniej chwili pasowałam. Jeszcze czas na wózek, teraz córcia jedzie na kolonie za parę dni, więc czeka nas pakowanie... ania_k26 widać nóżkę, rączkę ???? jeny, ja się cieszę jak mi brzuch w którymś miejscu podskoczy raz na jakiś czas :D A wczoraj późnym wieczorem kilka stuknięć było przy pępku i to widocznych :) aż zaczęłam się śmiać to maluch przestał wiercić się :P czyli już jest gdzieś wyżej, ciekawe czym stuknął ??? :) Co do bólu pachwin i krocza, ja tak mam,jak za długo posiedzę w jednej pozycji, potem puszcza. Dianakarina śliczna kołyska, mi się marzy taka ale nie mam gdzie jej postawić :( A obejrzałam twoje fotki, ja zaczynam jutro 26tc a wyglądam jak słoń a u ciebie nic nie było widać.... Moniś fajnie,że już wyniki normują się, a szczególnie te nieszczęsne ketony w moczu. Biżuteria śliczna. Ja też nie dam rady używać niczego po za złotem, ale sobie stronkę zapisałam, często córcia chodzi na urodziny, a to małe elegantki się robią już - więc prezent fajny :) Marla a co u ciebie?? maryjka,ania_k26 wy z tym dźwiganiem tak spokojnie, wiem,że musicie ale żeby to się źle nie skończyło :( ja mogę do 2 kg podnieść cokolwiek i jak pomyślę o was, o rety :P Viviii ja tak jak ty, chyba bym nie wyrobiła z 4 dzieci, podziwiam wszystkie kobietki co mają więcej niż 2 dzieci :) Co do tygodni, to u was już 30 a u mnie 26 się zacznie jutro :P miesiąc różnicy, hihihi wy już porodzicie a ja i inne mamusie z tego terminu, będziemy z brzuchami chodzić :P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja dziś odwrotnie - bardzo spać mi się chce no ale musiałam wstać się zbadać a teraz jem mimo, że głodna nie jestem. Jak mus to mus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma wyjścia, ale lepiej zjedz niż mają być wyniki niedobre. Powiedziałaś o jedzeniu i mi się zachciało :P Idę jakieś śniadanko kombinować, ale czasami to już nie wiem co jesć, jakoś nie mam zachcianek na konkretne jedzenie. U was też tak samo się dzieje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd niewiele mogę zjeść to mam zachcianki na wszystko :D Ostatnio w sklepie zobaczyłam kostkę kajmakową... Albo zjadłabym jakieś ciasto z kremem. I sery pleśniowe cały czas chodzą mi po głowie. Makarony z sosami śmietanowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie:-) No i mój urlopik się kończy a ja od środy taka zasmarkana że ho ho:-( nie mam apetytu i w ogóle czuję się jakby mnie ktoś porządnie lał od kilku dni:-) Mój maluszek też mało ruchliwy, chyba choroba też go męczy:-( Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłej niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana w ten niedzielny poranek ;) maryjka chodzilo mi na wrzesien a nie na pazdziernik heh ;) Monis jak to mowia zakazany owoc najlepiej smakuje ;) mamusia ja tezz mam problemy ze spaniem i strasznie mnie to denerwuje tylko ja bym spac pewnie i mogla ale od 3 -4 moj brzuch juz jest meczony lezeniem ;) kurde moglo by juz byc cieplo tak fajnie bo nie lubie takiej pogody w lato a juz mi jest zimno bo juz od 2 dni spie w skarpetkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajrzyjcie bo naprawde Warto!!
Chcecie otrzymać pudełko darmowych kosmetyków??? wystarczy kliknąć, zarejstrować się i zaprosić kilku znajomych http://shinybox.pl/?ref=f554d12 Neprawde Warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii fakt,możliwe,że od ciągłego leżenia to i spać się nie chce, częściej w nocy czuję i kontroluję przewracanie się na drugi bok. Męczące no ale cóż zrobić :) I jak nigdy słyszę każdego psa, każdy samochód,który przejedzie - robię się bardziej przewrażliwiona. A ja przecież kocham spać :D Ania3107 może i maluszka też męczy choroba, fakt. Mój to chyba ogólnie leń i lubi jak podnosi mi się adrenalina ze stresu... Moniś a ja też bym może coś zjadła , ale nie wiem co. Chodzę do lodówki, zaglądam i zamykam. Może jakbym chodziła po sklepach to byłoby inaczej, coś by się zechciało. A już i na lody nie mam chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po urlopie, nad morzem bylo super, pogoda idealna cieplo a nie goraco nawet na plazy polezalam. wykopalam dziure na brzuch i wreszcie moglam polezec na brzuszku :) dzieci moje byly tam bardzo grzeczne zarowno starszy jak ten w brzuszku. nieraz to az patrzalam czy malenstwo wogole sie rusza bylo tak spokojne. wspominac bede naprawde dobrze ten urlop. pierwszy taki jdany :) wczoraj bylam natomiast na weselu i mialam super sukienke z przodu bez brzucha dopiero bokiem bylo widac. ale chwile postalam w kosciele, jeden taniec i noga mi tak spuchla ze nie moglam jej w kolanie zdjac. masakra z tym jakas jest, boje sie bym nie miala ciazowego zatrucia przez ta wode w nogach. jak mam romiar 37 kupilam buty 39 baletki by przebrac i nie moglam nogi wsadzic :( dzis poprawiny gtylko czekam na mojego bo on w pracy. zaraz poczytam co tam ponapisywalyscie. ps. oj zjadlabym teraz loda lub gofra z nad morze. ps.2 znalazlam na allegro fajny lezaczek bujaczek -MOTOLEZACZEK z fiszera i sie zastanawiam czy warto. widziala moze ktoras?? ps3. wczoraj swojemu powiedzialam ze gdyby ktos pytal ile zostalo to ze okolo 8 tyg. i sie biedny wystraszyl cala droge powrotna mi marudzil ze tak malo ze nie wiedzial i ze trzeba sie brac za robote. a mi mowil wiecznie jeszcze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam adza :) fajnie ze wypad sie udal i ze odpoczelas :) a z facetami to tak jest ze jak im sie mowi ile juz za nami to nie rozumieja ale jak im powiemy ile do konca to niby to samo ale jak bardzo zmienia postac rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja tez nie mam zachcianek I probuje jak juz Jem to zdrowo chociaz wczoraj zjadlam 2 paczki I dzis jednego. Moj maly tez malo sie rusZa moze to przez to lozysko nie czuje tak mocno ruchow. Leniwy dZien jakis. Nic sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×