Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witajcie:) Właśnie zrobiłam dwa testy i wyszły dwie kreseczki:) :) Kalkulatory twierdza że data to 1.10 . Zapraszam wszystkie przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaolaaa
Witam.Ja narzaie czekam z testem ale mysle że będą dwie kreseczki i dołaczę do pażdziernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Witam ja też czekam na na ciąże. Tydzień temu 14.01 kochałam się z mężem (okres 31.12-04.01)następny ok 29.01..więc to było w dni płodne. Następne przytulanie 17-tego później 19-tego. Od poniedziałku od 16-tego zaczeły boleć mnie piersi i przez cały dzień czułam kłucie w dole brzucha prawie na srodku brzucha to chyba w prawym jajniku. Bóle odczuwam az do tej pory..czasami kłucie jest nie do zniesienia..cały dzień co chwile...nie wiem czy to przez dni płodne. dzwoniłam do gina i powiedział ze to może byc torbiel,,ale wątpie bo nie dawno sie badałam i nic n ie było.. w pon ide do gina ale juz tydz mnie boli i się martwię. Ciekawa jestem jakie objawy mają kobiety w czasie owulacji i w czasie jak zachodzą w ciąże..czy są takie które od samej owu przez zapłodnienie i zagniezdzenie itd miały jakies objawy i wiedziały ze to ciąża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kate:) Co do objawów to raczej nie ma co doszukiwać tak wczesnie.Chociaż dziewczyny czasem mają już powiększone ,nabrzmiałe piersi ,kłucie jajników ale takie objawy sa również prze @. Ja jestem (prawdopodobnie bo przez lekarza nie potweirdzałam jeszcze) w drugiej ciązy i objawów nie mam żadnych .W poprzedniej ciazy zaczęły się dopiero od ok 8 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Bardzo bym chciała zeby to byla ciąza. Nie miałam jeszcze takich bóli przed @. A na dodatek od poludnia zaczeło mnie mdlic chociaż nic nie jadłam takiego tylko bulkę. Jakby to było to to juz byłby tydz czasu, czzyli chyba po zagnieżdzeniu??? A mam pytanie co do testów owulacyjnych. Czy będąc w ciązy moze wyjsc wynik negatywny? Wie któraś z Was cos na ten temat? Czy zawsze pozytyw powinien wychodzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owulacyjne w ciąży pokazują drugą kreskę. Ale problem z testami owulacyjnymi polega na tym, ze nie zawsze druga kreska jest tak samo mocna jak pierwsza i właściwie wiadomo, że na pewno wtedy nie ma owulacji. Nie ma co sugerować się testami owulacyjnymi apropos ciąży, od tego są testy ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo to już
terminy na październik?? Gratuluję. Ja jestem październikową mamą 2011. Miałam co prawda termin na 01.11, ale córeczka przyszła na świat w październiku. Serdecznie gratuluję mamom z terminem październikowym i życzę spokojnych ciąż, lekkich porodów i zdrowych maluszków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo to już
Miśśśka, napisałaś, że jesteś w drugiej ciąży. Moje październikowe szczęście to też drugie dziecko. Jak duże dziecko masz?? Ja mam 4-latka i 3-miesiączną córcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo to już
Acha, Kate. Ja też przy staraniach o drugie dziecko robiłam testy owulacyjne i również naczytałam się, że testy owulacyjne wychodzą zawsze pozytywne jak się jest w ciąży. Mój przykład świadczy o tym, ze to nie jest prawda. Tym większe było moje zaskoczenie, kiedy test ciążowy tydzień po terminie @ wyszedł pozytywny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek w marcu skończy dwa latka :) Myslę że to fajna róznica wieku będzie między maluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
więc jednak jest jakaś nadzieja...myślałam ze pokazuje się zawszcze pozytyw w ciązy. ja dopiero za tydz mam dostać @ więc za wcześnie na test ciążowy i myślałam ze test owu wykryje ciąze w ok 9-10 dniu po stosunku (wtedy miałam dni płodne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Nie wyśmiewaj się ze mnie!! kazda inaczej przechodzi....jeśli ktoś bardzo chce to wszystko moze sobie wmówić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Każda inaczej to przechodzi. jedne nie mają objawów wogóle a inne od razu cos czują, więc nie wiem jaką jestes znawczynią ze tak piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Jutro ide do gina chociaż byłam niecały miesiąc temu i wsystko ok. ale tera mam te kłucia juz tydz czasu i kazał mi przyjsc znowu. mam nadzieje ze to nie zadna torbiel bo chyba nie pojawiłaby się tak szybko ja kniedawno robiłam badania i cytol. jutro się okaze. oby to byla dobra wiadomośc. odwiedze Was we wtorek przed poludniem bo teraaz pracuje do 22. trzymam kciuki za starające się i przyszle mamy i Wy za mnie trzymajcie oby to była ciąza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiorakis
Witajcie, Mam na teście dwie różowe kreseczki... a w sercu ogromną radość, obawę i milion myśli na minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Jak samopoczucie. Ja na razie w ogóle nie odczuwam że jestem w ciazy jedynie testy mi o tym przypominają...zobaczymy jak bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Hej dziewczyny! Byłam w poniedziałek u gina i nic nie wykrył. więc nie wiem od czego mam te kłucia w jajniku, czy tam gdzieś w dole brzucha. kazał mi czekac, a straszył torbielem.. w piątek lub sobote powinnam dostać @. tyle ze wczoraj miałam dwia gluteczki jakieś jasno brązowe a dzisiaj na bieliznie brązowe plamienia takie jasne. nie wiem czy to początek ciązy czy plamienia implantacyjne? 14-tego i 17-tego przytulałam się z M a wtedy miałam dni płodne, więc minęło już 11 dni. Może cos się udało. Rano robiłam test wyszedł negatywny ciązowy, ale może u mnie to za wczesnie. Zobacze do jutra jak z tymi plamieniami..mam takie sny teraz że testy pokazują 2 kreseczki a tu nadal nic. Stresuję sie tylko, jeszcze mam ciężką pracę, ale mam nadzieje ze może wkońcu się uda. Miała któraś z Was plamienia po zagniezdzaniu się zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Dostałam@ ;( Nie wiem czy to może wina progesterolu czy jak to się nazywa..mioze mam za mało...przecież tyle zcasu mnie kłuło pierwszy raz tak m iałam a tu nic:( znowu trzeba próbować i czekac...ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate przykro że tym razem sie nie udało:( ale głowa do góry na pewno doczekasz się fasolki!!! Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciezarowki po cichutku do was dolaczam... Okres jutro a juz kilka razy zatestowalam i ... Blade pozytywki w zeszlym roku w marcu poronilam I caly rok staranek az wrescie pozytyw.. Strasznie sie ciesze choc wszystko pewne bedzie za kilka dni :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa witaj to ja po cichutku gratuluje zycze zdrowej ciązy . Na pewno tym razem bedzie wszystko ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też październikowa mama
do kate 1989 ja miałam plamienie zamiast okresu, takie beżowe, zanikajace, kłócie w jajnikach i w piersiach, zrób sobie beta hcg, jest bardziej miarodajna, to test z krwi. Wszystkim przyszłym październikowym mamom życzę 2 kreseczek, spokojnej ciąży i zdrowych dzieciaczków :) A moje dziecię właśnie grzecznie śpi, a rok temu ... Powodzenia kobietki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kilka dni temu zrobiłam test i była druga blada kreska a dzisiaj po powtórce była już ewidentnie intensywna:D Tak więc do was się przyłączę ale przezornie nie będę robić sobie olbrzymich nadziei, no wiecie, żeby nie zapeszyć ;) U lekarza mam wizytę w przyszłym tygodniu więc dowiem się czy mogę się już cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta zrobilam nowy test 25ml wiec slabszy i wyszla druga krechaa.:))) ciesze sie niezmiernie a zarazem boje oby wszystko bylo w porzadku.. Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy bedzie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamusie ja jestem też październikowa mamą 2011 :) życzę Wam spokojnych ciąż i lekkiego porodu i zdrowych maluszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×