Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja to samo, zaraz jak zrobiłam test wszystkim wypaplałam:) mój mąż też poinformował "swoją stronę" :) dzisiaj zadzwonię do lekarza i umówię się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... w pierwszej ciąży jadłam jak szalona bez opamiętania a teraz zjem jedną kanapkę i czuje się tak objedzona że szok! Cieszy mnie to może nie przytyje tyle (ok 24 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan ja mam to samo teraz jem bo muszę ,nie mam smaku na nic a wręcz odwrotnie odpycha mnie wszystko.Natomiast w poprzedniej ciązy jadłam wszystko jak lecialo no i dostałam plus 26 kg .Teraz musze się ostro pilnować bo jeszcze nie wszystkie kilosy ze mnie zeszły i nie chce dokladać nowych . Wiadomo przytyć musimy ale w granicach zrdowego rozsądku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Miiiśkaa będziemy się wzajemnie pilnować! Ja teraz zaczynam z tą samą wagą co wcześniej z córką. Udało mi się zgubić tamte kilogramy ale było bardzo trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pierwsza ciąża.:) Wiecie co... pani dr zawdzwoniła dzisiaj do mnie, że z powodów osobistych odwołuje wszystkie wizyty i zawiesza działalność do odwołania. Załamałam się, bo jej ufałam. A teraz muszę szukać innego gina... ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka slow o mnie: O dzidziusia staralismy sie rok wyszlo nam za pierwszym razem w zeszlym roku ale poronilam na poczatku ciazy pozniej dochodzilam do siebie badania hormonow kilka miesiecy przerwy odpuscilam troche psychicznie bo przez stres ze znow sie mie udalo miewalam okropne migreny ktore trwaly po kilka dni nie wychodzilan z pokoju....mieszkamy w Angli od 5 lat ja mam 27 lat moj narzeczony jest o rok starszy z Polski pochodze z Czestochowy. Wreszcie sie udalo jestem taka szczesliwa mam mnostwo energii mam nadzieje ze to uczucie potrwa jak najdluzej.. Pozdrwiam was wszystkie bardzo goraco i mam nadzieje ze utworzymy tutaj taka mala rodzinke pazdziernikowych mamusiek .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka slow o mnie: O dzidziusia staralismy sie rok wyszlo nam za pierwszym razem w zeszlym roku ale poronilam na poczatku ciazy pozniej dochodzilam do siebie badania hormonow kilka miesiecy przerwy odpuscilam troche psychicznie bo przez stres ze znow sie mie udalo miewalam okropne migreny ktore trwaly po kilka dni nie wychodzilan z pokoju....mieszkamy w Angli od 5 lat ja mam 27 lat moj narzeczony jest o rok starszy z Polski pochodze z Czestochowy. Wreszcie sie udalo jestem taka szczesliwa mam mnostwo energii mam nadzieje ze to uczucie potrwa jak najdluzej.. Pozdrwiam was wszystkie bardzo goraco i mam nadzieje ze utworzymy tutaj taka mala rodzinke pazdziernikowych mamusiek .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny musze Wam napisać że mnie dopadło choróbsko! Jakoś tu cicho, dołączy do nas jakaś mama?? o mnie: jesteśmy z Poznania ja mam 25 lat, mój mąż 28, mamy córkę 10 miesięcy jest wspaniała. Decyzja o kolejnym dziecku spontaniczna, bardzo się cieszę, że się szybko udało. Córkę urodziłam w marcu, chodziłam z brzuchem przez zimę i było bardzo ciężko. Mam nadzieje, że latem będzie przyjemniej no i czas nie będzie się tak ciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolacza dolacza dopiero poczatek pazdzirnika teraz wypada na daty porodu wiec caly miesiac prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej:) ja już po wizycie. Okazało się że wszystko ok ,pęcherzyk ma 13mm . No i spokojnie mam czekać 3 tyg żeby cos wiecej zobaczyć. Ja tez mam marcowego synka prawie 2 latka i czuje że teraz dostane w lecie niezły wycisk od niego i nie bedzie takiego słodkiego lenistwa jak w tamtej ciazy. Bardzo cieszę się z kolejnego dzidziusia choć nie ukrywam że się boje jak sobie damy rady . Tym bardziej że mój M ma prace poza domem więc będę sama z dzieciaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej:) ja już po wizycie. Okazało się że wszystko ok ,pęcherzyk ma 13mm . No i spokojnie mam czekać 3 tyg żeby cos wiecej zobaczyć. Ja tez mam marcowego synka prawie 2 latka i czuje że teraz dostane w lecie niezły wycisk od niego i nie bedzie takiego słodkiego lenistwa jak w tamtej ciazy. Bardzo cieszę się z kolejnego dzidziusia choć nie ukrywam że się boje jak sobie damy rady . Tym bardziej że mój M ma prace poza domem więc będę sama z dzieciaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej:) ja już po wizycie. Okazało się że wszystko ok ,pęcherzyk ma 13mm . No i spokojnie mam czekać 3 tyg żeby cos wiecej zobaczyć. Ja tez mam marcowego synka prawie 2 latka i czuje że teraz dostane w lecie niezły wycisk od niego i nie bedzie takiego słodkiego lenistwa jak w tamtej ciazy. Bardzo cieszę się z kolejnego dzidziusia choć nie ukrywam że się boje jak sobie damy rady . Tym bardziej że mój M ma prace poza domem więc będę sama z dzieciaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę musiała się pilnować z wagą bo mam tendencję do tycia i w ogóle przy optymalnym przytyciu w ciąży jest mniejsza szansa na rozstępy tak czytałam no i jeszcze oczywiście jest ponoć łatwiej się poruszać ale to chyba logiczne:). No właśnie te rozstępy, czy doświadczone mamusie miały rozstępy w pierwszej ciąży? Moja kuzynka to miała fajnie bo miała bardzo mały brzuszek bo dziecko się ułożyło tak bardziej z tyłu, bliżej kręgosłupa, w ogóle nie było po niej ciąży widać a taka chudzina była zawsze i rozstępów zero. Ja z kolei zawsze byłam pulpecikiem ale kilka lat temu udało mi się fajnie schudnąć i trzymam się na poziomie 50 kg. Mam nadzieję, że lata ćwiczeń i mocne mięśnie brzucha zaprocentują mi teraz w ciąży. Zresztą nawet nie mam zamiaru przestać ćwiczyć. Ginekolog powiedziała, że mogę sobie jeździć na rowerku stacjonarnym więc nie zamierzam zaprzepaścić swojej kondycji:) przyda się przy bieganiu za szkrabem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa ja cały czas jeżdzę na rowerku i zamierzam to robic dopóki bedę mogła. Co do rozstępów to ja mimo że przytyłam 26 kg w tamtej ciazy i miałam brzuch ogromny bo strasznie duzo wód płodowych,nie mam ani jednego rozstępa. Mysle że to troche genetyczne (moja mama mimo róznych wahań wagi też tak miała ) i stosowania środków przeciw rozstępom .Polecam Elancyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co myslicie ... Wyjezdzamy na wakacje do Egiptu za 3 tygodnie to bedzie poczatek 7 tugodnia u mnie ... Tak strasznie sue cieszylam na te wakacje a teraz sie martwie... Roznie mowia.. Ja ogolnie nigdy nie mialam problemow z lataniem a latam dosc czesto.. Chodzi tu tez o nagla zmiane klimatu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa jak wszystko z ciązą jest ok i nie jest zagrożona spokojnie możesz jechać .Ale uważaj na jedzenie i wodę bo zatrucie może Cie mocno osłabić. No i z mojego dośwadczenia uwazaj na słońce ,nie opalaj się zbytnio. W ciązy hormony szaleją i możesz dostać przebarwień posłonecznych:) Jak tam Babeczki samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josa
Hej dziewczyny, dołączam do tematu, z kalkulatora ciążowego wyszło że termin mam na 1.10. To moja pierwsza ciąża i bardzo się boję że coś będzie nie tak. Mam 28 lat a mój mężczyzna 29:), do lekarza idę 6.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josa
Hej dziewczyny, dołączam do tematu, z kalkulatora ciążowego wyszło że termin mam na 1.10. To moja pierwsza ciąża i bardzo się boję że coś będzie nie tak. Mam 28 lat a mój mężczyzna 29:), do lekarza idę 6.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADZIEJA 89
witam, wszystkie szczęśliwe ciężarówki :) - GRATULUJĘ Ja też zamierzam załapać się na październik 2012 !!! i nie widzę innej możliwości :) stosunek 14 dnia cyklu - czyli teoretycznie OWULACJA !!! ;) teraz czekam do jeszcze kilka dni i mam nadzieje że @ się nie pojawi !!! Jestem dobrej myśli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADZIEJA 89
witam, wszystkie szczęśliwe ciężarówki :) - GRATULUJĘ Ja też zamierzam załapać się na październik 2012 !!! i nie widzę innej możliwości :) stosunek 14 dnia cyklu - czyli teoretycznie OWULACJA !!! ;) teraz czekam do jeszcze kilka dni i mam nadzieje że @ się nie pojawi !!! Jestem dobrej myśli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADZIEJKKKKA89
witam, wszystkie szczęśliwe ciężarówki :) - GRATULUJĘ Ja też zamierzam załapać się na październik 2012 !!! i nie widzę innej możliwości :) stosunek 14 dnia cyklu - czyli teoretycznie OWULACJA !!! ;) teraz czekam do jeszcze kilka dni i mam nadzieje że @ się nie pojawi !!! Jestem dobrej myśli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa - ja przytyłam dużo no i mam rozstępy jednak są one mało widoczne dzięki temu, że intensywnie smarowałam sie kremami (różnymi) Faktycznie jest tak że jedni mają skórę skłonną do rozstępów a inni nie. Wszystko zależy od właściwości i elastyczności skóry (genetyka). Rzodkiewa tez sie bała w 1 ciąży jechać za granice ale wtedy byłam przewrażliwiona, teraz bym chyba pojechała:) Dziewczyny jestem już chora na dobre, nos i gardło spuchnięte - myślicie że dziecku nic nie będzie przez to? Akurat teraz to musiało mnie dopaść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa - ja przytyłam dużo no i mam rozstępy jednak są one mało widoczne dzięki temu, że intensywnie smarowałam sie kremami (różnymi) Faktycznie jest tak że jedni mają skórę skłonną do rozstępów a inni nie. Wszystko zależy od właściwości i elastyczności skóry (genetyka). Rzodkiewa tez sie bała w 1 ciąży jechać za granice ale wtedy byłam przewrażliwiona, teraz bym chyba pojechała:) Dziewczyny jestem już chora na dobre, nos i gardło spuchnięte - myślicie że dziecku nic nie będzie przez to? Akurat teraz to musiało mnie dopaść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADZIEJKKKKA89
witam, wszystkie szczęśliwe ciężarówki :) - GRATULUJĘ Ja też zamierzam załapać się na październik 2012 !!! i nie widzę innej możliwości :) stosunek 14 dnia cyklu - czyli teoretycznie OWULACJA !!! ;) teraz czekam do jeszcze kilka dni i mam nadzieje że @ się nie pojawi !!! Jestem dobrej myśli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADZIEJKKKKA89
witam, wszystkie szczęśliwe ciężarówki :) - GRATULUJĘ Ja też zamierzam załapać się na październik 2012 !!! i nie widzę innej możliwości :) stosunek 14 dnia cyklu - czyli teoretycznie OWULACJA !!! ;) teraz czekam do jeszcze kilka dni i mam nadzieje że @ się nie pojawi !!! Jestem dobrej myśli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja jednak do gina idę dopiero w poniedziałek, ale może to i lepiej bo będzie to już 6 tydz 1 dzien. Trochę mnie niepokoi brak objawów u mnie, żadnych mdłości, jedynie lekko bolące i wrażliwe sutki ale nie tak żeby mi to dokuczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mefka1990r
robie rozeznanie? slyszałyście o Mamamilu? kremu na rozstępy? któraś stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×