Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Borntoride - ja porucz bólu piersi też nie mam żadnych "typowych" objawów ciąży a do lekarza też idę w pon, trzymam kciuki i nie denerwuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może na objawy jeszcze przyjdzie czas. ;) To ja też trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee dziewczyny jak nie macie objawów to się cieszcie:) co za przyjemność z mdłości, bóli brzucha itd? O tym kremie na rozstępy nie słyszałam ale myśle że każdy jest dobry, ważne żeby skóra była nawilżana po prostu. Niestety jak rozstępy mają wyjść to i tak wyjdą można je jedynie "zmniejszyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan.pl wspólczuje przeziębienia,to nie ma wpływu na ciąze ale nie zażywaj żadnych leków,kuruj sie domoymi sposobami. Witam nowe mamusie:) Co do kremu na rostępy to ja stosowałam Elancyl ale jest drogi ...myslę o serii Palmers> Stosował je moze któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przeziębienie najlepszy jest syrop z cebuli taki domowy, tylko nie pamiętam jak się go robiło, może znajdziesz gdzieś przepis w necie, na prawdę polecam, tak mnie mama zawsze kurowała jako dziecko i zdrowiałam w mgnieniu oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak syrop z cebuli:) trzeba cebule pokroić drobno i zasypać cukrem, odstawić na jakiś czas, jak powstanie syrop to wypić. pije też herbate z cytryną i miodem ale kurcze to jest chyba jakiś wirus bo u mnie w domu już wszyscy po kolei to złapali. Zastanawiam się czy jutro rano nie iść do lekarza ale faktycznie jakoś nie mam przekonania do leków. Moze puki nie ma gorączki to spróbuje tylko po domowemu. Do mojej małej wieczorem przyjedzie pediatra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
hej dziewczyny :) Rzodkiewka ja także mieszkam w Uk i pierwszą ciążę poronilam , w listopadzie. Teraz jestem w 5 tc :) prawie tak jak ty , Dziś byłam na wizycie u GP ( w Anglii ciążę prowadzi położna) mam z nią spotkanie 20 lutego, :) Do tego czasu okropnie będę martwić. Dostałam dziś szczepionke przeciw grypie , są darmowe , powinnaś zapytać , w Anglii szybko łapie choroby ;/ Hm , objawy ? pewnie każda z nas już jakieś ma ja ciągle śpię, jem jak smok , a do tego mam zaparcia i zgage ;/ :D A pierwsze usg dopiero za 7 tyg ;/ Jak ja tyle wqytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
mi wyliczyli termin na 4 pażdziernika :) w urodziny mojego ukochanego :D heh a z naszych obliczeń wynika że maleństwo poczeliśmy w piatek 13 :) może ten okaże się szczęśliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czarnulka .Mi termin wypada na 1.10 i to tez są urodziny mojego męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś okropnie wzięło na spanie, a przecież to tez objaw. ;) Ja mam olejek dla kobiet w ciązy Babydream i używałam go też przed ciąża, raczej przy nim zostanę. Tak jak któras z was pisala, cudownego sposobu na zapobieganie rozstępom nie ma ani cudownego środka. Ja się pocieszam tym, że moja mama po 2 ciązach nie ma rozstępów więc moze po niej to odziedziczylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowflake...
witam wszystkie panie bardzo serdecznie :) gratulacje dla obecnych ciężarówek i powodzenia dla tych które się starają .. odnosząc się do wcześniejszych wypowiedzi w ramach pierwszych objawów to mam coś do dodania. ja miałam drobny problem przy zachodzeniu w ciążę i musiałam dokładnie wiedzieć czy to już czy nie żeby leki odstawić. cykle miewałam długie i już tydzień przed spodziewaną miesiączką test beta hcg wykazał wczesną ciążę :) i już w następnym tygodniu miałam wstręt do kawy którą do tej pory kochałam! i to był mój pierwszy objaw:) wraz z bólem piersi ale to zawsze miałam też przed okresem. i też dość wcześnie miałam wszystkie inne objawy :) teraz jestem w 3 miesiącu :) POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
rzodkiewka a jak się przestawia twoja ciąża ? czekasz na wizyte z midwife czy jeszcze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze apmowtam mam rarly pregnancy book w domu wiec musze zadzwonic do szpitala i umowic sie na spotkanie z midwife.. Noi chcialabym wymusic usg jeszcze przed wyjazdem na wakacje.. To bedzie 7 tydzien chcialabym serducho bijace zobaczyc..... A takie pytanie mam kiedy serducho zaczyna bic u dzidziusia...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to serce zaczyna bić w okolicach 6-tego tygodnia. Co do jedzenia to u mnie nic się nie zmieniło. W sumie to nawet dobrze bo nie chciałabym zmieniać swojej diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę u gina w 6tyg 1 dniu, to czy jest szansa że już serduszko będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
rzodkiewka tu usg robią dopiero w 12 tc :( masakra 6 i 1 dzień , no nie wiem .. być może , ja bym poczekala do 7 , żeby się nie potrzebnie nie stresować jak się okaże że nie bije bo jest za wsześnie , wtedy będziesz myślała tylko o tym czy już zaczeło albo czy zacznie , lepiej poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę jednak dopiero tydzien pozniej tj 7 tydz 1 dzien mam nadzieje ze wtedy juz bedzie wszystko pięknie widac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ale się coś slabo rozmowa kręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słabo właśnie... a ja siedze cały dzień przy kompie chora i znudzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też siedzę cały dzień znudzona a, że nikt nie nawiązuje rozmowy to myślałam, że w pracy wszystkie siedzą:D Zresztą, co będę się przed szereg wypychać z moją paplaniną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tak wykończona samopoczuciem że nawet nie umiem jeszcze sie cieszyć z tej ciąży, musze w końcu iść badania zrobić i do lekarza sie zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Babeczki no własnie cos tu cisza straszna ,piszcie co u Was!! Ja niestety tez się za dużo nie udzielam choć w domu siedzę ale mam takie mdlości że nie moge chwilę usiedzieć... Jeszcze mielismy gosci i wymeczyłam sie okrutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec kilka slow o mnie. mam 24 lata, moj facet 31, mamy juz 3 letniego synka. jestesmy razem 7 lat i to wlasnie ten siodmy rok jest kryzysowy w naszy zwiazku. moze ta ciaza troche ukroci moj charakterek. :) Mamy duzy dom jednorodzinny, duze podworko i 3 koty :) jestem z zawodu kosmetyczka a moj prowadzi sklep zoologiczny na bazarku. mieszkamy w Slubicach przy niemieckiej granicy. Zajmuje sie stylizacja paznokci. 10 stycznie kupilismy nowy lokal na moje studio paznokci, zakupilam wszystkie superowe rzeczy do wystroju stracilam kupe kasy i dowiedzialam sie ze jestem w ciazy... Salon otworze, chlopaki dostali przykaz skkonczenia go, ale rownie szybko go zamkne, gdyz siedziec po 14 godzin dziennie, schylona, skupiona i zarobiona na smierc to nie wskazane mi teraz. Najgorsze jest to jak mowie klientkom ze jestem w ciazy to one nie rozumieja ze nie bede pracowac tylko mysla ze bede je w domku przyjmowac... ciezko miz tym bo ponad rok pracowalam na to dziewczyny a teraz musze to skonczyc. w pierwszej ciazy czulam sie lepiej, w tej nom stop sikam, jestem glodna i boli mnie brzuch. a o zmeczeniu nie wspomna. dobrze ze chociaz nie mam mdlosci. to tyle o mnie. milo mi byc w waszym gronie wydajecie sie byc fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza super, ja tez jestem kosmetyczką, kiedyś zajmowałam się paznokciami , później również przedłużanie rzęs, makijaż permanentny Po odchowaniu 2 dziecka zamierzam otworzyć własny salon. teraz współpracuje dorywczo z gabinetami... Powiem Ci że w pierwszej ciąży czułam się świetnie i mogłam pracować właściwie bez większej przerwy z tym że nie przemęczałam się zbyd dużą liczbą klientek. Może dasz radę, pomyśl o kimś do pomocy bo szkoda stracić klientki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha to ja ta sama branża,przed ciażą prowadziam sklep kosmetyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×