Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość czarnulka90
oo Panie kosmetyczki :) heh jak będę potrzebowala porady kosmetycznej to wiem gdzie pytać :) Jak się czujecie , jak objawy ? są już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
orzechowa to może podpowisz mi jak zadbać o wlosy yorka ? bo mój ma 5 miesięcy ,ale włosie dosyć rzadkie , i nie wiem co robić z tym które wpada mu do oka , podcinam mu. Takie mizerne ma te kłaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to jeszcze malutki piesek:) Włoski mu się jeszcze wyrobią. Jeżeli nie masz zamiaru jeździć z nim po wystawach to pielęgnacja takiego pieska to bułka z masłem. Dla twojej wygody radziłabym często podcinać mu włosy i nie zapuszczać ich do ziemi bo włoski często się kołtunią i plączą, no i nie będzie problemu na spacerach, że jakieś śmiecie będą mu się zaplątywać. Zainwestuj w dobre kosmetyki. Nie będę tu robić nikomu reklamy ale jak poszperasz w necie to raz dwa znajdziesz specjalne szampony dla yorków. Włosy pieska musisz rozczesywać na mokro bo na sucho włos się niszczy. Kąpiel najlepiej raz na dwa tygodnie albo jeszcze rzadziej zwłaszcza o tej porze roku. Możesz wysuszyć go suszarką. Jak będziesz chciała, żeby miał długie włosy to susz na szczotce i zwracaj uwagę żeby powietrze nie było za gorące i nie dmuchaj w uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do włosków wpadających w oko to jak ma wystarczająco długie to możesz mu zawiązać gumeczką lub właśnie podcinać, to proste. Jak nawet mu za krótko obetniesz to nic się nie stanie bo zawsze włoski odrosną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
dziękuje kochana , bardzo mi pomogłaś :) a jak samopoczucie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samopoczucie jak zwykle, lekkie ADHD :D Szwagier dzisiaj do mnie wpadł, żeby przypadkiem mi lodówka w szwach nie pękła. Muszę jutro skoczyć na zakupy bo inaczej będę głodować:D No ale przynajmniej sama nie siedziałam co mnie często dobija jak moje słońce jedzie w delegację a zdarza mu się co jakiś czas. Mieszkanie mam zdezynfekowane bo z nudów sprzątam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa coz za wyczerpujaca odpowiedz :) ja zawsze marzylam o yorku wiec na przyszlosc napewno zapamietam :) Pozdrawiam dziewczeta z wczesnego ranca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa coz za wyczerpujaca odpowiedz :) ja zawsze marzylam o yorku wiec na przyszlosc napewno zapamietam :) Pozdrawiam dziewczeta z wczesnego ranca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, powiedzcie jak wyglądają Wasze piersi, bo moje nie dość że wyglądają jak sztuczne, bolą okropnie to na dodatek wymacałam w nich jakieś guzki, trochę się tym zdenerwowałam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josa - u mnie już się powiększają.. poprzednio też tak miałam że na początku urosły a później już nie. Ogólnie czuje sie normalnie, nie mam większych objawów jedynie lekkie mdłości. Troszke dzisiaj lepiej się czuje jeśli chodzi o to moje przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja w ogóle nie czuję że jestem w ciąży, gdyby nie piersi i wynik beta HCG to myślałaby że coś mi się przywidziało Jordan uważaj na siebie, na przeziębienie dobre jest mleko z miodem, masłem i czosnkiem - tym karmi mnie mój M jak jestem chora, w smaku nie za fajne, ale na pewno rozgrzewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Witam czy mogę się dołączyć? zrobiłam 3 testy wszystkie pozytywne więc termin będzie Październik/listopad tak wnioskuje okresu nie mam 5 dni, z czego wcześniej coś mi się spóźnił okres.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aguś mi też okres spóźnia się 5 dni i z tego co sama obliczyłam termin mam na 7 październik więc pewnie u Ciebie będzie podobnie :) Josa będe musiała mojego mężusia pogonić żeby lepiej sie mna opiekował:P a czosnek i cebule wcinam jak dzika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie zastanawiałam się na tym tyciem w ciąży i stwierdziłam, że będę ćwiczyć tylko czekam na pozwolenie od lekarza,ś znalazłam na you tube aerobik dla ciężarnych, myślę że 20 min 3 razy w tyg. nie powinno mi zaszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Jordan.pl hej pewnie masz racje do do terminu niebawem wszystko się okaże ,ja dopiero 22lutego mam wizytę , masz już jakieś objawy? ja kilka dni temu dostałam straszny ból głowy i wymiotowałam , piersi zaczynają mnie rwać ciągnąć , mam wzdęty brzuch , tempka mierzona rano ponad 37 ospałość i czasami rano mam bóle żołądka jakby na wymioty . Ja już mam jedno dziecko z listopada 4 synka będzie podobna data jak wszystko będzie o.k, bo wcześniejszą ciaże zle znosiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dzwinilam do poloznej wszystko zapisala ma mi przyslac wszystkie papiery a ja wtedy mam zadzwonic i umowic sie na pierwsze usg ale to dopiero miedzy 10 a 12 tygodniem.. Zapytalam sie o Egipt i powiedziala ze nie ma Adnych przeciwskazac oczywiscie kazala o siebie dbac pic duzo wody nie przegrzewac i nie przemeczac sie ... Powiedziala i to dosadnie ze ciaza to nie choroba a ja mam sie cieszyc wakacjami i odpoczac a nie stresowac sie traktowac siebie jak najbardziej normalnie ... Powiedziala tez ze jesli ciaza jest zdrowa nic groznego nie powinno sie stac... Jak Organizm ma poronic ciaze to poroni ja wszedzie o kzdej porze i nie wazne czy to bedzie Egipt praca czy dom ... W sumie to ma racje kobitka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was jejku dopiero my tworzyłyśmy forum październik 2011, a tu juz 2012 życzę spokojnego przeżywania ciąż i zdrowych dzieciaczków pozdrawiam mama 4 miesięcznej Zosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. Znam sie z Rzodkiewa z tego samego starankowego forum i tez bede pazdziernikowa mama. Ostatnia @ mialam 3.01 i wedlug kalkulatorow z netu data wychodzi 12.10 a z metody Rzodkiewy to 10.10 Mieszkam w Anglii od 8 lat. Mam 28 lat a moj facet 34. Jeszcze nie powiedzialam mojemu facetowi o ciazy bo czekam na walentynki ale naprawde nie wiem czy wytrzymam. Jestesmy razem ponad 5 lat. Co do objawow to bialy sluz, w moim przypadku brak apetytu i duzo pije tylko. Ciagle chce mi sie pic. Kiedys wrozka wywrozyla mi blizniaki wiec ciekawe czy sie sprawdzi :) Powiedzialyscie juz rodzicom moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Również witaj Diana :) ja mam 26l o pierwszego malucha staraliśmy się 4lata ale jak by tak dobrze zliczyć to 6 lat cud się stał teraz mamy synka będzie mała różnica wieku między dziećmi jedni mówią ze dobrze drudzy że będzie mi ciężko czas pokaże ,a ten maluch udał się po o.k 6m-c bo wcześniej po porodzie uważaliśmy bo ciężko zachorowałam i teraz nie wiem jak to będzie :( mam nadzieje ze tym razem będzie to dziewczynka :)miłego wieczorku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh dziewczyny ale nas sie duzo robi ;:) musimy tabellke zrrobic z podstawowymi inf. mialysmy z dziewczynami taka z grudnia08 :) jak bede miala chwile to zrobie :) dzies wreszcie zaslozony wolny weekend :) moj syn od malego byl aniol, przynajmniej ja go tak pamietam, tylko nocki byly tylko nasze bo przy cycku spal, tak do 18miesiaca.... jak tylko wyciagnelam cyca to byl placz. najlepsze jest to ze mam naprawde male piersi ledwo70a, a ile czau karmilam :) zanej butelki nie bylo mowy. ciekawejakie bedzie to drugie dziecko. martwi mnie tylko to jak ja bede moggla pokochac inne dziecko. chyba barziej jak mojego synka nie bede potrafila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adza 1987 pokochasz tak samo zobaczysz. Matczynej milosci starczy na dwoje. Ja stwierdzilam ze nie wytrzymam do walentynek i powiem dzis mojemu o ciazy. Kupilam kartke z napisem Nowe dziecko i bocian trzyma zawiniatko a pod spodem jest napisane Mala kupka szczescia do kochania i troszczenia sie. W srodku gratulacje i do tego mala torebeczka ze smoczkeim w srodku. Nie wiem jak zareaguje bo sie nie spodziewa i tez nie jest wylewny raczej wszystko dusi w sobie. Dzis kupilam gazete o cwiczeniach, gimnastyce zeby codziennie 10 minut poswiecic i utyc tylko tyle ile potrzeba. Jeszce do Polski polece na poczatku marca na wizyte do ginekologa bo tu nie ma USG do 12-go tygodnia a ja tyle nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana, masz racje ja bym tez nie wytrzymala :) jak czytalam o tym gadzecie ze smoczkiem to mi sie tak milo zrobila, gdyby as cos takiego bylo... a ja stanelam w drzwiach z tesem i mu jeszcze awanture zrobilam ze dziecko mi zrobill... hehe byly jaja. a wylam jak glupia. a z tym ginem to dziwne, ja tam tylko poszlam od razu usg. tylko pecherzyk i szpileczka ale juz widzialam ze rzeczywiscie w ciazy jestem, teraz w czwartek ide i tez bedzie bby zobaczyc czy jest serduszko. mam nadzieje ze bedzie ok. strasznie sie bojeeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie;) Czytam WAs Kochane ale nie mam siły pisać,tak mi niedobrze że już nie wiem co z Soba robic. Kurcze tez mam dylemat czy tego drugiego bobaska pokocham jak mojego Misia ,czy on nie bedzie czuł się odsuniety...echhh mam nadzieje że bedzie ok:) A oprócz M-ów mówiłyście już komuś o ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wiedza rodzice, tesciowie i kolezanki koledzy z pracy. pozatym aczej nie taram sie chodzic i trabic choc nieraz mnie kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pwiedzialam :) Ucieszyl sie i mial lzy w oczach i ja sie rozwylam to pytal czy ja sie ciesze czy nie :) Na razie nikomu nie mowimy. Poczekamy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
DIANAKARINA gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×