Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

A mam takie pytanie. Długo się staracie o dziecko? Bo u nas to taki w sumie przypadek. Dodam, że miły, żeby nie było :) W październiku zeszłego roku odstawiłam tabletki anty bo źle się po nich czułam. Zaczęliśmy myśleć o dziecku ale chcieliśmy jeszcze trochę poczekać. Stanęło na tym, że będziemy stosować metodę "kalendarzyka" i w razie jak coś nie pójdzie to i tak będziemy się cieszyć:D No i nie poszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa Nam sie udało w 3 cyklu staranek ,tzn stwierdzilismy że jestesmy gotowi na drugego bobasa i jak się uda to super jak nie to bedziemy czekać .No i się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miiiśkaa Kiedy masz wizytę u lekarza? Ja idę w poniedziałek to się czegoś więcej dowiem ale z wyliczeń wychodzi mi termin na 1.10 więc tak jak tobie:) A ty robiłaś tylko testy z apteki czy robiłaś też z krwi? Bo ja dzwoniłam do mojej cioci, która jest położną i kazała mi od razu zrobić krew przed wizytą to wtedy ginekolog będzie pewny ponieważ na tak wczesnej ciąży może nic nie widzieć na usg bo to różnie bywa. Jestem strasznie podekscytowana. Mojemu mężowi nic jeszcze nie powiedziałam i kazałam cioci się nie wygadać nawet u niej w domu. Wiadomo jak takie plotki się po rodzinie roznoszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj ujrzałam 2 kreseczki. Kalkulatory pokazują mi różne terminy porodu, 1.10, 5.10, 7.10. :) W pt idę do lekarza, mam nadzieję, że to nie za wcześnie, aby coś zobaczył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bortoride kiedy byl pierwszy dzien twojego ostatniego okresu.. Odejmujesz trzy miesiace dodajesz 7 dni i to jest data porodu... Tak lekarze ustalaja date porodu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy to mozliwe zeby 12 dni od ostatniego stosunku test nadal pokazywał negatyw...okres spoznia mi się 4 dni,zadnych jego objawów,tylko mleczny śluz...zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiaczki i dzis...i nic,a miałam juz nadzieje...dodam ze przez 3 dni przed spodziewana@ miałam bladoróżowy sluz.Myslicie ze jest jeszcze szansa na ciaże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie to wsumie wszystko wskazywalo na to dlugo by opowiadac jak ie to wszystko toczylo, bynajmniej 10 stycznia kupilam sobie lokal na studio stylizacji paznokci, od roku robie pazurki dziennie mam po 6 dziewczyn i jedno dzieco do wychowania, lecialam na wysokich obrotak a teraz druga ciaza wiec wszystko odkladac musze na pozniej. ale mimo to ciesze sie :) bylam u gin okreslil to jako 5 tydz.wiec nie wiem czy pazdziernik czy wrzesien za dwa tyg. ide sprawdzic czy jest serduszko :) pierwszego przechodzilam dwa tyg po terminie wiec zostaje tu :) a po czym glownie poznalam... hehe oprucz braku okresu. zaczelam jesc schaby. pracuje kolo baru i zawsze jadlam karkowke, a tak to mi nom stop schaby w glowie siedzialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumiankowa mama, może poczekaj jeszcze kilka dni. Bo w sumie testy różnie wychodzą i może ci nie wychwycić. Jeśli 12 dni temu uprawiałaś seks to do zapłodnienia mogło dojść 10 dni temu nawet a do tego trzeba doliczyć kilka dni zanim jajeczko się zagnieździ a to może trwać nawet tydzień więc ciąża może być jeszcze "za świeża", mogło ci się po prostu coś poprzesuwać z cyklem bo to tez różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czuje dobrze tylko mnie mdli... Poprzednią ciąże dobrze znosiłam, tylko końcówka była męcząca bo bardzo byłam duuuuża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam, żadnych objawów, poza brakiem okresu oczywiście:) A co do terminu to szkoda, że nam nie udało się zaskoczyć miesiąc wcześniej bo byłaby możliwość, że urodzę w swoje urodziny, miałabym fajny prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie znowu caly czas pobolewa brzuch jak na okres. no i zmeczenie na maksa. z lozka bym nie wychodzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie tryskam energią:D Ale to u mnie normalne więc jako objaw nie mogę zaliczyć. Dzisiaj latam jak oszalała i szoruję mieszkanie, też mi się wzięło na niedzielę;) No ale ja tak właśnie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa.!! Ja tez sprzatam myje jak nigdy kurcze jestem taka szczesliwa mam tyle energii jedyny objaw to .. Gloooodnaaa jeesstem ..!!!! W nocy sie budze i burczy w brzuchu :)) i musze zahaczyc o lodowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie i gratuluje!!! Ja termin mam na 1.10 czyli urodziny mojego M :) a fasolke zrobilismy w moje urodziny ha ha !! Co do objawów to u mnie dalej bolesne piersi ,brak @ i biała wydzielina. Jordan mój mały tez od paru dni chory ,zreszta jakis wstretny wirus dopadł nas wszystkich. Kiedy wybieracie się na wizytę do gina?? Ja ide we wtorek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro, już się nie mogę doczekać:), rano mam krew a później zaraz lecę do gina. Szkoda tylko, że będzie za wcześnie, żeby zobaczyć serduszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nie nam szans na Adne badania bo jestem w angli a tu pierwsze usg dopiero w 13 tygodniu... Z tego ze poronilam raz mam nadzieje ze wyprosze wczesniejsze badanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny z ranca jak samopoczucie???? Ja zaczynam dziś 5 tydzień ale objawów praktycznie brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej misssska ja tez dokladnie 5 tydzien dzisiaj :) powodzenia a energibmam tyle ze gory przenoscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride Ja też miałam ostatni okres 25.12 :) Dziś już byłam na wizycie. Rano poszłam na beta HCG i wynik miałam 1800, poszłam z tym wynikiem do giny i ta stwierdziła, że to około 5 tydzień więc się zgadza z terminem okresu. Zbadała mnie i rzeczywiście stwierdziła, że "coś tam się dzieje", pokazała mi nawet tą kropkę (ponoć coś oznaczała bo ja tam nic specjalnego nie widziałam bo tam same jakieś kropki i kreski były, no ale to ona jest specem nie ja więc jej uwierzyłam na słowo;) ) Założyła mi kartę ciąży, zważyła, pomierzyła, ciśnienie też, dostałam skierowanie na morfologię i mocz i termin następny mi wyznaczyła na za 2 tygodnie żebym mogła serduszko zobaczyć. Już się nie mogę doczekać:) Termin z ostatniej miesiączki wyszedł na 1.10 tak jak sobie to już wcześniej wyliczyłam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzechowa no to superowo :) Ja idę jutro i oby też to były takie dobre wieści:) Kazała Ci cos zażywać ? Ja biorę Folik co do innych witamin to juz nie pamietam ale chyba w późniejszym okresie zażywałam. To Twoja pierwsza ciaza? Wogóle dziewczyny napiszcie cos o sobie żebysmy się mogły lepiej poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża u mnie pierwsza:) Lekarka poleciła mi różne witaminy ale w aptece z tych co mi poleciła był tylko "Falvit mama" więc to kupiłam. Zostałam pouczona jak i co mam jeść, szczególnie żeby nie przesadzać i odżywiać się tak jak zwykle tylko bardziej zwracać uwagę na zdrowe odżywianie w granicach zdrowego rozsądku. Pogadałam sobie od razu z ciocią bo spotkałam ją przed gabinetem i od niej też dostałam instrukcje:) Wychodzi na to, że mam prywatną położną:D Poprosiłam ją, żeby zachowała tą wiadomość w tajemnicy bo chcę, żeby mąż był jedną pierwszych osób jakie się o tym dowiedzą. Teraz pojechał w delegację i wróci dopiero za 3 tygodnie :( więc prędzej mnie skręci niż wytrzymam do tego czasu ale spróbuję się powstrzymać żeby przekazać mu to osobiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj ja chyba bym nie wytrzymała tyle nie mówić. Jestem gadułą i pewnie przez przypadek bym sie wygadała:) Za pierwszym razem zrobiłam test w dzień ojca i telefonicznie męzowi oświadczyłam o ciąży (niestety pracuje poza miejscem zamieszkania ) Tym razem robił go ze mną jednak i tak powiedział ze uwierzy jak wrócę od gina:) Z tą położna masz super ,to największy skarb przy porodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja też jestem gadułą, a jak już ktoś umiejętnie mnie podejdzie to wyśpiewam wszystko. No cóż, tajnym agentem być nie mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×