Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość Julciak
Hej! Mam termin na 31 października. To mój pierwszy dzidziuś, pomyślałam więc, że warto byłoby mieć z kim pogadać i poradzić się :) Przygarniecie mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ciężką noc. Bolała mnie każda część ciała. Ręce, nogi ciężkie przeokropnie. I przez całą noc coś albo ktoś ;) szalało w brzuchu. Boli mnie cały czas przy pępku jakby ktoś mnie ciągnął od środka. Strasznie to męczące. A jak ziewam to jeszcze bardziej boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciak witaj ;) Monis Tadeuszek Ci daje znac zebys o nim nie zapomniala nawet jak spisz hehehe ;) U mnie jak cos sie zdenerwuje to wszyscy do brzucha mowia .. Tomek wez kopnik ta mame miedzy zebra niech sie uspokoi hehehe ;) Kurcze juz sie nie moge doczekac wizyty a ty jeszcze 11 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii u mnie to samo. Mąż gada do brzucha i to tak "po cichu", żebym nie usłyszała. Namawia Tadeuszka, żeby mi kabelki przestawiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wizytę mam w jutro albo w środę. Tzn powinnam jutro ale nie ma nic wolnego. Będę polować na wizytę. Ale niestety to sama konsultacja. Dziś zaczynam 15 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mzcro
heja :) maria---- szybko po antybiotyk amotaks,duomox. Testem czy to szkarlatyna bedzie jak za 1,5-2 tyg będzie małemu schodzic skórka na paluszkach u nóg i rączek. Weź skierowanie na badanie moczu i krwi juz po. Sprawdzic ASO się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i się zwolniła wizyta :) czyli idę jutro na 19:20. Mam nadzieję, że wyniki testu pappa będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro wizytę mam tak na około 16. Będzie mierzyć i sprawdzać czy wsio ok :) trochę stresuję się, ale jakoś to będzie.Pewnie jutro będę bardziej rozdrażniona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj laski chyba za mba nue przepadacie bo tylko jedna z was mnie na facebooka zaprosila :( tez bym was sobie chciala poogladac .. Mam linka na gal.. Pod zdjeciem.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam okropny dzien głowa mi peka ze juz nie moge wzie lam apap ale nie pomogło i niewiem macie moze jakies sposoby na bół głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka może połóż się i pośpij trochę, w ciszy i ciemnym miejscu. Ja rzadko miewam bóle głowy,więc ci nie poradzę nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamusia ja tez własnie rzadko mam bole głowy ale dzis to jest masakra. jeszcze posprzeczałam sie z moim chłopem bo kazałam mu jechac po apap a on pojechał i w aptece zapytał sie czy kobieta w ciazy moze brac apap i madra pani mu powiedziała ze nie tylko paracetamol ale tylko jak lekarz pozwoli i wiecie ze mi nie kupił zas jak przyjechał do domu to na niego nakrzyczalam i jeszcze bardziej ta głowa mnie rozbolała i wkoncu pokazałam mu w ksiazce ze paracetamol w małych ilosciiach jest nieszkodliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja w ogóle nie stosuję leków przeciwbólowych mimo, że czasem bardzo boli. Kładę się spać i jak się budzę jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julciak
Dzięki za przyjęcie dziewczyny :) Widzę że ja tu najdalej jestem z tego względu że termin na koniec października. A czy któraś z was też ma na końcówkę? Ja byłam w ubiegłym tyg u lekarza, Fasolinda ma 4,2 cm - za mało by zrobić badanie przezierności więc za 2 tyg muszę iść znowu. Ale maleństwo ruszało się jak oszalałe, machała nóżkami rączkami, aż ciężko było ją zmierzyć. JĄ bo nastawiam się na córeczkę, stąd mój nick - marzę i córci Julce :) A jak wasze objawy? W którym dokładnie tc kończy się pierwszy trymestr? Bo różnie o tym czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie różnie piszą z tymi trymestrami ale najczęściej spotkałam się z tym, że od 13 tygodnia. Julciak a skąd jesteś, ile masz lat? :) Co do objawów to chyba ja jestem najlepszym przykładem wszystkich :) Głównie wymioty, wzdęcia bóle głowy. Chociaż jeszcze dziś nie wymiotowałam :) W tym tygodniu zauważyłam, że moje serducho mocniej bije. Aż się troszkę zdziwiłam. Doczytałam właśnie, że to może być przez większą ilość krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa ja nie mam fb ;) tzn cos tam moj syn kiedys zalozyl bo jakas gre chcial ale ja tam nie wchodze ;) Ale bardzo Cie lubie ;) Ja za dwa dni zaczne 17 tydzien ;) coraz blizej do polmetku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELA GRATULUJĘ KOCHANA! Zaraz się loguję i oglądam zdjęcia.. Ja się jeszcze nie zebrałam z robieniem zdjęć i wrzucaniem do galerii - ale jak obiecałam, to to zrobię, tylko sama jeszcze nie wiem kiedy :P Na dobry początek wrzucę link do mojego fb - tylko mi piszcie jakie macie nicki z kafe, to się powoli będę uczyła... Trzymajcie się zdrowo dziewczyny! Żadnych chorób :D Inga - mocno trzymam kciuki! Mamusia - czekamy na wieści po wizycie! A u mnie brzuszek już większy... trwa 16 tydzień, a w piątek zacznę kolejny... ale to leci.. A kiedy właściwie kończy się 4 miesiąc? w którym tygodniu zaczynamy 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wam wszystko rozpisuje ;) od 14 tygodnia zaczynamy 4 miesiacz czyli II trymest 4 miesiac - 14 - 17 tydzien 5 miesiac - 18 - 22 tydzien 6 miesiac - 23 - 27 tydzien koniec II trymestru III trymestr zaczynamy w 27 tygodniu 7 miesiac - 28 - 32 tydzien 8 miesiac - 33 - 36 tydzien 9 miesiac - 37 - 40 tydzien ................ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciak na dole u niektórych z nas jest stopka z terminem porodu, ilością latek, województwem i czy syn czy córka :) Zrób sobie też taką, czytaj nasze, a i suwaczki mamy ładne :D hihihihi Ja z tygodniami miałam problem, który to, a co mówić z wejściem w trymestr :D każdy mówi co innego, pisze na necie co innego. Ale co tam, każda mniej więcej wie co i jak. A ja termin mam 27 z miesiączki a 30 z usg :) także ja też na końcu i kilka dziewczyn też jest :D Gdzieś niedawno była tabelka - wrrrr - trochę było zamieszania z nią, ale jak poszukasz to zobaczysz kto kiedy rodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka to tylko chłop, trzeba było na kartce napisać co ma kupić i tyle :D hihihi no i wysłać raz jeszcze. Ja paracetamol kupiłam awaryjnie jak realizowalam jakąś recepte, żeby był. Na razie nie przydaje się,ale leży, bo różnie może być, a sama nie polecę do apteki teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela Gratulacje!!!! Ślicznie razem wyglądacie i życzę wam dużo, dużo szczęścia i miłości :) Mamusia jestem i czytam was ale jutro jadę na badanie i bardzo się boje ( między innymi badanie wykaże czy mam bakterie chorobotwórcze) tak się boje, że aż ryczeć mi się chce więc nie chcę wam smęcić. Jeszcze jutro odczyn coombsa mam zrobić a w czwartek usg. I jeszcze te wieczorne mdłości/wymioty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkla25ul
no ja tez miałam kupic tak awaryjnie ale zawsze zapominałam a tak jak cos mnie bolało to jakos nic nie brałam i jakos przechodziło dzis dopiero wzielam pierwsza tabletkae odkad jestem w ciazy bo bol byl nie do zniesienia juz przestało mnie bolec ale jeszcze mam ciezka głowe....... a i obiad wyladował w wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×