Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Tak to w życiu bywa, że jak chce się schudnąć to raczej ciężko idzie a jak trzeba przytyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_k to rzeczywiście lepiej dmuchać na zimne, zrobisz badania i będziesz spokojniejsza że nic nie grozi ani tobie ani maleństwu. Dziewczynki a czy któraś z was była na usg dokładnie w 11tc? Bo moja dzidzia miała 4,2 cm a wyczytałam że norma w tym czasie to od 4 do 6 więc moja się mieści w tej niższej granicy normy. I była za mała by zrobić przezierność. Ja przez miesiąc przytyłam 0,5 kg ale to raczej ze względu nie na ciążę, a na to że zaczęłam jeść późno kolacje. Pracuję zazwyczaj do wieczora i kiedyś po powrocie mogłam pozwolić sobie na to by nie jeść i pójść spać głodna, a teraz tak nie mogę bo jak nie zjem to zaraz mi słabo więc kolacje obowiązkowe i stąd tłuszczyk się zbiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi za tydz i 4 dni będzie 17tydz .... skończony to jeszcze nie 18 licza sie chyba skonczone tyg jak to policzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciak ja byłam dokładnie w 11tc, równiuteńko i moja dzidzia jeszcze mniejsza 4,08cm. Wiesz to tylko normy, czasem dzieciaki większe, czasem mniejsze, zaraz podrośnie i zobaczysz na następnym usg będzie o wiele większe. Ja tam nie przejmuję się,że w dolnej granicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciak u mnie było podobnie:)moje maluchy jak sie urodziły...to jak takie male klopsiki:)twoje malenstwo ma tyle czasu w tym brzuszku,ze nadrobi w mig:)nie ma sie co martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kg to ja mam 3kg na + jak nie ze 4 :) ja się w domu nie waże ufam wadze mojego gin :) a co do chrztu z siostra to akurat z Ta nie bebę chrzcić tylko z druga rodzoną która rodzi w sierpniu więc [prawdopodobnie będa podwójne chrzciny na świeta :) a synek mojej siostry bedzie miał pół roczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _m_p
Współczuć tego, że już przytyłaś 7 kg. Bez obrazy ale chyba się mega objadasz. Pisze to serio, dla mnie nie jest normalne że w 15 tyg ma się na plusie 7 kg. No i powiem Ci, ze nie wierze w to co piszesz. Że z córką tyłaś podobnie. Czyli co w 15 tc przytyłaś 7 kg a w kolejne 25 tyg 9 kg. Hmm jakis fenomen z Ciebie :D A i nie muszę się wtrącać bo piszę z Wami cały czas tylko pod czarnym nickiem. A Taką uwage napisałam pod pomarańczowym bo wiem, ze za zbytnią szczerość dużo się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mykam pod prysznic......:)a potem pewnie juz do wyrka,dobrej nocki wszystkim zycze;)a i widze ze w galerii nowosci:)piekne foteczki,buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nie przytylam ani grama ale wygladam jakbym przytyla z 5 taki mam brzuch :P Dziewczyny czy ktoras z Was nosi juz spodnie ciazowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_m_p nie masz odwagi pod czarnym nickiem pisać??? Przecież nikt ci nie broni szczerości,a tak ukrywać się to bez sensu...co ci to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno martwi mnie brak mojego biustu :) praktycznie wogóle mi nie urosły piersi... no może troche jakby spuchły :( fakt że nigdy nie grzeszyłam biustem... małe b :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp z toba to ja pisac nie bede:P wiec jak jakis problem to moze sie nie podawaj za anonim,moze powinnas najesc sie czekolada co ci humorek wruci,nie moja wina ze dzien masz do dupy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Czytam dzisiaj was na bieżąco, ale miałam za dużego lenia by pisać :) Pół dnia przed kuchnią i w sklepie, bo robiliśmy z mężulkiem przepis wg gordona ramsey'a i wyszło pyszaneee :) a teraz leżę pełna jak nie powiem i już 3 godzinę z nudów gram w gierkę. A mgr powinnam pisać. No, ale :) Jutro poniedziałek to się zacznie. Dzisiaj coś też mi też się upławy pojawiły ale lekko żółte, bezzapachowe. Hm.. teraz nie wiem czy mam się martwić. Wizyta już w czwartek. Dziewczyny ja już świruje ostatnio widziałam moje maleńśtwo 22 marca. Taki szmat czasu... A jutro już 17 tydzień zaczynam. co do kg to może mam z 1kg do przodu. We wtorek zobaczę u rodziców, bo zanim zaszłam w ciążę, to przez 3 lata się nie ważyłam, bo bałam się wejść na wagę. Więc jej nie kupowałam i nie mam w domu :) U mnie mama powiedziała dalszej rodzince, że jestem w ciąży i do mnie z pretensjami rodzina dlaczego wcześniej nie powiedziałam.. hm.. czegoś chyba nie kumam.. to kto ma jutro wizyty? Bo już sie pogubiłam. W każdym razie trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko OK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia.ja nosze,sa wygodne...no niestety w spodnie z przed ciazy nie juz nie mieszcze,w koncu pulpet ze mnie:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp wlasnie co do moich maluszkow,lepiej by byly pulpecikami,niz mialy by lezec z nie dowaga w inkubatorze....a jem tyle na ile mam ochote...twoim zdaniem moge nawet wpierdalac ale to mnie akurat gila co myslisz:)milo ze wyrazilas swoja opinie,nie mysl ze mnie to urazilo,wrecz przeciwnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia23 ja kupiłąm ciążówki i już nosze, choć jeszcze wiszą. Ale co tam:) Hm.. trochę to bez sensu się ukrywać, jeżeli masz własne zdanie to je napisz pod swoim nickiem a nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie wlasnie dzisiaj zastanawialam czy sobie juz nie kupic..na poczatku myslalam ze to bedzie przesada tak wczesnie ale tesciowa przekonala mnie ze po co mam sie meczyc w zwyklych spodniach ktore mi sa ciasne jak siedze i sie wzynaja pozatym zostala mi tylko jedna para do ktorej sie mieszcze reszta musiala isc w odstawke bo nawet zapiac sie nie umie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia to mocno trzymam kciuki za Ciebie. I za Anie i Moniś też! Później ma być zdany raport na forum z wizyt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj rano miałam problem ze spodniami :) nie mieści mi sie brzuszek w spodniach i też musze się rozejrzeć za ciążowymi :) jak zobaczycie godne uwagi na allegro albo gdzieś to poprosze o link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia możesz zamiast ciążówek kupic sobie spodnie o rozmiar większe. Ciążowe są o wiele droższe, bynajmniej u mnie... bo tak jak mówiłam jeszcze nie mam na tyle brzucha by te spodnie się trzymały i trochę mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/f176h-ciazowe-spodnie-ogrodniczki-42-askas77-i2264218865.html http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-3-4-nowe-z-bon-pix-b-p-c-i2264603878.html http://allegro.pl/e17g-ciazowe-zielone-spodnie-r-44-b-p-c-i2264508460.html albo zerknijcie najlepiej na : http://allegro.pl/listing.php/search?category=78013&sg=0&string=spodnie+ci%C4%85%C5%BCowe&buy=4&offer_type=0&price_from=1&price_to=20&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&listing_sel=2&listing_interval=7&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E mam nadzieje ze sie odpali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×