Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ania_k26 a już miałam złe przeczucia :/ ale nie chciałam nic mówić, no ale dobrze,że nie sprawdziły się, myślałam,że znów plamiłaś/krwawiłaś. Jakie bakterie ????? A ten odczyn coombsa to kiedy się robi, no nic mi nie mówiła gin,żeby robic, rany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mdłości nie mam, ani rannych ani wieczornych. Już się skończyły. Jest moment,kiedy biorę rano leki to po nich właśnie mam wrażenie,że zaraz zwymiotuję. Ale napiję się wody i jest ok. Także nie wiem , chwilowe tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia odczyn coombsa robię bo mam grupe krwi minus. A to drugie badanie to biocenoza pochwy ( nie mam żadnych objawów poza upławami i to zaniepokoiło ginekolog) ogólnie może i sama sobie teraz wkręcam filmy ale moja babcia miała raka więc jestem w grupie ryzyka ( chyba rak macicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, ja apap brałam przez ostatnie poltora tyg,miałam zapalenie zatok w koncu sie poddałam bo juz przestał mi pomagac i poszłam po antybiotyk.Lekarz mowił mi ze apaap spokojnie mozna brac nawet przez dluzszy czas...martwie sie tym antybiotykiem ale juz nie dawałam rady...podobno niewyleczona infekcja potrafi byc bardzo grozna w ciazy i niesc ze soba komplikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, o jakich Wy badaniach mówicie? Ja na razie nie mam nic zleconego. Ostatnią morfologię i mocz robiłam końcem marca... innych badań nie robiłam.. no jeszcze tylko TSH i FT4 dla endo. Ania_k, jakie bakterie? Napisz coś więcej... Vivii - dziękuję :) od razu jaśniej :) Rzodkiewa..Twój link do fb mi nie wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie :) ja juz po obiadku ale sie najadłam :) uffff nie wiem czy to ruchy ale czuje jakby burczało mi w brzuchu takie dziwne uczucie.... Pela Gratulacje :) co do Fb to i ja wkleje link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę po raz trzeci namiar na konto i hasło marlen107@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle z tymi bakteriami, ale ja myślę,że to nic groźnego u ciebie, te upławy zdarzają się - może stan zapalny jakiś i nic więcej. No ale rób badania dla pewności. Ja to też powoli z tymi badaniami, nic sama dodatkowo nie robię,to co gin powie, więc nie wiem już sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja do VIviii z tymi tygodniami, o ile dobrze zrozumiałam, mi dziś zaczyna się 13 tc - teraz było 12 pełnych tak???? Bo aż liczyłam na kalendarzu jak głupia. No i ja kiedy w II trymestr wchodzę ??? Tylko nie śmiejcie się bo się już pogubiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Monia.Dodałam swoje konto :) dziś strasznie mnie boli brzuch...leżę cały dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie to?????.....poczytajcie.... Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU". Pozdrowienia SZYMONKU dla Ciebie i Twojej Mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia moja droga ;) dzisiaj zaczynasz 13 tydien jeszcze 7 dni i skonczysz I trymestr a zaczniesz II a co za tym idzie wejdziesz w 4 miesiac ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ostatnio jakiegoś doła łapię. Jakoś to leżenie nie wpływa dobrze na moje samopoczucie :/ Pela gratulacje, ślicznie wyglądaliście :D Podejrzałam już wasze profile na fejsie ;) zaraz swój dodam i się wproszę do was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii widzisz ty moja najmądrzejsza :D hihihi ja już policzyłam że 13 zaczynam i dziś nawet powiedziałam koleżance jak zapytała :) ale kiedy juz siękończy ten pierwszy trymestr to zgłupiałam :D ale dzięki :* marla - fajne to, ja nie słyszałam ale ciekawe :) dotiuszka ja to też tak mam, najgorzej jest, jak sama zostaję w domu, bo dziś to ludzi się troszkę przewinęło i spoko, córka jest, rodzice są, a tak to wiesz sama, leżę i myślę jak durna o wszystkim :/ i częściej doła łapię ale mi szybko mija na szczęście :D bo taka już jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi dziekuje za rozpisanie ja też juz nie bardzo wiedziałąm jak to liczyć :) ja za 2 tyg zaczne piaty miesiac czy za 3 tyg licza się skończone tyg tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była u mnie siostra za 2 miesiące rodzi i ma juz 2 dzieciaczków w tym patryk jest moim chrzesniakiem :) pogadałysmy sobie troszke o dzieciaczkach jeju jak jej Szymus fajnie kopie :) zazdroszcze jej troszkę też juz bym chciała żeby i moje maleństwo mnie tak kopałao :) smiałaysmy się bo jej mąż chce żebym była 2 raz u nich chrzestna tyle że będę jeszcze w ciązy jak będzie chrzciła więc chyba matka chrzestna nie moze podawać dziecka w ciązy? tak słyszałam od kogoś jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak słyszałam, ale wiesz to zależy już od ciebie :) głupie zabobony a jednak człowiek czasami boi się i myśli. Może poczekają aż urodzisz i ochrzcicie razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś jestem z zachodniopomorskiego i mam 25 lat :) Od 1,5 roku szczęśliwa mężatka :) Też się właśnie gubię w tych tygodniach, teraz jest u mnie 11tc licząc od OM, zanim zaszłam w ciążę to nie miałam pojęcia że liczy to się już od miesiączki a nie od zapłodnienia ;) A te trymestry to już w ogóle ;) A co do objawów to tfu tfu szczęściara ze mnie, zero mdłości, wymiotów itp. Miałam trochę problemy ze wzdęciami ale kupiłam sobie herbatkę dla dzieci z koperku i przeszło. Viviii dzięki za rozpiskę :) Zobaczcie jak to jest jest że wszystkie październikówki a jedne dopiero pierwszy trymestr a inne już drugi :D Ania_k to 3mam kciuki żeby wszystkie badania wyszły ok! Moja babcia zmarła na raka jajników więc wiem co to znaczy wkręcać sobie różne rzeczy :( A jakie miałaś upławy? Bo ja u siebie też mam takie podobne do tych które pojawiają się podczas dni płodnych i tak mnie zaniepokoiło że to było powodem wysłania cię na badania :( Paracetamol to jedyny lek przeciwbólowy jaki można brać w ciąży? Modanowa ja słyszałam że infekcja jako taka nie ma wpływu na dziecko, najgorsza jest gorączka bo ona już niestety wpływa negatywnie na ciążę więc w przypadku choroby najważniejsze by szybko zbijać gorączkę jeśli się pojawi. Mamusiu ja tez się gubię jaki to tydzień trwa a jaki jest już pełny :P A o co chodzi z tym fb? Zakładacie fikcyjne konta czy dodajecie siebie "w realu"? Jak was lepiej poznam to z chęcią się dołączę :) bo teraz to wiem że nowa jestem więc musimy się poznać by coś działać dalej :) Inga nie podawanie do chrztu to zabobon więc wszystko zależy od tego jak ty i twoja rodzina się na takie rzeczy zapatrujecie to twoja decyzja czy się zgodzisz czy nie :) Mój mężuś dziś w pracy do wieczora więc siedzę samotnie... Powinnam się za naukę wziąć (kończę jeszcze studia) ale mam lenia na maxxxxxa ;) O! i to chyba moge zaliczyć do moich objawów ciążowych - czyli totalne leeeenistwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciak moje upławy są mleczno żółtawe i chyba nadżerka jeszcze jest ale nie piecze mnie, nie swędzi nic kompletnie może tez przez moje krwawienia i plamienia lekarka woli sprawdzić albo też przez to, że jej wspomniałam o raku babci. Z jednej strony dobrze, że badanie zrobie będzie wiadomo co i jak ale wiadomo stres jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga ty kochana za tydzien i 4 dni zaczniesz 18 tydzien czyli 5 miesiac ;) Narobilam galaretek i ptasiego mleczka hehe moze jak to wszystko zjem to troszke przytyje bo mama na mnie krzyczy ze pewnie specjalnie malo jem zeby nie przytyc wiec waga stoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciak,paracetamol to jedyny ktory mozemy,tak mowiła mi lekarz, ja przez tydz miałam temp i okropny bol zatok,moze własnie ze wzgledu na goraczke dostałam antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,dawno sie nie odzywalam,ale sledze ne bierząco...kurde ale ten czas leci...ja 15tydz jestem:)znacie juz plec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi 2 kg ale ja dopiero początek 13-tego tygodnia, no i troche duża jestem, nie to co WY CHUDZIELCE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii opowiedz mamie o mnie - może Cię nie będzie męczyć. Ja do dziś schudłam dokładnie 8,9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia przepis na to zna tylko Tadeusz :) Ja wyłącznie sprawdzam stan co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego wspolczuc???wszystko ze mna oki i z dzidzia tez wiec nie ma co wspolczuc z corka tylam podobnie na koncu ciazy mialam 70kg.przytylam 16:)a to chyba normalne co nie????teraz waze 58kg:)i tylko widac brzuch.....dla mnie waga nie jest wazna,wazne ze dzidzius rosnie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×