Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mamaparyzanka to super,że tak dzidzia się rozwija dobrze,że jak najbardziej ok i ty spokojna jesteś. Ja to dziś od rana kłębek nerwów, stresuję się wizytą dzisiejszą. Najpierw jeszcze z córcią do ortodonty a potem razem z nią na usg. Pierwszy raz zobaczy tak na żywo jak dzidzia się rozwija w brzuszku, jak to jest :D bardzo przeżywa dzisiejszą wizytę. A ja oczywiście stresuję się wszystkim,ale musi byc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
mamusia:) ja też tak mam, przed każdym usg czy badaniem. kuuupa nerwów:) córcia pewnie się ucieszy jak maluszka zobaczy:) napisz później jak tam było na tym usg;) jak znajdę chwilkę to poczytam sobie;) powodzonka:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ;) Dziewczyny trzymam bardzo mocno kciuki za dzisiajsze wizyty i licze na relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej dziewczyny, która z Was przysłała mi zaproszenie na nk?? Ja dzisiaj rano byłam porobić wszystkie badania które zlecił mi zrobić lekarz.. zapłaciłam prawie 200 zł Drogi interes być w ciąży... w kwietniu badania 200 zł + 2 wizyty 300 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprodukowałyście :) powinnam się obrazić bo nie pamiętacie że ja też ide dzisiaj na wizytę :P oczywiście żartuje:) co do płynów pije dużo ale soków, w spodniach ciążowych już chodzę ale po pierwszej ciąży - troche mi są za duże, bo się rozciągnęły, ale czekam, bo zamówiłam sobie na allegro, jak przyjdą, jak będą pasować i będą fajne to wam polece, bo wiecie jak to jest z zamówionymi rzeczami przez neta, co prawda pomierzylam sie ale czasami te pomiary odbiegaja od normy:P co do WAGI moje drogie to się nie obawiajcie, ty tez mamuska, bo ja was wszystkie pewnie bije na glowe :) w pierwszej ciazy przytylam 13 kg, ale troche mi sie poprawilo od tamtego czasu, wiec moge wam tylko powiedziec ze w tej ciazy moja waga moze dobic nawet sety :P jak pomarańcza chce to moze wyrazic swoja szczerosc, ja i tak to mam gdzieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, dziś znowu kiepsko się czuję. Od rana zbiera się na wymioty i boli głowa. Przy kichaniu złapał mnie potworny skurcz w brzuchu. I potem jeszcze przez dobre kilkanaście minut pobolewał. Muszę sobie spisać pytania do ginekologa bo znowu o czymś zapomnę... Mam nadzieję, że dziś będzie wynik badania. Trzymam kciuki za Wasze wizyty. Ładnie zielono zrobiło się na moim osiedlu szkoda tylko, że od wczoraj cały czas pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja mam problem. Chciałam zmienić gina i iść w tym tyg do nowego na wizytę, ale tak w nocy zaczęłam myśleć o tym becikowym. Bo trzeba mieć zaświadczenie, że pierwsza wizyta była przed upływem 10 tc. No właśnie, mi w karcie ciąży wpisał 10 tydz, jako pierwszą wizytę, ale mam też kwitek z USG z 8 tc. Myślicie że to wystarczy? Co to spodni ciążowych zamówiłam sobie na allegro i nie jestem zadowolona. http://allegro.pl/show_item.php?item=2249793408 -> mają kolor bardzo brudnego dżinsu, fatalnie wyglądają, bo krój świetny. http://allegro.pl/show_item.php?item=2249788240 -> kolor jak w tanich dżinsach, ale gdybym zamówiła rozmiar mniejsze i się jakoś opięły na tyłku to jeszcze jeszcze.... http://allegro.pl/show_item.php?item=2237987842 -> fatalne, zamiast białych, przyszły przyżółcone i bardzo cienkie, porażka. Mam nadzieję że pomogłam, radzę omijać te produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam i spodnie i leginsy w h&m Mama i jestem bardzo zadowolona. Spodnie takie granatowe rurki sa bardzo wygodnie wygladaja jak normalne spodnie bardzo ladnie dopasowane serio polecam wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii u mnie h&m nie ma, niestety. Ja wiem, że lepiej coś przymierzyć, jak do tej pory trzymałąm się z daleka od ubrań i butów z allegro. Ale ja na razie nie wyruszam na sklepy, bo staram się oszczędzać, tym bardziej, że popołudniami muszę zasiadać do roboty. Więc leżenie zostaje mi do godz. 15 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi szybko brzuch wyszedl wiec musialam kupic ale teraz moze najlepiej tylko w leginsy sie zaopatrzyc ;) Ja czasami ubieram moje spodnie tylko guzik na gumke zapinam hehe ;) w pierwszej ciazy tez tak robilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wchodzę tylko w jedne swoje dżiny, bo są ze streczem i też na gumkę je zapinam :P Ja przytyłam niby tylko 1 kg, ale u mnie nie dość że brzuch się pokazał to jeszcze w biodra poszło :) Ja nie wiem, jak to możliwe, że tylko 1 kg na plusie, musiało mi ubyć, chyba z cycków i z włosów :D bo wypadają mi garściami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga Zapomniałam o tobie a może i o kimś jeszcze, za dużo tych stron produkujemy :P i dlatego zapomina się :) ale trzymam kciuki za nas wszystkie. Co do wagi to ja bardzo podobnie - duża ze mnie baba ale nie martwię się. Ważne,żeby dzidzia była zdrowa :D potem zleci trochę tych kg :) dotiuszka Co do spodni, ja mam te drugie co wkleiłaś link i mi przyszły ok i jestem zadowolona, śmigam w nich :D a wiesz sama cena niska to i nie ma co. Ale moje są ok, jaśniejsze niż twoje i już prałam i noszę może nie za często - ale są ok. A co do wizyty w 10tc to ja myślę,że powinnaś zadzwonić do MOPS w swoim rejonie i zapytać, w zasadzie lekarz wystawia takie zaświadczenie do tego becikowego,że byłaś pod kontrolą od któregoś tam tygodnia. NIe mam pojęcia ale znajdź numer do MOPS/MOPR i wytłumacz im co i jak , to one tam najlepiej wiedzą Moniś83 ja przy kichaniu też mam taki ból, czasami jak za szybko wstanę z łóżka to też zakłuje potem trzyma i trzyma. Myślę,że coś się dalej rozciąga i dlatego tak jest. Wcześniej miałam takie kłucia i pytałam gin a ona,że to w środku wszystko się "przestawia" i tak musi być, chyba ,że bardzo długo utrzymuje się ból, ciągły ból, to wtedy skonsultować się z lekarzem. Nha no ciąża to interes drogi,ale ktoraś z dziewczyn pisała,że bierze skierowania na badania od lekarza rodzinnego, może też powinnaś tak zrobić ? :) pazMama o 17 kończysz jedzenie ??? Rany ja dopiero się rozkręcam właśnie o tej porze :D mamaparyzanka a córcia oj cieszy się, moze i dobrze,że sama nie będę -mój dopiero przyleci w niedzielę, a za to z Julią pójdę :D ona bardzo chce zobaczyć jak to mozliwe,że w brzuchu i ona była a teraz taka duża... hehehe ale mam z nią ubaw. Ciągle pyta czy już jedziemy... a tu na 16 dopiero :) wysłałam ją do koleżanki, szybciej jej czas minie :) No i jak zwykle ja poemat stworzyłam :) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do napojów to pijam zazwyczaj sok jabłkowy lub z czarnej porzeczki z lodem albo bardzo ciepłą herbatę (jak już jest chłodna to mi nie smakuje). Wody mineralnej mało pije bo już wiele rożnych próbowałam i nic mi nie smakuje. Ja siedzę cały czas w domu więc chodzę leginsach, czasem sukienki. Czy któraś z Was ma zawroty głowy? Mnie się niestety zdarza. Wczoraj po usłyszeniu dzwonka do drzwi wstałam i aż sam mój tyłek poleciał w dół a ja wirowałam razem z pokojem. Staram się powoli wstawać ale nie zawsze to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny po przeczytaniu o tych pomarańczach zauważyłam że sama jestem w takim kolorze:-( Próbowałam się zalogować a hasła nie pamiętam Wchodzę z gmaila tu zawsze przez link Może zmienić login jak myślicie? Z suwaczkiem mam problem bo muszę dziennie kopiować Co do ubrań to ja już dawno nosze ciążowe bo do swoich się nie mieszczę Waga stoi w miejscu a wyglądam jakbym miała rodzić ,,,Też mam z alegro te drugie co datiuszka podała i mogły być mniejsze Zamówiłam rozmiar 44 i dwa razy bym do nich weszła (brzuch to jeszcze ale nogi) Trzymam kciuki za wszystkie mamusie które dziś mają wizyty Wczoraj się nie odzywałam bo impreza była 8 urodzinki syna :-) Wody nie pije bo zaraz mam odruch wiecie jaki za to soki ,herbata Tusia masz termin tak jak ja a z moich obliczeń wynika że 13 tydzień skończyłyśmy dopiero a ty piszesz że już w 15 wchodzisz może termin podałaś z usg @ miałaś wcześniej lub ja coś pokręciłam http://www.suwaczki.com/tickers/16udskjo837yufgr.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się.... Super te stronki na allegro...ale zastanawiam sie jak ten poliester będzie się w opały nosił??? wiecie w sierpniu ma tydzień po tygodniu wesela:jedno mojego brata drugie siostry męża....co ja założę???namiot?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _m_p
Tusia piszesz, że nie będziesz ze mną pisać. Ależ piszesz kochana cały czas, az miło :) Piszesz, że kazda kobieta tyje inaczej i takie tam. Ale zarazem piszesz, że niczego sobie nie odmawiasz. Więc wszystko jasne. I nie jest normalne mieć 7kg na + w 15tc. Co tyle waży? Dziecko, łożysko, wody? No chyba raczej nie. Kobiety na tym etapie ciąży przeważnie nie tyją jeszcze ani grama bądź są na minusie. Rozumiem 1-2 kg ale 7 ?? Mam znajomą co też tak tyła i mówiła, ze przecież to normalne. Urodziła 11 dni przed terminem, na plusie miała 22 kg. To jakby donosiła to do 25 by lekko dobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_m_p ja nie rozumiem co cię tak boli waga innych? Bardzo mi przypominasz moją koleżankę, która miała pierdolca na punkcie wagi w ciąży i całą ciążę się odchudzała, żeby potem wszystkim się chwalić, że jej sąsiadka, siostra, kuzynka przytyły tyle i tyle, a ona tylko 7 kg. Jedna ma zachcianki, inna nie, jedna więcej przytyje, inna nie, ale to chyba nie twój problem. Ty pilnujesz siebie, a każdy robi co uważa za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp daj sobie spokój Co masz z takiego głupiego gadania? Każda ma swój rozum i odżywia się tak jak chce. Jak dla Ciebie to dużo to się martw, żebyś Ty nie przytyła a nie pouczaj innych. Tusia jak widać się tym nie martwi no bo i po co przy jej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis podobne tylko granatowe fason podobny tylko ja mam ta gume na brzuch wysoko pod biust tak ze sie caly chowa ;) zastanawialam sie jaki rozmiar wziac i jak bys chciala kupic to kup taki jak faktycznie nosisz ja kupilam 38 i powiem Ci ze dosc sie rozciaga wiec nawet jak sie przytyje troche w biodrach to sie wejdzie ;) wiec nie kupowac wiekszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja zaczynam mieś stresa przed srodą ale musze dać rade:) ogladam cały czas spodenki n allegro i nie moge się zdecydowac :) Moniś szukałas mnie? :) eeee nie wiem która ale przypadkiem na fb zaprosiłam z profilu mojego M więc z góry przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozaikaaa
Witam. mam pewien problem , niestety bardzo malo o tym pisze na internetowych forach , wiec mam nadzieje ze ktos udzieli mi turaj porady. Wczesniej odstwilam tabletki , okres mi sie spoznial wiec musialam wziasc luteine na wywolanie. Dostalam po luteinie brazowego plamienia i wlasnie w tym dniu wzielam pierwsza tabletke anty. Ale jak wzielam tabletke tak plamienia zniknelo , doslownie w pare godzin. Tabletki kontynuowalam nadal do konca , dzisiaj jest 5 dzien przerwy a krwawienia z odstawienia nie ma. zastanwiam sie czy ten cykl byl zabezpieczony poniewaz wzielam tabletke w dniu brazowego plamienia bo myslalam ze to okres . dodam tylko , że w polowie cykly OKROPNIE bolaly mnie piersi (brodawki) i mialam silne skurcze podbrzusza. Czy moglaby by byc to ciaza? bylam u lekarza kilka dni temu , stwierdzil ze ciaze wywnioskowac to za szybko i okres powinien przyjsc w czasie 7 dniowej przerwy.Lecz go nie ma... Czy ktoras z Was miala podobny problem ? P.S. przepraszam za tak dluga wiadomosc. z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko zapomniałam dziewczyneczki które mają dzisiaj wizyty trzymam bardzo mocno kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co nie podobna jestem do siebie co prawda na fb mam zdjecia z przed roku i 2 lat a mam Cie na fb? kurcze musze sobie jakos Was zapamietać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozaikaaa zrób test ciążowy. Lekarz mógł Ci również zalecić zrobienie badania beta HCG. Ewentualnie możesz zrobić je prywatnie. Ja od dłuższego czasu nie biorę pigułek ale silne skurcze podbrzusza były u mnie objawem wczesnej ciąży. Co nie znaczy, że u Ciebie będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×