Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Inga mnie można skojarzyć po imieniu :) Chyba nie ma drugiej Moniki na forum? Czy się mylę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozaikaaa
dziekuje bardzo za odpowiedz! tak zrobie test , jak okres sie przyjdzie. Mam jeszcze 2 dni przerwy. Ale wlasnie sie zastanawiam nad tym , czy przyjecie pierwszej tabletki w dniu bardzo ciemnego plamienia(nie okresu) poprostu spowodowalo ze cykl ten byl niezabezpieczony. Wnioskuje , ze zadna z Was takiej sytuacji nie miala badz nie slyszala ? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie zwracajcie uwagi poprostu na niektore osoby i juz ;) o ktorej macie wizyty?? mamusia 16 to wiem a reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane pochwaliłam się,że mdłości nie mam,że minęło ... hmmm wczoraj lekkie, po wzięciu tabletek rano ,a dziś śniadanie, tabletki i po 10min. śniadanko zapewne z większością tabletek wylądowało w kibelku. Rany myslałam,że już mnie nie będzie to dotyczyć - że mdłości, bo tylko to miałam to już za mną a tu proszę. Nie dość,że mdłości to i wymioty. Ale wymęczyłam się, a wszystkim, które mają wymioty naprawdę z całego serca współczuję :/ Zapewne tabletki też poszły, ale możliwe,że wchłonęło się trochę więc nie biorę drugi raz, może coś lekkiego zjem ale już sama nie wiem :/ A waga - rany ja naprawdę dużo ważę, ale przytyłam bardzo po lekach hormonalnych, złym odzywianiu sie po za granicami kraju i słabością do słodyczy. Nie ukrywam tego, a teraz też zapewne przy przytyję. Z córcią 9,5 kg w pierwszej ciąży a teraz nie wiem. Nie objadam się ale jak jestem głodna to po prostu jem. A czy dojdzie mi 10kg czy 25kg to już trudno... Mam koleżankę, co przytyła 40kg z każdą córcią (ma ich dwie) i wyglądała okropnie, ale dużo wody miała w organizmie, zatrucie ciążowe, wcale tak dużo nie jadła a mimo wszystko tyła okropnie,płakała jak nei wiem co,lekarze nie wiedzieli co jej jest,że tak tyje. A teraz wygląda rewelacyjnie, po porodzie szybko spadło... Więc zasady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia - będzie dobrze, głowa do góry. Może coś brzuszkowi się nie spodobało. Jak tylko szczęka nie boli to jeszcze można to jakoś przeżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _m_p
Agulka ja miałaś ostatnią @ 14.01 to termin z okresu masz na 21 październik. W tej chwili jestes w 14 tygodniu. Dokładnie 13 tygodni i 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozaikaaa ja nie słyszałam ale radziłabym zrobić beta hcg - będziesz pewna, leć do najbliższego laboratorium i zrób. Będziesz pewna bardziej niż test ciążowy. A lekarz faktycznie, jeśli ciąża to na pewnym etapie może nie widzieć jeszcze niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy tyje w swoim tempie, teraz moze byc 7 kg na plusie a pozniej sie to wyrowna do max 12-15 na +,w pierwszej ciazy najwiecej przytylam w 3 pierwszych miesiacach bo az 5 kg a wage koncowa mialam 12kg na plusie , wszystko zalezy kto jak sie odzywia, jak jego organizm zareaguje na ciaze (hormony), cukrzyca.... przykladowo moja mama w drugiej ciazy przytyla 35kg ale nie przez to ,ze sie objadala(bo po mnie przy wzroscie 173cm wazyla 49kg) ale ze miala zatrucie ciazowe-musieli jej sciagac wode z organizmu taka byla spuchnieta; kuzynka- przypadek cukrzycy, biedna w kazdej ciazy na specjalnej diecie od dabietyka a i waga i tak szla do gory w okropnym tempie.. wiec nie wiem po co tutaj komentowanie kto ile przytyl, kazdego osobista sprawa! rozne kobiety, rozne ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp,widze ze szukasz przyjacioł:)no niestety nie trafilas,a twoje rady i pierdolenia co do wagi mam w nosie,nie pisze z toba ale z dziewczynami z forum,a taki ktos jak ty ma tu male znaczenie:)))wiec zal sie jak ci to potrzebne do zycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja też mam tak że już myśle ze nudności i wymioty odstąpiły a potem następuje nawrót:-( Co do wagi to powiem wam że mam koleżankę która przytyła 25 kg w ciąży a teraz wyglada jak patyk...a ja najwięcej 12 z córką przytyłam a potem miałam problemy to zrzucić ;-( Wiec nie wiem czy lepiej dużo ważyc i szybko zgubić zbędne kg czy mało przybrać a kg zostają....Ale namieszałam http://www.suwaczki.com/tickers/16udskjo837yu fgr.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W karcie ciąży mam 20 październik termin porodu i w badaniach prenatalnych tez mi tak wyliczono z @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesc bede tyle na ile mam ochote,bo wiem ze to dobre dla mojego malenstwa:)nic ci do tego....i wcale moja waga mnie nie dziwi,bo dla mnie wazne jest to co mam w sobie,mala istotke......bo teraz ona jest najwazniejsza,a nie moja waga,a odchudzac w ciazy tez sie nie bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co da wagi max 7 kg to znam duzo osob ktore tak przytyly 7-8 kg tylko:))-hheeh zazdrozcze) ale np bylo to tak ze na pocz schudly, a bilans koncowy byl wlasnie 7-8 kg na plusie. nie ma co dziewczyny ja lece do Polski 22 kwiet, jak tylko dolece to dzwonie do woijego gina i umawiam sie na wizyte...i powodzenia na dzisiejszych wizytacjach:)))) Mozaikaaa jak mialas przerwe w braniu tabletek?po zarzyciu luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh i wlasnie dowiedzialam sie ze moja kolezanka z kursu jezykowego ma termin na 16 pazdziernika!!!:)))) a 3 tyg temu mowila ze boli ja brzuch i zle sie czuje, a ja jej na to ze moze w ciazy jest:)) i co jest!!!!!! bedziemy rodzily w tym samym szpitalu, ciekawe czy spotkamy sie porodowce:) bo ja mam termin na 15-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazmama ta twoja koleżanka dopiero się zorientowała? O matko :D a w którym tyg jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w pierwszej ciazy mialam cukrzyce ciazowa,bylam na diecie i tylam.....codzienne klucie w paluch..pamietam to,nic przyjemnego...teraz tez mam zagrozenie,bo mam glukoze powyzej normy...ale czekam co wykaze badanie po wypiciu glukozy.....znowu z synem nie mialam,wiec teraz licze na to ze tez nie bede miala...ale wszystko sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paz mama,ale fajnie:)bedzie wam raznie we dwie:Dmoze sie uda i urodzicie w tym samym czasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny, koniec tego dobrego, muszę w końcu wstać z łóżka. Trzeba jakoś mieszkanie ogarnąć. Miałam to robić w weekend ale mąż sobie wymyślił tapetowanie drzwi do szaf i ledy w łazience. A potem już nie miałam siły na nic. Do poźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wstałam dzisiaj o 9, zjadłam śniadanie i o 10 poszłam znowu spać.. takiego muła mam dzisiaj potwornego w głowie.. poza tym zimno, pada i ciemno na dworze :( aż wstawać z łóżka się nie chce. Co do tego tycia w ciąży, to możliwe jest np. żeby przytyć 20-30kg, skoro teraz mam 1kg na plusie? Pytam z czystej ciekawości i braku doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotiuszka ona dowiedziala sie 3 tyg temu dzien po tym jak mialysmy osttsnie lekcje, tylko pojechala do Polski i sie nie widzialaysmy a dzisiaj do mnie zadzwonila, ona miala bardzo nieregulrane miesiaczki po 2 ciazy, niby sie starali o 3 dziecko niby nie, tak bezstersowo i patrzcie!!!:) ja jestem w 14 tyg ciazy.... ale wiecie dobrze ze ona teraz zrobila te badania bo co jakby bylo tak jak w tych programach naukowych o kobietach co az do rozwiazania nie wiedzialy ze sa w ciazy, a ze ona jest mocno przy kosci wiec pewnie by tego widac nie bylo. Tyle ze ona rozgarnieta kobieta jest i swoj organizm zna:) wiec bedziemy miec dzieciaczki w tym samym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pisze dopiero teraz bo cos zle sie czuje w sumie jak wczoraj polozylam sie spac o 15 wstalam dzisiaj o 9 a dalej jestem padnieta glowa mnie boli i cos kreci sie w glowie. Co do wagi ze mnie grubasek jest i duzo w ciazy wazyc bede ale schudne jak urodze bo mam motywacje. Trzymam kciuki za mamusie które maja dzisiaj wizyty;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczeta ja jyz po sniadanku o dziwo pierwszy dzien wolny a ja nie mam migreny .., :) juppi:) No o czywiscie czekam rownierz na relacje z wizyt.. Mam pomysl zebysmy nie podkrecaly pomaranczki poprostu jej nie komentujmy to jej sie znidzi :) tak sobie mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _m_p
Tusia hehe może trzeba ruszyc główką. Piszesz ze mną bo jestem jedną z Was, dziewczyną z forum :D Ale takie komentarze będę pisać na pomarańczowo bo tak chce :) nata_lie możliwe. Może bardziej 20. 30 to już sporo jak masz dopiero 1kg na plusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wczoraj nic nie pisalam bo czulam sie okropnie. znow wymioty, przespalam caly dzien. mamusia - pytalam mojego lekarza bo ja czesto wymiotuje i mowil ze po ok pol godzinie tabletki powinny sie wchlonac. dla pewnosci kazal mi je rozkruszac przed polknieciem - wtedy szybciej sie wchlaniaja i i wieksza szansa ze calej nie zwymiotujesz. monis - przepiekne te sukienki. mnie najbardziej podobaja sie 2 pierwsze. tez ide na wesele- sam poczatek wrzesnia. vivii - super te spodnie z h&m. mowisz zeby brac swoj rozmiar a nie wiekszy? zamawiala ktoras z was cos z h&m przez internet? jak jest z ewentualna wymiana lub zwrotem? a co do wypowiedzi "mp"-czy jakos tak - powiem ci ze jestes tchorzem ukrywajac sie. . kazdy ma prawo do wlasnego zdania - tak jak bylo w przypadku slynnej tabelki. dziewczyny wyjasnily sobie co mysla i nikt na nikogo sie nie obrazal. takimi wypowiedziami z "ukrycia" tylko "psujesz" fajne forum. tym gorzej ze jestes dziewczyna ktora czesto tu pisze. ja chcialam z wami pisac, dolaczyc do galerii i pewnie do znajomych z fb. ale dzieki tobie mi przeszlo! bede z wami pisac od czasu do czasu ale za blizsze znajomosci - dziekuje. mam odwage to powiedziec. nie obrazajcie sie dziewczyny. trzymam kciuki za dzisiajesze wizyty. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze przytyla 7 kg to nic nie znaczy niektorym kobieta w czasie ciazy oslabia sie metabolizm, ponadto organizm zatrzymuje wode w organizie to chyba nie jest takie dziwne. Niby wszystkie rozumy pozjadalas a o takich podstawowych sprawach nie masz pojecia ?? dziwne.... mp ja uwazam ze jestes ta karolinka ktorej nie chcialy w majowkach .... :) i koniec tematu bo robic to sie zaczyna nudne jak sprawa tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp ale w sumie mozliwe ze jestes jedna z nas bo jestes taka przemadrzala jak jedna z nas ;) natalia mozesz przytyc i 30 ;) ja w pierwszej ciazy tyle przytylam a do 6 miesiaca mialam tylko 2 kg na plusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×