Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

No ja napisalam ci smsa i mi nie odpisałaś :D hihihihi ja ide zaraz kąpać się i szykować się do wizyty. A wszyscy pewnie na spacerze, a leżące leżą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia dzieki za smska :) trzymam kciuki za wizyte i czekam na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia sorki ale mi dzwieki na smsy nie chodza dopiero musze wejsc w skrzynke i zobaczyc czy cos nie przyszlo :) dzieki za smska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko :D dobra ja spadam w ciąża wy sobie tu gadajcie :) Lepiej popiszcie o szkole rodzenia, ja nie chodziłam z Julcią jak byłam w ciąży, nie ybło kiedy. A wy jak? Potem se poczytam co pisałyście, czy warto czy nie a te mamusie co już kilka razy rodziły to niech też cos mądrego napiszą :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam rodzic z mezem ale niestety wymagane jest zaswiadczenie ze szkoly rodzenia a niestety on nie ma kiedy ze mna chodzic bo caly tydzien jest w delegacji, sama tez nie chce chodzic wiec szkola odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodzilam na szkole rodzenia:) A jak zaszlam na porodowke i podlaczyly mi kroplowke to zaczelam chodzic w ta i z powrotem ;) polozna mowi zebym sie polozyla a ja Ze nie chce bo czytalam ze jak sie duzo chodzxi to sie szybko urodzi ;) na porodowke zeszlam o 3.30 zanim kroplowka i tak dalej to byla 4 a Maciejek sie urodzil o 6.30 wiec polecam duzo chodzic hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaże naleśniczki z dzemem truskawkowym ( SAMA ROBIŁAM) :) i ze śmietanką ma któraś ochotę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ja to bym zjadla nalesniki ale ze swiezymi truskawkami ...mniam rozmarzylam siE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga,poprosze jednego;)mniam....a ja dzis mam kurczaczka,wlasnie sie piecze, ziemiaczki i surowke koperkowa:)a na deser koktajl bananowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie to bylo tak ze po 10 dniach czyli po terminie zglosilam sie do szpitala,zalozyli mi cewnik,po ktorym zaraz zaczelam miec skurcze i chwile pozniej wody mi odeszly...3godz pozniej trafilam na porodowke,latala troche po tym korytarzu,wyginalam sie przy drabinkach i po jakiejs pol godz urodzilam corcie:)cudowne przezycie...bolec bolalo jak kazdy porod ale w tych bolach nie mysli sie o niczym tylko o tym ze zaraz ujzysz maluszka:)a z synkem to bylo doslownie 2godz skurczy ,kapiel juz na porodowce bo mialam juz takie rozwarcie ze kazano mi isc pod prysznic,niby przyspiesza i zaraz potem urodzil sie syn:)i teraz chce tez rodzic naturalnie bo powiem wam,mimo tego bolu...milo sie to wspomina:)))a naciecia krocza to strasznie sie balam,ale powiem wam ze przy bolach nic nawet nie pozulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jakoś się trzymam. Dzięki wielkie za wsparcie. Inga kiedy byłaś na sobieskiego? Ja byłam tam dziś. Dostałam skierowanie na jutro (9-11) tylko, że lekarz mi kazał robić w szpitalu bielańskim. Po zabiegu leżeć wyprostowanym min 3 dni,nie schylać się, nie uciskać brzucha i nic nie nosić. Ale przed badaniem chyba nie ma żadnego przygotowania? Powiem Wam, że jestem zadowolona z mojego lekarza. Wczoraj zachował się jak człowiek a nie tylko jak lekarz. Pocieszał mnie, pytał gdzie mieszkam i jak wrócę do domu, kazał dzwonić po męża, nawet wyszedł po niego, wszystko mu dokładnie powtórzył. Powiedział, że mogę dzwonić do niego w każdej chwili. No i dał posłuchać serduszka. Smutno mi się zrobiło jak zobaczyłam, że w dokumentacji zmienił wpis z nadzoru nad prawidłową pierwszą ciążą na ciążę wysokiego ryzyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga ja tez poprosze bo mam tez kurczaczka smazonego w piekarniku.... wiec na deser moge wciągnac nalesnika........... kurcze piszecie o tych porodach a ja sie go bardzo boje bo to pierwszy......... mowia ze pierwszy jest najgorszy..... dzis gadałam z kumpela i mowiła ze ona drugiego syna urodzila szybko o 7 trafiła do szpitala a o 7.26 mały juz był na swiecie....... tez bym tak chciała:-) powiedzcie dziewczyny czy wogole dawaja jakies chociaz małe znieczulenie czy kompletnie nic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis zazdrosze takiego lekarza .......... Trzymam za was jutro kciuki dziewczyny...... musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola u mnie daja tzn jest gaz rozweselajacy jest dolargan albo byl i ZZO ale ja nic nie chcialam a ZZO nawet bym nie wziela bo po tym czesto pojawiaja sie bole glowy a ja i tak mam migreny wiec odpada u mnie zreszta boje sie zwyklego zastrzyku a co dopiero w kregoslup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś na prawdę fajny lekarz.. myślę, że teraz coraz rzadziej się takich spotyka.. Dla większości lekarzy praca to już rutyna.. Ja osobiście na mojego również nie mogę narzekać.. ale zobaczymy co będzie dalej. Moniś trzymaj się ;* Inga23 mmmmmmmm ale mi narobiłaś smaka... chyba też dzisiaj sobie usmażę naleśniki z serkiem waniliowym i z dżemem malinowym z lidla mmmmmm ;)) Dziewczyny czy Wy też cały czas czujecie pustkę w brzuchu?? tzn takie ssanie jakbyście nie jadły z tydzień?? masakra!! Właśnie zjadłam zapiekankę minęło 10 minut i znowu tak się czuję ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno wielu lekarzy nie chce dawac znieczulen na zyczenie (pozatym sa one platne) poniewaz kobieta nie czuje kiedy nadchodzi skurcz i poród jest utrudniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie eljotka ... a u nas w szpitalu jest one bezplatne ale i tak bym nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka,no mi nic nie dali.....a moze nawet nie wiem....bo bolec bolalo,ale da sie wy3mac,bo w koncu taki nasz los,po to sa kobiety;)nie ma sie co martwic,ja chodzilam do szkoly rodzenia...jak skurcz nadchodzi.bez paniki,gleboko przede wszystkim oddychac i nie przestawac.....a i oczywiscie wspolpracowac z polozna....czy tam z lekarzem mi porod odebraly polozne,lekarz pomagal tylko reka naciskac na brzuch by dzidzia szybciej sie wydostala:)no i zszywal .....a po porodzie nawet nie pamietalam tego bolu..w tym momencie najwazniejsza bylo malenstwo na ktore tyle sie czekalo:)ja wam powiem ze juz sie doczekac nie moge tych naszych maluszkow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki... no wlasnie jak tak piszecie to ja tez ze znieczulenia chyba nie skorzystam...... ale chce zapisac sie do szkoly rodzenia u mnie jest to bezplatne wiec czemu nie skorzystac........ a wiecie w którym tyg mozna sie juz chodzic do tej szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) heee ...nie za wcześnie o tych porodach...straszycie tylko pierworódki;) naleśniki dziś na topie...moje dziecko tez sobie dzis zażyczyło i smażyłam na drugie śniadanie.....u nas z serem i sosikiem malinowym[ostatnie mrożone maliny zużyłam:)pyyychota :D a na obiad polędwiczki....duszone bo smażone mi nie wchodzi..... i ciągle mam te mdłości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co taka ochote narobiłyscie na te nalesniki ze ja jutro tez bede je robic jeszcze nie wiem z czym.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej na swiecie zjadła bym teraz gofra takiego z bita smietana i z owocami.... no ale nie mam gofrownicy ale zaraz lukne na allegro w jakich sa cenkach moze zamówie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zaczynaja swedziec cycki , nie wiem czy to dobrze. ale nie urosly mi ani troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ssania w żołądku to nie wiem co to jest, bo ja mam zawsze uczucie pełna i tego że zaraz zwymiotuje;/ jeżeli chodzi o poród, to mi dali znieczulenie tylko przy rozcięciu krocza, by nic nie bolało - a i tak bolało :) co do ZZO to u mnie w szpitalu wisi kartka na drzwiach że jest jakieś rozporządzenie, że to znieczulenie jest bezpłatne, a płaci się tylko za konsultację z anestezjologiem... no i spodnie przyszly :) nawet są fajne, gorzej wygladaly zanim je ubralam, zamawialam z rozmiarów podanych w tabelkach i pasuja, nawet mam troche luzu (w razie gdyby sie troche przybralo w pupie i w udach), tylko kapa bedzie jak sie rozciagna, bo wtedy wisiec beda, najwyzej w 60 stopniach je wypiore:P http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-jeans-rurki-2-kol-rozm-xxl-i2267455541.html jak M przyjdzie to go poprosze zeby mi fote zrobił to wrzuce później do galerii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka mnie tez swedza i brzuch mnie troche tez swedzi wiecie co chwile temu moze zjakies 20 minut zjadłam obiad i znow jestem głodna zjadłam nawet malo ale jak odchodziłam od stołu to czułam sie obzarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×