Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mamusia co usg termin się będzie zmieniał w zależności od wielkości dziecka :) Graga, Marla piękne brzuszki ja też wrzucę zdjęcie ale poczekam do 2 trymestru i może dotane fotke z usg to bym od razu moją dzidzią się pochwaliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny, kiedy ja będę mieć takie brzuszki jak wy? :( póki co nie widzę różnicy pomiędzy 13 a 17 tygodniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia już za pare dni wkraczamy w drugi trymestr bo jak patrze na necie to od 13tyg się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na necie patrzyłam i pisze wszędzie że od 13t ale dopytam we czwartek lekarke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania od 13 pelnego tygodnia czyli czyli od 13 tc i 1 dzien czyli 14 tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o to wam chodziło a ja myslałam ze 14 to trzeba skonczyc 13t6d i zaczyna sie 14 :) Teraz już wiem o co chodzi tak czy siak to ja już odliczam dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi to jeszcze chwila i będziesz w połowie :) Wiecie te naleśniki wcale mnie nie usatysfakcjonowały jedynie dzieci szczęśliwe bo zwłąszcza córeczki to ulubione danie :) Jutro zrobię zapiekanke ziemniaczaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia wiem obrazek mi się spodobał ale ja sama nic tam nie widzę musze go zmienić :) Termin z @ mam na 28października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj na USG. mamusiu, nie przejmuj się, mój maluch też nie chciał się ułożyć tylko machał nóżkami i rączkami i kręcił się strasznie! ale po dłuższym czasie jakoś się ułożył i ginekolog spokojnie mógł zrobić badanie. nie wiem jaki tam sprzęt u was mają, ja byłam prywatnie u dobrego ginekologa, zapłaciłam ponad 100zł, ale wszystko było widać dobrze i wyraźnie. lekarz stwierdził, że wszystko jest w normie i że nie ma powodu aby robić więcej badań. ;) ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo było tak dobrze widać maluszka! i naprawdę poczułam się mamą. wgl, próbując nadgonić to co pisałyście czytałam, że któraś z was chyba eljotka martwiła się o długość dziecka. więc pytałam się o to lekarza, bo mój dzidziuś też był strasznie malutki na ostatniej wizycie czy to co podają w internecie jest wszystko tak super poprawnie. powiedział, że nie, że są przedziały według których ocenia się czy wielkość ciąży jest w normie i że nie ma co się przejmować bo prędzej czy później nadrobi. mój np urósł w niecałe dwa tyg prawie o 3cm. i teraz ma ponad 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to widze ze miedzy nami 2 dni roznicy w TP :) no ja tez juz odliczam od jutra zaczyna sie 13 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne na suwaczku pokazuje mi juz 12t i 1 dzien a wedlug tego koleczka dzieki ktorym ginekolog oblicza TP wychodzi 11t i 6 dzien...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem suwaczek oblicza wedlug normalnego kalendarza..a normalnie TP wyznacza sie inaczej wedlug miesiecy ksiezycowych..i wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia tak jak juz dziewczyny pisały idź prywatnie Mnie znów ten kregosłup plus lewa noga strasznie dokucza ;-( Od reumatologa mam przepisane maści takie naturalne neuro terapia żel i reumo terapia żel ale niewiele to pomaga niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie tutaj w Norwegi nawet widzialm romiar 40 cm dla wczesniakow taki dzial w sklepie. ale raczej go szybko ominelam. ja z 50 cm kupilam wtedy dresik taki cieply na spacerek bo nie mialam, pre body, reszte jakos przechodzila w 56 ale plywala mi w tym:) mamusia na nastepnej wizycie napewno sie doczekasz swojego ciastekzkremem fajnie ze wyszystko ok. kurcze odkad nie musze juz isc do pracy siedze dluzej w necie a przykladowo wczorajszej nocy moja cora od godziny 2 rano do 3.40 nie mogla zasnac wiec ja wzielam do naszego lozka, efekt taki ze nie spalam, bo albo mnie szarpala z wlosy albo tak brykala po lozku ze musialam ja trzymac zeby nie zaliczyla guza o sciane, rece w ustach, palce w oczach wiele tym ktore sa juz mamami nie musze opowiadac, w koncu usnela w swoim lozeczkuu-potworek moj kochany. ogladam wlasnie przepis na zycie i szukam obraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka a moglabys troszke przyblizyc twoj bol bo ja mam podobny problem ... Boli jakby krzyz w tylku po lewej stronie czasem to na lewej nodze jak zakladam buta albo spodnie nie moge stanac .. Boje sie ze to moze cos na nerw juz mi zaczyna naciskac... Czasem mnie bol w nocy budzi jak sie przewracam ze strony na droga .. Tez tak masz..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazmama, ja jak nie chodzę do pracy do minumum 24 idę spać.. właśnie przepis na życie też obejrzałam i humor mi się poprawił od razu :) dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, dzisiaj pogoda troche lepsza to i moze humor bedzie lepszy :) wlasnie wcinam sniadanie, bo nie mam mdlosci i musze to wykorzystac :) dzisiaj musze isc na jakies zebranie do szkoly, co dla mnie jest dziwne bo mam dziecko w przedszkolu i to innym niz rejon, ale jestem w radzie rodziców, a chca polaczyc szkole z przedskolem i musze byc;/ a zapomnialam sobie ze w tej radzie jestem;/ tak mi sie nie chce, bo na 18 i pierwszej milosci nie bede widziec.... czy u was kobitki w swoich miejscowosciach tez robia takie oszczednosci na szkolach i przedszkolach ? u nas znowu z polowa dzieci sie nie dostala, a przedszkola likwiduja - parodia... na szczescie moj piotrek rocznikowo 5 lat ma, wiec jest w obowiazku przedszkolnym.... ale jak se pomysle o załatwianiu żłobka i przedszkola dla malucha to mi sie rzygać chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga smacznego śniadanka :) Moja córa chodzi do szkolnej zerówki i od września drugi raz pójdzie ale w przedszkolach też są zerówki ale ile miejsc tam jest i czy też chcą zlikwidować tego nie wiem więc w tym temacie ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) oficjalnie zaczynam dzisiaj 17 tydzien jeszcze 3 i polowa:) kurcze odliczam dni do wizyty bo juz sie nie moge doczekac ostatni raz bylam prawie miesic temu ;) a tu jeszcze 8 dni :( ciastek super ze wszystko dobrze cesze sie jakczytamm dobre wiadomosci:) Inga i Monis maja dzisiaj amnipunkcje trzymam kciuki z calej sily zeby wszystko poszlo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
położyłam się na chwilę, żeby troche poleżeć zanim młodego zawioze do przedszkola i maleństwo znowu mnie pokopało troszeczkę - fajne uczucie :) szkoda tylko że nie kopie częściej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mocno trzymam za dziewczyny kciuki szkoda tylko że jeszcze kilka dni w niepewności będą ale wieżę mocno, że wszystko dobrze się skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga super że juz czujesz maleństwo i to tak dokładnie nawet myslałam, ze to za wcześnie jeszcze ale jednak juz kilka dziewczyn czuje więc na pewno tak jest :) Mi czasem się wydaje, że czuje jakieś muśnięcia ale w 100% nie jestem pewna czy to dzidzia czy jakies bulgotania w żołądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja od wczoraj mam problem z ósemką...spuchnieta troche jestem i juz nie wiem co robic:( plucze usta szalwia a zaraz maz mi sachol kupi to bede smarowac. nie moge dodzwonic sie do mojej dentystki.najgorzej w nocy , bo spac nie moge. dzis mam wizyte u ginekologa o 19.40 zobaczymy co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewka też mam taki ból ale do tego nie moge sie poruszać nawet do toalety czasem to juz na czworakach ... Nie trzyma mnie to cały czas ale coraz częściej... Dzwoniłam czy sa juz wyniki z krwi z tych badań prenatalnych i są ;-) wszystko ok jest ,pocztą mi to podeślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 - ja to takie przewracanie sie w brzuchu caly czas czuje, najbardziej w nocy jak sie lezy i jest sie wyciszonym... ale to co dzisiaj to byl taki porzadny kopniak, to juz nie chce myslec co bedzie potem:) biorac pod uwage ze mój pierworodny wogóle nie kopał w brzuch:) emachines - nie chce straszyc, ale mojej kolezance w ciazy na żywca zęba wyrywali:) zawiozłam młodego do przedszkola, i umówiłam sie do fryzjera:) stwierdziłam, że jak się wyglada niezbyt ładnie żeby nie napisać że brzydko to trzeba cos poprawic, a juz dawno nie bylam, bo ostatni raz to chyba wpaździerniku albo listopadze:P do do piękna, to mi wyskoczyly takie dwa syfy na brodzie wiec caly czas mam nadzieje ze dziewczyna bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×