Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witajcie Leżę sobie a córka sprząta Tylko obiad jakis ugotuje i to wszystko nie chce przesadzic Dzis i jutro idziemy na urodziny wiec pewnie sie najem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropne to wszystko. Nawet nie potrafię sobię wyobrazić jak jest im źle. Tylko dziwne, że na usg nie było widać tych wad. Może kiepski sprzęt? Przykre to i niesprawiedliwe. Ja dziś też nie za dobrze się czuję. Ból głowy i mdłości. Dziś też wymiotowałam. Siedzę dziś prawie przez cały dzień przy oknie i podglądam ogrodników - sadzą drzewa, krzewy i kwiaty pod moim blokiem. W końcu będzie pięknie i zielono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś mnie też to zastanawia, że na usg nic lekarz wcześniej nie widział, dopiero po wynikach amniopunkcji.. mi coś potwornie w głowie zaczęło się kręcić.. fajnie, że ciepło ale tym sposobem moje alergia na trawy raz dwa rozkręci się na całego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi prosze czy któras z was odczuwa taki tepy bol i ciagniecie w kroczu bo mnie to juz zaczyna martwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z tego co zrozumiałam to wady były widoczne ale czekał lekarz na wyniki - nie chcę tutaj mówić nieprawdy ale Inga mówiła,że na wizycie wcześniej przyglądał się serduszku. Napisała,że czekają do poniedziałku. A ja dziś gości mam, to i nie mam jak z nią pogadać. Ehhh Moniś a co ty złe samopoczucie masz?? :) Agulka, zazdroszczę imprezowego jedzenia, też bym coś zjadła :) Miłego dnia dziewczyny, idę spać. Trochę znów popłakałam to i głowa niesamowicie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia właśnie nie wiem co mi jest. Myślę, że ta choroba robi swoje + antybiotyk mnie osłabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela ja nie mam takich bóli więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Może lepiej zadzwoń do swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela ja mam takie kłucia, ponoć dzidzia głową wpycha się - tego nie czuję, po za kłuciami, co zupełnie nie przypomina ruchów. Jedynie z drugiej strony, gdzie są nóżki, to czuję czasami jak się wierci. Dobrze Moniś radzi, dzwoń do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co narazie nie dzwonie rozmawialam z mama mowi ze tez tak przy mnie mialam ze to wszystkie sciegna mi sie tak naciagaja kazala chwile pochodzic i faktycznie jak narazie przyszlo w poniedzialek pogadam o tym z polozna zobaczymy co mi powie w sumie szukalam na internecie tez nic niepokojacego nie znalazlam tylko tyle ze wszystko mi sie rozciaga i ze wiele dziewczyn to przechodzi kolo 20 tyg ciazy a juz wg pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mam ochotę na lody - ale kiszka bo nie mogę teraz jeść. Za to też mi się chce skrzydełek, frytek i kukurydzy z KFC:) Właśnie wyganiam męża, żeby mi przywiózł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja majstruje przy placku z truskawkami i galaretką :) Jeśli macie ochotę to zapraszam :D Biedna Inga, nawet nie próbuje sobie wyobrazić co teraz przeżywa.. Od tej strasznej wiadomości stałam się bardzo niespokojna i ciągle myślę, czy moje dzieciątko jest zdrowe.. Fajnie, że znacie płeć.. ja mam usg 3D dopiero 28 maja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana to już zaraz będzie 28:) ja dopiero wizytę mam 6 czerwca, to wydaję mi się daaaleeeko :) A my właśnie z zakupów wróciliśmy, jak to fajnie z mężem chodzić, tylko papier toaletowy mogę nieść :) Nawet nie potrafię sobie wyobrazić sobie co czuje Inga.. mamusia coś wiesz więcej co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia fajnie ze jestes z Inga w kontakcie przekaz jej ze calym sercem ja wspieramy .. Kurcze a moja mala dzisiaj ma dzien fikacza ;) i dzisiaj pierwszy raz czulam takie bardzo wyrazne ruchy kurcze ale super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka to ja trzymam kciuki ;) ja mam wizyte dzien po tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś nie gadałam z Ingą, tylko pisałyśmy chwilę bo u mnie był dom pełen gości. Jestem padnięta i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, piękna niedziela to i pewnie nikogo nie będzie :) Korzystajcie dziewczyny z pogody póki jest. Ja mam balkon otwarty i też jest w miarę ok :) Lenistwo jednym słowem i tyle. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mnie juz dzisiaj nic nie boli ale zauwazylam ze mam bardzo powiekszony wezel chłonny w pachwinie pokaze to jutro poloznej bo jade na badania. Pogoda dzisiaj piekna ale ze ja nie mam checi do zycia to sobie zostane w lozku. M iłego dnia;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie mąż zamontował hamak na balkonie :) Także sobie poleniuchuje w słoneczku. Ale chyba w czapce bo w nocy znowu ucho zaczęło boleć. Spałam dziś 4 godziny! Co prawda czuję się wyspana ale kilka godzin męczyłam się żeby zasnąć. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela, ja też w łóżku a z chęciami do życia to wczoraj u mnie było bardzo źle a dziś jako tako. Najgorzej,że człowiek prawie ciągle sam w tym łóżku :/ no ale cóż, radzić trzeba jakoś. Moniś, to sobie wypoczywaj :) ja mam otwarty balkon i jest spoko. A do ucha włóż troszkę watki, by nie nawiało - tylko nie głęboko. No i myślałam,że ania_k26 odezwie się do nas, a tu nic... nie wspomnę o całej reszcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja dzisiaj się wyspałam, 12 godzin snu i tylko dlatego się obudziłam, że kichnięcie mnie obudziło :) Zaraz idziemy na spacerek. Miłego dnia wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :) dawno mnie tu nie bylo ale remont mieszkania pochlonal mnie calkowicie i nie mialam sily juz na nic:) Za 2 tygodnie wybieram sie na usg 4D juz nie moge sie doczekac..chcielibysmy juz wiedziec czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka :) taka piekna dzis pogoda wiec ide sie wygrzac troszke na podworko. Pozdrawiam i zycze Wam wszystkim dobrego humorku na dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie..niestety nie meldowalam sie dlugo, bo moj komp ulegl zniszczeniu...od wczoraj mam nowego widzialam w tabelce, ze wiekszosc z was wie co bedzie miala..ja niestety jeszcze nie wiem...od kwietnia jestem na zwolnieniu tzn co 2 tygodnie chodze do mojej lekarki i mi przedluza zwolnienie...nie chce mi dac zwolnienia do konca ciazy...ehh szkoda pisac ...mam nadziej, ze wiekszosc z was jest zadowolona ze swoich lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fufufu..!
Siedzisz w domu i jeszcze narzekasz..!!! Zalosne..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwolnienie dostaję na 2-3 tyg zazwyczaj, bo muszą mnie mieć na oku. Nawet nie wiem,czy może wystawić do końca ciąży ???? Nie słyszałam o czymś takim. Ale też i nie pytałam. Ja średnio jestem zadowolona ale raczej ze sprzętu niż z lekarza. Także głowa do góry :D Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny mamy przepustkę od piątku popołudniu ( bo o 14 jeszcze kroplówkę miała) i w antybiotyki i inne leki generalnie ciężko jej idzie łykanie tego ale jakoś powoli łyka. Dużo lepiej się czuje i coś tam je. Generalnie nie zaglądałam tu bo ta wiadomość o Indze tak mnie przeraziła, że bałam się, że sama się zaczne nakręcać, że u mnie jest coś nie tak z dzidzia a jeszcze jak tylko sobie pomysle, co ta dziewczyna teraz przeżywa to mimo iż jej nie znam osobiście to łzy do oczu same lecą. Nawet nie umiem nic mądrego jej napisać jedynie co to to, że jest mi przyktro i mam nadzieje, że jeszcze będzie mogła się cieszyc dzidzią a majeczka na zawsze zostanie ich malutkim aniołeczkiem ale oby już im bozia oszczędziła takich zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, to trzymam kciuki, żeby córeczce było coraz lepiej. Myślę, że każdą z nas przeraziła i zdolowala wiadomość o Indze.. i żadne słowa nie oddadzą tego co pewnie czuje.. Ja pół czwartku ryczałam jak głupia :( Co do zwolnienia, to max lekarz daje na 4 tygodnie, bynajmniej tak slyszałam i ja tak dostaję od gina. Dzisiaj położyłam się na słoneczku na balkonie i maluszek zaczął fikać :) Ogólnie to chyba najczęściej to jak zjem i wieczorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) my dzisiaj nad jeziorkiem bylismy maly sie wychlapal ogolnie fajny dzien ;) lubie takie rodzinne wypady heh ;) za Tydzien jedziemy do Ojcowa polazic po jaskiniach juz sie nie moge doczekac ... :) Ania ciesze3 sie ze z coreczka juz lepiej teraz w domku to juz napewno szybko wyzdrowieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Tu taka cisza nastała :) Witam Was w ten piekny sloneczny poranek :) przyszlam do Was na herbatke poranna a tu nikogo nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I poluję jeszcze na wizytę do laryngologa bo dziś to już nawet nie mogę jeść prawą stroną tak mnie ucho boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×